Капіталізація Ripple за весь час — графік

Капіталізацією прийнято називати трансформацію активів компанії в додатковий капітал внаслідок чого забезпечується збільшення власних коштів. У кріптоіндустріі цей показник в повній мірі відображає перспективи цифрової валюти.

Різкий стрибок капіталізації криптовалюта Ripple

Графік капіталізації Ріппл на 17 січня 2018 року
Графік капіталізації Ripple на coinmarketcap.com 17.01.2018

До недавнього часу монети XRP представляли справжню цінність виключно для професіоналів, однак під час новорічних свят стався справжній вибух в сфері цифрової валюти, в результаті якого вартість даного активу збільшилася більш ніж на 340%.

Сьогоднішня капіталізація XRP дозволяє монеті вийти на чисте третє місце, випередивши Litecoin, біткоіни Кеш і інші перспективні криптовалюта. Попереду залишається тільки Bitcoin і Ethereum.

Динамічний стрибок ціни криптовалюта обумовлюється посиленим інтересом азіатських партнерів до технологій, які пропонує компанія Ріппл. Південна Корея і Японія завжди вважалася найбільш прогресивними країнами в питанні впровадження інноваційних технологій. Тому така співпраця можна в повній мірі називати закономірним.

Як змінювалася капіталізація Ripple в 2017 році?

Графік капіталізації Ріппл за 2017 рік
Річний графік капіталізації Ripple на coinmarketcap.com

Протягом 29 грудня минулого року вартість криптографічних монет XRP зросла практично на 50%. Внаслідок цього, ринкова капіталізація Ripple збільшилася практично на 30 млрд. Доларів. Сумарний показник в розмірі 84 млрд. Доларів дозволив проекту вийти на другу позицію в рейтингу капіталізації.
Як і прийнято, після динамічного зростання почалася корекція, в результаті якої, цифрова валюта дещо ослабла. Проте, з початком 2018 року ціна знову почала зростати.

Історичний максимум був оновлений 4 січня 2018 року, до речі, капіталізація збільшилася практично вдвічі, склавши 148 млрд. Доларів. Проте, протягом наступних 5-7 днів монета подешевшала практично на 45%. На 17 січня 2018, капіталізація Ripple становить приблизно 41 млрд. Доларів.

Цікавим є той факт, що в перших числах грудня минулого року, середній курс монети XRP становив приблизно 24 цента. Таким чином, за 30 днів ціна зросла на 1600%, історичний максимум — 3,84 $. Отже, криптовалюта подорожчала в 500 разів.

Чим обумовлюється зростання капіталізації XRP?

монета Ripple

Якщо розглядати аномальне зростання, який монета демонструвала протягом останніх декількох тижнів, то це пояснюється підписанням партнерських угод з найбільшими банківськими установи та фінансовими організаціями. У листопаді 2017 компанія Ripple отримала підтримку в особі британського банку Santander і відомої організації American Express.

Менш ніж через місяць тестувати технологію здійснення транскордонних платежів почав японський консорціум, в який входить 61 банк. Фахівці відзначають, що дана система є унікальною, оскільки дозволяє проводити транзакції між державами безпосередньо, без посередників. Збільшується не тільки швидкість обробки транзакції, а й знижуються витрати на проведення платежів, приблизно на 30%.

Експерти відзначають, що в середньому за новою технологією транскордонні транзакції здійснюються протягом 10 секунд. Сьогодні банківські установи переважно використовують систему SWIFT, яка забезпечує переклад протягом 3 днів. Якщо тестування пройде вдало, то вже навесні цього року азіатський консорціум банків повністю перейде на технологію Ripple.

Розглядаючи зростання капіталізації Ріппл за час важко не помітити вплив інформації, яка свідчить про те, що цифрова валюта буде додана на найбільшу американську біржову площадку Coinbase. Проте, на даному етапі це всього лише чутки, тому вартість і впала на 45%.

«Співпраця з Coinbase, безумовно, посприяло б зростанню вартості криптовалюта приблизно на 500%. Наприклад, коли ця біржа інтегрувала монету Bitcoin Cash, то біржові торги цим активом і зовсім були заморожені на певний час з-за динамічного сплеску ринкової активності »- зазначає засновник порталу Rahakott.io М. Шрейдер.

Також він заявляє, що нестабільність курсу криптографічних монет XRP пояснюється не тільки позитивними новинами, але і ймовірністю того, що на котирування активу хтось впливає навмисно.

«Багато говорять, що на одній з найпопулярніших біржових майданчиків Азії Bithumb відсутня можливість продати XRP за вартістю, нижчою за встановлені платформою позначки. Якщо користувач не дотримує цих умов, то ордера скасовують автоматично. До слова, саме на цей майданчик припадає понад 25% торгового обсягу Ripple. У зв’язку з цим, чутки про штучні маніпуляції можуть цілком виявитися реальністю »- заявив Шрейдер.

Підсумки про капіталізацію Ріппл

Місячний графік капіталізації Ріппл з 17.12.2017 по 17.01.2018
Місячний графік капіталізації Ripple на coinmarketcap.com з 17.12.2017 по 17.01.2018

Погляньте на графік капіталізації Ripple, щоб наочно ознайомитися з динамікою зростання і падіння вартості цифровий валюти. Незалежно від характеру і причин збільшення вартості, монети XRP як і раніше залишаються цікавим інструментом для інвестування.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector