Детально про те, що таке блокчейн проект HDAC

Hdac (ХДАК) — це нова платіжна платформа на базі технології блокчейн, яка призначена для швидкого і безпечного здійснення платежів і обміну даними між пристроями IoT (Internet of Things або інтернет речі). Заснована на Hyundai BS C платформа має намір запустити ICO, який дозволить інвесторам брати участь в реалізації цього цікавого блокчейн проекту.

У цій статті ми розглянемо основні можливості проекту і дізнаємося, як її автори планують змінити спосіб взаємодії IoT-пристроїв один з одним. Ми також розглянемо проходить ICO і особливості продажу токенов.

Офіційний сайт: https://hdac.io.

Що таке ХДАК?

На сьогоднішній день в криптосистеме є цілий ряд проектів, який намагається об’єднати інтернет речі і блокчейн. Під терміном IoT маються на увазі пристрої, які ми використовуємо на щоденній основі, такі як прилади, «розумні» будинки, інтелектуальні автомобілі, мобільні пристрої і практично будь-яке інше смарт обладнання, яке тільки можна собі уявити.

Експерти галузі прогнозують, що до 2025 року в світі буде діяти більш 30 млрд взаємопов’язаних між собою пристроїв IoT. Розробники, які використовують у своїй роботі блокову технологію, поки практично не торкнулися сферу інтернет речей, тому цей напрямок можна вважати одним з найбільш перспективних. Саме воно буде визначати майбутнє глобальної мережі.

Об’єднуючи пристрої IoT з блочною ланцюжком, можна створити систему зв’язок машин, через яку вони зможуть обмінюватися даними і здійснювати платежі один одному за послуги і товари без втручання людини.

ХДАК — платформа цифрового обслуговування на основі технологій XXI століття, орієнтована на залучення IoT-пристроїв до блокової ланцюжку. Система призначена для створення інтелектуальних контрактів, які дозволяють всім інтернет речей взаємодіяти один з одним.

Основна концепція проекту обертається навколо токенов ХДАК (Hdac * T). Ці маркери будуть використовуватися пристроями IoT в якості безпечного методу мікроплатежів, до якого не може отримати доступ стороння сторона. Такий підхід забезпечить користувачам повний контроль над фінансами, задіяними в будь-якій діяльності, пов’язаної з інтернет речами.

Принцип роботи ХДАК

Платформа ХДАК налаштована як повністю прихована мережа, яка використовує безпечне тунелювання між користувачами і пристроями. Ця практика повністю усуває загрозу злому, вторгнення в приватне життя і інші проблеми кібербезпеки.

Одним з найбільш цікавих аспектів цього блокечейн проекту є використовуваний їм метод консенсусу. На відміну від сучасних методів консенсусу, таких як «доказ цінності» (вимагає великих витрат енергії) і «доказ частки володіння» (створює нерівну частку між зацікавленими сторонами), ХДАК використовує нову технологію — ePoW.

«Електронне підтвердження гарантії» (Electronic Proof of Warranty) являє собою механізм, що обмежує втрати потужності і усуває дисбаланс зацікавлених сторін. Це забезпечує створення дійсно рівномірно розподіленим децентралізованої мережі. Блокова ланцюжок ХДАК також буде легко пов’язувати приватні та публічні мережі за допомогою створення проміжного моста Bridge Node. Його роль полягає в конфігурації ключа для зв’язування розрізнених блокових ланцюжків.

Крім того, ХДАК активує генератор квантових випадкових чисел при створенні адрес гаманців, приватних і відкритих ключів. Це набагато ефективніше і безпечніше, ніж використовувані генератори псевдовипадкових чисел.

Умови проведення ICO ХДАК

Для залучення стартового капіталу, необхідного для створення мережі, організатори проекту почали проведення ICO 27 листопада 2017 року, яке триватиме майже місяць і завершиться 22 грудня. Токени будуть продаватися за обмінним курсом від 0.1 BTC.

Під час проведення розпродажу криптовалюта буде створено 12 мільярдів токенов. З них 7% залишиться у творців ідеї в якості резервного капіталу, ще 7% будуть поширені серед учасників проекту. Решта 86% токенов будуть доступні шляхом Майнінг через ePoW. При цьому нагорода за перший блок складе 5 000 токенов.

Автори проекту планує запустити ряд послуг безпосередньо після завершення ICO, включаючи консенсусний алгоритм ePoW, підтримку апаратного гаманця, розширену модель безпеки і API для розробки додатків.

ХДАК — це амбітний проект, який привносить щось унікальне в то безліч блокченй проектів, які стартують в світі кожен місяць. Це абсолютно інноваційний консенсусний метод і широкі можливості і перспективи. Тим, кому цікаво знати, як технологія блокчейн здатна вплинути на швидко розвивається екосистему IoT-пристроїв, варто не тільки поспостерігати за розвитком ХДАК, а й інвестувати в цей проект.

джерело:

BEG Home

https://hdac.io/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector