Кращі Bitcoin Cash крани з миттєвою виплатою, і як їх вибрати

Як вони з’явилися

До моменту хард ФОРКОМ в блокчейне біткоіни крани вже не були чимось новим для світу криптовалюта. Багато встигли ними скористатися, деякі примудрилися накопичити невелику суму для початку трейдингу. При цьому робота йшла не тільки з BTC кранами, а й іншими криптовалюта начебто LTC або Doge.

Біткоіни Кеш дуже швидко набрав обертів і закріпився серед топових криптовалюта. Він приніс кілька переваг, якими сьогодні біткоіни похвалитися не може. Тому на BCH є хороший попит.

Крани створюються виключно для тих криптовалюта, які цікавлять користувачів. Це пов’язано з тим, що власник такого майданчика заробляє виключно на рекламі, яку розміщує у себе на сайті. Який сенс відкривати кран на криптовалюта, яку ніхто не захоче отримати?

Отже, першопричина — це попит. Другий момент — це наявність біткоіни Кеш у багатьох користувачів. Як ви знаєте, кожному, хто на момент розколу мав в своєму гаманці біткоіни, випала нагода отримати стільки BCH.

Але далеко не кожен довіряє цій криптовалюта. Більшість просто перевели в готівку свої монети або перевели їх в біткоіни. Але дехто вирішив отримати з цього вигоду іншим шляхом. Рішення — роздати свої монети безкоштовно, але заробити на рекламі.

Правила гри

Заробити на кранах дуже просто. Вам потрібно створити гаманець біткоіни Кеш, зайти на подібну майданчик, ввести там свою адресу і натиснути кнопку Claim. Після введення капчі гроші стануть вашими. Але є деякі нюанси.

Існує два типи кранів. Перші — це ті, які моментально виплачують монети користувачеві. Зазвичай вони прив’язані до гаманців на Coinpot або FaucetHub. З ними набагато приємніше працювати, оскільки є впевненість, що кошти нікуди не пропадуть.

Другі — це накопичувальні. Вони мають внутрішні гаманці і не дозволяють вивести свої монети, поки на баланс не буде певної кількості монет. Зазвичай потрібно зібрати близько 10 тисяч Сатоши біткоіни Кеш. Такі сайти рідко влаштовують користувачів, оскільки така сума збирається відносно довго, а при виведенні іноді стягується комісія. Створені такі майданчики для кількості відвідувань на сайті. Адже чим їх більше, тим більше власник заробить на рекламі.

Все і одразу

Сьогодні мова піде про те, що для користувача приємніше. Дуже ймовірно, що крани з моментальною виплатою — це один з кращих інструментів безоплатного заробітку криптовалюта.

Головна перевага в тому, що вам не доведеться чекати якогось певного дня тижня або збирати енну суму для виведення коштів. Кожне отримання винагороди відразу ваше, і ви можете їм користуватися.

Крім того, такі майданчики вважаються надійнішими. При роботі з накопичувальними кранами можна наштовхнутися на ситуацію, коли набрана сума не виводиться або пропадає. У підсумку ви безслідно втрачаєте час, але власник сайту отримує своє за рекламу.

Як вибрати

Простий заробіток, проста майданчик — простий і вибір. Вам не доведеться витрачати надто багато часу, щоб досліджувати Всесвітню Павутину в пошуках ідеальної майданчика. Також не потрібно вивчати якісь статистичні дані або півдня витрачати на знайомство з умовами використання сервісу з метою знайти якісь натяки на SCAM.

Щоб уникнути обману, вам буде потрібно не вірити великим обіцянкам на кшталт десятків і сотень тисяч Сатоши біткоіни Кеш за кожну капчу, а також трохи почитати відгуки про майданчику. Це займе не більше 5 хвилин.

Також, для власного комфорту варто вибирати сервіси з коротким періодом очікування до нової капчі. Так ви зможете частіше отримувати нагороду, а значить, швидше заробите. Звичайно, крани з виплатою раз на добу дають за 1 капчу більше, але якщо використовувати майданчик з періодом в 5 хвилин приблизно 20 раз в день, то ви заробите більше.

Де обзавестися біткоіни Кеш

Щоб довго не шукати крани по всій мережі, можна відразу йти на Faucethub, який надає список майданчиків з моментальною виплатою на його ж внутрішній гаманець, звідки потім можна вивести кошти в будь-який момент.

Для цього потрібно перейти у вкладку Faucets і вибрати в ній Bitcoin Cash. Попередньо вам потрібно зайти в User Dashboard і у вкладці Deposit знайти гаманець BCH, щоб скопіювати його адресу. Коли зробите все це, можете знайомитися зі списком кранів.

Перший у списку — Getfreecoin. Він перевірений, і йому можна довіряти. Насправді, це одна з тих майданчиків, які не сильно акцентують увагу на рекламі. Крім цього, при введенні адреси гаманця і отримання нагороди вас не перекине на якийсь лівий сайт, що дуже часто трапляється на сервісах такого плану. Кожні 5 хвилин тут можна отримати 25 Сатоши. Реферальная програма дає 10% від нагороди кожного запрошеного користувача.

Аналогічний цього — Big BCH Win. Також має дуже приємний інтерфейс і мінімум реклами. Правила використання ті ж — ввести адресу Faucet гаманця біткоіни Кеш, пройти капчу і забрати нагороду. Кожні 5 хвилин — 25 Сатоши. Реферальная програма також приносить по 10%.

Наступний хороший кран — 8raa. Він трохи гірше попередніх, оскільки має дуже багато реклами. Проте, на сайті навіть є деяка статистика виплат, що дозволяє перевірити транзакції через BCH Block Explorer. Кожні 5 хвилин платить близько 100 Сатоши. Але при цьому вам потрібно буде пройти відразу кілька капч.

Більше кранів ви знайдете в списку на самому FaucetHub. Для біткоіни Кеш він надає більше 200 майданчиків. Однак будьте обережні, оскільки навіть серед них є безліч шахрайських сайтів. Уже в першій 10 є сайти, які пропонують по 100 тисяч Сатоши кожні 5 хвилин.

вигода

Якими б сервісами ви не користувалися — накопичувальними або з моментальною виплатою — особливо великий капітал на цьому не заробити. Звичайно є ентузіасти, які потихеньку вводять капчи і за рік збирають собі кілька монет, але для цього треба чимало терпіння.

В цілому, якщо ви не володієте здатністю чекати чогось дуже довго, використання кранів з метою заробітку не для вас. За короткий проміжок часу можна заробити хіба що на метро.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector