Для сусідів: як вивести біткоіни на карту Приватбанку

Майнер — він і в Африці майнер. Як і залишається їм в Москві, Києві і в Одесі. Хоча деякі вважають, що саме одесити придумали криптовалюта, на Привозі … Але це інша сторона BTC. А мого родича з Конотопа цікавить, як вивести біткоіни на карту Приватбанку. Таке ж питання мучить і ще кілька мільйонів користувачів!

Куди йти?

Шлях один! Точніше, напрямок руху. Найпростіше «позбутися» від монет і махнути їх на гривні — це скористатися обмінниками. У Мережі їх розвелося багато: цілий візок з вагоном. Тому вибрати кращий варіант виведення допоможуть сервіси моніторингу, які спеціалізуються на агрегування курсів з усіх підключених до них кріптоплощадок. Один з — це КурсЕксперт.

як відбувається

Даний топік буде затребуваний, перш за все, серед користувачів з України, де Приват24 є основною електронною системою платежів.

Вибираємо зручний для себе кріптообменнік. Після чого заповнюємо форму транзакції. Спочатку вводимо суму BTC, а потім ПІБ, номер карти, email і номер телефону.

На наступному етапі оформлення заявки підтверджуєте валідність зазначених даних і тиснете на «Підтвердити».

Після чого потрібно перевести BTC на гаманець обмінника і дочекатися трьох підтвердження здійснення операцій від блокчейна. Потім сума в гривнях за обмін валют надійде на вашу карту. Така ось коротка інструкція для українських Майнер і кріптоторговцев!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector