Що зараз відбувається з Ripple, і як це вплине на майбутнє

Swell — велике підведення підсумків

Ріппл, мабуть, єдиний проект, команда якого проводить конференції світового масштабу. На початку жовтня вдруге була проведена Swell, де підведені підсумки останнього року, а також повідомлені новини та подальші шляхи розвитку.

Цього разу було зібрано в рази більше представників компаній світового рівня. Здебільшого це викликано активністю команди Ріппл за останній рік. Також, чималу лепту в таку кількість прибулих вніс результат першої конференції. Тоді більшість банкірів зійшлися на думці, що це не черговий нудний з’їзд. Деякі назвали її першою зустріччю, яка поклала початок новій ері в системі міжнародних платежів.

Загалом, підсумок другого конференції такий:

 • відкриті нові платіжні коридори;
 • створена грунт для чергового партнерства (конкретні дані природно тримаються в секреті);
 • запуск продукту від Ripple;
 • висвітлений останні досягнення розробників.

Співпраця з Santander

Однією з найгучніших новин став запуск One Pay FX — мобільного додатку від Banco Santander для проведення міжнародних платежів і переказів. Програма заснована на повному використанні протоколу Ripple, а саме — продукту xCurrent.

Варто відзначити, що в даній розробці не використовується родовий токен проекту — XRP. Вона лише надає банкам середу для здійснення переказів. Проте, цей факт пов’язаний з самою платформою, а значить робить хоча б непрямий вплив на криптовалюта. Підтвердженням тому став приріст курсу на 6 центів після публікації новини про запуск у відповідній програмі.

Тестування One Pay почалося ще навесні. Тоді в цьому брали участь філії банку в Великобританії, Бразилії, Польщі та основний офіс в Іспанії. Сьогодні ж пройшов повномасштабний запуск. Таким чином, клієнти Banco Santander можуть відправляти гроші практично по всьому світу за лічені секунди.

Даний банк — один з найбільших на планеті. Він забезпечує безліч користувачів в Латинській Америці і США, здебільшого Європи і в деяких країнах Азії. Подібний хід підтверджує, що мережа Ripple дійсно позитивно позначається на якості міжнародних переказів.

Повномасштабний запуск xRapid

Завдання цієї розробки схожа з xCurrent і полягає в удосконаленні банківських транзакцій. Також його можуть використовувати компанії іншого характеру для проведення внутрішніх операцій (наприклад, виплати зарплат). Головна відмінність в тому, що операції здійснюються через XRP Ledger з використанням токена проекту.

Чим же особливий даний продукт?

 • усуває необхідність створювати аккаунт для проведення платежу;
 • транзакції ще дешевше і ще швидше.

До повномасштабного запуску першими випробувачами були Mercury FX і Cuallix. Результати тестів показали, що для проведення операції зекономлено близько 60% коштів і як мінімум 40% часу. Ці дві організації готові до повної інтеграції мережі в свої системи. Крім того, xRapid буде використовувати Catalyst Corporate Federal Credit Union — американська фінансова компанія, яка обслуговує понад 1400 членів кредитних спілок США.

графіки

Котирування криптовалюта — одна з найбільш нестабільних речей в сьогоднішній фінансовій системі. Вартість змінюється мало не щохвилини. Все це миттєво позначається на новинному тлі. Так, в один день можна прочитати, що ринок на межі зникнення, а вже на наступний дізнатися, що гряде новий вибух.

Багато в чому, курс Ріппл слідував загальним тенденціям ринку. Іншими словами, він піддався корекції і починаючи з останньої зими сильно впав. Але як раз за останній місяць був узятий черговий курс на збільшення вартості. Тому було кілька причин.

Перша — підписання угоди про інтеграцію мережі в PNC Bank (займає 8 місце серед всіх фінансових організацій США) і Національний Банк Комерції Саудівської Аравії. Ця новина була опублікована на офіційному сайті Ripple, а також швидко рознеслася по всьому авторитетним кріптовалютним виданням на кшталт Cryptocoins News.

Крім цього, НБК Саудівської Аравії взяв на себе зобов’язання навчати співробітників банків працювати з мережею Ріппл, щоб домогтися максимальної ефективності і якомога швидше розширити можливості платформи.

На цьому тлі вартість XRP зросла на 300% буквально за кілька хвилин. Такі котирування протрималися не настільки довго. По-перше, були злиті великі обсяги токенов, які закуплені за низькою ціною. По-друге, на тлі різкого підйому відбулася корекція. Вартість знизилася до 50 центів і зараз тримається на цьому рівні.

Обговорення на форумах

Новини та інформаційні статті відіграють велику роль у розвитку кріптовалютного ринку. Але не менш важливими стали відгуки користувачів форумів. У свій час на слуху був Ethereum, потім в топі був Monero з його повною анонімністю. Однак все це пішло в минуле, кожен з цих проектів сьогодні багатьом зрозумілий.

Завдяки множинним успіхам Ripple і руху курсу всупереч тенденції ринку даний проект став одним з найбільш обговорюваних. При цьому, більшість тем стосуються позитивного розвитку і оптимістичних перспектив. В основному можна зустріти теми такого характеру:

 • особливості концепції;
 • майбутнє;
 • максимально можливий курс через 5-10 років;
 • чи є Ріппл криптовалюта;
 • прогнози на подальше партнерство.

Звичайно, є безліч користувачів, які пророкують платформі невдачу і обвал цін XRP. Але завдяки такому контрасту обговорення проекту дуже живе. Висвітлюються не тільки особисті думки, але і найнесподіваніші чутки і новини. Загалом, Ripple сьогодні на слуху. Зараз його зробили головним конкурентом біткоіни.

нове партнерство

Команда Ріппл найчастіше дивує черговим співпрацею. Чутки про подібний практично не потрапляють в мережу. Єдине, про що постійно говорять — додавання XRP на Coinbase. Але це пов’язано лише з минулими подіями, коли директор біржі сказав, що додавання будь-яких активів не планується. А адже саме тоді багато користувачів очікували появи XRP на торговому майданчику.

Будь-яке партнерство — це інсайдерська інформація. На тлі популярності проекту вона дуже дорога. Але, як ви знаєте, поширення подібних даних карається. Не можна стверджувати, що всі співробітники компанії чесні, але ще жодного разу не було фактів передчасної появи інформації про інтеграцію RippleNet якимось банком.

Відповідно, неможливо дізнатися, чи готується нове підключення мережі Ріппл до наступного банку. Залишається лише здогадуватися. Можна вибудувати приблизний вектор наступних партнерів.

Так, наприклад, представники російських банків заявили, що готові використовувати криптовалюта для проведення міжнародних платежів. При цьому, уряд країни закінчило роботу над законом «Про цифрових активах» і готують його підписання. Як тільки це станеться, у компанії будуть шанси на чергове розширення платіжних коридорів.

Приблизні перспективи

Як вже було сказано, багато експертів упевнені в швидкому збільшенні котирувань всіх криптовалюта. Ріппл займає 3 місце за капіталізацією, тому подібний бум не омине його стороною. Якщо вірити прогнозам, то швидше за все зростання буде на початку 2019 року. Що ж може статися з Ripple?

Саме реальний розвиток подій — збільшення вартості до 2-3 доларів. Якщо тверезо дивитися на ситуацію, то до кінця 2018 команда Ріппл зможе підписати не більше 4 договорів. З огляду на, що більшість банків працюють через xCurrent, який працює без XRP, на вартість токена це не так сильно вплине.

Розглядаючи негативний результат, можна сказати, що Ріппл найменш болісно відреагує на якісь обвали ринку. Завдяки своїм досягненням він став менш залежний від загальних настроїв. Також, стабільності допоможе те, що проект дефляційний — з кожної транзакції згорає частина токенов, що підвищує їх вартість.

Таким чином, сьогодні криптовалюта Ripple стала однією з найстабільніших і рухається до статусу самого затребуваного цифрового активу. Можливо, в майбутньому це допоможе XRP посісти перше місце за капіталізацією. Тоді правила для ринку будуть диктуватися зовсім інакше. Але це вже зовсім інша історія …

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector