Dropil криптовалюта: переваги і недоліки, біржі для торгівлі

Що таке Dropil

У планах у блокчейн-проекту Dropil (DROP) створення торгових роботів, які будуть утворювати повноцінну систему, іменовану «Dex». Вона будується на ретельно підібраних ботах і їх стратегіях, які працюють абсолютно самостійно і автоматично.

Окремо не варто забувати, що дана платформа НЕ обіцяє величезні суми користувачам. Замість цього вона надає ряд стратегій, що підходять для того чи іншого завдання, що стоїть перед користувачами з автоматизованого інвестування в криптовалюта. Dropil криптовалюта включає в себе токен DROP. Він розроблений для швидкого і безпечного інвестування дякую використання власних стратегій.

Токен побудований за стандартом ERC-20 і доступний на всіх кріптовалютних біржах і платформах, в які він інтегрований. 30 млрд. Токенов — це оптимальна кількість випущених одиниць DROP, плановане командою Dropil. Цим кількістю керуватимуть спеціальні боти.

Особливості проекту Dropil

Платформа влаштована таким чином, що її програмне забезпечення розраховане на те, щоб користувач сам визначав ризики автоматизованого інвестування в криптовалюта. Також, система не вимагає комісійних внесків, а кошти доступні для введення і виведення в будь-який час.

Конвертація кріптовалютних активів і розрахунки на платформі здійснюються виключно за допомогою токена DROP. Отримати його можна було під час збору коштів на ICO, або ж його можна придбати зараз на кріптовалютних біржах, де присутні відповідні валютні пари.

Основною перевагою платформи є наявність смарт-ботів. Вони будуть реагувати на ринкові зміни і вибудовувати свою стратегію інвестування в криптовалюта відповідно до них.

Боти будуть моніторити і аналізувати ситуацію на ринку цілодобово 24/7. Також, свій кріптовалютний портфель можна забезпечити різними токенами. Доступні три типи стратегій: консервативна, помірна і агресивна. У відповідності до власних потреб можна максимально точно оптимізувати свій портфель.

Як купити і де зберігати DROP

Придбати і продати кріптовалютний актив DROP можна на наступних кріптовалютних біржах:

  • IDAX (обробляє близько 75% від загального обороту DROP);
  • Tidex (обробляє близько 24% від загального обороту DROP);
  • RightBTC (обробляє близько 0,02% від загального обороту DROP).

З огляду на той факт, що на момент написання статті, токен DROP є активом, побудованому на базі ERC-20, то зберігати його можна не тільки на самих рахунках кріптовалютних бірж, але також і на інших цифрових і апаратних гаманцях. У плані цифрових гаманців, найпопулярнішим залишається MyEtherWallet. А ось в плані апаратних «холодних» гаманців, можна зберігати DROP в Ledger Nano S або TREZOR.

Перспективи криптовалюта DROP

Малоймовірно, що вартість Dropil найближчим часом сильно зросте. Негативно позначається на вартості надмірна кількість випущених токенов. Так що не варто очікувати від інвестицій занадто багато чого. Однак в плані автоматизованої платформи для інвестування в крипто-активи, проект більш ніж цікавий.

джерела:

Home

https://icobench.com/

https://coinmarketcap.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector