На якому обладнанні Майні біткоіни Кеш (BCH)

Міфи і правда

У таблиці нижче — розвінчання деяких міфів щодо Майнінг Bitcoin Cash:

Чим Майні?

Більш-менш ефективно Майні BCH можна виключно за допомогою асинхронного процесора. Чому саме Asic, а не FPGA або дешевша ферма на відкритих?

 1. Asic могутніше.
 2. Останнім часом на Asic впали ціни.
 3. При покупці карт для ферми легко потрапити на смаленим.
 4. Велика частина пулів і алгоритмів заточена під FPGA і Асіка.

Але може виникнути інший, не пов’язаний питання — а яким саме Asic Майні? Вибір Асіка може бути ускладнений великою кількістю різних чинників:

 1. Вартість Asic вище, ніж у виробника.
 2. Співвідношення потужність — обчислювальна продуктивність невисока.

Тому потрібно брати тільки топові і предтоповие моделі Asic, наявні на ринку. У випадку з біткоіни кешем — для отримання хоч якоїсь мінімальної прибутку підійдуть тільки Asic Майнер від Ant.

Розглянемо оптимальні рішення для Майнінг.

Antminer S9

S9-й є оптимальним рішенням, якщо у вас є доступ до дешевого електрики або місцевої підстанції. Він непридатний для використання в домашніх умовах і вимагає додаткових маніпуляцій перед стартом Майнінг. Але зате здатний забезпечити найвищий хешрейт.

Antminer S7

На відміну від топової моделі — може використовуватися в домашніх умовах, але володіє меншим ККД, хоча все ще може приносити прибуток.

Avalonminer 761

Непогана альтернатива Antminer’ам. Стабільний хешрейт — робота з коробки. Недоліком можна назвати несумісність з найпотужнішим Antpool’ом.

Whatsminer M3

Бюджетне рішення для тих, хто тільки хоче спробувати себе в Майнінг. Мала продуктивність, невелика потужність. Недолік — завищена ціна. Це все, що потрібно знати про Whatsminer M3.

збірка ферми

Для початку знадобиться приміщення. При його виборі керуйтеся наступними критеріями:

 1. Доступ до 3-х фазного трансформатора.
 2. Вартість оренди.
 3. Хороша вентиляція.

Трифазний трансформатор зможе забезпечити достатню потужність для нормального функціонування вашої ферми. Хороша вентиляція потрібна для забезпечення охолодження всієї системи. В іншому випадку, в літній період доведеться знизити потужність апаратури для її збереження.

Для ферми на Асіка вам знадобляться:

 1. Асік. Кращим на сьогоднішній день є Antminer S Якщо немає можливості його купити — то за ті ж гроші можна взяти кілька Antminer A3. Вартість одного S9 варіюється в межах від 1200 до 1600 у.о.
 2. Серверний блок живлення — на 1,5 кВт — 100-150 у.о.
 3. Кабель RJ-45.
 4. Роутер. Через нього буде здійснюватися управління Асіка і виведення його потужностей в інтернет.
 5. Комп’ютер / ноутбук. Потрібен для того, щоб контролювати і налаштовувати весь процес.

Додатково можна взяти бесперебойник, який зменшить ймовірність виходу з ладу обладнання при великих перегонах напруги.

Налаштування гранично проста. Для початку встромляємо Асіка в розетку. Після чого, отриману ферму підключаємо кабелями до роутера. Пам’ятайте, якщо ви плануєте створювати потужну ферму з більш ніж 5-ти Асіка, то і роутер буде потрібно відповідний — серверний від Cisco.

У вкладці General Configuration вводимо дані обраного пулу. Можна вибрати кілька пулів, що забезпечить стабільність на випадок втрати інтернет з’єднання з конкретним пулом. Зберігаємо дані налаштувань і насолоджуємося магією. Про вибір пулу поговоримо трохи пізніше.

Все гранично просто. Купив. Встромив. Записав настройки — все запрацювало. В середньому, такий Асік в день може видавати 13,7 Терахеш. У перерахунку на тверду валюту це приблизно 0,04 BCH на добу — або 36 доларів. Термін окупності при курсі в 800 у.о. за біткеш — 36 днів. Відніміть звідси 1000 кВт — 56 доларів на місяць. Якщо курс падає, то і термін окупності збільшується пропорційно.

створення гаманця

Для початку заходимо на сайт Exmo.me. У верхньому правому куті відразу бачимо кнопку «Реєстрація». Натискаємо. Переходимо в екран реєстрації. Вводимо дані. Погоджуємося з угодою.

Бачимо пункт «Гаманець» і заходимо туди. У кнопці «Налаштування» відключаємо всі непотрібні гаманці. Залишаєте тільки те, з чим будете працювати.

Для того щоб створити адресу вашого гаманця, потрібно вибрати навпроти потрібної для вас валюти кнопку «Поповнити», а в новому вікні натиснути на кнопку «Створити адресу». Це і є адреса вашого гаманця, на який надходитимуть кошти з пулів.

Виведення коштів здійснюється в 2 етапи. Спочатку створюєте заявку за зручною для вас і ринку ціною на переклад криптовалюта в фіат. А після того як угода була здійснена, натискаєте на кнопку «Вивести» навпроти зручною для вас валюти — і вказуєте дані своєї банківської картки.

При роботі з іншими гаманцями, ситуація приблизно така ж. Якщо ви хочете створити гаманець для біткеша з підвищеним захистом, пам’ятайте, що обміняти його на фіат ви все одно зможете тільки через біржу.

пул

Все Майні через пули. Чому? Люди об’єднують свої зусилля з іншими Майнер, а нагорода ділиться порівну (ну або по справедливості).

При виборі пулу потрібно враховувати три основні чинники.

 1. Його потужність по відношенню до загальної мережі. Чим більше пул, тим краще.
 2. Комісія самого пулу. Так Так. Вони заберуть частину вашого прибутку собі.
 3. Його надійність.

Додатково можна враховувати оптимізацію під конкретні Майнер. Наприклад, пул Antpool є дефолтних для Майнер, що використовують Antminer. Але при цьому його можна використовувати і для Майнінг батьківського битка.

На головній сторінці Antpool.com знаходимо кнопку «Реєстрація» і потрапляємо на сайт Bitmain. Вводимо реєстраційні дані. Підтверджуємо реєстрацію через пошту.

Далі в особистому кабінеті вказуємо дані гаманця для виведення, які беремо з Exmo. Прописуємо відповідні налаштування в Майнер. І не забуваємо виводити кошти.

Все досить просто і не потребує будь-яких тимчасових витрат. За фактом, завести гаманець і пул можна приблизно в один час з покупкою ферми.

резюме

Майнінг Bitcoin Cash при всіх достоїнствах і легкому доступі до обладнання — справа не дуже прибуткове через високу складності Майнінг, в сукупності з непропорційно малою ціною кріптоактіва. Можна Майні навіть в мінус і лише сподіватися на подальше зростання курсу біткоіни Кеша.

Аналізуючи поточну ситуацію на ринку можна зробити кілька висновків:

 1. При тих же вкладеннях BTC забезпечить більший прибуток.
 2. При інвестуванні в Майнінг потрібно робити розрахунки виходячи з песимістичного розвороту курсу.
 3. Майнінг — це довгострокове вкладення. При поточної потужності мережі, середній час окупності ферми становить від 16 до 24 місяців (при курсі BCC в 800 у.о.).

Якщо дана стаття виявилася для вас корисною, діліться нею з друзями та підписуйтесь на наші групи в соціальних мережах. Успіхів!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector