Кращі Android програми для криптовалюта на мобільний

Шановні читачі, в цій статті ми розглянемо останні розробки в мобільній сфері для криптовалюта. Цифрові гроші буквально штурмом захопили наш світ і поступово охоплюють все більше сфер, а армія їх прихильників і користувачів зростає як на дріжджах. У цьому огляді розглядаються найбільш популярні і корисні мобільні додатки для криптовалюта під Android.

Криптографічні гроші залучають, не тільки рядових користувачів, які бачать в них засіб швидких і зручних грошових переказів і платежів. Вони викликають великий інтерес і з боку трейдерів, інвесторів і Майнер.

У багатьох країнах світу є люди, які видобувають різні монети: біткойнов, Лайткоіни, Ефір і багато інших. З кожним роком цифрові гроші все міцніше входять в наше повсякденне життя. У деяких країнах, наприклад в Японії, вони вже пройшли етап легалізації в якості засобів оплати товарів і послуг і використовуються на законних підставах.

Топ-10 кращих і корисних Android додатків

Нижче ми розглянемо топ-10 найбільш корисних і зручних мобільних Android додатків. Кожне з них підійде для певної групи користувачів в залежності від їх потреб і цілей використання криптовалюта. Всі вони є безкоштовними, а скачати їх можна на Google Play.

Bitcoin Checker

Завоювало високу популярність в сфері цифрових грошей. З його допомогою можна дізнатися актуальні курси на більшість монет по всьому світу. Наявність простого призначеного для користувача інтерфейсу є одним з його переваг через великий обсяг інформації, яку він надає. Настільки великі дані при складному інтерфейсі могли б запитати користувачів, особливо новачків в цій сфері.

Неважливо, що саме вас цікавить — купити біткоіни, Dogecoin, Etherium або більш рідкісні коін — у цього програмного забезпечення знайдеться вся потрібна інформація.

Bitcoin Price IQ

Ця програма швидко стає одним з популярних серед користувачів криптовалюта. Його основна функція — здійснювати моніторинг курсу біткойнов. Він також забезпечить вас інформацією про актуальні ціни на 165 інших цифрових валют у всьому світі. Це зручно для покупки і продажу монет, якщо ви часто подорожуєте, так як програма дозволяє завжди бути в курсі цін в певному регіоні.

Додаток також пропонує і різні інші дані, такі як графіки за минулі тимчасові періоди, функцію попередження про різких коливаннях курсу і іншу інформацію.

У поєднанні з привабливим дизайном ця програма — хороший варіант для відстеження курсу і стеження за поточними подіями на кріптовалютном ринку. Єдиний мінус полягає в тому, що система попереджень доступна не для всіх коинов.

Bitcoin Ticker Widget

Швидке і просте рішення для людей, які хочуть завжди мати доступ до поточними курсами обміну різних криптовалюта. Підтримує десятки монет, дозволяє створювати різного стилю віджети і виконувати роль мобільного обмінника.

Програма досить проста у використанні і дозволяє встановити одночасно кілька віджетів для різних валют, якщо користувач хоче стежити більш ніж за однією монетою.

З мобільним додатком Bitcoin Ticker Widget можна завжди стежити за розвитком ситуації на ринку криптовалюта, якщо ви — шанувальник віджетів.

Біткойн гаманець від Coinbase

Дозволяє управляти своїми коштами в BTC. Це одне з програмних забезпечень сервісу Coinbase, який є досить надійним в сфері криптовалюта. Додаток дозволяє здійснювати операції купівлі, продажу та транзакцій біткойнов.

Його можливості нагадують використання PayPal, але тільки для Bitcoin. З його допомогою можна виставляти рахунок іншим користувачам і отримувати від них оплату. З метою захисту доступ до телефону в разі його втрати або крадіжки можна віддалено заблокувати. Зручний інтерфейс і широкі можливості для заробітку на обміні Бітконіна забезпечили цьому додатку місце в десятці кращих.

Біткойн гаманець від Blockchain Luxembourg

Цей біткойнов гаманець — ще одне з найпопулярніших додатків для криптовалюта. Він має більш простий і зручний стиль в порівнянні з деякими іншими. Його основні функції призначені для контролю балансу і для перегляду курсу обміну більше 20 монет. Є підтримка 25 мов.

Він навіть може похвалитися досить серйозним рівнем безпеки. В цілому це відмінний додаток для новачків і тих, хто вже почав робити свої перші кроки в світі криптовалюта.

Blockfolio

Призначено для активних користувачів цифрових грошей. Дозволяє оперативно використовуватися для обліку своїх віртуальних накопичень.

Є можливість задавати параметри для повідомлень користувача, якщо ціна на ту чи іншу монету досягне певного рівня. Поки програма дозволяє відстежувати курс понад 800 валют, надаючи детальну інформацію про кожну з них.

Наявність розділу новин дозволить завжди бути в курсі останніх подій і йти в ногу з новинками в сфері криптовалюта. Ця програма можна сміливо назвати гідним уваги, якщо ви серйозно ставитеся до Bitcoin і інших цифрових грошей.

гаманець Coins.ph

Перед вами ще один додаток для управління криптовалюта, яке дозволяє легко перевіряти баланс, здійснювати транзакції іншим користувачам, оплачувати товари і послуги і багато іншого. Наявність гідного дизайну Material Design і зручні онлайн функції порадують навіть вимогливих користувачів.

Програма надається з можливістю покупки подарункових карт більш ніж у 120 продавців. Воно також дозволяє шукати потрібні банки і магазини в заданому регіоні. Додаток отримало велику кількість позитивних відгуків, тому не варто його ігнорувати.

Cryptonator

Програма володіє широким функціоналом в стилі «все-в-одному». Може легко використовуватися для обміну. У його списку є більше 500 різних криптовалюта. Вона дозволяє відстежувати зміни курсу монет, використовувати різні інструменти для формування інвестиційного портфеля.

Є також розділ, який кращі і гірші валюти за будь-який місяць. Наявність віджета ще більше розширює можливості застосування, яке складе серйозну конкуренцію собі подібним.

Mycelium Bitcoin Wallet

Призначено для управління біткойнов. Має серйозний рівнем захисту. Всі особисті ключі зберігаються на мобільному пристрої і нікуди не передаються.

Крім того, додаток дозволяє управляти декількома обліковими записами, створювати ПІН-код і багато іншого. Існує також функція трейдингу для торгівлі біткойнов безпосередньо між користувачами.

Воно також підтримує безліч інших можливостей, таких як Trezor, Ledger, KeepKey та інше. Інтерфейс істотно відрізняється від того, до якого звикли багато користувачів смартфонів. Але це не заважає йому бути одним з найбагатших Android додатків в плані функціоналу.

zTrader

Дозволяє відстежувати зміни на ринку, об’єднуючи в собі інформацію з обмеженим доступом десяти бірж. Це забезпечує доступ до докладного аналізу змін курсів криптовалюта. Для забезпечення високого рівня безпеки є функція використання 25-бітного AES шифрування за допомогою API ключів. Наявність в Ztrader вбудованого чату забезпечує можливість спілкування з іншими фанатами цифрових грошей.

Являє собою досить складне програмне забезпечення з великим об’ємом даних, і може здатися складним для новачків. Однак більш просунуті користувачі по достоїнству оцінять його можливості.

Всі розглянуті в цьому рейтингу мобільні додатки для Android є повністю безкоштовними. Вони мають як загальні риси, так і різняться деякими функціями та налаштуваннями. Така різноманітність програмного забезпечення дозволяє кожному користувачеві вибрати найбільш оптимальний для себе варіант, який дозволить завжди тримати руку на пульсі в швидко розвивається сфері криптовалюта, легко контролювати і використовувати свої цифрові засоби.

джерело:

http://www.androidauthority.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector