Ebang Ebit E10.1 miner — огляд характеристик, ціна, прибутковість

В кінці 2017 го року компанія Ebang, яка прагне скласти конкуренцію лідеру ринку Bitmain, презентувала одночасно кілька новинок — Ebit E9 ++, E10 і майнер Ebit E10.1. Остання модель цілком може скласти конкуренцію Асіка Antminer S9, який довгий час займає лідерські позиції по хешрейту і енергоспоживанню.

Характеристики Ebit E10.1

Асік Ebit E10.1 відрізняється такими параметрами:

хешрейт18 TH / s
алгоритм видобуткуSHA-256
енергоспоживання1620 Втч
тип чіпівDW1228
кількість мікропроцесорів70 шт.
робоча температуравід -10 до +40 градусів
габарити418х146х189 мм
вага з блоком живлення9,8 кг

Корпус Ebit E10 виконаний з алюмінію. У передній і задній частині пристрою розташовуються вентилятори, що забезпечують охолодження плат і чіпів. Зверху корпуса знаходиться вмонтований блок живлення і плата управління.

Підключення і настройка Ebit miner

Форма Асіка Ebang E10.1

Перш ніж приступити до видобутку віртуальної валюти, користувач повинен підключити майнер і налаштувати його на пул. Для цього йому буде потрібно виконати такі дії:

  • підключити кабель Ethernet;
  • підключити Ebit miner до електромережі;
  • визначити IP обладнання;
  • вибрати пул і створити обліковий запис;
  • створити Воркер для Майнінг монет на алгоритмі SHA-256;
  • зайти в налаштування Асіка, ввівши в адресному рядку його IP-адреса;
  • ввести параметри роботи з пулом;
  • зберегти настройки.

Далі почнеться процес Майнінг. Якщо цього не відбулося, обладнання необхідно перезавантажити.

Де і як купити Асік Ebit E10.1, ціна

Асік Ebang E10.1 на сторінці онлайн-магазину
Сторінка для онлайн-покупки Асіка Ebang E10.1

Станом на 2 березня 2018 го року, покупка Майнера Ebit E10.1 на офіційному порталі неможлива в зв’язку з його відсутністю на складах. Найімовірніше, наступна партія з’явиться в квітні. При цьому варто враховувати, що мінімальний обсяг замовлення становить 20 одиниць. Через це купувати обладнання доведеться в інтернет-магазинах і у роздрібних продавців.

Ціна Ebit E10.1 — 273 тисячі рублів на офіційному сайті при оптовому замовленні (від 20 штук) без урахування доставки. При цьому вартість Асіка в першій партії, термін поставки якої був 31 січня, становила 5800 доларів (330000 рублів). Ціна Ebit E10.1 в Росії від 350 до 420 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Прибутковість Ebit E10.1 ASIC

Прибутковість моделі можна розрахувати, ґрунтуючись на характеристиках, наданих виробником. Для цього скористаємося спеціальним калькулятором NiceHash. Без урахування витрат на електроенергію обсяг принесеної Ebit E10.1 ASIC прибутку в день становить — 900 рублів, а в місяць — 30177 рублів. Для визначення місячної чистого прибутку з отриманого результату слід відняти вартість 1167 кВт електроенергії відповідно до тарифу регіону.

Ebit E10.1 ASIC: плюси і мінуси

Користувачі по-різному оцінили Асіка Ebit. На офіційному порталі вказали, що чіпи засновані на 10Нм технології. Зрозуміло, що це не так і спроби китайців ввести в оману своїх покупців точно не схвалюються.

Ми ж виділимо основні переваги та недоліки Ebit E10.1 ASIC:

плюсимінуси
Високий хешрейт.Великі габарити і велику вагу ускладнюють транспортування.
Довгий час залишатиметься актуальним.Складність покупки через необхідність замовлення від 20 моделей.
Вбудований блок живлення.Великий обсяг енергоспоживання.
Якість виготовлення.Сильний шум.
Швидкий нагрів.

Незважаючи на те, що дана модель була мляво зустрінута багатьма користувачами, показники її продажів свідчать про зворотне. Цілком ймовірно, що вона зможе скласти серйозну конкуренцію Antminer S9 в плані продуктивності.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector