Ефіріум без вкладень 2018 — як і де заробити

Сьогодні в інтернеті є безліч ресурсів, здатних забезпечити заробіток Ефіріума без вкладень. У цьому огляді ми розглянемо дані майданчики, дізнаємося їх особливості, потенційну прибутковість, переваги і недоліки.

Як заробити Ефіріум без вкладень на кранах?

Чотири популярних крана для заробітку Ефіріума
Сторінки популярних Ефіріум-кранів

Крани — це спеціалізовані сайти, які існують за рахунок реклами і роздають криптовалюта за виконання простих завдань (рішення капчи, перехід по рекламним лінками, перегляд відеороликів). Використання таких платформ для заробітку Ефіріума може виявитися досить прибутковою справою. Головне знати, якими сервісами користуватися, щоб збирати багато монет і гарантовано отримувати їх на свій гаманець.

Сьогодні найбільш оптимальним варіантом для заробітку Ефіріума без вкладень є ротатор FaucetHub. Це величезний майданчик, з якої, за станом на 13.09.2018, пов’язане 143 крана. Всі пов’язані ресурси є перевіреними, тобто вони дійсно працюють і виплачують накопичені монети. Сам FaucetHub грає роль проміжної гаманця (або мікрокошелька). Спочатку гроші виводяться на нього, а вже потім відправляються в повноцінне сховище Ethereum. Є й деякі винятки (наприклад, кран multicoinfaucet.com), що дозволяють виводити коін як на мікрокошелек, так і відразу на повноцінний гаманець (правда в другому випадку умови дещо гірше).

Щоб мати можливість працювати на кранах Фаусетхаба, потрібно обов’язково завести аккаунт на ротаторі і прив’язати до профілю Ефіріум-адреса (публічний ідентифікатор програмного, мобільного, онлайнового, паперового або апаратного гаманця). Ця електронна адреса буде виступати в ролі орієнтиру для пов’язаних ресурсів. По ньому буде зрозуміло, на який профіль переводити Gwei (складові частини Ефіру). Замовлення транзакції на повноцінний гаманець стане можливим тільки після того, як на балансі набереться 0.01 ETH.

Спочатку здається, що це дуже багато, але насправді на накопичення зазначеної суми може піти лише тиждень (або навіть менше). Все що потрібно — вибрати найприбутковіші ресурси і розвинути на них широку реферальную мережу. Ось лише кілька кранів Фаусетхаба, на яких варто почати працювати:

 1. multicoinfaucet.com — хороший ресурс, на якому можна без вкладень заробляти Ефіріум і біткоіни. Користувачеві потрібно зареєструватися на сервісі, перейти на сторінку Ефіріум-крана, зайти в налаштування профілю і вписати туди адреси гаманців (синхронізований з Фаусетхабом і звичайний). Після цього можна починати заробляти Коін. Виплати видаються за рішення легенькою капчи кожні 30 хвилин. За раз майданчик платить в середньому 40-60 Gwei. На сайті є додаткові інструменти для заробітку. Зокрема, є дві лотереї — Roll Dice і Hi-Lo Dice. Крім того, у користувача буде своя реферальная посилання. За залучення нових людей можна отримувати відразу 3 винагороди: 35% комісії від їх прибутку на крані, 0,5% за дохід від лотереї Roll Dice і 0,05% від виграшу на Hi-Lo Dice. Щоб замовити висновок на FaucetHub, необхідно накопичити 200 000 Gwei. Комісійний збір за таку транзакції не береться. Якщо ви захочете перевести коін відразу на повноцінний гаманець, вам доведеться назбирати 260 000 Gwei, при цьому ви заплатите комісію в розмірі 20 000 монет.
 2. queenfaucet.website/eth — прибутковий кран з моментальним виведенням на Фаусетхаб. Він роздає кілька сотень монет кожні 5 хвилин. Точна сума залежить від курсу Ефіру. На момент написання статті ресурс платив по 483 Gwei за спробу. На цьому сайті потрібно виконувати відразу два типи завдань: розгадувати капчу і відвідувати рекламні сторінки, перебуваючи на них заданий час. Завдання виконуються послідовно, так ви не заплутаєтеся. Для початку роботи досить просто ввести синхронізований Ethereum-адреса. Додатковий дохід можна отримати за рахунок рефералів — 10% з прибутку кожного запрошеного людини.
 3. bitcoin-s.com/ethereum/ — хоча основну назву сайту стосується біткоіни, на ньому можна заробляти і інші цифрові активи, включаючи Ефіріум. Перейшовши за вказаною на початку адресою, ви потрапите на головну сторінку крана. Для отримання першої виплати вам потрібно буде вписати синхронізований з мікрокошельком ідентифікатор, вирішити дві капчи і дочекатися обнулення таймера на рекламованої сторінці. Після цього кілька монет автоматично переведеться на баланс Фаусетхаб. У нашому випадку кран заплатив за одну спробу 193 Gwei. В цілому ж, він може видавати від 50 до 250 коинов за раз. Часовий проміжок між роздачами — 5 хвилин. Є партнерська програма з 10-відсотковою комісією.
 4. opncode.com/faucets/eth01/ — це чи не єдиний кран, в якому головна родзинка полягає не в сумі разових виплат, а в умовах реферальной програми. Винагорода видається за стандартне дію — рішення капчи. В середньому майданчик виплачує по 10 Gwei кожну годину і переводить їх відразу на Фаусетхаб. Як видно, заробити солідні гроші своїми силами тут не вийде, тому потрібно сконцентруватися на залученні нових людей. Сайт пропонує 100-процентну комісію від винагород кожного приведеного учасника. Таким чином, розвинувши широку мережу, можна отримувати серйозний дохід, нічого не роблячи.
 5. kmine.me — пропонований список просто не міг обійтися без цієї платформи. Кран виплачує від 125 до 4400 Gwei за рішення капчи і відвідування рекламованих сайтів. Головна родзинка в тому, що збирати монети можна без зупинок (тобто, тимчасового зазору немає). Звичайно, кількість денних спроб обмежена — 1400 разів на добу. Але, погодьтеся, дійти до цього порога вельми проблематично. Переклад на FaucetHub можна замовити в будь-який час. Кількість висновків також обмежена — 10 разів на добу (але це не можна назвати проблемою). Реферальная програма теж є, але відсоток комісії в її умовах не вказано, що дивно.

Як видно, видобуток Ефіріума без вкладень на кранах може стати непоганим засобом заробітку. Однак у цього роду діяльності є не тільки плюси, а й мінуси. З ними можна ознайомитися нижче:

перевагинедоліки
Хороші винагороди за кожну спробу.Жирні майданчики містять величезну кількість реклами, через що гальмується процес заробітку (вас просто перекидає на інші сайти при вирішенні капчи або натисканні на функціональні кнопки).
Є можливість підвищення доходу за допомогою рефералів.
Майже всі крани платять відразу на Фаусетхаб, так що можна не переживати про те, що гроші пропадуть, якщо роздає майданчик перестане працювати.Найбільш прибуткові крани можуть на час перестати працювати через перевантаження серверів.
На Фаусетхабе можна збирати відразу кілька криптовалюта, а потім конвертувати їх в ефірі. Так можна значно підвищити підсумкове кількість бажаних монет.На багатьох майданчиках в процесі заробітку потрібен перехід на рекламовані сторінки і знаходження на них певний час. Це час відраховує таймер, який іноді може зависати.
Багато крани не вимагають повноцінної реєстрації, що робить роботу на них більш зручною.

Як заробити Ethereum в ігровій формі без вкладень?

Сайт ethero.net для заробітку Ефіру в ігровій формі
Сервіс ethero.net, що дозволяє добувати Ефіріум в ігровій формі

Завдяки старанням ентузіастів, сьогодні заробіток Ефіру може стати не тільки прибутковим, але і захоплюючою справою. У 2017 році почала працювати майданчик ethero.net, на якій можна зайнятися ігровим Майнінг. Це своєрідний симулятор шахтаря, який піде навіть на старенькому ПК. Вам не потрібно витрачатися на дороге устаткування і взагалі проводити якісь грошові вливання. Все що потрібно — управляти шахтарями, які працюють у віртуальних шахтах і видобувними криптовалюта.

Гра дуже захоплююча, але для досягнення результату спочатку потрібно буде попрацювати, дотримуючись правильної стратегії. Ось який алгоритм дій повинен бути на перших порах:

 1. Заходимо на сайт і реєструємося на ньому. Відразу після створення аккаунта вам буде дано 1 безкоштовний шахтар на 4 дні. Цей шахтар буде добувати вугілля, який потім можна міняти на Ефір, але про це трохи пізніше.
 2. Заходимо в графу «Оголошення» і переходимо на 4 рекламні сторінки (без цих переходів вас не пустять в шахту і не дадуть зібрати вугілля). За кожен лінк вам буде даватися 10 або 30 точок. 10 точок — це 100 Gwei. Вони будуть накопичуватися на окремому балансі.
 3. Переходимо в шахту і збираємо вугілля. Безкоштовний шахтар зможе видобувати 0.001 ETH в добу.
 4. Після цього повертаємося на головну сторінку і продаємо вугілля. Так ви поповните баланс розділу «Чи безпечно». Саме з нього ви потім будете виводити зароблену криптовалюта.
 5. Далі тиснемо на кнопку «Депозит» навпроти розділу «Гаманець». Вибираємо блок «Від сейфа до гаманець». В даному випадку сейф — це ваш безпечний рахунок.
 6. Переводимо в гаманець весь Ефір, зароблений з видобутку вугілля. Хоча б раз це потрібно зробити в будь-якому випадку, адже система не дасть вивести монети без внесення депозиту на рахунок гаманця. Звичайно, на це можна витратити і справжні гроші (потрібно лише вибрати блок «Депозит з Ethereum» і перевести коін на вказану адресу), але ж ми розбираємо заробіток без вкладень, тому другий варіант нам не підходить.
 7. Далі конвертуємо точки. За 4 линка ми отримаємо 400 Gwei. Вони підуть на баланс гаманця. Після цього почнеться найважче.
 8. У розділі оголошень починаємо переходити по всіх посиланнях і збираємо точки. За день в грі можна відвідати близько 100 сторінок, з яких приблизно третина буде оплачуватися по 30 точок.
 9. Конвертуємо точки в ефірі на гаманець. На наступний день проробляємо ті ж операції. Не забуваємо забирати вугілля з шахти, конвертувати його в Ефіріум для сейфа, а потім переводити на баланс гаманця. Суть в тому, щоб якомога швидше накопичити на першого шахтаря. Найдешевший варіант варто 0.025 ETH. Перші 4 дні буде легше (адже у вас буде по 100 000 Gwei з шахти). Потім доведеться щодня заробляти монети виключно на відвідуванні сторінок.
 10. Після накопичення необхідної суми купуємо найдешевшого шахтаря (для початку). Він буде активний 30 днів. Щодоби цей «персонаж» зможе приносити по 100 000 Gwei. Тобто, місячний заробіток на одній тільки шахті складе 0.03 ETH. Якщо паралельно відвідувати сторінки, він буде більше.

Вся суть гри в тому, щоб якомога швидше накопичити на діамантового шахтаря, який дається вам назавжди. Він буде щодня видобувати від 0.049 до 0.147 ETH. Також, можна буде купувати персонажів для інших шахт. Перспектива, начебто, приваблива, проте все не так просто.

Щоб купити хоча б бронзового шахтаря, потрібно мати бронзове членство (за замовчуванням у вас стандартне членство), яке також необхідно купувати. Воно стоїть 0.06 ETH і видається лише на місяць, після чого його треба оновлювати. Золоте членство, яке дає право на придбання діамантового персонажа, варто цілих 0.18 ETH. Таким чином, обійтися без доната тут вкрай складно, але можливо. Для цього доведеться залучати дуже багато рефералів. При стандартному членство ви будете отримувати не більше 5000 Gwei від денного доходу запрошеного учасника.

Якщо ж йти по шляху найменшого опору, то можна зробити так:

 1. Заробляємо на стандартного персонажа.
 2. Кожен день переходимо по всім доступним посиланнях.
 3. Поступово наводимо нових людей.
 4. За місяць у вас однозначно накопичиться більше 0.03 ETH (точна сума залежить від вашої роботи на сайті, кількості і активності рефералів). Для отримання профіту виводимо на свій гаманець 0.02 ETH (це мінімальна сума). Решту грошей витрачаємо на покупку нового стандартного шахтаря і все повторюємо по колу.

Таким чином, за 5 місяців можна накопичити 1 ETH абсолютно без вкладень. Але зробити це вкрай складно. Хоча, є ще заохочення для тих, хто приводить більше всіх рефералів і заробляє більше за всіх точок. Переможець отримує цілих 5 монет Ефіру. Але врахуйте, що конкурувати там неймовірно важко.

Головною перевагою даного проекту є те, що потенційно він може приносити непоганий прибуток. Мінус полягає в тому, що без доната досягти максимальних результатів ви навряд чи зможете.

Заробіток Ефіріума без вкладень через фріланс

Сайт coinality.com, на якому можна виконувати замовлення за Ефір
Сторінка фріланс-майданчики coinality.com, на якій можна працювати за Ethereum

Не знаєте, як ще можна заробити Ефіріум без вкладень в 2018 році, тоді зверніть увагу на наступні фріланс-майданчика:

 • coinality.com;
 • bitgigs.com.

Це великі платформи, на яких розміщені замовлення для фрілансерів різної спрямованості: від написання статей до веб-дизайну і просування сайтів. Оплата може проводитися в доларах або в криптовалюта. Можливість отримання цифрових монет в якості плати може бути вказана безпосередньо в описі замовлення; іноді такий варіант треба обговорювати безпосередньо із замовником.

На зазначених сайтах є пропозиції, пов’язані зі світом криптовалюта (наприклад, Ethereum Blockchain Developer, просування ICO, Smart Contract Developer). Найчастіше, оплата за такі замовлення погодинна. У випадку з ICO нерідко пропонується відсоток від доходу проекту.

В цілому, такий заробіток на Ефіріум без вкладень можна вважати оптимальним у 2018 році, коли багато людей вже не хочуть сидіти в офісах, а вважають за краще працювати на себе в зручний час. Але і цей рід діяльності має свої сильні і слабкі якості:

плюсимінуси
Є можливість домовлятися з замовником безпосередньо з приводу способу і суми оплати.Оскільки майданчики міжнародні, для роботи на них потрібно як мінімум володіння англійською мовою. Для виконання деяких замовлень потрібно знати більше однієї іноземної мови.
У веб-дизайнерів, програмістів та інших людей, пов’язаних з IT-сферою, з’являється можливість реалізувати себе повною мірою. Вони можуть працювати за фахом і при цьому отримувати гідну оплату.Найчастіше, на зазначених платформах виставляються досить серйозні пропозиції (розробка, просування, створення дизайну і так далі). Щодо легких замовлень (наприклад, написання статей і переклад) не дуже багато. Тому фріланс за Ефіріум більшою мірою підійде лише тим, хто володіє спеціальними навичками.
На фріланс-майданчиках досить багато замовлень, так що користувачеві буде легше знайти для себе оптимальний варіант.Зазначені платформи працюють за принципом рейтингу. Тому спочатку доведеться виконувати замовлення за меншу плату.

Отримання Ефіру без вкладень шляхом продажу речей

Майданчики для продажу речей
Популярні ресурси, на яких можна продати речі за Ефіріум

Не знаєте, де ще заробити Ефіріум без вкладень? Спробуйте продати що-небудь з непотрібних речей, тільки в якості оплати запитом не рублі, а цікавить криптовалюта. Для цього досить розмістити оголошення на спеціалізованому ресурсі, вказати ціну в рублях і зробити приписку, що можлива покупка за Ефір за поточним курсом.

Здійснити такий продаж можна на наступних сервісах:

 1. flagma.ru — великий сайт, на якому можна розміщувати оголошення для всіх регіонів Росії. На ньому можна продавати все, що завгодно: від продуктів харчування до нерухомості.
 2. russia.dorus.ru — ще один популярний ресурс, на якому можна пропонувати свої послуги або продавати речі. Майданчик має зручний інтерфейс, так що у вас не виникне проблем з розміщенням оголошень.
 3. doski.ru — величезний майданчик, що дозволяє розміщувати оголошення для міст Росії, а також для інших країн (аж до африканських). На сайті представлений колосальний вибір товарів і послуг. Єдиний мінус — купчасте розміщення інформації, через що потенційний покупець може довго шукати підходящу пропозицію. Звичайно, на платформі є фільтри, але навіть вони не особливо допомагають.
 4. youla.ru — дуже популярний сайт, на якому можна продавати практично все: від саморобних речей до квартир і автомобілів.
 5. meshok.net — платформа, на якій можна виставляти свої речі на аукціон. Плюс даного сайту в тому, що можна продати якусь річ за непоганою ціною, якщо вона зацікавить велику кількість людей. Мінус цілком очевидний — щоб ваша пропозиція зацікавила багатьох користувачів, воно повинно бути по-своєму унікальним, інакше нормальний дохід ви не отримаєте.

Такий спосіб заробітку Ефіріума може зацікавити багатьох, адже це здорово — продати гарну, але не потрібну річ, а натомість отримати криптовалюта, яка в майбутньому може подорожчати. Однак в Росії поки не так багато людей, які цікавляться Ефіріумом і технологією блокчейн в принципі, тому на пошук покупця у вас може піти чимало часу.

Ну що ж, ми з’ясували, як можна отримати Ethereum без вкладень в 2018 році. Як бачите, варіантів у вас предостатньо. Виберіть той, що вам більше подобається, і заробіть цю перспективну криптовалюта.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector