Ефіріум Класик — прогноз криптовалюта на 2018 рік

 • Як впливають досягнення розробників на прогноз
 • Прогноз по Ethereum Classic на 2018 рік
 • Прогноз курсу Ethereum Classic на 2018 році за місяцями
 • На 3 вересня 2018 року криптовалюта Ethereum Classic надійно закріпилася в ТОП-20 кращих віртуальних монет, розташувавшись на 15-му рядку по капіталізації (1,3 млрд. Доларів). На зазначену дату ціна ETC становить 14 USD за одну монету. І це при тому, що ще в січні 2017 року ціни на Ефіріум Класик дорівнювала 1,4 долара. Не можна не відзначити і момент піку курсової ціни, який припав на початок лютого 2018 го, коли вартість монети перевищила позначку в 33 долара.

  Життєвий цикл Ethereum Classic дивіться в графіку нижче:

  Стрімке зростання курсу і перспектив криптовалюта зробили її цікавою для багатьох інвесторів. Все більше людей цікавиться прогнозом Ethereum Classic і хоче дізнатися, що далі чекає монету і якою буде її ціна в 2018 році. Ці та інші моменти докладно розглянемо в статті.

  Що врахувати при складанні прогнозу по Ethereum Classic на 2018 рік?

  Дві монети Ethereum Classic крупним планом

  Прогнозування курсової вартості ETC — трудомісткий процес, що вимагає обліку безлічі чинників, а саме: історії появи монет, перспектив, поточних досягнень, складу команди розробників і їх планів на найближче майбутнє. Розглянемо основні аспекти докладно.

  коротка історія

  Проект Віталія Бутеріна зацікавив багатьох учасників кріптовалютного спільноти, що обумовлено унікальністю розробки та впровадженням так званих «розумних контрактів». Історія Ethereum Classic почалася з майданчика DAO, що представляє собою якийсь інвестиційний фонд, побудований на платформі Ефіру. Майже відразу після появи зловмисники атакували сайт, що призвело до втрати великої суми, яку можна обчислити в десятках мільйонів USD. Незважаючи на оперативність розробників і швидке виявлення хакера, довіру до платформи було втрачено. В результаті вартість DAO різко пішла вниз, а за нею і ціна Ефіріума. Підсумком такого «провалу» став hard fork — поділ блокчейна Ethereum на дві гілки.

  Поява криптовалюта Ефіріум Класик розділило членів системи на два умовних табори — одні підтримували початковий код, а другі наполягали на необхідності його коригування. Експерти, як правило, давали невтішний прогноз по Ефіріум Класик. Вони були впевнені, що нова криптовалюта не має майбутнього через велику конкуренцію і відсутності явних переваг. Але на практиці все виявилося інакше.

  Вже через деякий час Ethereum Classic з’явилася на біржовому майданчику Poloniex, що стало головним свідченням зростання довіри до нової віртуальної валюти. Відразу після цього курс почав зростати, а капіталізація досягла 250 мільйонів доларів. На 3 вересня 2018 року ціна віртуальної монети становить 14 доларів, а сумарна капіталізація 1,4 млрд. Доларів. Це 15-е місце серед всіх віртуальних монет.

  Особливості Ethereum Classic

  Криптовалюта Ethereum Classic має ряд особливостей, які виділяють її серед конкурентів і впливають на зростання курсу віртуальної монети:

  1. Прагнення до повної децентралізації. Розробники виключили будь-яке можливе вплив з боку 3-х осіб (це стосується і членів самої команди). Подібне правило гарантує збереження накопичень учасників віртуальної мережі.
  2. Неможливість внесення правок в «реєстр» операцій. Форк і інші коригування коду можливі тільки для оптимізації або оновлення ПЗ.
  3. Пропозиції про внесення змін, а також фінансуванні нововведень вносяться на базі загальнодоступного протоколу і на рівних умовах. Ніхто з членів співтовариства не має пріоритету перед іншим учасником.
  4. Кожен член кріптосеті вправі створювати власне децентралізоване ПО і збирати гроші для реалізації задуму.

  Причини зростання в 2017 році

  Емблема Ethereum Classic на тлі лінії графіка

  Щоб зробити прогноз по Ефіріум Класик на 2018 рік, важливо вивчити історію руху курсової ціни і зрозуміти причини, що призвели до різкого зростання криптовалюта в 2017-м. Аж до 18 квітня 2017 року вартість віртуальної монети не перевищувала 3-х доларів. Перший різкий ріст відбувся 19 квітня. Всього за два з половиною тижні курс Ethereum Classic підскочив до 7,2 доларів за монету. Після невеликого спаду ціна криптовалюта знову пішла вгору. 17 червня ціна досягла 24 $. Далі послідувала корекція, а справжній стрибок стався в грудні, коли за 1 ETC давали більше 44 доларів.

  До причин зростання Ефіріум Класик в 2017-м можна віднести:

  1. Незмінність віртуальної монети. Команда розробників зберегла первісні переваги системи, в тому числі децентралізацію, анонімність, а також можливість самостійного визначення ринку.
  2. Стійкість криптовалюта. З огляду на слабкі сторони Ефіру, розробники оцінили ризики і зробили все можливе, щоб ситуації зі зломом не повторилися в майбутньому. Система отримала безпрецедентну захист, яка вже підтвердила свою ефективність.
  3. Підтримка. Ефіріум Класик майже відразу отримав схвалення учасників кріптосеті, був прийнятий Майнер і великими біржовими майданчиками. В результаті курс пішов вгору, з’явилися позитивні прогнози по Ethereum Classic (ETC), збільшився обсяг вкладень в віртуальну монету. Крім того, криптовалюта була підтримана банками, розробниками програмного забезпечення та великими корпораціями, що сприяло закріпленню на ринку.
  4. Обмежена емісія. Відомо, що емісія Ethereum Classic обмежена 210 мільйонами ETC, що позитивно впливає на ліквідність віртуальної монети. Інвестування в криптовалюта має великі перспективи, згідно з багатьма прогнозами, курс вже до кінця року повинен піднятися на 40-60%.
  5. Активність трейдерів. Учасники ринку часто застосовують Ефіріум Класик в якості об’єкта для торгів. Це пов’язано з високою волатильністю інструмента, що дозволяє трейдерам заробляти навіть на короткострокових торгах.

  Як впливають досягнення розробників на прогноз Ethereum Classic?

  Значок Ethereum Classic на тлі технічної схеми

  При оцінці перспектив і прогнозуванні майбутнього зростання ETC важливо врахувати роботу команди розробників. Розглянемо найбільш важливі події за останні півтора року.

  У 2017 році відбулися наступні події:

  1. До складу команди підключилися нові розробники і тепер в неї входить 8 осіб, які повний робочий день працюють над вдосконаленням віртуальної монети.
  2. Проведена велика робота по зміні коду, внесено понад 1000 поправок і випущено 8 релізів. Завдяки виконаній роботі, вузол кріптовалютной мережі витримує різні види мереж і blockchain учасників.
  3. Створено власний програмний гаманець для зберігання віртуальної монети, що підтримує апаратні гаманці і ряд корисних функцій (ClassicEtherWallet).
  4. Система переведена на грошово-кредитну політику. На цьому етапі зроблені правки в коді ПО Geth і Parity, виконані численні тести для різних варіантів роботи, а також перевірена функціональність базових програм.
  5. Інтегрована віртуальна машина Ефіріума, що відрізняється автономністю і гнучкістю в роботі. Завдяки новій бібліотеці, з’явилися додаткові можливості для розробки надійного ПО для blockchain, що підтримує IoT.
  6. З’явилися нові бібліотеки на базі jаvascript, що дозволяють створювати більш функціональні додатки на основі Ефіріума.

  За 12 місяців 2017 го команда розробників впровадила півтора десятка проектів і внесла безліч змін, спрямованих на підвищення надійності системи. Тож не дивно, що багато експертів видають позитивний прогноз по курсу Ефіріум Класик і впевнені в майбутньому зростанні віртуальної монети. Продуктивна робота команди позитивно впливає на довіру до криптовалюта з боку інвесторів, банків та великих компаній.

  Нещодавно розробники випустили піврічний звіт про успіхи, яких вдалося досягти в 2018 році. У документі зазначено, що головним напрямком діяльності було залучення в систему нових фахівців, а також проведення заходів, спрямованих на підвищення популярності Ефіріум Класик. Розробники заявляють, що за півроку кількість передплатників збільшилася вдвічі, а швидкість обробки операцій всередині мережі зростає щодня. Якщо вірити відомостями в звіті, фінансовий потік кооперативу дорівнює 375 тисячам USD, а резерв майже в два рази більше — 700 тисяч.

  Розробники відзначають, що за 6 місяців 2018 року кількість операцій з Ефіріум Класик збільшилася майже вдвічі. Крім того, відбулися значні поліпшення на ресурсі etherhub.io. Зокрема створена система оповіщень про оновлення, вдосконалена система запуску вузлів кріптосеті. Крім того, оновлена ​​і офіційна сторінка ethereumclassic.org.

  У звіті команда показала не тільки досягнуті результати, а й відобразила плани на майбутнє. Зокрема, розробники мають на меті закінчити розпочаті програми, впровадити криптовалюта в нові галузі, забезпечити взаємодію з різними командами, що займаються удосконаленням віртуальної монети. Такі наміри позитивно впливають на курс і на прогнози по Ethereum Classic в 2018 році.

  У звіті також відзначається, що недавно команда розробників отримала великі пожертвування від Digital Finance Group і Grayscale. Всього в планах на найближчий рік планується отримати внесків на 1,75 млн. Доларів. У ролі спонсорів виступають великі інвестиційні організації.

  Прогноз по Ethereum Classic на 2018 рік — позитивний і негативний сценарій

  Кілька монет Ethereum Classic на тлі цифрових графіків

  При аналізі майбутньої ціни ETC важливо брати до уваги безліч чинників, про які згадувалося вище. При цьому експерти висувають два прогнози по Ethereum Classic на 2018 рік — позитивний і негативний.

  Оптимісти запевняють, що до кінця 2018 року вартість Ефіріум Класик може досягти 30-40 доларів США. Свої припущення вони будують на вже досягнутих результатах і особливості віртуальної монети, про які згадувалося вище. При цьому зростання вартості буде залежати від ряду факторів:

  1. Активність звичайних користувачів кріптовалютной мережі і компаній. Іншими словами, на курс впливає активність учасників, кількість проведених операцій протягом доби. Чим більше транзакцій відбувається в мережі, тим вище потенціал віртуальної монети. Не менший вплив мають і спекулянти, які використовують волатильність Ефіріум Класик для особистого збагачення, а саме заробітку на скачках курсової ціни.
  2. Партнерство з великими компаніями. Якщо команді Ethereum Classic вдасться залучити до співпраці нові корпорації, це призведе до появи нового ПО, що працює на blockchain. В результаті зросте довіра до системи і підвищиться курсова вартість.
  3. Поява і розширення функціоналу різних програм і додатків, призначених для ETC. Чим зручніше користувачам працювати в кріптовалютной мережі, тим більше число інвесторів буде вкладати кошти в Ethereum Classic, і тим вище курс.

  Друга група експертів висуває негативний прогноз на Ефіріум Класик. Вони впевнені, що віртуальна монета є тільки тінню ETH і в 2018 році навряд чи можна очікувати зростання курсової вартості. За їх заявою в кращому випадку вартість залишиться на колишньому рівні, а в гіршому опуститься до 8-10 доларів за монету. Песимісти пояснюють свою позицію наступними факторами:

  1. Ускладнення процесу Майнінг криптовалюта. Для популярних криптовалюта характерна наступна тенденція — чим важче здобувати віртуальну монету, тим вище її ціна. У випадку з Ethereum Classic соло-Майнінг втратив актуальність, і учасники мережі змушені купувати дороге обладнання для видобутку. Це знижує інтерес до такої роботи і може привести до падіння ціни. Ситуація ускладнюється порівняно низьким курсом віртуальної монети.
  2. Багато членів кріптовалютного спільноти так і не прийняли форк, через що вартість не може піднятися до рівня «побратима».
  3. Висока волатильність робить Ефіріум Класик ризикованим інструментом для вкладень. Інвесторам важко визначити нижній поріг курсової ціни віртуальної монети, якого не існує.
  4. Залежність від курсу біткоіни. Практика показала, що на вартість Ethereum Classic, як і інших криптовалюта, впливає ціна на Bitcoin. За прогнозами багатьох експертів вартість BTC може знизитися до кінця 2018 року, що потягне за собою і курс ETC.

  Якщо говорити в цілому, експерти дають позитивний прогноз по криптовалюта Ethereum Classic. Вони стверджують, що до кінця року вартість віртуальної монети повинна піднятися, як мінімум на 50-60%. Цьому сприяє велика робота, проведена командою розробників, а також регулярна звітність фахівців з проведеним заходам.

  Прогноз курсу Ethereum Classic на 2018 році за місяцями

  Графік, що символізує зростання курсу Ethereum Classic

  На 3 вересня 2018 року криптовалюта Ефіріум Класик має наступні параметри:

  1. Капіталізація на ринку — 1,4 млрд. Доларів.
  2. Мінімальний курс за добу — 13,08 $.
  3. Максимальний курс за добу — 14,2 $.
  4. Обсяг випущених монет — 104,3 млн. З 230 млн.
  5. Обсяг торгів за 24 години — 328,8 мільйонів доларів.
  6. Позиція в рейтингу віртуальних монет (по капіталізації) — 15.

  Наведемо прогноз по криптовалюта Ethereum Classic на решту 4 місяці року:

  1. У вересні очікується незначне зростання курсової ціни до позначки 15-16 доларів. У 15-х числах можлива незначна просадка до 13 доларів.
  2. У жовтні ціна майже не зміниться, і буде триматися біля позначки в 16 $.
  3. У листопаді криптовалюта Ethereum Classic покаже зростання і наблизиться до 18 доларам США.
  4. У грудні можливий значне зростання до 22-26 доларів США.

  З урахуванням проведеного аналізу і орієнтовного прогнозу по Ethereum Classic на 2018 рік можна робити висновки про ефективність вкладень в криптовалюта. Тим більше що останні події показали активний розвиток віртуальної валюти. Наприклад, в квітні 2017 го з’явився зручний інструмент для інвесторів, що дозволяє вкладати гроші в Ефіріума Класик (Ethereum Classic Investment Trust). Не менший вплив надає розвиток партнерських відносин з великими компаніями і фіксований розмір комісії.

  Експерти запевняють, що Ефіріум Класик має більший потенціал, ніж стандартний Ефір. Це пов’язано з підтримкою криптовалюта біржовими майданчиками і банками, активним застосуванням інструменту трейдерами та інвесторами. Команда проекту ставить перед собою амбітні плани і стабільно звітує щодо вирішення поставлених завдань. Тож не дивно, що вартість Ethereum Classic йде вгору, а в найближчі роки її ціна цілком може наздогнати курс Ефіріума.

  Чи варто купувати Ethereum Classic в 2018 році:


  Ссылка на основную публикацию
  Adblock
  detector