Electroneum: Майнінг токенов ETN за допомогою смартфонів

Що таке ETN

Криптовалюта Electroneum (ETN) є платформою, як і багато інших, з можливістю відправляти, отримувати кошти, здійснювати платежі, а також Майні сам крипто-актив. Майнінг ETN працює за тими ж принципами і алгоритму, що і біткоіни: Майнер узгодять діяльність в блоках і отримують цифрові активи Electroneum.

Хоч ETN і схожий на біткоіни, все ж присутні деякі значні відмінності від нього та інших цифрових валют.

Перш за все в нього інтегрований інтелектуальний алгоритм і інтелектуальний аналіз, тобто працювати з даними токеном можна на всіх типах ПК і навіть смартфонах.

Також приділено особливу увагу безпеці транзакцій і гаманцю, а кількість токенов буде приховано для сторонньої боку, оскільки перекази здійснюються без прив’язки до історії.

Ну і звичайно Electroneum відрізняється від біткоіни швидкістю транзакцій, вони проходять набагато швидше, ніж у останнього. Хоча і кожен новий крипто-проект може похвалитися подібними властивостями, ETN додатково пропонує низькі комісії і великі виплати.

Проте, Electroneum, почасти, багато в чому побудований на схожих принципах з іншого криптовалюта — Monero (XMR).

Де купити і продати ETN

На даний момент, придбати ETN можна на Cryptopia, Kucoin, Qryptos, Bitbns, а також в ряді інших бірж. Капіталізація ETN становить близько 70 млн. Доларів, а добовий оборот досягає майже 673 тис. Доларів. Загальна емісія ETN становить 21 млрд. Токенов.

особливості Electroneum

Перш за все слід поговорити про найголовніше і відмітному аспекті даного токена — про Майнінг. Для того, щоб, наприклад, Майн біткоіни, потрібно не тільки ПК, а й дороге і яке споживає величезну кількість енергії обладнання.

До того ж багато бірж просто обмежені географічними і політичними рамками для обороту даного активу. Для створення облікового запису, користувачеві зазвичай необхідно перебувати в підходящої для цього країні.

Якщо ви живете, наприклад, в Південній Америці, Африці чи Азії, то ви, швидше за все, не зможете створити обліковий запис.

Проект збирається вирішити це за допомогою розробленого командою Electroneum мобільного додатку, який одночасно є як платіжною системою і гаманцем, так і платформою для Майнінг. Теоретично, скачати і використовувати його зможе будь-яка людина в будь-якій точці планети.

Майнінг ETN на смартфонах

Багато хто може заперечити, що, якщо Майнінг буде і можливий на настільки мало енергійних пристроях, то як мінімум буде дуже швидко розряджати сам девайс.

В якомусь сенсі так і є. Додаток дійсно споживає велику кількість енергії. Почасти, смартфони не є центральним інструментом для роботи з Electroneum і мобільний Майнінг створений, здебільшого, лише для того, щоб надати таку можливість користувачам без ПК.

Іншими словами, хоч Electroneum і підтримується смартфонами і мобільними додатками, вся платформа як і раніше призначена насамперед для роботи з ПК. Лише деякий відсоток ETN все-так можна добути на смартфоні, але тим не менш, тим же, хто планує Майні Electroneum серйозно і в більших кількостях, слід використовувати ПК.

перспективи Electroneum

Розробники ETN на перше місце висувають поліпшення мобільної версії платформи. У світі, де практично кожен має смартфон, проект може сильно досягти успіху. Покращуючи сервіси для Майнінг і вирішуючи проблеми з енергоспоживанням на мобільних додатках, валюта має всі шанси на закріплення високих позицій в чартах і зростання вартості.

джерела:

https://coinreviews.io/

https://electroneum.com/

https://coinmarketcap.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector