Cryptonex криптовалюта: історія і мета розробки

Cryptonex криптовалюта (CNX, Кріптонекс) — цифровий токен мережі на основі CCD-технології. Це платіжна система, яка пропонує своїм користувачам децентралізовану і безпечну платформу для здійснення транзакцій, передачі даних і цифрових грошей. Її ядро ​​- унікальний алгоритм шифрування, що дозволяє здійснювати транзакції за допомогою мобільних телефонів і банківських карт.

Історія розвитку і команда

Розробка проекту мережі Кріптонекс почалася в 2015 році. Її творці назвали її найшвидшою і ефективної мережею, яка дозволяє користувачам перекладати криптовалюта між собою за допомогою мобільних гаджетів і пластикових карт.

Її токен привернув до себе величезну увагу на початку грудня 2017 року, коли багато власників гаманців Ether отримали токени CNX безкоштовно. Суми до 1 000 монет були розподілені по різним цифровим гаманцям на сервісі MyEtherWallet. Через деякий час те, що сталося назвали технічною помилкою обмінника Etherdelta, що сталася в результаті хакерської атаки.

Але це не завадило курсу монети досягти рекордного максимуму в $ 10 на початку 2018 року, хоча протягом наступного місяця вона впала в ціні.

Розвитком проекту займається компанія Cryptonex LP, зареєстрована в Единбурзі (Шотландія). В команду розробників входить дев’ять основних фахівців, які мають великий досвід в області програмного забезпечення, технології блокчейн, PR і маркетингу.

На офіційному сайті проекту (cryptonex.org) про них немає практично ніякої інформації. Відомо лише, що керівником команди, а також засновником і керуючим директором Кріптонекс є Павло Калінін. Він володіє більш ніж п’ятирічним досвідом роботи в сфері розробки програмного забезпечення і використання блокової технології. У список інших учасників входять:

 • Ліна Кай;
 • Андрій Ешров;
 • Макс Теннант;
 • Дмитро Палагута;
 • Ігор Літвінеко.

Огляд основних особливостей Кріптонекс

Кріптонекс — глобальна мережа, заснована на блокової технології. Вона дозволяє здійснювати децентралізовану, безпечну і миттєву передачу і обмін різними цифровими активами (криптовалюта). Мережа працює на власній шиї і повністю незалежною блок-ланцюжку, а також дозволяє підключати ланцюжка багатьох основних монет для швидких і простих операцій з цифровими валютами з використанням банківських карт. В майбутньому команда розробників має намір представити мобільні додатки для здійснення безконтактних платежів.

Мережа Кріптонекс представляє собою платформу з відкритим вихідним кодом, яка націлена на об’єднання сервісів, що використовують блокчейн, пулів для Майнінг, обмінників, бірж, криптовалюта, банків і мобільних додатків в єдину екосистему. Ця система дозволить користувачам отримати доступ до своїх гаманців для здійснення транзакцій, використовуючи, як фіатние, так і цифрові валюти. Всі обмінні операції будуть здійснюватися на основі актуальних біржових курсів на момент угоди. Вся інформація буде оброблятися в режимі реального часу.

Система буде накопичувати дані з різних тимчасових мереж, таких як Localbitcoins і інших аналогічних ресурсів. Ці дані дозволять встановлювати актуальні ціни для конвертації з миттєвим переказом монет на гаманець користувача.

Кріптонекс також має намір об’єднати фінансові потоки в блок-ланцюжку, щоб забезпечити безпечну, незмінну і децентралізовану платформу для здійснення транзакцій.

токен CNX

Токен CNX став доступний для широкого загалу в жовтні 2017 року в результаті проведення ICO. За підсумками краудсейла розробники зібрали в цілому $ 18 млн і розпродали 85 млн токенов. Максимальна кількість монет в мережі обмежена 210 млн.

За програмою винагород (bounty) між користувачами розподілять ще 15 млн токенов в якості нагороди за виявлення помилок в роботі мережі. Розробникам і членам команди спільноти Кріптонекс виділять 5 млн токенов. Решта монети будуть використовуватися для забезпечення ліквідності токена на різних обмінних сервісах.

Де купити CNX

Придбати монету мережі Кріптонекс можна на внутрішньому обміннику самої платформи, а також на двох біржах:

 • YoBit;
 • HitBTC.

Купівля та продаж доступні за Bitcoin, Ethereum і фіатние гроші. На момент написання статті курс CNX до долара становив $ 4,83, до рубля — 265 RUR а ринкова капіталізація перевищувала $ 218 млн. Токен займав 53-е місце на кріптовалютном ринку.

Де зберігати CNX

Для зберігання токена потрібно відкрити гаманець Кріптонекс. Його можна завантажити з офіційного сайту для всіх основних операційних систем:

 • MacOS;
 • Linux;
 • Windows.

Потім необхідно зареєструвати його на платформі CNX. Ця процедура займе близько п’яти хвилин. Через гаманець можна здійснювати покупки монети за фіатние і цифрові валюти.

Як Майні CNX

В цілому 105 млн токенов CNX зарезервовані для видобутку Майнер. Майнінг (mining) доступний на основі двох алгоритмів:

 • доказ виконання роботи (PoW);
 • доказ ставки (PoS).

Перший використовує систему шифрування для збірки блоків в мережі і забезпечує Майнер винагородою. Другий винагороджує користувачів, які вважають за краще зберігати монети на своїх гаманцях протягом тривалих періодів часу. При утриманні токенов CNX на постійно активному гаманці (відлік часу починається через годину після надходження коштів на гаманець) можна розраховувати на дохід в розмірі 12% річних.

Технічні характеристики Кріптонекс

Перелік основних технічних характеристик мережі включає:

 • максимальну кількість транзакцій в секунду — 15 000;
 • комісія за транзакцію — від 0 до 0,0001 CNX;
 • кількість блоків для підтвердження транзакції — 6;
 • алгоритм — Scrypt;
 • час створення одного блоку — 60 секунд.

Прогноз і перспективи на 2018 рік

На користь проекту говорить досвідчена команда, чітко позначені цілі і заявлені можливості мережі. Недоліком можна назвати відсутність дорожньої карти і «Білої книги» (white paper), що ускладнює можливість робити будь-які прогнози щодо подальшого розвитку проекту.

Однак це не заважає токені CNX досить міцно триматися на кріптовалютном ринку, незважаючи на його серйозний обвал на початку 2018 року. Монета є однією з небагатьох, які, хоча і впали в ціні, але все ж не так сильно постраждали, в порівнянні з багатьма провідними криптовалюта світу. Це дозволяє говорити про впевненість інвесторів у проекті і гарній підтримці з боку співтовариства Кріптонекс, незважаючи на негативні відгуки і звинувачення авторів проекту в створенні лаві. Решта покаже час.

джерело:

https://cryptonex.org/

https://www.tokens24.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector