Emercoin криптовалюта: надані послуги, перспективи розвитку

Emercoin криптовалюта (EMC) являє собою гібрид таких цифрових монет, як Peercoin і Namecoin. Її творці поставили перед собою завдання надати надійну і безпечну систему платежів з вбудованим DNS-сервером, алгоритмом доказ виконання роботи, доказ ставки SHA-256.

Механізм роботи мережі покладається на токен EMC, пропонуючи цілий ряд різних сервісів, таких як EmerSSH, EmerSSL, EmerDPO і EmerDNS.

Історія розвитку і команда розробників

Запуск криптовалюта відбувся ще в 2013 році, і з тих пір вона досить міцно закріпилася в першій сотні цифрових монет за розміром капіталізації. Найчастіше вона демонструє прямо протилежну тенденцію, зберігаючи зростання або просто утримуючи свої позиції на ринку, в той час як більшість цифрових грошей падаю в ціні, слідуючи за снижающимся курсом біткоіни.

Над проектом працюють 14 осіб, в тому числі:

 • Олег Ховайко (технічний директор, фахівець з криптографії і фінансовий експерт, має широкий досвід в галузі фінансів, спеціалізується на технічних аспектах блокових ланцюжків і криптографічних технологіях);
 • Євген Шумілов (засновник і генеральний директор, прихильник розподілених обчислень і проектів з відкритим вихідним кодом, вважає блокчейн Emercoin здатним забезпечити стабільну, прозору і надійне середовище для приватних і бізнес проектів);
 • Стен Полозов (фахівець з впровадження blockchain, фахівець в сфері Фінтех, відповідає за розробку процесу інтеграції Emercoin в архітектуру існуючих систем);
 • Євген Меренков (старший інженер-програміст, спеціалізується на поліпшенні Emercoin в рамках процесу обміну валют за допомогою тестування і розробки нових технологій);
 • Михайло Воєводський (архітектор по інтеграції, співзасновник EmerSchool, відповідає за поширення інформації про продукти і технології Emercoin).

Офіційний сайт: https://emercoin.com

Основні особливості Емеркоін

Рідко можна знайти цифрову валюту з платформою, яка має широкий спектр послуг для різних цілей. Емеркоін — одна з таких валют, так як поряд з використанням оригінальної блокової технології біткоіни, вона привносить додаткові функції в цю систему.

На додаток до інноваційної структурі блокової ланцюжка, яка поєднує в собі стару і нову технологію блокчейн, Емеркоін взяв усе найкраще, що має біткоіни з моменту свого запуску. Його автори створили екосистему для розподілених блокових сервісів, які об’єднали десятки різних функцій.

Таким чином, ця система здатна запропонувати розподілені послуги з використанням блокчейна для будь-яких цілей, включаючи особисті потреби і бізнес проекти.

Система заснована на двох протоколах: доказ ставки і доказ виконання роботи, забезпечуючи можливість гібридного Майнінг з використанням комбінації обох алгоритмів.

Деякі з послуг, до яких платформа надає доступ, включають: управління фінансами, послуги мережевої безпеки, зберігання електронних візитних карток, потокове мультимедіа та інше. Розробники стверджують, що їм вдалося створити чудову і добре продуману екосистеми для розподілених сервісів на базі блокчейна, де кожен може знайти все необхідне для використання в особистих цілях або бізнес середовищі.

сервіси Емеркоін

Система пропонує ряд послуг, як було згадано вище, в наданні яких важливу роль відіграє токен EMC.

 • Децентралізоване безпечне управління оболонкою, яка також включає управління доступом, щоб задовольнити потреби більшості адміністраторів, оскільки несанкціоноване проникнення до ключів кореневого сертифіката практично неможливо.
 • Дозволяє здійснювати децентралізоване управління SSL-сертифікатами клієнт-сервер, а також перевіряти справжність на основі технології SSL, яка не вимагає використання паролів. В цьому випадку сервіс Infocard, який зберігає електронні візитні картки, нейтралізує будь-які спроби сторонніх атак на мережу.
 • Відповідає за захист від підробки, надаючи користувачам цифрові докази віртуальних і фізичних предметів / послуг. Клієнти, в свою чергу, можуть з її допомогою забезпечити захист своїх прав на володіння тим чи іншим об’єктом.
 • Надає послуги служби доменних імен, такі як забезпечення безпеки, реєстрація та підтвердження права власності на децентралізований спосіб, захищаючи дані від несанкціонованого використання іншими особами. На відміну від багатьох аналогічних блокових ланцюжків, що пропонують подібні послуги, творці Емеркоін планують забезпечити унікальне середовище. Досягнення цієї мети повинна забезпечити ключова система організації даних, яка дозволяє використовувати цінну інформацію без необхідності для новачків вивчати технології кодування або системи управління величезними обсягами віртуального простору.

оптимізація транзакцій

Емеркоін має свій власний оптимізатор, який відповідає виключно за ефективну обробку транзакцій. Будь-які записи, створені в процесі роботи системи, стискаються до 10% від їх початкового розміру. Це дозволяє платформі бути на крок попереду аналогічних конкурентів, що використовують блокчейн, з точки зору стиснення розміру блоку. Однак цей метод має і важливі наслідки для всієї системи. Така оптимізація дуже сильно впливає на швидкість здійснення транзакцій. Оскільки поточні набори даних не порушують певний розмір, це означає, що поділ поки не потрібно, і ніякі додаткові хеші також не потрібні, що дозволяє забезпечити практично миттєву передачу.

Інтерфейс системи схожий на інші блокові ланцюжка, де після виконання транзакції не потрібно ніякого додаткового підтвердження. Це означає, що маркери можна дуже легко перерахувати іншому користувачеві, але це також спрощує ризик їх перехоплення хакерами, в разі недостатньої захисту гаманця.

Технічні особливості

Емеркоін пропонує безліч технічних можливостей, які забезпечують йому перевагу перед іншими аналогічними ланцюжками. По-перше, він використовує гібридну комбінацію двох алгоритмів: PoW і PoS.

Валюти, в основі яких лежить тільки алгоритм доказ виконання роботи, такі як біткоіни, наражається на ризик нападів з боку, в разі зниження розміру винагороди Майнер і їх кількості.

Огляд переваг і недоліків

У числі сильних сторін криптовалюта можна відзначити:

гнучкість

Система Name-Value Storage — проста, але потужна концепція, що дозволяє зберігати довільні дані в блокової ланцюжку. Вона вже дозволила використовувати ряд розподілених сервісів від децентралізованого DNS до безкоштовного VoIP-сервісу.

надійність

Хоча Емеркоін і підтримує традиційний Майнінг, як і більшість цифрових валют, що використовують алгоритм PoW, її концепція усуває можливість «гонки озброєнь» Майнер з метою підтримки прибутковою видобутку монет. Досить просто зберігати на своєму гаманці криптовалюта і отримувати гарантований дохід в розмірі 6% річних.

Безпека

Автори проекту зазначають, що ніколи не пожертвують безпекою заради більшої гнучкості системи. За їх словами, на відміну від смарт-контрактів, які вже стали причиною численних випадків шахрайства, логіка NVS Емеркоін технічно не може використовуватися для написання шкідливого коду.

Список слабких сторін включає:

 • недостатнє просування в соціальних мережах;
 • відсутність підтримки (актив, прибуток, товар).

Де купити EMC?

Купівля та продаж токена EMC доступна на таких біржах, як:

 • HitBTC;
 • Livecoin;
 • Bittrex;
 • xBTCe;
 • Omicrex.

На момент написання статті курс EMC до долара становив $ 2,70, до рубля — 173,01 RUR, а ринкова капіталізація перевищувала $ 113 млн. Токен займав 89-е місце на кріптовалютном ринку.

Як Майні EMC?

Завдяки новому підходу до використання алгоритмів система пропонує гарантований дохід на рівні в 6%, а також робить Майнінг швидше в порівнянні з Bitcoin і іншими подібними йому криптовалюта.

Це означає, що Майнер не потрібно дорога апаратура для Майнінг високого класу, яка часто не по кишені середнім користувачам Це дозволяє всім бажаючим брати участь у розвитку мережі на рівних умовах і робить Емеркоін доступним для всіх, хто шукає способи отримання пасивного доходу.

Де зберігати EMC?

Для зберігання токена EMC використовується офіційний гаманець Емеркоін, який можна завантажити з сайту проекту. Він доступний в деськтопной, мобільного та веб-версії для всіх основних платформ:

 • Windows;
 • Linux;
 • Android.

Перспектива і прогноз на 2018 рік

Емеркоін може стати дійсно відомої кріповалютой завдяки широкому спектру послуг, які вона пропонує користувачам. Проте, їй не вистачає просування в соціальних мережах, що може бути причиною слабкого зростання курсу на ринку.

В цілому, варто стежити за розвитком цього проекту, який має великий потенціал і безперечно варто того, щоб ще глибше вивчити величезну кількість інформації про нього. Його автори не приховують від користувачів свої розробки і надають відкритий вихідний код на офіційному репозиторії на Github.

джерело:

Home

https://www.coinopsy.com/

https://emercoin.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector