Storj криптовалюта: кількість користувачів, шифрування

Що таке Storj?

Storj криптовалюта (STORJ) — це кріптоактів, націлений на забезпечення децентралізованої мережі зберігання хмарних даних. Подібно Google Диску і Dropbox, Storj дозволяє користувачам зберігати інформацію в тимчасової мережі. Також платформа працює на публічному блокчейне. У процесі взаємодії з Storj НЕ задіюються ніякі треті сторони, а також дійсно низькі комісійні.

Іншими словами, Strorj це децентралізована мережа хмарного зберігання даних, що представляє шифрування клієнтських даних, а також обмін даними, не покладаючись на сторонніх постачальників хмарного сховища. Позбавлення від централізованого контролю зменшує більшість відомих усіма збоїв даних, а також значно підвищує безпеку, конфіденційність і контроль даних.

Як правило, мережі тимчасової архітектури нездійсненні для систем зберігання в виробничих масштабах. Все через те, що доступність даних є, скоріше, питанням популярності, а не корисності.

Storj ж являє блокчейн-модель у вигляді платформи аутентифікації відповіді на запит в поєднанні з кріптовалютнимі винагородами. Таким чином, платформа регулярно перевіряє цілісність даних і виплачує нагороду для тих користувачів, які підтримують дані платформи в цілості й схоронності.

команда Storj

Платформа Storj була заснована Шоном Уїлкинсоном (англ. Shawn Wilkinson), розробником блокчейна, який почав свою діяльність в співтоваристві біткоіни в 2014 році заснував Storj.

Другим співзасновником Storj є Джон Куїнн (англ. John Quinn). Він має досвід роботи в сфері фінансів і біржових брокерських послуг.

Інші члени команди складаються з вихідців різних стартапів, загальне число яких становить близько 40 осіб.

Storj і Torrent

Підхід Storj має деякі схожості з усіма відомим торрентом. Послуги Storj також однорангові як в торрент і дозволяють людям безкоштовно ділитися і поширювати файли, включаючи музику і фільми.

Storj дозволяє користувачам завантажувати фрагменти файлів з декількох джерел, звані «насінням», які були б рекомбинированного і зібрані після їх завантаження в блокчейн-мережу Storj.

Така модель обробки даних дозволила не тільки прискорити час завантаження, але і надати децентралізований характер зберігання даних.

Оскільки у багатьох людей були копії одних і тих же файлів, доступ до цього файлу не був би обмежений, якби з’єднання у одного користувача було перервано.

токен Storj

У Storj вже є значна кількість користувачів. З 20 000 клієнтів і 18 000 Майнер мережу також має в своєму розташуванні 8 петабайт (8 000 000 ГБ, — прим. Ред.) Простору для зберігання даних.

Це воістину величезна кількість для стартапу. Кількість місця в мережі збільшується прямо пропорційно кількості Майнер. Компанія заснована, в основному, на блокчейн-технології Ethereum.

Користувачі платять тільки за те, що їм потрібно, і мають можливість знизити свої витрати, пропонуючи свої власні жорсткі диски для хостингу даних.

Платежі в мережі Storj оплачуються в токенах STORJ. Майні токен за допомогою алгоритму перевірки працездатності, аналогічна модель у біткоіни.

Загальний запас токенов STORJ становить 500 млн, і поки що не зовсім ясно ситуація з розширенням обороту.

Шардінг файлів

Storj використовує так званий «файловий шардінг». Коли ви завантажуєте файл, він розбивається на частини, що розміщуються згодом у різних користувачів.

Таким чином, це не тільки прискорює завантаження файлу, оскільки ви не завантажуєте весь файл тільки з одного джерела, але і впевнені в тому, що хост (хост і майнер в Storj — поняття ідентичні, — прим. Ред.) Не має доступу до всього файлу, зберігаючи ваші дані конфіденційними.

Шардінг файлів відомий тільки власнику файлу. Блокчейн-мережу лише надає запис про те, де знаходяться частини файлу, і то, тільки за допомогою зашифрованого ключа.

шифрування Storj

Крім того, що в мережі Storj всі файли розбиті на частини, вони ще зашифровані. Кожен файл шифрується до того, як він буде розбитий на частини, що означає, що навіть якщо той, хто завантажив файл захоче його прочитати, йому все одно потрібен буде ключ шифрування.

Перевірка файлів

Щоб запобігти прерогативу хостів на видалення частин файлу, у Storj є ще одна відмовостійкість у своїй системі: перевірка файлів.

Система регулярно проводить перевірку цілісності частин файлу у хостів. Якщо система фіксує відсутність частини файлу, яка повинна зберігатися у хоста, тоді він позбавляється плати. Таким чином це своєрідний стимул для хостерів дотримуватися правил платформи і «грати» на рівних умовах.

Мережевий міст

Напевно ви ставите таким питанням, коли вибираєте хмарне сховище: що робити, якщо я захочу отримати доступ до моїх файлів з іншого пристрою?

Для цього Storj розробили мережевий міст. Даний міст зберігає ваші особисті ключі в хмарної бази даних, тому вам не потрібно постійно запитувати доступ до ваших файлів тільки з вашого комп’ютера, де зазвичай зберігаються ваші ключі. В майбутньому Storj сподівається також реалізувати спільний доступ до файлів.

Які гаманці використовувати для зберігання?

Будь-який гаманець, що підтримує токени на базі ефіріума. Це означає, що вибір досить великий, починаючи від Parity, Mist і закінчуючи MyEtherWallet.

висновок

У міру появи все нових платформ, для зберігання даних, більшість з них, схоже, зосереджено на тому, щоб зробити сервіс максимально дешевим для користувача.

На їх фоні Storj явно виділяє, пропонуючи не просто мінімальні витрати, але також і два різних рівня значного шифрування даних, що, безсумнівно, сподобається великій кількості людей в крипто-співтоваристві.

І все ж Storj чекає серйозна конкуренція з іншими платформами, такими як Sia і SAFE, тому, якщо він захоче зайняти свою нішу, йому належить представити ще більш значні технології. І це, здається, тільки питання часу.

джерела:

https://coinmarketcap.com/

https://steemit.com/

http://howtodogreat.com/

Homepage test2

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector