EosDAC: платформа для генерації цифрових блоків в мережах

Що таке eosDAC

EosDAC криптовалюта (EOSDAC) — це майданчик-генератор цифрових блоків в блокчейн-мережах. Платформа є повністю децентралізованим незалежним спільнотою, яке надає користувачам ті ж можливості, що і тим, хто генерує блоки.

Суть цього підприємства полягає в тому, що власники токенов eosDAC отримують нагороди за рахунок зберігання / генерації нових блоків блокчейн-мережі.

Робота, доступна тільки з eosDAC, підштовхує користувачів підтримувати платформу як єдиного виробника блоків.

Команда проекту планує співпрацювати з іншими проектами, що займаються генерацією блоків в блокчейнах, а також проводити регулярні випробування для модернізації всієї системи.

Крім виробництва валюти і блоків, проект також створює спеціальні інструментарії для кастомізації і масштабування криптографічних мереж. Цей децентралізований інструментарій надається будь-якому власникові eosDAC.

На сьогоднішній день ситуація така: капіталізація eosDAC становить близько 71 млн. Доларів, а добовий оборот дорівнює 838 тис. Доларів. Загальна емісія токена eosDAC рівна 1 200 000 000 одиниць.

Команда проекту eosDAC

На сьогоднішній день відомо, що компанія встановила наступний план розвитку майданчика: в червні 2018, запустивши необхідні блоки, платформа стала повністю децентралізованим проектом, керованим власниками цифрових активів eosDAC.

Саме власники будуть своїми діями голосувати за ті чи інші аспекти розвитку проекту і, тим самим, визначати його майбутнє.

Лідером проекту є Роб Аллен (англ. Rob Allen). Аллен переконаний, що успіх проекту залежить від розширення сфери його діяльності. На даний момент, Аллен налагоджує співпрацю з південнокорейськими партнерами.

Де купити eosDAC

Кріптовалютний актив EOSDAC доступний для придбання та продажу на наступних кріптовалютних біржах:

  • Hotbit (обробляє близько 58% від загального обороту криптовалюта EOSDAC);
  • Bibox (обробляє близько 24% від загального обороту криптовалюта EOSDAC);
  • Gate.io (обробляє близько 16% від загального обороту криптовалюта EOSDAC);
  • ZB.COM (обробляє близько 0,49% від загального обороту криптовалюта EOSDAC).

До того ж, EOSDAC можливо купити або продати на наступних майданчиках: Bitbns, OTCBTC, OpenLedger DEX.

Перспективи проекту eosDAC

У разі якщо команда зможе повністю розкрити потенціал проекту, то до липня 2018 фаза розробки буде завершена, а результатом стане мережа з великою масштабністю і величезною пропускною спроможністю.

Якщо платформа стане одним з лідируючих виробників, то вартість цифрового активу зросте, а користувачі, які вклали кошти в розробку, зможуть непогано заробити.

Таким чином може зрости попит на покупку монет і відповідно їх вартість і популярність проекту в цілому.

джерела:

https://btcearn.ru/

https://coinmarketcap.com/

https://eosdac.io/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector