Exereum — огляд ФОРКОМ Ethereum, відгуки, як отримати токени EXM

Проект Exereum — форк Ефіріума, дата випуску якого планується на 4 липня 2018 року. За заявою творців, первісна емісія обмежується 300 млн монет, з яких 1/3 — форк ETH, а 2/3 складуть резерв винагороди. У чому особливості нового ФОРКОМ? Чи варто в нього інвестувати? В якій послідовності планується розвиток проекту? Ці та інші нюанси розглянемо нижче.

Для початку базові характеристики Exereum зведемо в таблицю:

тікерEXM
час ФОРКОМ4.07.2018 (15:00 UTC)
емісія300 млн монет
інфляція20% 1-й рік, 10% 2-й, 5% в 3-й і 3% кожний наступний рік
Премія мастернодам і вузлів PoWрозподіляється порівну
Вимоги до мастернодам60 000 EXM
величина блоку2 Мб
масштабованістьВід 1 до 10 Тх / с
Час на створення блоку15 з
види консенсусуPoW і PoS
анонімністьІнтеграція ZK-Starks

Огляд загальних відомостей про Форк Exereum

Логотип Exereum

Токени EXM — проект некомерційного характеру, мета якого полягає в дослідженні перспектив і можливостей нових монет. Результатом повинна стати високопродуктивна система, яка застосовує смарт-контракти для конфіденційних операцій між учасниками мережі. В процесі транзакції підтримується максимальна анонімність між користувачами, що планується забезпечити шляхом інтеграції ZK-Starks.

У команді Exereum націлені на результат і мають намір його досягти, залучаючи кваліфікованих фахівців. Завдання останніх полягає в створенні децентралізованих сервісів і додатків для їх запуску нової монети. Певний обсяг коинов резервується для заохочення розробників.

переваги Exereum

Монети та логотип Exereum

Токени Exereum мають ряд плюсів:

 1. Справедливий розподіл між учасниками. На відміну від інших проектів, тут не передбачається проведення ICO. Це пов’язано з тим, що головним завданням є технологічне дослідження, а не прибуток. Перший випуск токенов розподіляється в ході ФОРКОМ серед власників Ефіріум. Решта частки рівномірно розподіляється між власниками монет ERC-20.
 2. Випуск. Частина емітованих монет розподіляється між мастернодамі і вузлами PoW в співвідношенні 50 на 50. В останньому випадку розподіл здійснюється з урахуванням частки хешрейта.
 3. Функціонал. Особливість ФОРКОМ полягає в 2-рівневої мережевій архітектурі. При цьому мастерноди відповідають за перевірку операцій, а PoW-вузли за два аспекти — включення блоків і синхронізацію.
 4. Конвертація. Команда розробників активно працює на ринку для додавання монет Exereum в лістинг великих біржових майданчиків, а також над можливістю швидкого зняття коштів користувачами.
 5. Стабільний розвиток. Учасники проекту співпрацюють з творцями додатків і децентралізованими органами для розробки софта на базі нового проекту. Певна частка монет EXM протягом декількох років розподіляється між власниками токенов для підвищення ціни.
 6. Анонімність. Не менш важливий фактор — анонімність мережі, що планується реалізувати шляхом інтеграції сертифіката ZK-starks на базі ZCash в мережі.

План розвитку проекту Exereum

Інтерфейс офіційного сайту проекту Exereum

У травні 2018 роки вже відбулося публічне оголошення ФОРКОМ. Надалі розробники проекту Exereum ставлять перед собою наступні цілі:

 • 4 липня 2018 року — дата запуску ФОРКОМ.
 • Жовтень 2018 го — пуск першої пробної мережі.
 • Грудень 2018 го — запуск головної мережі, а також першого загальнодоступного клієнта версії 1.0.

Надалі планується впровадження ZK-starks із забезпеченням анонімності.

Як отримати токени EXM?

Сьогодні йдуть активні дискусії щодо співпраці з біржовими майданчиками щодо додавання монет в лістинг. Крім того, для отримання Exereum необхідно мати на рахунку Ефіріум на будь-якому з гаманців протягом усього терміну випуску, а саме 4 липня 2018 го з 12 до 18 години вечора. Учасники мережі, які виконають ці умови, отримують EXM в співвідношенні 1 до 1. Чим більше монет ETH в гаманці на момент емісії, тим більше нових токенов можна отримати. Щоб отримати подвійне винагороду, можна зареєструвати свій Ефіріум-гаманець в спеціальній формі (взяти участь в AirDrop).

Вартість нових монет поки не визначена і буде залежати від ряду факторів — ринкової ситуації в кінці року, лістингів на біржових майданчиках, інтересу спільноти та інших.

Перші відгуки про проект Exereum

Потенційні учасники відзначають, що форк EXM має великі перспективи і ряд плюсів, що вигідно відрізняють їх серед конкурентів. Однак багато питань виникає до команди розробників через інтернет-сайту, який дуже простий в оформленні і не дає вичерпної інформації про токенах і подальші плани.

Ось один з відгуків про проект Exereum на форумі:

Звичайно отримати безкоштовно токени, які можуть вистрілити в майбутньому — це дуже заманливо, але надії особливо на цей приводу не покладаю. Сподіваюся, що поява ФОРКОМ хоч трохи підштовхне сам ефір до зростання.

Ще одна думка від користувачів:

Ідея хороша, перспективи у проекту теж непогані, але ось мене особисто бентежить, що на сайті нічого толком не розписано. Ось ICO-проекти чітко дають інфу про творців, а тут незрозуміло, хто за всім цим стоїть і чи буде сенс.

Відгук про Форк Exereum:

Exereum — ще одне підтвердження того, що майбутнє за Ефіром і битком залишилися лічені місяці. Сподіваюся, що EXM буде таким же успішним Форком, як біткоіни Кеш.

Деякі користувачі вважають, що проект являє собою оновлену версію Ефіріума зі збільшеною швидкістю транзакцій. Але чи варто очікувати прориву від нових монет? На які перспективи можна розраховувати? Тут думки потенційних учасників розходяться, і реальні можливості EXM покаже тільки час.

Оновлення та новинки по Exereum

04.07.2018

 1. Ми вирішили провести кампанію по винагороді (аірдроп) для найбільш цікавих ERC-20 токенов з частини зарезервованих на ці цілі монет. Це своєрідний фонд некомерційної підтримки спільнот такого роду проектів.
 2. За форматом ФОРКОМ ми вирішили розділити форк на 10 етапів з періодичністю снапшотов в один тиждень. Тобто концепція мультіснапшотов. Детальніше про це в нашому офіційному анонсі: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4206916.0

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector