FSN криптовалюта: особливості та переваги, сфера застосування, перспективи розвитку

Що з себе являє проект Fusion

Проект Fusion (FSN криптовалюта) являє собою публічний блокчейн, який складається з кріптофінансовой платформи і надає підтримку взаємодії між блоками за допомогою смарт-контрактів (англ. Smart-contract).

Розробники Fusion хочуть побудувати платформу для межблокчейновского обміну криптовалюта, а також створити спеціальну фінансову екосистему на базі блокчейна Ethereum (ETH).

Дана майданчик зможе дати всім бажаючим можливість самостійно регулювати власні приватні ключі під час запуску смарт-контракту.

Розробники заявляють, що головні переваги Інтернету Цінностей піддаються придушенню через різних нестикувань в процесі комплексного взаємодії.

Таким чином створюються застої в технологічному прогресі, а дана платформа спочатку націлена на те, щоб вирішити цю проблему і зробити революцію в економічній сфері.

Не рідко потенційні інвестори починають вибирати проекти знайомлячись з їх продуктом і тими, хто керує ними. Насправді, цього мало.

Яку проблему вирішує Fusion

Слід спочатку визначити яка проблема стоїть перед компанією і яке рішення вона пропонує. Розробники Fusion заявляють, що вони вирішують проблему ізоляції блокчейн-мереж.

З тих часів, коли з’явився біткоіни, кожен проект, який націлений вирішити будь-яку проблему створював новий блокчейн.

На момент написання матеріалу таких блокчейнов вже більше тисячі, але найвідомішими є блокчейни Bitcoin (BTC) і Ethereum.

Так чи інакше, кожна блокчейн-мережу — це екосистема того чи іншого продукту. Через це з’являється розрізненості і так звані «блокчейн-острівці», між якими майже відсутня будь-який зв’язок.

Внаслідок цього утворюються централізовані і ізольовані активи. Дана проблема загальна, включаючи такі блокчейни як EOS, Steem, Cardano і т.д.

Не існує жодного способу обміну одного активу на інший без використання різного роду кріптовалютних бірж.

Блокчейн-мережу платформи Fusion може вирішити дану проблему, оскільки там використовується інструмент API, який підходить для будь-якої криптовалюта і дає можливість максимально швидко обмінювати її. Завдяки цьому, користувачі можуть контролювати і «Холден» будь-які токени, а крім того створювати смарт-контракти, що дозволяють вільно конвертувати абсолютно будь-які типи криптовалюта.

Наприклад, ще недавно для того, щоб взяти участь в будь-якому ICO потрібно було мати n-е чисто ефіріума і крім це оплатити комісійні збори. Тепер же, користуючись платформою Fusion у користувачів з’явилася можливо здійснювати транзакції використовуючи будь-які криптовалюта за допомогою смарт-контракту, а ICO проект отримує інвестицію відразу ж і так само зможе миттєво обміняти її на будь-яку іншу.

особливості Fusion

Головною особливістю платформи є підтримка межблокчейновского взаємодії, яке може бути легко налагоджено кожним користувачем за коштами смарт-контракту.

Компанія Fusion є некомерційною, а головний офіс знаходиться в Сінгапурі.

Технологія, яку пропонує компанія вже вважається революційної, але революцію в технологічних плані робить цілий ряд нових технологій.

Одна з них називається DCRM і має на увазі розподіл контролю і управління правами. Ключі для всіх цифрових активів на майданчику Fusion не перебувають в одному місці, вони розкидані по всій мережі, що нагадує зберігання торрентів.

Таким чином, ніхто з шахраїв не матиме можливості вкрасти приватні ключі. На платформі використовується так звані «атомні транзакції», завдяки чому вони проходять миттєво і масштабуються необмежену кількість разів, оскільки вони не записуються в громадську блокчейн-мережу.

Механізм консенсусу на платформі ієрархічно-гібридний, а це означає, що Fusion функціонує на основі двох алгоритмів — PoW і PoS. Такий пристрій максимально покращує управління і запобігає платформу від можливих атак від домінуючих потужностей хеширования. Холдинг даних відбувається не в мережі Fusion в зв’язку з тим, що даний процес обходиться занадто дорого.

Наприклад, зберігання 2 гігабайт даних на блокчейне Ефіріума обійдеться більш ніж мільйон доларів.

Тому на платформі Fusion є свій API інструмент, який зберігає інформацію поза мережею. Даний інструмент, до речі кажучи, відмінно підходить і для розробників, так як завдяки йому їм не потрібно буде використовувати інші сховища даних.

Проте, варто зауважити, що проект Fusion далеко не унікальний. Існують і інші проекти які працюють над вирішенням проблеми пов’язаної з гнучкістю криптовалюта і їх межблокчейновского взаємодії. Одним з таких проектів є Wanchain, проте на відміну від нього, Fusion робить паралельні обчислення, що так чи інакше впливає на швидкість проведення транзакційних операцій.

Крім цього, Fusion дозволяє виконати смарт-контракт за фактом завершення тільки одного події.

Застосування платформи Fusion

На думку фахівців в крітовалютной сфері, у блокчейна Fusion не існує межі щодо застосування, оскільки він дозволяє взаємодіяти з абсолютно будь-який блокчейн-платформою.

Більш конкретно можна виділити деякі сфери застосування платформи. Наприклад, застосування Fusion для ведення торгівлі, так як продавці тепер зможуть отримувати в якості оплати будь-яку криптовалюта і зберігати їх в одному місці, а при необхідності і швидко конвертувати цифровий актив. Також широке застосування платформа може отримати в сфері кредитування. Процентна ставка може бути розрахована завдяки використанню смарт-контрактів.

Майбутній розвиток проекту

Уже під кінець 2018 року має запрацювати Mainnet-мережу Fusion. До цього часу команда планує, що загальна капіталізація досягне 100 мільйонів доларів. Для команди має бути чимало завдань які необхідно вирішити.

В першу чергу, розробники Fusion мають намір сформувати головну мережу, після чого покласти початок інтенсивної міжмережевий кооперації. Однією з найважливіших цілей для команди — це активно вести дослідницьку діяльність і активно просувати співтовариство проекту.

В кінці цього команді необхідно: удосконалити інструменти гаманця, посприяти крипто-спільноті і вдосконалити механізм розробки смарт-контрактів, значно підвищити прогресивність і рівень безпеки основного коду, стандартизувати інтерфейс проекту.

Де купити / продати і як зберігати FSN

Придбати і продати FSN будь-який бажаючий зможе на наступних кріптовалютних майданчиках:

  • Bibox (обробляє близько 67% від загального обороту FSN);
  • Qryptos (обробляє близько 28% від загального обороту FSN);
  • Hotbit (обробляє близько 3% від загального обороту FSN).

До того ж FSN можна придбати і на інших кріптовалютних біржах (IDEX, Cobinhood, Ethfinex), однак там, на момент написання матеріалу, не спостерігається особливий обсяг обороту FSN.

Оскільки FSN є активом на базі ERC-20, то зберігати його можна як на акаунтах крипто-бірж, так і цифрових гаманцях, наприклад, в MyEtherWallet.

Також зберігати FSN можна і на апаратних гаманцях Ledger Nano S або TREZOR.

На момент написання матеріалу, одиниця FSN варто 2,24 доларів, а загальна капіталізація проекту досягла 66 мільйонів доларів.

висновок

Проект Fusion досить унікальний і своєрідний, оскільки він придуманий з метою зробити революцію в сфері криптовалюта.

Fusion це основна інфраструктура для інтернету цінностей. Платформа може бути широко застосована в різних сферах життєдіяльності, так як дає можливість користуватися нею ведучи торгівлю, а також для контролю облігацій, валютних одиниць і т.д.

Ринок інтернету цінностей надзвичайно величезний і таким чином, такий проект як Fusion, який прибирає кордону між блокчейнамі, має досить високі перспективи стати на перші рядки кріптовалютного рейтингу.

джерела:

https://coinmarketcap.com/

Home

http://webbtc.ru/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector