Докладний аналіз BTC: проведення аналітики Bitcoin

технічний аналіз

З огляду на особливості ринку, в першу чергу варто згадати саме технічний аналіз битка на найближчий час. Чому? Все просто. Незважаючи на постійні прагнення регуляторів прив’язати криптовалюта до фундаменталістіке, вона на 95% залежить від настроїв ринку, а не від фундаментальних показників ефективності активів.

Саме тому звертати увагу на технічний аналіз Bitcoin потрібно з набагато більшою увагою, ніж на фундаментальні фактори, які можуть керувати ринком.

Краткосрок

Розглядаючи інтрадей графіки, можна відзначити чіткий і впевнений флет. В очікуванні серйозних новин по ринку бачимо класичну схему. Усередині дня бики безуспішно намагаються продавити хвилю опору, яка повинна сформувати подальше зниження тренда. У цьому їм протистоять не тільки ведмеді, а й регулярні Майнер, які зливають свої BTC в фіат для отримання прибутку.

У поєднанні з серйозними затримками по транзакціях все це формує невеликий спадаючий тренд з частими корекціями, який може зупинитися перед вихідними, виразившись у вигляді флета вихідного дня.

Проте, при пробитті ключового рівня під виглядом 6900 нас чекає серйозне зростання аж до 7300 і вище. Т. к. Рівні опору досить хиткі, цей сценарій цілком реалізуємо вже до середини вересня.

Долгосрок

У довгостроковій перспективі у BTC можна знайти ряд істотних проблем, які заважають його росту. В першу чергу, це перегрів ринку за рахунок ETH і проведення ICO. Все це падіння серйозно підігріло ринок відносно альтів і злиття битків в фіат, т. К. Інвестори бояться повторення сценарію, але вже з біткоіни. Як результат, за свічним графіками в долгосроке бачимо все той же спадаючий тренд, що сформувався в грудні. На даному етапі знаходимося у фазі корекції, яка може закінчитися на рівні 8200, після чого буде нове падіння до рівнів 5500 і нижче.

Однак, якщо врахувати вартість Майнінг, в сукупності з розтратою природних ресурсів це може привести до того, що при падінні до цього рівня нас чекає різкий спадаючий тренд до рівня 4300 і нижче.

важливі новини

Незважаючи на те, що поточні технічно настрою далекі від бичачих і в більшій мірі схожі на ведмежі, можна очікувати цілком простих сигналів, які виразяться в новинному еквіваленті.

Дві важливі новини полягають в тому, що північна Корея може істотно збільшити капіталізацію криптовалюта за рахунок того, що приєднається до загальної світової гонці. Це дозволить уникнути фінансового тиску з боку США. Більш того, отримання фінансування таким чином може кардинально відбитися на економіці країни в цілому.

Друга новина пов’язана з Венесуелою і, отже, з її намірами по відношенню створення власних криптовалюта.

При підтвердженні обох новин котирування битка і альтів можуть істотно злетіти, пробивши нові горизонти, і навіть відкотитися до 9000.

Венесуела Болівар

Боліваріанської Республіка Венесуела — улюблений урядовий розробник, Comunicación Digital VE, відомий своєю популярністю. Його попередні додатки намагалися представити лідерів і світильників в м’якших вогнях: «Супер Болівар», гра про Симона Болівара (вважався батьком-засновником країни) і навіть про Тодо Чавеса, про колишнього президента Уго Чавеса — є одними з його більш відомих ігор. Тому не дивно, що уряд застосував їх для свого останнього додатки в кампанії, щоб зробити повторну деномінацію більш плавною.

Фундаменталка

Що стосується фундаменталкі, то тут все цікавіше. Вся справа в тому, що на сьогоднішній день більша частина коштів в BTC надходить все ще з фіата, і головним показником ефективності все ще є обсяг торгів і загальна капіталізація крипти по відношенню до всього ринку. А, отже, потрібно розуміти основні фактори, які будуть впливати на капіталізацію

Фактор перший і, мабуть, найголовніший — це прагнення отримати схвалення на нові деривативи з боку SEC. Чому це так важливо для битка? Все дуже просто. При укладанні SEC документів про появу нових деривативів (крім ф’ючерсів) на биток це призведе до того, що вони фактично офіційно заявлять про свою неспроможність регулювати ринок крипти і визнають його нормальним платіжним засобом. Все це призведе до неможливості проведення повномасштабних санкцій з боку Азії та легалізує більшість біржових майданчиків.

У той же час, наявність деривативів дозволить торгувати битком і альтами на фондових ринках, а також на інших торгових майданчиках, включаючи міжвалютний ринки Forex. Як результат, це призведе до значного збільшення кількості трейдерів і до капіталізації, так як, незважаючи на той фактор, що биток сам по собі буде слабо пов’язаний з деривативами, велика частина опціонних контрактів буде мати на увазі, як і ф’ючерси, покупку реальної крипти за контрактом на момент закінчення терміну експірації.

З огляду на вартість битка, це значно зменшить його волатильність, при цьому зможе створити потужний імпульсний тренд, який продавить його аж до 15-17 тисяч у.о. за одиницю. Подібний результат бачили в минулому році після того, як були офіційно схвалені ф’ючерси.

Правда, не можна забувати і про зворотний бік такої медалі. Незважаючи на збільшення капіталізації та обсягу торгів, перший час буде спостерігатися серйозний памп, який, як завжди, закінчиться несвоєчасної корекцією з відкотом котирувань аж до рівня 8900-9000. При цьому засмучені інвестори зможуть не тільки зупинити корекцію, але і сформувати тренд на зниження, який обрушить биток до його поточних позицій.

Однак після закінчення цих американських гірок можна буде сміливо говорити про зміну волатильності ринку криптовалюта.

Крім цього — т. К. Биток за собою вгору потягне і все альти — ринок знову наповниться оптимізмом, що дозволить знову безпечно впроваджувати технології, подібні смарт-контрактами.

Тому головною фундаменталістіческіх характеристикою для битка і ринку криптовалюта в цілому залишався і буде залишатися показник того, коли і на яких умовах SEC візьмуть на озброєння ETF контракти.

У той же час поки стверджувати про зрілість ринку або те, що після утворення бульбашки він не обвалиться до показників 2016- го року, досить складно. І все це просто тому, що прагнення ключових фігур ринку знаходяться проти регуляції, через появу посередника і можливості відслідковувати крипту. У той же час трейдери, націлені на короткострокову прибуток, б’ють на те, що регуляція дозволить сприймати крипту не «як альтернативну економіку», а як повноцінну заміну Фіату.

інші фактори

У довгостроковій перспективі хотілося б засмутити всіх великих інвесторів з простої причини. Биток впевнено втрачає свої позиції на ринку. Це пов’язано з наступними факторами:

  • за рахунок збільшення показників вливання фіата в ICO проекти биток втратив зв’язок зі своїм головним конкурентом ETH. І хоча котирування останнього сильно просіли, вони показують, як сильно капіталізація стала залежати саме від фіата і від успішних бізнес-проектів, а зовсім не від того, куди рушить биток;
  • дочірній Fork BCH стрімко втрачає свої позиції. Це пов’язано зі зниженням активності розробників в Githube і падінням довіри з боку інвесторів в їх шляхи вирішення проблематики масштабування криптовалюта. Як результат, за рахунок часткової кореляції і загальної капіталізації у вигляді транзитності битка по всіх операціях в крипті він втрачає свої позиції саме через ФОРКОМ Bitcoin Cash;
  • з ринку поступово відходять зелені інвестори. Замість цього їх місце займають досвідчені трейдери, які заріжуть будь хвилі за рахунок скальпування. Тим самим вони згладжують тренди і зменшують волатильність битка;
  • при всій повазі до материнської криптовалюта, вона так і не змогла вирішити проблеми з масштабуванням. Крім того, сума комісійних за транзакції все більше і більше зростає. При цьому самі розробники не роблять ніяких кроків задля вирішення проблем.

Як результат — самий довгостроковий прогноз нашої редакції буде максимально песимістичними. Якщо BTC не отримає свій стусан у вигляді введення чергових деривативів, які будуть виражені в ETF паперах, йому не світить нічого, крім поступового забуття. З кожним витком тренда BTC втрачатиме по 5-10% від своєї капіталізації до тих пір, поки система не знайде баланс між комісійними, навантаженням на блокчейн і задоволенням запитів користувачів.

При негативних, в цілому, прогнозах по битку на найбільший термін слід розуміти, що прогнози на найближчий квартал більш ніж оптимістичні. Виходячи з тиску з боку ком’юніті на SEC можна очікувати просування ETF деривативів, які здатні пропампіть биток на 10-15% від поточної вартості. Крім того, це цілком може запустити серйозний тренд на підвищення, який приведе нас до котирувань листопада 2017 го року. Про подальшому зростанні судити не доводиться, т. К. При старті такого потужного тренда на біржі знову можуть повалити хом’яки, які в гонитві за легкими грошима можуть продавити биток і до 11-12 тисяч за одиницю. Але якщо не враховувати їх короткостроковий памп, то в цілому резюмувати прогноз по битку можна наступним чином:

  • в краткосроке чекаємо падіння до позначки в 6300. Це станеться вже на днях;
  • в среднесроке буде спостерігатися флет між позиціями 5900 і 7200. При пробитті рівнів опору або підтримки будуть короткострокові помилкові сигнали, що виражаються у вигляді денних свічок на 5500 і 7600 відповідно;
  • в долгосроке за рахунок продавлювання ETF збільшиться капіталізація шляхом централізації і збільшення ринків, що призведе до зростання до 8000-8500 вже до кінця цього кварталу.

На цьому все. Думаєте критично і не забувайте про те, що заробити можна не тільки на зростанні криптовалюта, але і на їх падінні, для чого існує коротка позиція! Всім профіту!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector