Loom Network криптовалюта: платформа, націлена на ігри і соціальні мережі

Loom Network криптовалюта (LOOM) належить однойменній платформі на базі блокчейна Ethereum, яка дозволяє розробникам створювати і запускати великомасштабні децентралізовані додатки. Вона використовує систему бічних ланцюжків, яка забезпечує можливість кожному з додатком працювати на окремій блок-ланцюга. Це знижує мережеву навантаження, одну з основних проблем, з якою стикаються творці додатків, і забезпечує подальше підвищення швидкості транзакцій і масштабованості.

Історія розвитку і команда розробників Лум Нетворк

Штаб-квартира компанії, яка розробила проект, розташована в Бангкоку (Таїланд). Вона була заснована Метью Кемпбеллом, Люком Чжаном і Джеймсом Даффі в 2017 році відповідно до принципу Platform as a Service (PaaS). Він дозволяє створювати децентралізовані додатки з використанням мови програмування Solidity для роботи в блок-ланцюжку Ethereum. Проект отримав фінансування в розмірі $ 25 млн від китайської венчурної фірми The Ventures.

Розробники стверджують, що вже мають готову інфраструктура на основі блокчейна Ethereum, яка відрізняється підвищеною здатністю до масштабованості, має високу швидкість передачі даних і хорошим рівнем стабільності в порівнянні з багатьма існуючими платформами.

У список авторів проекту входять, в тому числі:

 • Джеймс Даффі (співзасновник);
 • Люк Чжан (співзасновник);
 • Метью Кемпбелл (співзасновник);
 • Кайл Тіг (розробник, фахівець з алгоритмом PoW);
 • Джим Скогман (розробник додатків);
 • Чінмай Наік (розробник платформи).

Офіційний сайт: loomx.io.

Огляд можливостей платформи

За словами авторів проекту, платформа відмінно підходить для створення і запуску ігрових DApps-додатків і соціальних медіа завдяки внутрішній криптовалюта і широким можливостям для ігрової екосистеми.

Ігри, створені для платформи, матимуть такі можливості:

 • прозора система торгівлі ігровими предметами (артефактами);
 • торгуються на біржах токени;
 • «Вічні» ігрові світи;
 • розраховані на багато користувачів всесвіти.

Соціальні програми, передбачені в рамках платформи, включають ряд унікальних нововведень для ігрових проектів і соціальних медіа:

 • відсутність реклами;
 • монетизація контенту;
 • масштабованість за рахунок мультікліентскіх додатків;
 • мінімізація довіри.

Швидкість і масштабованість

Будь-яка децентралізована мережа на базі блокчейна залежить від швидкості передачі інформації. З глобальною мережею комп’ютерів, що забезпечує захист від несанкціонованого доступу та прозорість записів, критично важливо, щоб мережа мала високу швидкість і здатність безперешкодно обробляти зростаюча кількість транзакцій.

В ході розробки більшості блокових мереж швидкість і масштабованість стояли на задньому плані, так як розробники робили упор на забезпечення безпеки. Це призвело до проблем з швидкістю і масштабністю майже всіх існуючих блокових мереж.

Особливо яскраво це було видно в грудні 2017 року, коли запуск найпопулярнішої у світі гри CryptoKitties привів практично до паралічу мережі Ethereum через зростання кількості транзакцій. В результаті тривалість перевірок транзакцій росла, а разом з цим збільшувалася і комісія.

Мережа LOOM має особливу інфраструктуру, що дозволяє уникнути проблем зі швидкістю і масштабністю. Автори проекту стверджують, що можуть стимулювати розробників до створення нових DAapps-додатків і смарт-контрактів. За їх словами, це забезпечить високу обчислювальну потужність, знизить розмір комісії та забезпечить мережеву інфраструктуру, здатну обробляти практично будь-яку кількість транзакцій.

Один з таких варіантів використання дозволить розробникам застосовувати сторонні API поза рамками блокчейна. Це означає, наприклад, можливість підключитися до Google Authenticator для використання сервісу двофакторної аутентифікації в DApps-додатків.

Використовувана таким чином блокова ланцюжок стає центром зберігання даних користувача. Оскільки така мережа децентралізована, останнє слово при прийнятті рішень щодо конкретного додатка буде прийматися спільнотою. Розробники платформи називають такий підхід справжнім прикладом цифрової демократії.

Потенціал платформи LOOM

Мережа LOOM здатна значно збільшити потенціал масштабованості блокчейна шляхом створення бічних ланцюжків для кожного DApp-додатки. Такі ланцюжки звуться DAppChain і можуть функціонувати разом зі смарт-контрактами Ethereum.

Творці LOOM відзначають, що інфраструктура їх платформи здатна одночасно запускати мільйон копій програми CryptoKitties без перевантаження мережі. Це створює можливість запуску додатків на основі Ethereum без ризику децентралізації зниження працездатності мережі або спроб запровадження цензури третьою стороною.

Ще більш цікавим є набір програмних засобів розробки (SDK), який дозволить розробникам (в майбутньому і простим користувачам) швидко писати і запускати DApp-додатки на базі блокчейна Ethereum.

Напрями розробки Лум Нетворк

Команда проекту визначила дві основні області, на яких має намір зосередити свої зусилля:

 1. Ігри, які неможливо створити і використовувати без блокчейна. Вони націлені на полегшення процесу створення ігрового блокчейн-контенту в масштабі проектів на кшталт World of Warcraft і Starcraft. На сьогодні без технології масштабованості це майже неможливо через існуючі обмеження блокових мереж.
 2. Соціальні програми, в яких не використовується реклама. Замість цього монетизація контенту здійснюється в токенах LOOM. Команда LOOM зазначила, що має намір уникнути ряду проблем, пов’язані з DApps-додатками, такими як EtherTweet, де вартість одного твіти досягала декількох доларів залежно від поточних умов мережі. Вони мають намір створити більш ефективну екосистему.

Згідно вийшов в квітні 2018 року оновленню «Білої книги» проекту, в якому йдеться про запуск тестування бета-версії мережі, в даний час платформа об’єднує п’ять внутрішніх проектів. Крім того, до неї допустили чотири зовнішніх учасника тестів. Перелік проектів включає:

 • Cio (школа інтерактивної солідної кодологіі);
 • The Adventures of EtherBoy in Blockchain World (гра на основі DAppChain);
 • Dcom (перший сайт «питання-відповідь» на блокової ланцюжку);
 • CryptoZombies Battlegrounds (карткова гра в стилі Hearthstone ( «серцевина») з покупними колодами);
 • CryptoZombies Rancher (гра-битва в стилі покемонів, де користувачі можуть вирощувати, клонувати і мутувати своїх зомбі, які потім б’ються з зомбі інших геймерів).

токен LOOM

Платформа має власний токен стандарту ERC-20, який є абсолютно унікальним в тому плані, що може використовуватися у всіх DApps-додатках в мережі LOOM. Це дозволяє легко переносити активи з екосистеми LOOM на основну мережу Ethereum.

Це також можна розглядати як свого роду «ключ», який дозволить здійснити передачу активів. Наприклад, при необхідності переведення активів додаток платформи перевірить, щоб в гаманці користувача була необхідна сума, перш ніж воно ініціалізує транзакцію.

Де купити LOOM

Купівля монет доступна на офіційному сайті за курсом 1 LOOM = 0.003 ETH. Купити і продати токени LOOM можна на кріптовалютних біржах, таких як:

 • Binance;
 • Kucoin;
 • YoBit;
 • CoinExchange;
 • IDEX;
 • Tidex.

На момент написання статті курс LOOM до долара становив $ 0,647073, до рублю — 41,16 RUR, а ринкова капіталізація перевищувала $ 371 млн. Токен займав 64-е місце на кріптовалютном ринку.

Де зберігати LOOM

Стандарт ERC-20 дозволяє зберігати токен LOOM на всіх гаманцях, сумісних з Ефіріумом, включаючи:

 • MyEtherWallet;
 • MetaMask;
 • Exodus;
 • Coinomi;
 • Trezor;
 • Ledger Nano S і інші.

Дорожня карта Лум Нетворк

Протягом II кварталу 2018 року розробники планують:

 • травень — провести реліз версії платформи 0.8 з підтримкою Solidity і залученням більшої кількості учасників тесту;
 • червень — вихід публічної бета-версії 1.0 з відкритим SDK для всіх розробників.

Перспективи і прогноз на 2018 рік

Масштабованість стає однією з найбільших проблем технології blockchain, тому автори Лум Нетворк розробляють рішення для виходу з ситуації, що склалася. Вони мають намір використовувати його для популярних і масштабних багатокористувацьких ігор і соціальних мереж.

Платформа також розширить можливості соціальних мереж, в яких учасники зможуть заробляти, а не платити за послуги і стикатися з ризиком витоку персональних даних в руки сторонніх осіб.

Лум Нетфорк — нова платформа для соціальних мереж і ігрове середовище, яка стане доступною вже в найближчі роки.

джерело:

https://loomx.io/

https://sludgefeed.com/

https://www.coinbureau.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector