Самий жирний біткоіни Кеш кран — як заробити BCH без вкладень

Що це таке

Багато новачків чули вислів «жирний кран», але більшість не відразу можуть зрозуміти сенс цієї фрази. У колах користувачів криптовалюта це означає, що сервіс дає велику винагороду за кожну капчу. Іноді це також може означати, що є можливість збільшити свою початкову прибуток.

Як це визначається

Питання жирності встав не випадково. Оскільки крани — це безоплатна роздача криптовалюта, то багато хто почав порівнювати вигоду від кожного, щоб знайти найбагатший варіант. Адже сколотити капітал на такому заробіток практично неможливо, але зменшити час заробітку певної суми все ж можна.

Яку ж суму можна вважати достатньою, щоб кран отримав умовне звання «жирного»? Для цього варто звернутися до простої статистикою виплат різними майданчиками. Перший висновок, який можна зробити — вони урізали нагороду.

Кілька років тому середній прибуток від однієї капчи могла досягати 300 Сатоши, а мінімальна була в районі 50. Сьогодні ситуація кардинально змінилася. Особливо у випадку з такими криптовалюта, як Bitcoin Cash, на яку можна знайти більше двох сотень подібних майданчиків.

Відповідно, якщо є можливість отримати 100-200 Сатоши від однієї капчи — кран однозначно вважається жирним. Якщо 500 Сатоши — це вже надзвичайно жирний. Звичайно ж, обов’язковою умовою при цьому є чесна робота сервісу. Бо яка користь від його нагороди, якщо на ваш гаманець вона не надійде?

бонусні програми

Другим критерієм жирності є кількість бонусів. Так, якщо початкова нагорода дорівнює, наприклад, 100 Сатоши, то завдяки такій системі можна збільшити до 300 і більше. Чим більше бонусів, тим кран жирніше.

Першим, найпоширенішим є реферальная програма. Вона існує на безлічі онлайн сервісів. Крани не могли стати винятком, оскільки для них кількість відвідувачів дуже важливо, адже їх власник заробляє на рекламі, яку у себе розміщує.

В середньому ви можете отримувати до 25% від нагороди кожного вашого реферала. У виняткових випадках ця цифра досягає 50%, однак, тут варто бути обережним, оскільки такі майданчики частіше виявляються шахрайськими.

Також, деякі майданчики, на кшталт Getfreecoin, надають можливість накопичити відсоток від рефералів. Так, за кожного активного користувача до вашої нагороди буде додано 1%. Активним вважається той, хто забирав нагороду в останні 72 години.

Другий бонус — щоденні нарахування. Найчастіше він працює так: якщо ви хоча б 1 раз на добу проходите капчу, до вашого винагороди додається по 1%. Максимально можна набрати 100%.

Іноді вона працює не за відсотками, а до числа Сатоши, яке росте в арифметичній прогресії. Наприклад, за відвідування 2 днів поспіль вам надають додаткові 5 Сатоши, 3 днів — 10, і так далі.

Третій, менш поширений бонус нараховується за виконання додаткових завдань. Наприклад, якщо ви подивитеся кілька відео за посиланням, або просто перейдете по рекламі, то до вашої нагороди буде додана енна сума Сатоши.

Останній бонус, який можна зустріти на багатьох майданчиках — загадка. Він нічим не пояснюється і нараховується випадковим чином в будь-який день. Так, ви можете вже з другого введення капчі отримати приємний приз, а можете не отримати його і через місяць. Тут все залежить лише від удачі.

заробіток BCH

Серед безлічі майданчиків, які пропонують різні умови використання, було виділено кілька реально прибуткових кранів.

Перший з них — це Moon Bitcoin Cash. Існує багато сервісів з розряду Moon. Аналогічні майданчики створені під Bitcoin, Litecoin і Dogecoin. BCH не став винятком. Базовий прибуток тримається в районі 50-100 Сатоши. Але на бонуси ви можете збільшити її на 300 відсотків. Крім того, це кран з моментальною виплатою, завдяки чому не доведеться думати над тим, що в якийсь день доведеться зайти на сайт для виведення.

Також хорошим краном є 8raa, який давно працює з іншими криптовалюта. Для Bitcoin Cash він був створений восени 2017 року. Кожні 5 хвилин він надає можливість отримати до 150 Сатоши. Реферальная програма — 10% від нагороди кожного запрошеного вами користувача. Але враховуйте, що на даному сервісі доводиться вводити кілька капч.

Ще один сервіс, який заявив до 500 Сатоши за капчу. Кілька разів все-таки вийшло її пройти і отримати 300-350 копійок, проте, воно того не варто. При натисканні в будь-якому місці екрану на сайті відразу ж буде відкрито нову посилання, а капча змусить вас попотіти. Проте, якщо вам важливо отримати цю нагороду, то приблизно 2 хвилини піде на гарантованих 300 Сатоши.

Вигода від жирних кранів

Прибутковість такого роду сервісів залишає бажати набагато кращого. Припустимо, що ви змогли знайти 5 дійсно жирних майданчиків, і кожні 5 хвилин в цілому отримуєте 1500 Сатоши. Нехай у вас є можливість робити це 4-5 годин в день.

Таким чином, в день ви зможете отримати 60 таких винагород, що дорівнює 90 тисячам Сатоши. При курсі Bitcoin Cash в 780 доларів (на 22.06.2018) це буде приблизно 70 центів. Відповідно, кожен місяць ваш прибуток складе близько 20 доларів.

Здається, що це дуже навіть непогано, оскільки зусиль докладається мінімум. Але насправді для розрахунку були взяті мало не ідеальні умови. Вам буде дуже складно знайти 5 подібних сервісів. Тому повноцінно вигідним такий спосіб заробітку назвати не можна.

Чому крани користуються попитом

Здавалося б, який сенс використовувати подібні майданчики, якщо на них особливо нічого не заробиш? З одного боку — дуже резонне питання, адже потрібно постійно пам’ятати про необхідність введення капчі, заходити на всі сайти, витрачаючи на це час. Більш того, такого роду діяльність швидко набридає.

Але варто врахувати, що це абсолютно безкоштовно. Якщо так можна сказати, сир з мишоловки вдалося дістати. Крім того, дуже сильно грає роль людський фактор. Криптовалюта зараз дуже сильно розкручені. А такі, як Bitcoin Cash, зовсім привертають безліч уваги через свого становища в списку.

Але BCH — валюта досить дорога, тому не у кожного є можливість її придбати. Ніхто не змушує купувати відразу 1-2 і більше монет. Можна витратити якихось 10-20 доларів і почати працювати з маленькою частинкою. Але ось саме це і впливає на попит кранів, адже той же кількість на них можна заробити абсолютно безкоштовно.

висновок

Жирні крани BCH — це не найпоширеніша річ в мережі, незважаючи на те, що подібних майданчиків існує дуже багато. Більшість з них надають різного роду бонуси, щоб залучати нових користувачів, однак стартова нагорода найчастіше смішна, і навіть збільшення в 500% її не рятує.

Проте, користувачі весь час шукають майданчик пожирнее. Можливість заробити без вкладень вабить практично кожного, хто горить ідеєю працювати з криптовалюта, але не може собі дозволити купити таку монету, як Bitcoin Cash.

Навряд чи це все призведе до того, що нагороди виростуть. Проте, можна сміливо стверджувати, що власники кранів будуть шукати нові способи залучення користувачів. Швидше за все, вони зроблять це шляхом введення нових бонусів. А значить, можна періодично відвідувати такі майданчики. Рано чи пізно від накопичених Сатоши буде пуття.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector