FSN криптовалюта: поточний курс, біржі для купівлі та продажу, пули для Майнінг

FSN криптовалюта (Fusion coin) — внутрішня цифрова монета платформи, яка об’єднує значення декількох блоків в єдину систему за допомогою управління і контролю за допомогою приватних ключів. Вона також забезпечує створення інтерфейсу для централізованих організацій і джерел даних поза мережею.

Історія розвитку і команда розробників

Розробкою проекту займається компанія Fusion Foundation спільно з ізраїльською компанією Porat Shalev Co., що спеціалізується на створенні UX / UI дизайну.

Проект реалізується на кошти, зібрані шляхом проведення ICO. Продаж токенов FSN завершився 11 лютого 2018 року, після чого почалося втілення ідеї командою проекту, в яку входять, в тому числі:

 • Дежун Цянь (генеральний директор і засновник, закінчив Університет Фудань, має ступінь бакалавра інформатики, раніше реалізував такі проекти, як BitSE, QTUM і VeChain, є засновником Kernel Blockchain Technologies, виконавчий директор і регіональний менеджер підрозділу IBM);
 • Дзянганг Ву (відповідає за розвиток Fusion Foundation, закінчив Шанхайський університет фінансів та економіки, має ступінь кандидата фінансової математики та інженерії, викладач Школи управління Шанхайського університету, науковий співробітник Міжнародної бізнес-школи Китаю в Європі);
 • Ноам Коен (фахівець зі зв’язків з спільнотою, має більше 15 років досвіду в маркетингу, працював в різних технічних організаціях, колишній віце-президент з маркетингу та розвитку бізнесу Orbotech);
 • Сі Луо (операційний директор, закінчив Східно-Китайська педагогічний університет, має ступінь MBA, віце-президент з розвитку бізнесу BitSE, виконавчий директор DELL Technologies Group, системний інженер IBM R D Lab, майстер комунікаційної та інформаційної системи);
 • Гуочанг Су (технічний директор, закінчив Університет Фудань, має ступінь магістра програмного забезпечення (ПО), засновник Linux-центру в Гуандонг, керівник проекту National Science and Technology Major Project).

Офіційний сайт: www.fusion.org.

Основні цілі Fusion

Fusion — фінансова платформа, заснована на відкритій блокової ланцюжку. Її мета полягає в наданні міжконтактного, крос-асоціативних і міжсайтових вихідних смарт-контрактів.

В основі платформи лежить протокол Fusion Protocol, який забезпечує API-інтерфейсів можливість впроваджувати в кожну відкриту блочну ланцюжок різні маркери, нецільові оцінки і різні джерела даних. Це дозволить зробити можливим створення концентрованих асоціацій і груп для надання допомоги і взаємної підтримки один в одному з метою формування громадських взаємин нового покоління.

Автори Fusion розглядають свій протокол в якості фундаментальної складової «інтернет-речей» (IoT). Інші ключові моменти включають в себе створення по-справжньому інтелектуальних контрактів, в тому числі для виконання кріптофінансових обґрунтувань. Розробники мають намір представити ідею кріптофінансірованія в інтернеті, яка дозволить в майбутньому вийти за рамки блокчейна і використовувати різні грошові форми.

Ключові особливості Fusion

Творці проекту відзначають, що їх платформи включає ряд важливих компонентів, які спрямовані на досягнення поставлених завдань.

інклюзивна платформа

Автори проекту вважають концепцію своєї ідеї інклюзивної платформою, тому що вона призначена для використання різних токенов, нецільових оцінок і джерел даних. До певної міри це можна порівняти з протоколами blockchain-freethinker, але набагато більш широкого рівня.

Кінцевий продукт буде являти собою об’єднання людей в групи і асоціації в сфері технології блокчейн, для завершення реалізації протоколу Fusion.

Система управління

Використовуючи систему управління на основі розподілених прав, Fusion дозволяє клієнтам визначати кількість різних токенов на платформі. Система також заохочує випуск багатозадачних смарт-контрактів.

«Розумні» контракти

Протокол Fusion робить «розумні» контракти по-справжньому «розумними», забезпечуючи їх інформацією поза мережею і спонукаючи до дії природним чином за допомогою різних тригерів. Це дозволяє реалізовувати смарт-контракти, призначені для вираження різних кріптофінансових обгрунтувань в сфері використання «інтернет-речей».

інновації

Fusion використовує відкриту ланцюжок межцепочних, крос-асоціативних і крос-інформаційних систем, забезпечуючи функціональну сумісність блокчейна з платформами нового рівня. Це робить блокову технологію придатною для фінансових інновацій, які раніше не були можливі.

незалежність

Fusion, як відкрита ланцюжок, не залежить від будь-якого зовнішнього впливу. Служба контролю розподіленого управління забезпечує спостереження за всіма захищеними кріпторесурсамі.

Продукти та послуги

Платформа пропонує різні продукти, в тому числі API і адміністративні елементи, доступні через протокол Fusion. Ці поліпшення включають в себе:

 • Управління розподіленими правами управління (DCRM). Ця процедура, яка управляє системою контролю секретних ключів комп’ютеризованих ресурсів, як окремих осіб, так і об’єднаних асоціацій в рамках блокчейна Fusion. Розподілена система зберігання приватних ключів гарантує, що ніхто не зможе отримати до них доступ. Це також виключає ризики, пов’язані з можливістю отримання одним концентратором мережі контролю над передовими ресурсами платформи.
 • Multiple Triggering Mechanism (MTM). Fusion використовує свою власну систему запуску транзакцій і інноваційну технологію MTM, яка вводить тайм-аути і контролює інтелектуальні контракти. Вона має три режими запуску, включаючи тригери транзакцій, часу і події. Це розширює корисність смарт-контрактів, особливо для складних криптографічних додатків. Кінцевий продукт — це протокол, який дозволяє розподіленим фінансовим адміністраціям і складним децентралізованим додатків мислити.
 • Ієрархічний гібридний консенсусний механізм (HHCMM). Дуже цікавий інструмент для досягнення консенсусу, в основі якого лежить алгоритм доказ виконання роботи (PoW) і доказ ставки (PoS). Він додатково використовує паралельні обчислення, групуючи єдину роботу концентраторів. При цьому кінцевий продукт є ідеальним механізмом для забезпечення ефективної роботи платформи.

Спільнота Fusion

Платформа Fusion — публічна блок-ланцюжок. Fusion Foundation, як покровитель проекту, працює над багатообіцяючою блокової середовищем замість прагнення до досягнення корпоративних переваг, як це роблять багато творців блокчейн-проектів.

Платформа, яка націлена на забезпечення користі всім власникам токенов FSN, не співпрацює з окремими асоціаціями або особами. Вона являє собою систему, що охоплює всю спільноту власників токена FSN.

Де купити FSN?

Купівля та продаж токена FSN поки доступна тільки на чотирьох біржах:

 • Bibox;
 • Qryptos;
 • IDEX;
 • Cobinhood.

На момент написання статті курс FSN до долара становив $ 5,43, до рубля — 336,66 RUR, а ринкова капіталізація перевищувала $ 161 млн. Токен займав 83-е місце на кріптовалютном ринку.

Як Майні FSN?

Оскільки в основі цієї криптовалюта лежить гібридна система алгоритмів, він підтримує два варіанти хеширования:

 • SHA-256;
 • Scrypt.

Ці типи криптографічних алгоритмів використовуються Bitcoin і Litecoin відповідно. Кожен з них має свій рівнем складності. Це дозволяє подібно Namecoin і іншим альткоінам об’єднати Fusion з блокчейном BTC або LTC.

Три найбільш популярних пулу для Майнінг включають:

 • https://fsc.poolers.org;
 • http://fsc.pool.mn;
 • http://fusion.coin4pool.com.

Де зберігати FSN?

Зберігання токена FSN є на будь-якому гаманці, що підтримує стандарт ERC-20. Найбільш популярним сервісом є Myetherwallet.com, який користувачі найчастіше вибирають, коли мова заходить про збереження монет сумісних з блокчейном Ethereum.

Перспектива і прогноз на 2018 рік

Fusion — публічна блок-ланцюжок для створення всеосяжної кріптофінансовой платформи, що дозволяє розподіленим мережевим хабам управляти приватними ключами. Це робить можливим створення «розумних» крос-блокових рішень з використанням різних цифрових форм грошей.

Поки говорити про якісь перспективи і робити прогнози з приводу подальшого розвитку проекту досить передчасно, враховуючи, що він знаходиться ще на ранньому етапі розвитку.

Однак його основна мета змінити сферу кріптофінансов — досить амбітна ідея, успіх реалізації якої залежить в першу чергу від того, наскільки команда розробників буде дотримуватися поставлених завдань.

джерело:

Home

Statrader

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector