Гаманець Ефіріум на Блокчейн (Blockchain) — як створити

 • Як вивести кошти
  • Висновок Ефіріума з гаманця Blockchain
  • Переведення в готівку Ефіріума з гаманця Блокчейн

 • Плюси і мінуси зберігання Ефіріум на гаманці Blockchain
 • Правила безпеки
 • Відео про створення
 • Гаманець Ефіріум на Блокчейн — онлайн сховище для криптовалюта на сервісі blockchain.com. Сьогодні ми поговоримо про те, як створити гаманець для Ефіріума на Blockchain і як їм правильно користуватися, щоб зі свого боку забезпечити криптовалюта максимальну безпеку. Також відзначимо плюси і мінуси такого способу зберігання.

  Як створити Ефіріум гаманець на Блокчейн?

  Blockchain.com (blockchain.com) — це оглядач біткоіни-блоків з можливістю створення кріптокошельков. На сайті можна відстежувати транзакції, знайомитися зі стратегіями платформи і новими розробками, отримувати доступ до API-інтерфейсів Blockchain для створення власних додатків, моніторити ринкову ситуацію (котирування популярних криптовалюта, в тому числі їх графічне відображення). Нас у всьому різноманітті функціоналу сьогодні цікавить саме можливість створення Блокчейн гаманця для Ефіріума.

  В цілому, нічого складного в процедурі реєстрації немає. Незручність може виникнути хіба що через частково російськомовного інтерфейсу. Коротко розглянемо покроковий алгоритм реєстрації Blockchain гаманця Ethereum:

  1. Переходимо на blockchain.com. У шапці сайту натискаємо на «Продукти» і в випадаючому меню вибираємо «Гаманець».
  2. На сторінці натискаємо на синю кнопку «Створити свій гаманець» і перед нами відкриється форма реєстрації.
  3. Вводимо пошту і двічі пароль, ставимо галочку, що ми погоджуємося з правилами системи.

  От і все! Питання, як створити гаманець для Ефіріума на Blockchain більше вас не потурбує. Ви на головній сторінці особистого кабінету свого гаманця.

  Інтерфейс майданчики blockchain.com
  Головна сторінка платформи blockchain.com

  Тепер перед вами є три рядки з різнокольоровими назвами підтримуваних кріптоактівов, які ви можете зберігати на сервісі — це біткоіни, Ефіріум і біткойнов Кеш. Їх назви дублюються в лівій частині сторінки.

  Давайте увійдемо в наш новий Ефіріум гаманець Blockchain. Ось як він виглядає:

  Як виглядає гаманець Ефіру на Blockchain
  Меню Ethereum-гаманця на сервісі Blockchain

  У верхній частині сторінки кнопки відправки і отримання, з ними ми розберемося пізніше. У правій частині зверху відображається баланс сховища в ETH і USD. Нижче є вкладки з вибором отриманих і відправлених транзакцій, вибираючи які, можна ознайомитися з історією операцій — навпаки, в правій частині, знаходиться поле для експорту секретних ключів. Ще нижче інформаційна табличка, яка повідомляє новачкам про те, що Такла Ефіріум і в чому переваги його використання. Якщо ви захочете дізнатися про цю криптовалюта докладніше, натисніть на клікабельно напис Learn More. У новому вікні відкриється сторінка з базовою інформацією про Ethereum-мережі і крипті. Там же є інформація про поточну курсової вартості Ефіру і відповіді на найпоширеніші питання про комісійні та відмінності від біткоіни.

  Як поповнити гаманець Ефіріум на Блокчейн?

  Отримати Ефіріум на гаманець Blockchain можна двома шляхами: обміняти іншу криптовалюта, яка у вас є в цій системі (біткоіни і біткоіни Кеш) або поповнити сховище ззовні. Розглянемо кожен з них.

  Поповнення гаманця через обмін інший крипти всередині сервісу

  Для обміну з іншого крипти в інтерфейсі нашого гаманця натискаємо по центру кнопку Get Ether. У нас відкриється вікно обміну (Exchange).

  Блоки для обміну біткоіни на Ефіріум на сервісі Blockchain
  Поля для внутрішнього обміну BTC на Ефір на майданчику Blockchain

  Ви можете ввести будь-яку суму в біткоіни або доларах, яку хочете обміняти на Ефір. У правій колонці відобразиться кількість Ефіріума, який ви отримаєте. Можна також вибрати пункти Use minimum і Use maximum.

  Мінімум для обміну становить 1 долар. На момент підготовки матеріалу, це 0.00015374 BTC, за них на Ефіріум гаманець нараховано 0.00267678 ETH (54 цента). Таким чином, комісія за конвертацію 1-го долара складе 46 центів.

  Поповнення гаманця криптовалюта ззовні

  Тепер розберемося, як в Blockchain гаманець Ethereum створити адресу для поповнення. Вгорі є кнопка Request, про яку ми згадували. Після натискання на неї відкриється вікно з адресою вашого гаманця.

  Адреса Ефіріум-гаманця на сайті blockchain.com
  Публічний Ефіріум-адреса для поповнення

  Публічний ідентифікатор буде відображений не тільки в символьному форматі, а й у вигляді QR-коду. Скопіювавши адресу, ви можете його відправити користувачеві, який вам переведе на нього гроші або використовувати його для обміну іншого активу на Ефіріум в обміннику.

  Щоб поповнити Блокчейн гаманець для Ефіріума інший криптовалюта виберіть цікавить напрям обміну на Бестчендже. Із запропонованого списку обмінників перейдіть на той, який найбільше підходить вам за лімітами, комісіям, курсу, відгуками і режиму роботи. Заповніть там форму, вставивши скопійований раніше Ефіріум-адреса в системі Блокчейн. Після необхідної кількості підтверджень кошти будуть зараховані вам на рахунок.

  Як вивести кошти з Blockchain гаманець Ethereum?

  Вивести гроші з сховища можна також двома способами: використовуючи вкладку Send в інтерфейсі гаманця для перекладу іншому користувачеві або через обмінник.

  Висновок Ефіріума з гаманця Blockchain

  Натиснувши на кнопку Send, ви побачите вікно, з формою для виведення коштів. У ній потрібно ввести адресу одержувача — того користувача, якому ви повинні відправити ETH. Нижче є поля для введення суми (ви вводите Ефіріум, а в правій колонці відображається сума в доларах за поточним курсом), а також нотатки про виведення. Там ви можете прописати за що і кому відправляєте гроші, щоб потім, переглядаючи історію висновків, легко орієнтуватися в призначенні перекладів.

  У самому низу можна вибирати комісію (Transaction fee). Вона вказана автоматично для стандартної транзакції і пріоритетною. На момент написання статті, стандартна становить 0.00021 ETH (4 центи), а пріоритетна — 0.000273 ETH (5 центів). Трохи нижче є клікабелье напис Customize Fee, натиснувши на яку суму комісії можна вказати вручну в Gwei.

  Переведення в готівку Ефіріума з гаманця Блокчейн — покрокова інструкція

  Переведення в готівку і виведення Ефіру з гаманця Blockchain через біржу Exmo
  Послідовність переведення в готівку і виведення Ефіріума

  Щоб перевести Ефіріум в фіатную валюту, потрібно скористатися посередницькими сервісом — біржею або обмінником. Як проводити подібного роду операції на обміннику ми вже розглядали вище — скористайтеся bestchange.ru і виберіть напрямок обміну з ETH на будь-яке вас актив (титульні знаки, електронні гроші в платіжних системах і на картах Віза / Мастеркард). Далі все буде йти за розглянутою вище схемою.

  Якщо у вас виникнуть складності, прочитайте наш матеріал про те, як вивести Ефіріум на карту Ощадбанку. Там є докладні покрокові інструкції і фото.

  Зараз же давайте розглянемо, як можна з гаманця Ефіріум на Блокчейн перевести в готівку гроші через біржу. Для прикладу візьмемо популярну майданчик exmo.me. Якщо ви не зареєстровані на ній, виправте це. Сервіс є одним з найбільш надійних і швидко на території СНД.

  Для виведення ETH з гаманця через біржу дотримуємося наступного алгоритму:

  1. В особистому кабінеті на exmo.me переходимо в розділ «Гаманці» і навпаки ETH тиснемо на синю кнопку «Поповнити».
  2. На сторінці вказано, що комісія за введення криптовалюта відсутня, а мінімальний поріг введення становить 0.01 ETH. Нижче система пропонує створити адресу, це те, що нам потрібно, тому натискаємо на відповідну кнопку.
  3. Нам відображається згенерований адресу і вказано, що зарахування відбудеться автоматично, після 1 підтвердження в мережі Ethereum.
  4. Тепер отриманий адресу вводимо в гаманці Блокчейн, в формі Send. По суті ми відправляємо гроші самі собі на інший рахунок.
  5. Після зарахування йдемо на біржі у вкладку «Обмін» і міняємо Ефіріум на цікаву для фіатную валюту. Біржа Ексмо підтримує долари, євро, рублі, гривні та навіть польські злоті.
  6. Після обміну йдемо в інтерфейс того гаманця на біржі, на яку валюту ви обміняли Ефір. Наприклад, нам потрібно вивести рубль. Навпаки RUB зі списку представлених гаманців на біржі натискаємо «Вивести».
  7. Із запропонованих варіантів виведення вибираємо найвигідніший і відповідний. Комісія за операцію складе від 2 до 4,5%.

  Ось і все, ми розібралися, як завести гаманець Ефіріум на Блокчейне і як ним користуватися для своїх потреб. Тепер давайте виділимо переваги і недоліки сервісу.

  Читайте також, як вигідно обміняти Ефіріум на рублі.

  Плюси і мінуси зберігання Ефіріум на гаманці Blockchain

  плюсимінуси
  Простий і зрозумілий інтерфейс.Частково російська локалізація.
  Крім зберігання коштів можна відстежувати транзакції, моніторити ситуацію на ринку.Відсутність хоча б одного фіатного активу.
  Наявність мобільного додатка, що копіює можливість веб-версії.Уразливість, притаманна всім онлайн-сервісів.
  Багато налаштувань безпеки для захисту коштів.
  Можливість вибору відображення загального балансу в місцевій валюті.
  Можливість імпорту приватних ключів для отримання доступу до паперового сховища.

  Правила безпеки при використанні гаманця Ефіріум на Блокчейн

  Онлайн-гаманці відносяться до «гарячих», вони вважаються менш захищеними, ніж холодні (апаратні, локальні, паперові). Цей недолік пояснюється в першу чергу тим, що приватні ключі зберігаються не у власника гаманця, а на сервері, що дає більше шансів шахраям і хакерам отримати доступ до засобів.

  Хоча Блокчейн і відноситься до онлайн-майданчиків, рівень захисту сховища залежить і від дій користувача. Убезпечити кошти, активно користуючись гаманцем, можна тільки дотримуючись таких правил:

  1. Зберігайте пароль, фразу для відновлення в надійному місці. Не входьте в свій онлайн-гаманець з робочого комп’ютера, до якого є доступ у інших людей.
  2. Встановіть хороший і надійний антивірус на комп’ютер.
  3. Уважно дивіться і перевіряйте ще домен, на який входите. Офіційний сайт сховища blockchain.com (раніше був blockchain.info). Якщо вести свої дані на фішинговому сайті, зловмисник може отримати доступ до ваших грошей.
  4. Використовуйте всі доступні методи захисту — верифікуйте електронну адресу і номер телефону, включите двухфакторную аутентифікацію.
  5. Великі суми зберігайте в холодних гаманцях (апаратний Ledger Nano S, локальний Ethereum Wallet, паперовий MyEtherWallet). Гаманець Ефіріум на Блокчейн використовуйте для невеликих обсягів крипти і дрібних розрахунків.

  Ось ми і розглянули, як створити гаманець Ефіріум на Блокчейне, як провести потрібні транзакції і що робити, щоб максимально убезпечити своє сховище від шахраїв. Уважно вивчіть переваги-недоліки гаманця і використовуйте його за призначенням, дотримуючись правил безпеки. Тоді користування гаманцем буде зручним і приємним.

  Відео про створення і поповнення гаманця Ефіріум на Блокчейн:


  Ссылка на основную публикацию
  Adblock
  detector