Графік складності видобутку Litecoin

На сьогоднішній день Лайткоін вважається однією з найперспективніших криптовалюта.

Онлайн-графік курсу LTC:

Не дивно, що багато людей купують спеціальне потужне обладнання (так звані Асіка) для його видобутку. Однак графік складності Litecoin, як і у випадку з більшістю цифрових активів, поступово зростає. Ми спробуємо зрозуміти, чому так відбувається і як довго Майнінг віртуального срібла буде рентабельним.

Складність мережі Лайткоін — графік на момент написання статті:

Графік складності Майнінг Litecoin
Графік, що відображає поступове зростання складності Майнінг Лайткоінов

Складність мережі Litecoin на даний момент

Золота монета Litecoin крупним планом

Станом на 27.03.2018 року мережа криптовалюта Лайткоін працює на таких умовах:

 1. Середній час генерації блоку — 2 хвилини 33 секунди.
 2. Розмір одного блоку — 26,13 КБ.
 3. Середня кількість блоків, що добуваються за годину — 23.
 4. Нагорода за блок — 25 + 0,06474 монет LTC.
 5. Складність видобутку — 6,123,409.
 6. Загальний хешрейт мережі — 179,372 Th / s.
 7. Розмір всього ланцюжка транзакцій (блокчейн) — 15,59 Гб.
 8. Середня кількість транзакцій за годину — 1 277.

Варто враховувати, що складність Майнінг Лайткоіна коригується в середньому кожні три дні. У переважній більшості випадків вона підвищується, а отже — зростає вимога до потужності обладнання, що використовується у видобутку. Чому так відбувається? Давайте дізнаємося.

З яких причин поступово збільшується графік складності Майнінг Litecoin?

малюнок

Якщо подумки переміститися назад, в 2013 рік, в сфері Майнінг Лайткоінов можна побачити вельми сприятливу картину:

 • складність видобутку знаходиться на низькому рівні — в той період «срібну» криптовалюта можна було Майні на звичайних відкритих і навіть процесорах;
 • за один блок видавалося не 25, а 50 монет;
 • курс LTC поступово зростає — чого тільки варта стрибок ціни на 100 доларів за добу в листопаді 2013 року.

Сьогодні ж забезпечити більш-менш вигідну видобуток LTC можуть тільки Асіка, що мають високий хешрейт. За минулі роки графік складності Лайткоіна виріс по ряду причин. Ми виділили головні з них:

 1. Необхідність контролю швидкості емісії. Як відомо, потужність обчислювального обладнання постійно зростає. Якби складність Майнінг не росла разом з нею, максимальна кількість монет (84 млн.) Було б вже видобуто (або показники наближалися б до граничної позначки), а значить — валюта вичерпала б свій потенціал завчасно.
 2. Регулювання обсягу «срібних» монет на ринку. Надлишок будь-якого товару на ринку веде до його знецінення. Підйом складності видобутку Лайткоіна не дає обігнати графік емісії і знецінити розглянутий цифровий актив.
 3. Створення передумов для підвищення ціни. Звичайно, це далеко не головна умова для зростання курсу того чи іншого активу. Але криптовалюта, яку важче здобувати, однозначно буде коштувати дорожче, ніж монети, що випускаються у великих кількостях без особливих труднощів.

Швидше за все, графік якої складності видобутку Лайткоіна продовжить поступове зростання. Дана криптовалюта зберігає свою цінність (станом на 27.03.2018 за «срібну» монету дають 143,7 долара). Крім того, в недалекому майбутньому цей цифровий актив може торгуватися за більш вигідним курсом. А це означає, що Майнінг Litecoin буде користуватися популярністю і система продовжить коригувати складність в цілях регулювання швидкості емісії (якщо тільки монети сильно не знеціняться, в силу чого їх видобуток перестане бути рентабельною).

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector