Хард форк Ethereum і його перспективи для Майнінг

Привіт, шановні читачі. Metropolis — це новий форк Ethereum, що несе в собі різні перспективи для криптовалюта на майбутнє. Коротенько новинку характеризують трьома перевагами: легше, безпечніше, швидше. Дані якості здатні залучити до перспективної цифрової валюті, що знаходиться на підйомі, ще більшу кількість потенційних користувачів з числа тих, хто заробляє гроші в глобальній мережі.

Оновлення мережі Ethereum

У 2015 році світ побачила «дорожня карта» блокчейна Ethereum. Metropolis на ній є третім кроком. Сама по собі структура поновлення також розбивається на пару самостійних кроків, кожен з яких в даний момент знаходиться в стадії доопрацювання. Обидва носять гучні і величні назви — Byzantium і Constantinpole. На думку маси експертів, ці новинки цілком можуть зіграти історичну роль в історії Ефіру подібно до своїх гучних імен. Представники спільноти, використовують криптовалюта для Майнінг, платежів і торгівлі уважно стежать за розвитком подій.

Byzantium — перший етап вилки

На даний момент «Візантія» — це 9 протоколів вдосконалення системи (EIP). За фактом кожен з них являє собою окремий патч. Функціонал спрямований на об’ємний спектр завдань. Тут вирішуються питання зміни рівня складності системи, операції «static call» і «returndata».

Дані системні зміни в першу чергу спрямовані на поліпшення продуктивності всієї системи. Колосальним моментом буде велика гнучкість і оперативність у роботі з помилками в смарт-контрактах, які є актуальним системним недоліком. Тепер платіж буде відхилятися смарт-контрактом, якщо буде відзначена помилка в коді.

Рівень безпеки контрактів вийде на принципово новий щабель. Рахунки користувачів будуть надійно захищені від так званих атак повторного входу.

Свіжі перекомпіляції, на які також спрямований Byzantium, відкриває перспективи для інтеграції в Ethereum системи zk-sharks. Ця технологія відкриває можливості для здійснення абсолютно приватних транзакцій, що мають невщухаючий попит у користувачів.

Constantinpole — другий крок в оновленні мережі

Хард форк номер два одній з намічених цілей ставить створення клієнтів, які будуть більш легковажні в порівнянні з вже відомими. Наявний EIP дозволить спростити процес оцінки транзакцій. Для виконання цього завдання вже прописаний відповідний протокол — EIP 96.

Перлиною ж другого кроку Метрополіс є протокол EIP 86, який є найбільш складним і масштабним з усіх. Даний елемент є революційним у своєму роді. Наявна модель безпеки персональних рахунків зазнає серйозних змін. При використанні Constantinpole клієнти системи отримають принципово нову модель — набагато більш безпечну і персоніфіковану.

В даний момент EIP 86 знаходиться в досить сирому стані і має ряд серйозних недоробок, які поки не дозволяють запустити систему. Проте, робота йде активно, і є всі підстави вважати, що це оновлення відбудеться в розумні терміни.

Можливо, до моменту релізу будуть виявлені й інші уразливості системи, які також будуть усунуті майбутнім оновленням.

джерело:

https://www.coindesk.com/

https://btcmanager.com/

http://www.newsbtc.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector