Криптовалюта TRON: фальшивка чи гідний гравець в блокчейне

Що таке TRON?

TRON криптовалюта (TRX) — це головний в кріптообществе децентралізувати блокчейн проект, метою якого вважається формування світової безоплатної розважальної концепції з технологією блокчейн і розподіленої пам’яті.

Протокол дає можливість будь-якому користувачеві легко видавати і зберігати відомості, а в розосереджених самостійної формі вирішує проблеми про розподіл, підписці та трактуванні контенту і також дає можливість розробникам контенту виробляти, пропагувати і піддавати обробці числові активи, по максимуму створюючи цим децентралізувати медіа-контент розважальної екосистеми .

Проект стартував на початку вересня з ICO, який зібрав коштів в розмірі 70 мільйонів доларів. TRX торгується на кріптобіржах з середини вересня.

команда

Зрозуміло, що проект такої потенційної величини надзвичайно вигідний, а також вимагає використання глобальних партнерських відносин і сильних багатонаціональних навичок мережевого спілкування, щоб мати хоч якісь шанси на успіх.

На щастя для TRON, деякі інвестори вважають, що він світить яскравіше всіх. З «надмірно» дзвінкою назвою TRON, надзвичайно пристрасним творцем, Джастіном Сун (англ. Justin Sun) і командою, що стоїть за TRON. Джастін — творець і колишній головний представник Ripple в Великому Китаї.

Фонд Tron формується за згодою Управління бухгалтерського обліку та колективної регулювання (ACRA), а крім того наглядом і регулюванням Закону про фірмах Сінгапуру.

Сінгапур відомий своїми міцними і сталими законами і економічною сферою. Рівне як не комерційну торгове підприємство, засноване в Сінгапурі, Фонд Tron, відповідно до законодавства Сінгапуру, вважається юр. особою, ніяк не володіє торговою зацікавленістю, який утримує і бере участь в роботі з метою муніципальних або індивідуальних вигод.

«Дохід», отриманий фондом, є надлишком і стане утриматися з метою компанії і реалізації інших типів роботи і пригод. Члени Фонду не будуть брати участь в розподілі доходів.

Як влаштований?

TRON бажає «вилікувати Інтернет» з підтримкою наступних функцій:

  • Ліберація інформації: непідконтрольний контент.
  • Залучення екосистеми контенту, в якій користувачі зможуть отримувати активи з поширення контенту.
  • Персональний ICO з перспективою поширення активів.
  • Архітектура системи з метою надання децентралізованого обміну активів (наприклад, ігор) і прогнозування ринкового настрою.

Як і інші криптовалюта, TRON прагне зробити доступнішими дешеві світові транзакції. Використовуючи розподілене сховище разом з технологією блокчейн, TRON також прагне створити всесвітню безкоштовну розважальну систему.

Ця платформа націлена на те, щоб надати користувачам право власності на дані, що робить її повністю децентралізованою системою обміну контентом.

Точно так же, як Ethereum TRON дозволяє стороннім розробникам створювати свої децентралізовані додатки (dApps) на своїй платформі.

Минулого місяця ми бачили гру під назвою CryptoKitties, що отримала велику аудиторію на платформі Ethereum. CryptoKitties — гра, яка дозволяє користувачам купувати цифрових кошенят, розводити їх, і продавати їх в обмін на токени Ether.

Популярність гри була настільки високою, що вона споживала велику частину хеша в мережі Ethereum, тим самим сповільнюючи транзакції.

Де можна купити?

Ви можете здійснювати торгівлю TRX на кріптобіржах, наприклад на Binance; або Liqui, за допомогою Ethereum або Bitcoin. Зацікавленим у покупці TRX варто спочатку купити Bitcoin (BTC) або Ethereum (ETH) на Coinbase або Bitstamp і перемістити потім на Binance.

Binance часто вважається найкращим рішенням для торгівлі, через низькі комісійних зборів.

Де можна зберігати?

Tron (TRX) — це токен на базі ERC-20, так що ви можете зберігати його на фізичних гаманцях, які підтримують платформу Ethereum, наприклад: Ledger Nano S і Trezor.

Ви також можете зберегти кошти в MyEtherWallet (MEW).

Чи варто інвестувати?

Як перфекціоністіческій проект, TRON буде за своєю суттю терпіти невдачу. Незважаючи на обіцянки контенту Інтернету під контролем, TRON буде лише централізувати його, а не децентралізувати.

І навіть якщо TRON впорається з досягненням своїх амбітних цілей, рекламодавці і існуючі медіа-гіганти просто перейдуть на TRON, щоб зберегти захоплення аудиторії. З практичної точки зору, ніщо спочатку не децентралізовано щодо TRON, незважаючи на його устремління.

Деякі аспекти алгоритму винагороди спрямовані на те, щоб завдати штраф за накрутку або інші маніпуляції, але немає ніякого реального способу запобігти власній рекламу, маніпулювання натовпом або потворну ментальність натовпу в екосистемі TRON.

Незважаючи на розмови про децентралізацію, TRON прагне стати централізованим інструментом створення контенту, платформою для хостингу, гігантом соціальних мереж і платіжної мережею в одному. Це виключно вигідний і складний бізнес-план.

Ідеалізм TRON і розмови про децентралізацію можна вважати проявом брендингу та способом пом’якшення впливу його постійного розвитку корпоративних партнерств, але чи достатньо цього?

Функціонально TRON мало що може запропонувати, крім унікального алгоритму винагороди для створення контенту. Майже будь-яка криптовалюта може запропонувати таку ж прозорість і використовуватися споживачами для безпосереднього винагороди творців контенту.

Якщо TRON вдасться реалізувати всі амбітні плани, то інвестиції в TRON сьогодні можуть походити на покупку, колись дешевих акцій Facebook. Якщо це не вдасться, тоді це буде приблизно так само корисно, як покупка Dogecoin.

джерела:

https://www.coinspeaker.com/

https://medium.com/

https://tron.network/

finder.com – Make a decision on your personal finance comparisons

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector