Хмарний Майнінг біткоіни без вкладень — надійні сайти

Хмарний Майнінг біткоіни без вкладень — вид діяльності, спрямований на видобуток криптовалюта за допомогою отримання безкоштовних потужностей від спеціалізованих компаній. Такі організації самі купують обладнання, виконують його налаштування і передають в оренду хешрейт клієнтам.

У розпорядженні хмарних сервісів кращі ASIC-Майнер, що володіють високим хешрейтом, що дозволяють добувати блоки в мережі Bitcoin і отримувати винагороду. Чи можна заробляти за допомогою таких компаній без вкладень? У чому нюанси такого виду діяльності? Про які плюси і мінуси варто знати? Де можна отримати прибуток таким способом? Ці та інші питання розглянемо нижче.

Хмарний Майнінг без вкладень — реальна ситуація

З хмари висипаються монети біткоіни

На відміну від класичної видобутку криптовалюта, де майнер особисто купує дороге обладнання, займається його налаштуванням і ремонтом (в разі поломки), заробіток на хмарному Майнінг простіше. Суть полягає в оренді потужностей вже існуючої компанії, що дозволяє уникнути проблем з оплатою рахунків за електроенергію, надмірним шумом в квартирі і виділенням тепла.

Для отримання прибутку на Майнінг доводиться пройти такі етапи:

 1. Збір суми, необхідної для придбання обладнання. Середні витрати можуть відрізнятися, в залежності від запитів і фінансових можливостей — від 2-3 тисяч доларів і вище.
 2. Вибір і покупка техніки для Майнінг, її встановлення та підключення. На цьому етапі враховується навантаження на електричну мережу. У більшості випадків доводиться міняти електричну проводку, щоб та витримала підвищена напруга.
 3. Налагодження апаратури і її підключення.

У випадку з хмарним Майнінг алгоритм дій іншої:

 • Вибір відповідного сервісу, який орендує потужності і реєстрація на сайті.
 • Отримання хешрейта для видобутку віртуальної монети. При цьому відповідальність за пошук і обслуговування устаткування для видобутку криптовалюта несе компанія-орендодавець.

Середній період окупності хмарного Майнінг — 8-12 місяців. Це означає, що після закінчення зазначеного періоду витрачені кошти повертаються учаснику мережі, після чого він заробляє «чисті» гроші.

Чи можна заробити без вкладень?

Безкоштовний хмарний Майнінг біткоіни дозволяє уникнути згаданих вище труднощів і отримувати прибуток без витрат (по крайней мере, на початковому етапі). Багато сервісів зацікавлені в залученні клієнтів і підвищення загального хешрейта. Для цього вони роблять різні кроки — проводять акції, знижують ціну орендованих потужностей, прибирають (зменшують) комісії, не беруть плату за обслуговування обладнання і так далі. Одна з методик — роздача бонусного (безкоштовного) хешрейта новим користувачам. Як результат, користувач отримує право заробітку без початкових інвестицій.

Хмарний Майнінг Bitcoin без вкладень працює за тим же принципом, що його «платна версія». Різниця в тому, що наявні в розпорядженні потужності мінімальні, як і рівень одержуваного прибутку. Компанії, які орендують потужності, надають обмежений хешрейт, щоб виключити збиток, але при цьому залучити нових клієнтів і для повноцінної покупки послуг сервісу.

Плюс такого заробітку — в доступності всім бажаючим. Досить пройти реєстрацію на обраній площадці, після чого компанія видає безкоштовний хешрейт. Якщо клієнтові подобається працювати на хмарному сервісі, він купує потужність і продовжує заробляти, але вже в більших обсягах. Такий шлях — хороший спосіб ознайомитися з можливостями майданчики і зрозуміти принципи такого заробітку.

Як працює хмарний Майнінг Bitcoin без вкладень?

Монета біткоіни падає в хмару

При виборі варіанту заробітку криптовалюта важливо розуміти, що для отримання гідної прибутку необхідні серйозні інвестиції. В першу чергу це стосується біткоіни, складність видобутку якого за останні роки значно зросла. Для отримання нових блоків потрібно більше потужностей, а це додаткові витрати на покупку устаткування.

Незважаючи на зростання популярності BTC і значне підвищення складності, хмарний Майнінг біткоіни без вкладень в 2018 році доступний. Суть заробітку, як зазначалося — в отриманні безкоштовного хешрейта після реєстрації на сервісі. Не дивно, що такі сервіси затребувані багатьма Майнер. Це викликано наступними причинами:

 • Безкоштовно надається бонусна потужність.
 • Не дивлячись на невеликий хешрейт, його досить для ознайомлення з можливостями майданчика.
 • Бонус ніхто не забирає — він залишається навіть при покупці потужності в майбутньому.

Процес заробітку на хмарному Майнінг без вкладень проходить в кілька етапів. Спочатку користувач вибирає майданчик (кращі варіанти наведені в цій статті), проходить реєстрацію і підтверджує e-mail. Далі сервіс нараховує безкоштовні бонуси, які обмінюються на потужність. Виплата коштів здійснюється за стандартним принципом — після досягнення мінімальної суми для виводу. Надалі користувач має право вчинити так, як вважає за необхідне — придбати цікавить хешрейт за гроші, продовжити Майнінг із застосуванням безкоштовної потужності або відмовитися від послуг сервісу на користь іншої компанії.

види

Виділяється два варіанти заробітку коштів на майданчиках, які надають потужності в оренду:

 1. Віддалений хостинг. Тут майнер самостійно вибирає обладнання і налаштовує ферму. Перевага в тому, що техніка для видобутку криптовалюта знаходиться в спеціальних приміщеннях (технічному центрі), що забезпечує безперебійність подачі напруги, ефективну боротьбу з перегрівом і безразривний доступ до глобальної мережі. Такий варіант підходить здебільшого Майнер.
 2. Дата центр. Ще один варіант — отримання в розпорядження потужностей, що знаходяться в розпорядженні дата-центру. Особливість в тому, що тут відсутня необхідність настройки або придбання обладнання (цю роботу вже зробили професіонали). Від користувача необхідна реєстрація, а в подальшому оплата орендованої потужності (якщо робота з безкоштовним хешрейтом його влаштувала).

Подальша робота ідентична для обох варіантів. Клієнти підключаються до потужних пулів, беруть участь у видобутку блоків біткоіни і отримують премію за успішну роботу. На 2018 рік розмір винагороди становить 12,5 BTC. Принципи вибору пулу в деяких компаніях різняться. Одні дозволяють виконувати цю роботу клієнтам, а інші ставлять користувачів перед фактом.

Ризики безкоштовного хмарного Майнінг Bitcoin

Намальоване цифрове хмара

Приказка про «безкоштовний сир у мишоловці» відома кожній людині. Ось чому до free cloud Bitcoin mining (безкоштовному хмарного біткоіни-Майнінг) важливо підходити з обережністю. Сьогодні 90% компаній, що надають нібито бонусні потужності — шахраї, які в майбутньому розраховують на отримання великих сум від довірливих користувачів.

Принцип роботи таких сервісів схожий на фінансову піраміду:

 1. Відкривається сайт, який нібито надає послуги хмарного Майнінг.
 2. Створюються оптимальні умови для користувачів, які залучають людей. Надається можливість вигідного інвестування, даються бонуси за реєстрацію, пропонуються високі відсотки і так далі.
 3. Набирається клієнтська база, і накопичуються кошти, а після досягнення певної мети майданчик перестає працювати. Гроші клієнтів ніхто не повертає — вони залишаються в руках шахраїв.

Середній термін життя таких пірамід, як правило, обмежується шістьма місяцями. Деякі майданчики живуть більше, але таке трапляється рідко. Щоб підтримувати реноме і залучати нових користувачів, шахраї продовжують виплати за рахунок вкладень нових учасників. При цьому загальний рейтинг завжди один — закриття сервісу.

 • Читайте більше про калькуляторах хмарного Майнінг.

Практика показує, що надійні сайти хмарного Майнінг не обіцяв «золотих гір» клієнтам, а забезпечують мінімальний обсяг прибутку. Якщо ж компанія розрахована на короткочасну діяльність, вона значно покращує умови, а й очікувати тривалої роботи від такої компанії не потрібно.

Щоб безкоштовно працювати на хмарному Майнінг Bitcoin, важливо уважно вибирати майданчик. При пошуку і аналізі сервісу варто орієнтуватися на кілька критеріїв:

 • Відкритість для користувачів. Важливо, щоб на сайті було відео і фотографії, були сторінки в соціальних мережах та інша інформація, що дозволяє упевнитися в фізичне існування компанії і її потужностей.
 • Тривалий термін діяльності. Якщо майданчик хмарного Майнінг працює 3-4 місяці, до неї немає великої довіри. Варто віддавати перевагу тим сайтам, які функціонують у рік і більше.
 • Загальна потужність. Хорошим показником надійності є загальний хешрейт, який є в розпорядженні компанії. Чим вище цей показник, тим більш високу надійність вона має. Таким організаціям довіряють клієнти і не боятися інвестувати в них гроші.
 • Універсальність. На якісному сервісі повинна бути можливість видобутку декількох криптовалюта. Якщо компанія працює з багатьма алгоритмами, це свідчить про більш високої надійності і націленості на тривалу співпрацю в майбутньому.
 • Відгуки. Щоб переконатися в надійності майданчики, важливо вивчити коментарі інших людей, які вже користувалися її послугами і можуть поділитися думкою щодо чесності компанії. Якщо негативних відгуків багато, це свідчить про ненадійність сервісу. Працювати з ним не рекомендується. Варто врахувати, що в Мережі практикується покупка платних коментарів, тому до всього написаного варто ставитися з часткою критики і скепсису.

Якщо слідувати наведених рекомендацій, можна знизити ризики співпраці з фінансовою пірамідою, і захистити інвестиції. Крім того, для захисту капіталу бажано працювати з декількома сервісами одночасно.

Найнадійніші сайти безкоштовного хмарного Майнінг

Інтерфейс хмарного сервісу speedmine.net

Нижче наведемо короткий огляд майданчиків, які пропонують заробити на хмарному Майнінг без вкладень:

 1. Speedmine.net — компанія, яка займається розробкою ПЗ і обслуговуванням устаткування в дата-центрі. За заявою представників фірми, нові користувачі отримують 1 МХ / с безкоштовно. До додаткових плюсів варто віднести чуйну службу підтримки, наявність партнерської програми, високу прибутковість і відсутність проблем з покупкою (налаштуванням, ремонтом) обладнання.
 2. Fairmining.cc. Особливість сервісу полягає в наданні 100 ГХ / с безкоштовно після реєстрації. Варто відзначити, що майданчик має всі ознаки фінансової піраміди, але на момент написання статті (6 травня 2018 роки) вона працює і платить. Рівень заробітку становить 1-3% на добу від вкладених коштів.
 3. Dellmaria.com — місце, де можна добувати більше десяти популярних віртуальних монет. Добовий заробіток (за заявою творців) становить від 3 до 6%. Для клієнтів передбачена рівнева система, надається вигідна партнерська програма. Після реєстрації видається бонус в розмірі 10 ГХ / с.
 4. Iwex.cc — унікальна платформа для видобутку популярних криптовалюта, таких як Ефіріум, Лайткоін, Догікоін, біткоіни і інші. Рівень заробітку становить від 1 до 7% на добу. При цьому Майнер можуть добувати будь-яку з доступних віртуальних монет. Після реєстрації надається бонус у розмірі 200 ГХ / с. Передбачена реферальная програма, по якій користувачі можуть залучати партнерів і отримувати 5 і 12% від потужності, а також додаткові 5 ГХ / с потужності за кожного залученого клієнта. На 6 травня 2018 року на сервісі працює 35,7 тисяч користувачів.
 5. Coinmix.biz. Ця компанія продає обладнання для видобутку віртуальної валюти і здає в оренду потужності для Майнінг. Фахівці сервісу самостійно вибирають пул з урахуванням чинного устаткування, а також забезпечують стабільність його функціонування. Учасникам доступні різні віртуальні монети — Даш, Ефіріум, Лайткоін, біткоіни і інші. Середній прибуток в день складає 1-2%. При цьому для ознайомлення з можливостями майданчики видається 1 ГХ / с у вигляді бонусу. Потужність можна використовувати для початку видобутку віртуальних монет.
 6. Brynex.com — сервіс хмарного Майнінг, який пропонує на вибір видобуток 8 різних криптовалюта. Плюси — цілодобова підтримка, можливість вибору пулу, участь в партнерській програмі (15% з залученого реферала), а також отримання бонусу в 200 ГХ / с.
 7. Cryptominingfarm.io — ще один майданчик, де можна отримувати дохід без початкових вкладень. Користувачам доступно 50 ГХ / с в якості бонусів, які залишаються за клієнтом і в майбутньому. До плюсів варто віднести відсутність плати за обслуговування, 15% -ний бонус (партнерська програма), відсутність зростання складності і надання інвестиційного бонусу. Варто відзначити, що майданчик працює з 2014 року.

Вище наведені найнадійніші сайти безкоштовного хмарного Майнінг біткоіни в 2018 році. Але варто зазначити, що багато хто з них працюють недовго і мають ознаки фінансових пірамід. Перед початком заробітку важливо ще раз вивчити відгуки і перевірити компанію на факт своєчасності виплат.

Переваги та недоліки хмарного Майнінг Bitcoin без вкладень

Привабливість безкоштовної видобутку криптовалюта, на перший погляд, незаперечна. Для порівняння ті ж крани приносять не більше 3-5 доларів в місяць. Але для їх отримання доводиться по 8-10 годин на добу сидіти у ПК, періодично оновлювати сторінку і виконувати певні дії. У випадку з хмарним Майнінг без вкладень заробляти простіше. Але навіть в такому вигляді заробітку є плюси і мінуси, про які необхідно знати. Для зручності зведемо їх в таблицю.

перевагинедоліки
Мінімальні витрати на покупку потужності або її відсутність. Бонуси, як правило, даються після реєстрації на сайті.Багато компаній надають бонус тільки за умови покупки потужностей. В такому випадку не обійтися без початкових вкладень.
Можливість добувати криптовалюта цілодобово. При цьому немає необхідності сидіти у ПК 24 години на добу. Багато хто називає такий заробіток «пасивним», адже всю роботу робить сервіс хмарного Майнінг.З отриманих доходів списуються комісії за обслуговування обладнання або виведення коштів. При цьому переконатися в актуальності такої оплати не вийде. Багато сервісів хмарного Майнінг завищують ці показники, щоб збільшити власний прибуток.
Такий заробіток доступний кожному користувачеві. Він не вимагає специфічних знань в сфері криптовалюта.Отримані в подарунок потужності мають невелику величину, тому розраховувати на високий заробіток не доводиться. Надалі все одно буде потрібно покупка потужностей, які видаються на певний термін. При цьому в розпорядженні Майнера нічого немає (обладнання знаходиться в руках компанії).
Щоб почати заробляти, досить пройти реєстрацію на сайті організації, після чого видається бонусна потужність для перевірки можливостей сервісу. Далі можна вирішувати — купувати потужність за гроші або припиняти співпрацю.
При відповідальному підході до вибору майданчика хмарного Майнінг ризик нарватися на фінансову піраміду або шахраїв мінімальний.9 з 10 сервісів, які пропонують послуги безкоштовного хмарного Майнінг біткоіни — фінансові піраміди. Вони працюють до певного моменту, а після закриваються і губляться з грошима клієнтів.
Потенційний дохід від заробітку можна спрогнозувати, враховуючи потенційне зміна вартості віртуальної валюти і складності мережі.
Різні акції та бонуси, передбачені для новачків, допомагають швидше повернути інвестовані кошти.Прибутковість Майнера залежить від курсової вартості біткоіни і складності мережі. При зниженні зростання або підвищення складності прибуток учасника мережі знижується.
Можливість добувати різні криптовалюта.У разі поломки обладнання майнінговие ферми часто припиняють діяльність на невизначений термін.
Участь в реферальних програмах підвищує рівень заробітку.

З урахуванням сказаного можна зробити висновок про доступність хмарного Майнінг біткоіни без вкладень. У 2018 році багато сервіси пропонують бонуси у вигляді хешрейта новим користувачам і обіцяють високий рівень прибутку. Але варто пам’ятати, що серед таких майданчиків багато шахраїв. Крім того, отриманої в подарунок потужності явно недостатньо, щоб отримувати очікуваний дохід в Bitcoin. Як правило, після тестування можливостей сервісу доводиться купувати потужність і тим самим підвищувати розміри заробітку.

Більше сервісів хмарного Майнінг для заробітку без вкладень в наступному відео:


Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector