Bitcoin за готівку — де і як купити, кращі способи

Купівля Bitcoin за готівку пов’язана з певними ризиками. Якщо ви купуєте фізичний товар, то можете оглянути його і забрати. Проведення транзакції з криптовалюта займає деякий час і фізично ви не отримуєте ніяких доказів своєї покупки. Ці користуються багато шахраїв. Сьогодні ми розглянемо, що потрібно врахувати, щоб купити Bitcoin за готівку вигідно і безпечно.

Як купити біткоіни в Росії за готівку — кращі способи

Є приказка «Попит народжує пропозицію». Попит на покупку біткоіни за готівку привів до того, що зараз є маса пропозицій з продажу криптовалюта за готівку. Причому ми не будемо розглядати банківські перекази або інші варіанти передачі грошей. Поговоримо конкретно про покупку за готівку. Зробити це можна кількома способами:

 • Пошук продавця на тематичних форумах.
 • Майданчики, типу localbitcoins.net
 • Обмінники.
 • Біткоіни-банкомати.

Розглянемо докладніше кожен метод, його ризики і переваги.

Як купити Bitcoin за готівку на форумах?

Оголошення про продаж біткоіни за готівку на форумі

Мета покупки біткоіни за готівку одна — не платити комісії посередницьким сервісів. Якщо хтось із ваших знайомих або родичів, яким ви можете довіряти, хоче продати біткоіни, то ви можете провести операцію між собою. Але що робити, якщо таких людей немає? Звертатися до віртуальних друзів. Багато користувачів домовляються про зустріч в реалі і проводять операцію. Одним з найбільш популярних форумів в кріптосообществе є bitcointalk.org.

У цьому випадку заздалегідь варто враховувати кілька моментів:

 1. Курс обміну і додаткові платежі. Не секрет, що на різних біржах курс може відрізнятися, тому важливо, щоб покупець і продавець моніторили ціну на одному сервісі. Наприклад, в оголошенні, яке ми бачимо вище, автор пропонує продаж BTC за курсом Bitstamp + 3%.
 2. Безпека. Важливо обумовити місце зустрічі, в якому угода пройде максимально безпечно для обох сторін. Не погоджуйтеся на зустрічі в придорожніх кафе, парках. Вибирайте багатолюдні місця. Ідеальний варіант — банк. Там продавець може перевірити вашу готівку, а ви будете впевнені у своїй безпеці. Також при покупці на велику суму намагайтеся везти гроші так, щоб про них ніхто не знав, не роїться про свої плани і не залучайте до себе зайвої уваги.
 3. Відгуки. Якщо хтось пропонує вам біткоіни купити за готівкові рублі, то в першу чергу ознайомтеся з відгуками, які є в мережі по ніку в Телеграма або номером телефону. Якщо це користувач форуму, то подивіться його карму, активність.

Bitcoin за готівку на LocalBitcoins

Оголошення про продаж біткоіни за готівку на LocalBitcoins

Щоб купити BTC на майданчиках такого типу, необхідно:

 1. Зареєструвати аккаунт.
 2. У формі пошуку вибрати країну, валюту і тип оплати. LocalBitcoins пропонує купити біткоіни за рублі з популярних в Росії ЕРС (Ківі, Я.Деньгі) і через безліч інших майданчиків. Один з варіантів — Cash (готівкою при зустрічі).
 3. Ознайомитися з умовами угоди і відправити торговий запит із зазначеними даними про суму покупки.
 4. Під час операції необхідно передати готівку продавцю і вимагати від нього код підтвердження. Після цього кошти будуть доступні на рахунку в профілі localbitcoins.net.

Майданчик є певним посередником між вами і продавцем. За виведення крипти з рахунку LocalBitcoins стягується комісія 0.00005 BTC. За депозит на рахунок комісійний збір складе 0.00015 BTC. Транзакції між гаманцями всередині системи безкоштовні.

Де купити біткоіни за готівку — кращі обмінники

Форма заповнення заявки на обмін у напрямку готівку-біткоіни

Багато користувачів для покупки / продажу криптовалюта користуються обмінниками. Так, курс часто менш вигідний, зате не потрібно реєструватися, верифікувати і вибирати між десятками бірж. Підбір кращого обмінника з найбільш вигідним курсом по потрібних вам напрямку обміну вибере сервіс моніторингу (наприклад, bestchange.ru). Реєструватися необов’язково, а сама операція займе мінімум часу.

Розглянемо алгоритм, як купити біткоіни за готівкові рублі в обмінниках:

 1. Переходимо на bestchange.ru і вибираємо напрям обміну «Готівкові RUB» — «Bitcoin (BTC)».
 2. У центрі, над таблицею з обмінниками, які підтримують цей напрямок є напис «Місто», натискаємо на неї і вибираємо спочатку країну, а потім і місто для особистої зустрічі. Навпроти кожного міста вказується кількість обмінників, які пропонують проведення такої угоди. Ми вибираємо, наприклад, Санкт-Петербург.
 3. Із запропонованих сервісів вибираємо потрібний нам по курсу, резерву, лімітам і відгуками. Переходимо на нього і заповнюємо дані. У нашому випадку, на обміннику 100monet.pro нижній поріг для покупки криптовалюта становить 100000 рублів. Вводимо суму, свій BTC-адреса, електронну пошту і створюємо заявку.
 4. Уточнюємо у оператора, де можна готівкою оплатити покупку і оплачуємо. Сервіс відразу попереджає, що якщо на момент проведення операції, ціна зміниться більш, ніж на 3%, то її можна скасувати в односторонньому порядку.

Такий спосіб має одну вагому перевагу — до проведення операції можна ознайомитися з відгуками про сервіс. Тим більше, за чесністю і надійність обмінників постійно стежить bestchange.ru. Якщо з майданчиком є ​​проблеми, вона видаляється з моніторингу.

Біткоіни за готівку в Москві — банкомати, їх плюси і мінуси

Кріптомати

Біткоіни-банкомати, хоч і не користуються особливою популярністю, проте надаються можливість двостороннього обміну криптовалюта і фіата.

Процедура покупки Bitcoin за готівку проста і швидка. Покупцеві необхідно внести дані для перевірки, вказати біткоіни-адреса, на який зараховуватимуться кошти, і після цього внести готівку в купюроприймач.

Використання банкоматів для покупки біткоіни за готівку в Москві має такі переваги і недоліки:

плюсимінуси
Надійність операції.Високі комісії.
Швидкі міжнародні перекази великих сум.Не завжди вигідний курс. Не можна вибрати, з якої біржі брати котирування.
Комісія може бути нижче, ніж при обміні національної валюти за кордоном.Необхідність йти / їхати до банкомату.

У Москві розташовано 4 Bitcoin-банкомату оператора RusBit:

Леонтіївський провулок, 14Пн-Нд: 8.30-22.00
Вулиця Барклая 5, корпус 424/7
Чонгарській бульвар 19
Весковскій провулок 3

Час транзакції становить від 5 до 20 хвилин.

Також в Моксва є банкомат від Blockchain Invest на вулиці Київській, 5 (Fresh Center Live). Його відмінність в тому, що він підтримує не тільки покупку біткоіни, але і Bitcoin Cash, Litecoin, Dash, Ethereum, ZCash, Dogecoin. Примітно, що провести зворотну операцію (продаж крипти) в цьому банкоматі можна. Працює він цілодобово.

Ще 2 біткоіни-банкомату, де можна Bitcoin купити за готівку, надані оператором JetCrypto. Апарати Trovemat дозволяють проводити тільки покупку в лімітах від 15 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за 1 транзакцію. Знаходяться вони за адресою:

 1. Митищі, Новомитіщенскій проспект 39. Пн-Нд: 9.00-21.00.
 2. На вулиці Житній, 10. Пн-Пт: 9.00-18.00. Сб-Нд — закрито.

Провести операцію можна по актуальному курсу на cryptocompare.com. Комісія складе 7%.

Відео використання біткоіни-банкомату Trovemat в Москві:Разом, в Москві на момент написання статті працює 7 банкоматів, де купити біткоіни за готівку не складе труднощів. Якщо ви хочете знати, як купити біткоіни в Росії за готівку в іншому місті, то можете скористатися сайтом coinatmradar.com. Там постійно оновлюється інформація про з’являються апаратах.

Ми розглянули кращі способи, як купити Bitcoin за готівку. Виходячи з представленої інформації, ви можете визначити для себе максимально відповідний варіант, щоб зробити операцію максимально зручно.

 • Можливо, вам також буде цікавий матеріал, як перевести в готівку біткоіни.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector