Хмарний Майнінг Dash: огляд найкращих сервісів

Хмарний Майнінг Dash — вид заробітку, що має на увазі оренду потужностей сторонніх сервісів для видобутку криптовалюта. Застосування цього способу дозволяє уникнути труднощів з покупкою і налаштуванням спеціальної техніки. При цьому користувач повністю контролює процес накопичення віртуальних монет і не думає про витрати на електрику.

Хмарний Майнінг — оренда потужностей на спеціальних сервісах, які застосовуються для видобутку Даш замість свого обладнання. У чому тонкощі такого заробітку? Яких він вимагає вкладень і на який прибуток можна розраховувати? Які сайти користуються найбільшим попитом? Ці та інші нюанси розглянемо в статті.

Чому такий популярний хмарний Майнінг Dash?

Напис Dash на малюнку хмарки

Із зростанням попиту на криптовалюта в Мережі збільшилася кількість компаній, що купують спеціальне майнінговое обладнання та надають його в оренду. Такий напрям отримало назву хмарний Майнінг. При цьому сервіси самостійно сплачують за електрику, виконують ремонт і настройку техніки для Майнінг Деш.

Поява хмарних сервісів дозволяє користувачам кріптосеті уникнути багатьох труднощів, пов’язаних з видобутком:

 1. Збої в Інтернеті або періодичне відключення електрики. Хмарні сервіси стежать за стабільністю Інтернету і мають резервні джерела живлення, що забезпечують безперебійну роботу обладнання.
 2. Шум і виділення тепла. Збір ферм на відкритих або покупка ASIC-обладнання для Dash має великий недолік — сильна тепловіддача і підвищений шум, який у багатьох випадках не дозволяє налагодити Майнінг будинку. Користувач змушений докуповувати спеціальне обладнання для вібро-або звукоізоляції, передбачати додаткове охолодження або нести інші витрати. Застосування потужностей хмарних сервісів виключає цю проблему.
 3. Труднощі налаштування і підтримка обладнання. Самостійна покупка Асіка або збір ферми на GPU вимагає від виконавця технічних знань і контролю стану Майнера. Оренда потужностей дозволяє уникнути таких проблем.
 4. Тонкощі законодавства і виплати податків. Використання потужностей сторонніх сервісів знімає тягар відповідальності. При цьому компанії, що надають такі послуги, працюють в межах чинного законодавства і ведуть прозору діяльність.

Щоб підтримувати працездатність обладнання, майданчики беруть оплату за орендовані потужності і додаткову комісію. Хмарний Майнінг Dash без вкладень — міф, адже компанії повинні заробляти і благодійністю ніхто займатися не буде. Єдиний спосіб безкоштовно отримати Даш — використання кранів, але в них рівень заробітку становить 1-2 долари на місяць при активній роботі.

Популярність хмарного Майнінг обумовлена ​​дефіцитом продуктивних GPU і обладнання ASIC. При цьому користувачі змушені шукати альтернативні варіанти заробітку. Крім того, оренда потужностей не вимагає великих витрат, що дозволяє отримувати прибуток навіть новачкам.

Вибір сервісу хмарного Майнінг Dash

Цифрове зображення монети Dash

Щоб досягти результату у вигляді стабільного прибутку, важливо використовувати надійні сервіси. При виборі «хмарних» компаній варто врахувати наступні критерії:

 1. Відкритість для користувачів. Чим більше інформації про сервіс в Мережі, тим вище до нього довіру з боку Майнер. Великий плюс — наявність відеороликів з працівниками компанії, публікація статей та фотографій з різних заходів.
 2. Вік. Чим довше компанія працює з споживачами, тим вище її надійність. Молодим організаціям, які тільки почали діяльність, важко довіряти. Багато з них виявляються шахраями і через 6-12 місяців пропадають з просторів Мережі.
 3. Потужності. При оцінці надійності варто врахувати ще один критерій — сумарний хешрейт компанії. Як правило, від цього параметра залежить і число користувачів.
 4. Кількість доступних криптовалюта. Важливо звернути увагу, щоб майданчик підтримувала Майнінг віртуальної монети Dash.
 5. Відгуки. Перед остаточним вибором сайту рекомендується прочитати відгуки користувачів про роботу хмарного сервісу на форумах і на тематичних блогах. У разі обману Майнер не мовчатимуть — вони розповідають, яких сайтів необхідно остерігатися, і з якої причини.

Якщо в комплексі підійти до оцінки компанії хмарного Майнінг і врахувати наведені критерії, ймовірність помилки мінімальна.

Сервіси для хмарного Майнінг Dash — огляд кращих майданчиків

Сторінки найпопулярніших сайтів для хмарного Майнінг Dash
Головні сторінки трьох сервісів, що надають послугу хмарного Майнінг Dash

Розглянемо кілька сайтів, які користуються попитом і дозволяють орендувати потужності для видобутку Dash.

HashFlare

Сервіс HashFlare — популярна і надійна компанія хмарного Майнінг з дуже позитивними відгуками, що відрізняється доступними цінами і високою прибутковістю. Це одна з «гілок» організації HashCoins, що займається розробкою програм для хмарного Майнінг і техобслуговуванням дата-центрів. Творці проекту запевняють, що їхня мета — спростити процес видобутку Dash і інших криптовалюта, зробивши цей вид заробітку доступним для всіх бажаючих.

Переваги сервісу полягають в мінімальних стартових витратах і відсутності необхідності купувати і налаштовувати обладнання. Визначити точний розмір прибутку не вийде, адже вона залежить від багатьох факторів — складності мережі, курсової вартості криптовалюта і інших параметрів.

До особливостей hashflare.io варто віднести:

 1. Швидке підключення. Користувачеві потрібно пройти реєстрацію і купити потужність, після чого можна приступати до видобутку криптовалюта. Перша зароблена монета Dash з’являється на рахунку протягом доби.
 2. Миттєвий висновок. Щоб отримати намайненние кошти, досить вказати суму, після чого гроші виводяться моментально.
 3. Наявність детальної статистики. Перед очима користувачів повні відомості по роботі аккаунта. При цьому інформацію можна отримати в будь-який час.
 4. Можливість поділу потужності. При бажанні отриманий хешрейт можна розподілити за кількома пулів для пошуку вигідного рішення.
 5. Фіксований платіж. У процесі роботи з HashFlare стягування зайвих комісій виключено.

Умови співпраці з HashFlare для хмарного Майнінг Dash:

 1. Нижній поріг — 1 МХ / с.
 2. Витрати на обслуговування відсутні.
 3. Обладнання, що застосовується — Мульти-Фактор.
 4. Зарахування Даш в автоматичному режимі.
 5. Термін контракту — 1 рік.
 6. Вартість — 3,2 долара за 1 МХ / с.

Варто відзначити, що при поточній вартості (на 22 березня 2018 року — 430 доларів за монету) використання хмарного Майнінг невигідно. Наприклад, при оренді 100 МХ / с за 320 доларів річний заробіток становить близько 10 доларів. Розрахунок тільки на те, що вартість криптовалюта в майбутньому зросте.

Genesis Mining

Сервіс Genesis Mining — популярна майданчик для хмарного Майнінг, яка також варта уваги. Її особливість полягає в можливості Майні різні криптовалюта, в тому числі Даш. Компанія має відмінну репутацію, позитивні відгуки і високий рівень довіри. Тут відсутні труднощі з виплатою або купівлею потужностей. Організація працює з 2013 року. На початковому етапі головний упор робився на Майнінг біткоіни, але з часом її можливості розширилися і на інші криптовалюта.

Переваги genesis-mining.ru:

 1. Доступність Майнінг на «автоматі».
 2. Зручність управління отриманим доходом.
 3. Надійність і висока швидкість виведення.
 4. Гарна репутація.

Сьогодні у користувачів на вибір три тарифних плани для хмарного Майнінг Dash:

 1. Дубль. Клієнтам доступна швидкість 5 МХ / сек за 30 доларів. Контракт розрахований на два роки.
 2. Ферокс. Вартість послуги складає 500 доларів, а в розпорядження клієнта надходить 100 МХ / с потужності. Як і в попередньому випадку, контракт оформляється терміном на два роки.
 3. Гравітон. Цей пакет гарантує максимальний прибуток. Надана швидкість хешування досягає позначки в 500 МХ / с, а витрати становлять 2,25 тисячі доларів. Контракт на два роки.

У всіх випадках комісійні платежі за облуживание не стягуються. Що стосується прибутковості, говорити про вигоду для Майнер поки не доводиться. Наприклад, при покупці тарифу Гравітон заробіток за два роки (при поточному курсі Dash) складе 103 долара. Але користувачі купують потужності і добувають віртуальну валюту з розрахунку на майбутнє зростання курсової вартості.

IQ Mining

Сервіс IQ Mining веде діяльність з 2016 року. У ролі розробників виступила група експертів в IT-галузі. Дата-центри компанії працюють у багатьох країнах світу — Китаї, Алжирі, Ісландії, Росії, Канаді та Грузії.

На виборі користувачів пропонується три тарифу:

 1. Бронзовий. Купівля 1 МХ / с за 3 долари. Виплати кожен день.
 2. Срібний (при покупці від 300 МХ / с). Вартість 1 МХ / с обходиться в 2,8 долара. Виплати також щодня.
 3. Голд. Цей тариф доступний при покупці від 3 ГХ / с. Вартість 1 МХ / с в цьому випадку 2,6 долара.

Для зручності на сайті iqmining.com наведено калькулятор, за допомогою якого можна розрахувати потенційний прибуток. Наприклад, при покупці 500 МХ / с майнер платить 1273 долара і має річний дохід (при курсі на 22.03.2018 року в 430 доларів за монету) всього 45 USD.

Варто відзначити, що існують і інші компанії хмарного Майнінг, але наведені вище площадки найбільш популярні і надійні. Ризикувати і інвестувати в інші сервіси немає необхідності.

Хмарний Майнінг Dash — покрокова інструкція

Напис Dash і значок сайту HashFlare

Розглянемо принцип хмарного Майнінг на прикладі двох майданчиків — HashFlare і Genesis Mining.

Хмарний Майнінг Даш за допомогою HashFlare

Алгоритм дій наступний:

 1. Переходимо на офіційний сайт сервісу — hashflare.io.
 2. Вибираємо російську мову в меню (зліва вгорі), якщо він ще не визначився автоматично.
 3. Натискаємо на кнопку «Реєстрація» (біля вибору мови).
 4. Заповнюємо запропоновані поля — e-mail, вказуємо країну, вводимо двічі пароль і пишемо дату народження. Після ставимо «галочку» у вікні «Я не робот» і натискаємо на кнопку «Реєстрація». Система перекидає в особистий кабінет, де відкривається доступ до історії, ваучеру, розділу з рефералами і налаштувань.
 5. Переходимо в e-mail, щоб підтвердити реєстрацію. Для цього потрібно клікнути по посиланню в листі.
 6. Переходимо в налаштування і вказуємо номер гаманця Dash, після чого натискаємо на кнопку збереження.
 7. Підтверджуємо наявність 18 років, вводимо персональну інформації в правому полі (ПІБ, компанію, ІПН, адреса, місто, країну, регіон та інші відомості), після чого тиснемо на збереження.

Наступний етап — покупка контракту для хмарного Майнінг Dash на HashFlare. Для цього робимо наступні кроки:

 1. Переходимо в розділ «Купити хешрейт».
 2. Вибираємо цікавить алгоритм (Х11). Врахуйте, що при відсутності доступних потужностей цей варіант буде недоступний для користувачів. При цьому варіант покупки хешрейта на X11 НЕ буде з’являтися в випадаючому меню.
 3. Визначаємося з потужністю, яка планується до покупки за допомогою спеціального повзунка.
 4. Натискаємо на кнопку продовження і використовуємо промокод, якщо він є.
 5. Вибираємо спосіб оплати (поповнення рахунку). Тут користувачам доступно багато варіантів — переклад за допомогою банку, через кредитну карту, гаманець біткоіни і інші.
 6. Погоджуємося з правилами співпраці і підтверджуємо вибір. Система перекидає на сторінку для здійснення платежу.
 7. Переводимо необхідну сумку і оплачуємо послугу.

Після цього можна спостерігати за збільшенням кількості Dash через особистий кабінет. Іншу роботу сервіс виконує самостійно.

Хмарний Майнінг Даш за допомогою Genesis Mining

Схожий підхід має місце при хмарному Майнінг Dash за допомогою Genesis Mining. Тут алгоритм такий:

 1. Входимо на офіційний сайт компанії — genesis-mining.ru і переходимо в розділ реєстрації.
 2. Вносимо відомості в поля електронної пошти та пароля (два рази). Підтверджуємо, що користувач — людина.
 3. Кількома на кнопку «Реєстрація». Система відразу перекидає в особистий кабінет. Тут є розділи з налаштуванням облікового запису, розподіл потужності, виплати, мої замовлення та інші. У центральній частині наводиться інформація по купленим потужностям. На пошту приходить вітальне повідомлення, але підтверджувати реєстрацію не потрібна.
 4. Вибираємо потрібну потужність за допомогою калькулятора, вносимо гроші на рахунок і робимо покупку.

Мінус в тому, що вільні потужності на сервісі часто відсутні, тому система не дозволяє купити хешрейт.

Плюси і мінуси хмарного Майнінг Dash

малюнок

При виборі способу видобутку криптовалюта, важливо звернути увагу на плюси і мінуси кожного способу. Розглянемо їх стосовно до хмарного Майнінг Dash на розглянутих вище майданчиках.

перевагинедоліки
Зручність. Майнер немає необхідності стежити за станом обладнання, налаштовувати його і платити за електрику великі суми.Ризик зниження курсу. За один рік — з березня 2017 до березня 2018 року вартість криптовалюта виросла в 4 рази. Незважаючи на активне зростання Dash, немає гарантій, що така тенденція продовжиться і в майбутньому. Якщо вартість Даш на ринку впаде, прибутковість хмарного Майнінг також знизиться.
Порівняно високий рівень прибутковості. При покупці солідних потужностей можна розраховувати на стабільний прибуток. Якщо врахувати, що вартість криптовалюта росте, то і швидкість окупності збільшується.Обмежений вибір. Незважаючи на популярність такого способу Майнінг, вибір надійних площадок поки обмежений. Мало хто сервіси орендують потужності для видобутку Dash.
Законність. Сайти хмарного Майнінг працюють в юридичній площині і підкоряються законодавству тієї країни, в якій ведуть діяльності. Це виключає будь-які ризики, пов’язані з законом.Ризик шахрайства. Завжди залишається ризик нарватися на шахрая, який візьме гроші за послуги, але не надасть обіцяні потужності. За час існування хмарного Майнінг викрито багато аферистів. Щоб уникнути проблем, важливо уважно підходити до вибору сервісу і довіряти тільки перевіреним платформ.
Потенційно висока прибуток. Імовірність видобутку нового блоку при використанні потужностей дата-центру вище. Отже, Майнер можуть розраховувати на стабільний дохід.Низька ступінь захисту. Сайти компанії надійно захищені від злому, але ризик крадіжки грошей і даних користувачів все одно залишаються. Щоб знизити небезпеку, важливо віддавати перевагу сервісів, які мають невеликий термін переказу грошей і не виставляють додаткових умов для виведення криптовалюта.
Можливість прогнозування доходу. Майнер може проаналізувати перспективи видобутку криптовалюта Даш, і приблизно оцінити рівень майбутнього прибутку.Зниження ефективності. Поява нових Асіка з великим хешрейтом призводить до збільшення складності мережі. В результаті куплені потужності приносять менше прибутку, і доводиться інвестувати додаткові суми.
Відсутність обмежень. Можливість автоматичного Майнінг Dash на кількох надійних ресурсах. При такому підході вдається підвищити прибутковість видобутку криптовалюта.На популярних сервісах купити потужність на X11 майже неможливо через високий попит серед Майнер.
Реферальная програма. Додатковий спосіб заробітку — залучення інших користувачів і отримання відсотка з їх витрат. Таким способом власники хмарних сервісів просувають свої послуги.
Легкість налаштування. Щоб почати роботу, досить вибрати сайт, пройти реєстрацію, вибрати і купити підходящий тариф.Низький рівень прибутку. На 22.03.2018 року заробіток на хмарному Майнінг не покриває витрати.
Доступні ціни. На тлі конкуренції платформи хмарного Майнінг пропонують вигідні тарифи, що дозволяє отримувати великі потужності по доступній ціні.

Актуальний хмарний Майнінг Dash чи ні?

Цифрове зображення хмари над долонею

Зростання вартості криптовалюта Даш зацікавив багатьох користувачів Мережі. Тисячі людей підключилися до процесу видобутку, що призвело до зростання складності Майнінг і активізації виробників Асіка. Бум клієнтів припав і на хмарні сервіси, де на березень 2018 роки вже немає вільних потужностей на X11.

Популярність Dash обумовлена ​​не тільки підвищенням курсу. Криптовалюта відрізняється повною анонімністю операцій, можливістю проведення транзакцій без затримок за часом, децентралізацією та високим рівнем безпеки. Що стосується прибутковості хмарного Майнінг, на 22 березня 2018 року його сумнівна.

Окупити витрати на покупку контракту (при поточному курсі 430 доларів) не вийде. Розрахунок тільки на майбутні перспективи криптовалюта і її стрімке зростання. Щоб отримати прибуток тут і зараз, краще купувати ASIC-Майнер. Вони хоч і мають високу ціну, але дають швидкий результат, а місячний прибуток досягає 100-200 доларів.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector