Хмарний Майнінг Лайткоінов — кращі сервіси

Хмарний Майнінг Лайткоінов — один із способів видобутку криптовалюта, що має на увазі використання потужностей спеціальних майданчиків (хмарних сервісів). Такі компанії об’єднують під своїм «крилом» безліч груп (пулів), надають їм обладнання для Майнінг і стягують плату за використання потужностей.

Перевага хмарного Майнінг в тому, що підрядник вирішує всі організаційні питання — купує устаткування, виконує його настройку, гарантує якість надаваних послуг і відмінний сервіс. У ролі постачальників потужностей часто виступають виробники ASIC-чіпів або іншого спеціалізованого обладнання. В результаті, хмарний Майнінг Litecoin вигідний всім учасникам — посереднику (компанії, яка представляє потужності) і Майнер. Наведемо огляд кращих сервісів, що надають потужності в оренду, розглянемо тарифи і нюанси співпраці.

1. HashFlare для хмарного Майнінг

Інтерфейс хмарного сервісу HashFlare

Один з кращих хмарних сервісів HashFlare — відділення HashCoins, основним напрямком діяльності якого є розробка ПО. За заявою розробників, завдання сервісу — зробити Майнінг доступним всім бажаючим без необхідності покупки дорогого обладнання і при мінімальних вкладеннях.

Компанія зареєстрована в Талліні (Естонія), а дата-центри базуються на території Ісландії.

Переваги HashFlare:

 1. Швидке підключення відразу після проведення платежу. Перші виплати нараховуються через добу після реєстрації та оплати послуги.
 2. Швидке виведення грошей.
 3. Наявність точної і докладної інформації про роботу облікового запису.
 4. Можливість розподіл потужності по декільком пулів для пошуку найбільш вигідного варіанту Майнінг.
 5. Єдина комісія. Будь-яке внесення правок в баланс користувача відбивається в панелі управління.
 6. Можливість участі в реферальной програмі.
 7. Потужність купується користувачем на один рік з можливістю підвищення хешрейта в будь-який час.
 8. При Майнінг за технологією Scrypt здобуті Лайткоін системою обмінюються на Bitcoin.
 9. Передбачено автоматичне реінвестування. Підходить для користувачів, які планують вкласти велику суму.

Є і ряд мінусів. Так, для виведення грошей потрібно входити в особистий кабінет і робити замовлення необхідної суми. Крім того, сторінки сайту вантажаться довго (навіть при серфінгу всередині сервісу).

У січні 2018 року діють наступні тарифи на заробіток Litecoin за технологією Scrypt:

 • Нижня межа хешрейта — 1 Мегахеш в секунду.
 • Платіж за обслуговування — 0,005 долара за 1 Мегахеш в секунду (за добу).
 • Автоматичне зарахування коштів в біткоіни.
 • Вартість тарифу — 7,5 доларів за 1 Мегахеш в секунду.

Прибутковість при нижньому рівні хешрейта (1 Mh / s) і поточному курсі Лайткоінов (254 долара США за 1 LTC) становить 1,04 долара в місяць.

Для початку роботи потрібно зробити наступні кроки:

 1. Проходимо реєстрацію на сайті. На цьому етапі потрібно заповнити спеціальну форму, після чого підтвердити реєстрацію по електронній пошті.
 2. Вибираємо тариф і потужності для покупки. Не варто відразу вкладати великі кошти — краще почати з малих інвестицій.
 3. Вносимо необхідну суму на рахунок і оплачуємо тариф.
 4. Заповнюємо поля реквізитів гаманця Лайткоін.
 5. Налаштовуємо пул. Один із прикладів — F2Pool (47%), LitecoinPool (18%), LTCBTC (8%).
 6. Виводимо зароблені гроші на Вебмані, кредитну карту, Payeer, гаманець Bitcoin або іншими способами.

Гроші перераховуються на рахунок протягом доби, але на практиці в термін до 35-40 хвилин. Ліміт на висновок відсутній, а максимальна частота виведення — раз в день. Розмір комісії становить від 0,0003 до 0,0006 біткоіни.

Відгуки про HashFlare свідчать про надійність майданчики, прозорості її роботи і зручності інтерфейсу. При поточному курсі і покупці мінімального хешрейта можна окупити витрати в термін близько 7 місяців.

2. Хмарний Майнінг на сервісі Genesis Mining

Інтерфейс хмарного сервісу Genesis Mining

Компанія Genesis Mining працює з 2013 року. Сьогодні вона вважається однією з найбільш великих платформ для видобутку криптовалюта. В Інтернеті часто зустрічаються припущення, що ця фірма випускає обладнання для Майнінг, але це не так. Організація закуповує техніку, налаштовує її, а після здає в оренду клієнтам.

Переваги Genesis Mining для хмарного Майнінг:

 • Швидка і легка реєстрація. У цьому процесі розбереться навіть новачок.
 • Великий вибір криптовалюта для Майнінг.
 • Наявність реферального програми, що дозволяє збільшити розмір заробітку за рахунок залучення партнерів.
 • Надійний захист призначених для користувача аккаунтів від злому.
 • Хороша репутація, яка сформувалася протягом п’яти років роботи.
 • Вибір тарифних планів з урахуванням фінансових можливостей і поставлених цілей.
 • Висока прибутковість.

Мінус в тому, що купити цікавлять потужності не завжди вдається — їх швидко розбирають інші користувачі через високу прибутковість.

Варто відзначити, що хмарний Майнінг Litecoin без вкладень тут не доступний, але інвестиції швидко окупаються. На 8 січня 2018 року компанія пропонує наступні тарифні плани:

 1. Золото — стандартний пакет, який надається терміном на два роки. Швидкість становить 2 Мегахеша в секунду. Вартість — 28 доларів. Комісія за обслуговування відсутня.
 2. Платина — тарифний план, який обійдеться в 650 доларів. Контракт оформляється терміном на два роки. Комісія за обслуговування відсутня. Швидкість — 50 Мегахешей в секунду.
 3. Діамант. Вартість тарифу (за умови укладення договору на два роки) — 2400 доларів при швидкості 200 Мегахешей в секунду.
 4. Індивідуальний — формується з урахуванням уподобань користувача.

При покупці тарифного плану Платина місячна прибутковість (при поточному курсі LTC, рівному 254 долара за монету) складе 52 долара, а річна — 624 долара. Це означає, що витрати окупляться через 13 місяців.

Принцип реєстрації та початку роботи аналогічний тому, що розглянутий вище. Спочатку потрібно пройти реєстрацію, вибрати тарифний план, здійснити оплату і приступити до роботи в пулі. Прибуток і швидкість окупності залежить від обраного тарифного плану.

Відгуки про сервіс хмарного Майнінг Genesis Mining підтверджують, що це надійний хмарний сервіс, що забезпечує стабільний дохід і гарантує якісне обслуговування клієнтів. При цьому компанія продовжує розвиватися, підвищує рівень безпеки і додає нові тарифні плани для клієнтів. Співпраця з Genesis Mining вигідно з позиції інвестицій. При зростанні вартості криптовалюта витрати окупаються швидше, а майнер отримує стабільний і високий прибуток.

3. Cryptomining для хмарного Майнінг

Інтерфейс хмарного сервісу Cryptomining.cc

Сервіс Cryptomining.cc — порівняно новий майданчик хмарного Майнінг, що надає можливість видобутку багатьох криптовалюта, в тому числі Litecoin. Її переваги:

 • Надання бонусу за реєстрацію. Премія в розмірі 10 доларів нараховується одразу після реєстрації.
 • Мінімальна сума для виведення становить 5 доларів США.
 • Як тільки заявлений пакет потужності оплачений, система приступає до Майнінг криптовалюта.
 • Гроші гарантовано виводяться на гаманець.
 • Сплачена потужність дозволяє добувати відразу дві віртуальні монети.
 • Користувач отримує докладну статистику по роботі аккаунта. Необхідні відомості представлені в персональному кабінеті користувача.
 • Можливість отримання прибутку від залучених партнерів. За кожного користувача нараховується 15% до потужності і до 15% на баланс.

Вартість тарифного плану для хмарного Майнінг Лайткоінов становить 2,875 доларів за 250 кілохешей в секунду.

Якщо підставити надається потужність в калькулятор хмарного Майнінг Litecoin, можна розрахувати місячний прибуток. Вона становить 0,26 долара США (при курсі 254 $ за 1 LTC). Окупність настає десь через рік, але в разі залучення партнерів можна швидше домогтися результату.

Відгуки про сервіс Cryptomining.cc поки рідкість через «молодості» майданчики. Ось чому не варто інвестувати відразу велику суму — рекомендується перевірити можливості компанії і переконатися в своєчасності виплат.

У чому переваги хмарного Майнінг Лайткоінов?

Схематичне зображення пазла

Переваги хмарного Майнінг (в порівнянні зі звичайною здобиччю криптовалюта) в наступному:

 1. Немає необхідності купувати і налаштовувати дороге обладнання — воно надається компанією.
 2. Не потрібно підбирати пул — він також надається хмарним сервісом. Користувачеві залишається визначити, з яким із запропонованих пулів він буде працювати. Крім того, можна співпрацювати відразу з декількома сайтами одночасно.
 3. При появі вільних грошей можна докупити потужність і збільшити обсяг прибутку.
 4. Мінімальний початковий платіж і швидкі виплати заробленої суми.

На завершення варто сказати, що хмарний Майнінг Лайткоін без вкладень, як правило — міф. Такі сайти мають вигляд хайпів (пірамід), які працюють протягом декількох місяців, після чого назавжди зникають з інтернет-простору з грошима користувачів. Щоб уникнути проблем, варто користуватися перевіреними сервісами, серед яких Genesis Mining і HashFlare.

 • Вам також може бути цікава стаття про програми та способах Майнінг Лайткоіна.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector