Litecoin гаманець на iOS: реєстрація і настройка

Смартфони на ОС iOS або Android сьогодні є практично у кожної людини, тим більше у тих, хто цікавиться криптовалюта або її видобуває. Нерідко саме смартфон використовують для управління коштами. На нього можна встановити і кран для збору кріптомонет, і гру, яка імітує Майнінг, і навіть гаманці, що дозволяють безпечно зберігати Bitcoin, Litecoin і інші криптовалюта.

Серед найбільш популярних додатків для ОС iOS, що дозволяють зберігати монети LTC, виділяють наступні:

 1. Coinbase — один з найпопулярніших і захищених мультивалютних гаманців. Підтримує не тільки Лайткоін, але і біткоіни, біткоіни Кеш, Ефір. Встановлюється на пристрої з iOS версії 10+. Також є додаток для Андроїда.
 2. Litecoin Wallet by Freewallet — надійне сховище для Лайткоінов, що відображає інформацію про курс і графік в режимі реального часу. Просте в управлінні, має зрозумілий інтерфейс. Запускається на iPhone і iPad з версією iOS від 9.0 і вище.
 3. Loaf Wallet — офіційний Litecoin гаманець на iOS, що забезпечує високий рівень захисту коштів. Працює на пристроях з версією iOS 9.3+ на iPhone і / або Apple Watch.

Саме Loaf Wallet рекомендується для установки на офіційному порталі litecoin.com. Інсталяція всіх додатків на iOS-пристрої — ідентична. Розглянемо процес установки гаманця Litecoin на прикладі офіційного додатки від Чарлі Лі

Установка гаманця Litecoin на iOS — покрокова інструкція

Сторінка з інформацією про гаманець для Лайткоінов Loaf Wallet
Сторінка з гаманцем Loaf Wallet на сайті apple.com

Щоб встановити гаманець Loaf Wallet на iPhone або Apple Watch, необхідно виконати наступні дії:

 1. Відкрити магазин додатків App Store.
 2. У рядку для пошуку ввести назву гаманця.
 3. Натиснути на значок установки, розташований праворуч від назви гаманця.
 4. Дочекатися завершення процесу установки.
 5. Вийти з програми App Store.

Після того, як процес інсталяції буде завершений, користувач може перейти до реєстрації та налаштування гаманця для подальшого використання.

Реєстрація та налаштування гаманця Litecoin на iOS

Три Айфона і загальна інформація про гаманець Loaf Wallet на iOS

Під час першого запуску користувачеві буде запропоновано створити новий гаманець або увійти в уже існуючий акаунт. У другому випадку необхідно вказати спеціальну фразу, що використовується в якості пароля. При створенні нового гаманця просто дотримуйтесь вказівок на екрані пристрою — вводите адресу пошти, пароль.

Після входу в гаманець у верхній частині екрану користувач зможе побачити свій поточний баланс. Для отримання доступу до інших функцій і перегляду Litecoin-адреси необхідно натиснути на значок у вигляді 3-х горизонтальних ліній, розташованому в лівій верхній частині екрану, і вибрати потрібний пункт з меню.

Лайткоін-гаманець Loaf Wallet дозволяє виконувати наступні дії:

 1. Відправлення та отримання монет LTC.
 2. Створення резервної копії для подальшого відновлення.
 3. 100% -ний контроль користувачем всіх засобів без зберігання даних на прихованих серверах.
 4. Використання віджета для швидко доступу.

Відмінною особливістю даного гаманця є те, що навіть втративши свій iPhone або Apple Watch, власник завжди може відновити доступ до гаманця Litecoin на iOS, отже, не втратити гроші.

 • Ознайомтеся також з інструкцією по установці Лайткоін-гаманця для Андроїд

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector