Зростання Лайткоіна в 2018 — буде зростати криптовалюта, перспективи

Сьогодні Лайткоін можна вважати міцним середняком кріптовалютного світу. Він не є найдорожчим цифровим активом, однак має вагому цінність і не показує глибокого падіння. Проте залишається неясним, чи буде різке зростання Лайткоіна в 2018 році. Спробуємо в цьому розібратися.

Нижче наведено графік зростання Лайткоіна за останній рік:

Як змінювався курс Лайткоіна за рік
Графік, що відображає зміну курсу Litecoin за рік

Яка ситуація з монетами LTC на сьогоднішній день?

Значок Лайткоіна на тлі малюнка людини

Онлайн графік Лайткоіна:

В цілому, основні показники мережі «срібною» криптовалюта не викликають ніяких побоювань. Станом на 28.03.2018 вони такі:

  1. Ціна однієї монети — 134,17 долара, що не так уже й мало.
  2. Загальний хешрейт мережі — 191 564 Th / s, а це значить, що у системи досить активних користувачів, які підтримують генерацію нових блоків.
  3. Середня кількість транзакцій за годину — 1 201.
  4. Середня сума переказів — 83,27 LTC ​​або 11 172 долари.

Останні два пункти свідчать про те, що люди продовжують застосовувати Лайткоіни при проведенні розрахунків. Таким чином, поточної популярності «срібних» монет поки нічого не загрожує. Але чи є шанси на підвищення попиту? Щоб дізнатися це, необхідно розглянути перспективи валюти на найближчий час.

Чи зростатиме Лайткоін в 2018 році і яка перспектива Майнінг?

Монета LTC крупним планом

Розглянутий цифровий актив створювався як аналог біткоіни. Через це обидва типи монет схожі по функціоналу. Однак срібні коін мають якесь перевагу в технічному плані, що забезпечують їх популярність (наприклад, технологію Lighting Network, що дозволяє здійснювати високошвидкісні переклади). Якщо мережа модернізують ще більше або хоча б підуть чутки про те, що планується укладення партнерських угод з великими корпораціями, цілком можливе різке зростання Litecoin вже в цьому році. Якщо цього не відбудеться, криптовалюта продовжить розвиватися за стандартним сценарієм.

Як відомо, жоден електронний актив не може стабільно дорожчати протягом тривалого часового відрізку. На прикладі того ж Лайткоіна можна зрозуміти, що монета йшла до позначки в 100 доларів протягом декількох місяців. Після цього стався різкий стрибок до 334 доларів, а потім почалася так звана корекція курсу, яка триває і сьогодні. Спочатку ціна LTC впала до 200 доларів, потім ще нижче і ось зараз вона коливається між 130 і 140 доларами. Після корекції ми знову побачимо, як Litecoin росте. Однак різких стрибків, швидше за все, не відбудеться.

За найбільш ймовірним сценарієм «срібні» монети будуть повільно дорожчати. Позитивні сценарії розвитку припускають, що в другій половині 2018 року ціна монет LTC становитиме близько 370 доларів. Після тривалих торгів в такому ціновому діапазоні ми зможемо побачити продовження того, як Лайткоін зростає. За нашими оцінками, до кінця року вартість однієї «срібною» монети наблизиться до позначки в 300-500 доларів.

У контексті цих прогнозів Майнінг Лайткоінов можна вважати перспективним заняттям (по крайней мере, на найближчий рік). Навіть якщо валюта не зможе досягти заявлених нами висот, вона все одно буде мати солідну ціну, якої вистачить для окупності обладнання і стабільного отримання пасивного доходу. Звичайно, раптовий обвал кріптовалютного ринку теж ніхто не відміняв, але шансів на це мало.

У питанні Майнінг LTC важливо враховувати не тільки прогнози, а й хешрейт обладнання, актуального для видобутку. На даний момент самим цікавим рішенням є Innosilicon A6 LTCMaster з продуктивністю 1.23 Гігахеша при енергоспоживанні 1,5 кВт. Вартість Асіка на офіційному сайті складає 2360 доларів на даний момент, тому таке придбання буде вигідним і порівняно швидко окупається.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector