Хмарний Майнінг — що це таке і як працює

 • Плюси і мінуси
 • Відео про хмарний Майнінг
 • Сьогодні видобуток криптовалюта на своєму обладнанні — вельми дороге задоволення. Потрібно витрачатися на збірку ферм, закупівлю Асіка, облаштування приміщення та електропроводки. Також в процесі Майнінг доведеться оплачувати солідні рахунки за електрику, що знижує прибутковість і гальмує окупність обладнання. Додаємо сюди нестабільність кріптовалютного світу і приходимо до стану не найприємнішого висновку — займатися Майнінг не тільки дорого, але і ризиковано, адже в разі падіння курсу обладнання не окупиться.

  На щастя, є більш приваблива альтернатива — хмарний Майнінг. У пропонованому огляді ми досконально розглянемо даний спосіб видобутку кріптомонет, розберемо його особливості, сильні і слабкі сторони.

  Що таке хмарний Майнінг простими словами?

  Монета біткоіни в хмарах

  Хмарний Майнінг (Cloud mining) — видобуток криптовалюта через віддалений центр обробки, що надає учасникам Мережі в оренду обчислювальні потужності.

  У глобальному плані хмарний Майнінг криптовалюта нічим не відрізняється від класичного методу. Тут також використовується обчислювальна техніка (ферми з відеокарт або Асіка), яка бере участь в пошуку хеша для нових блоків кріптосеті, за що і нараховується нагорода. Ключова різниця в тому, що кожен користувач застосовує не своє обладнання. Він бере в оренду потужності великої компанії, апаратура якої видобуває крипту, а орендар отримує за це комісію. Тобто, від Майнера потрібно лише покупка потужності згідно з тарифом. Компанія, що надає послуги хмарного Майнінг, за все відповідає сама:

  • облаштовує приміщення;
  • проводить закупівлю обладнання;
  • налаштовує всю апаратуру;
  • займається обслуговуванням техніки;
  • оплачує електроенергію;
  • підтримує стабільну сумарну потужність для видобутку великої кількості кріптомонет.

  Єдине, що залишається зробити пересічному користувачеві — вибрати оптимальний для себе тарифний план.

  Сам хмарний Майнінг буває 2-х видів:

  1. Безкоштовний — ви берете в оренду потужності без вкладень. Такий вид видобутку потрібен для ознайомлення з даним методом. Вигоди природно він не приносить.
  2. Платний — ви орендуєте потужності за певну грошову суму. Тут діє проста закономірність: чим дорожче тарифний план, тим вище потужність і, відповідно, ваш потенційний заробіток.

  Всі компанії хмарного Майнінг існують за рахунок 3-х джерел доходу:

  1. Платних тарифних планів, про які ми говорили вище.
  2. Комісійних зборів, які стягуються при виведенні коштів з хмарного сервісу.
  3. Безпосередньо здобутих криптовалюта. Це найважливіший момент, який варто враховувати. Орендарю виплачуються не всі монети, здобуті завдяки його потужностей. Частка, яку недоотримує користувач, залежить від самої компанії.

  Оренда потужностей — це найпопулярніший формат хмарного Майнінг, що вимагає від людини лише оплати за тарифом. Своєрідною альтернативної виступає формат віртуального хостингу, при якому користувач орендує віртуальний сервер, але застосовує своє програмне забезпечення.

  Отже, ми розібралися з тим, як працює хмарний Майнінг. Тепер поговоримо про ряді нюансів, які варто враховувати, якщо ви захочете випробувати такий метод видобутку криптовалюта.

  Що слід врахувати перед початком хмарного Майнінг?

  Малюнок хлопця, що збирає криптовалюта на хмарах

  Щоб не «прогоріти» на хмарної видобутку криптовалюта, вам необхідно вивчити ряд питань. Ось що потрібно зробити в першу чергу:

  1. Вивчити кріптовалютний ринок. Треба дізнатися, які криптовалюта сьогодні користуються найбільшою популярністю, які активи мають найвищу цінність або хороші перспективи для зростання в майбутньому. Рекомендується не обмежуватися лише біткоіни і топів альткоінамі. Розширивши свій кругозір, ви зможете почати Майні монету, здатну «вистрілити» в майбутньому.
  2. Оцінити складність Майнінг і потужність мережі популярних кріптоактівов. Даний момент можна залишати без уваги. З його допомогою ви зможете зрозуміти, яку потужність вам варто брати в оренду, щоб одержувати хороший дохід. Крім того, необхідно враховувати динаміку складності. У переважній більшості мереж вона росте, щоб час генерації блоків залишалося незмінним при збільшенні числа активних користувачів. Це означає, що куплені вами потужності з часом стануть приносити менше доходу, а якщо станеться різкий стрибок — справа зовсім стане нерентабельним. Для оцінки складності можна застосовувати два популярних сервісу: coinwarz.com/charts/difficulty-charts або bitinfocharts.com/ru/.
  3. Підібрати собі надійний сервіс хмарного Майнінг. На жаль, дана сфера є золотою жилою для шахраїв. В інтернеті можна знайти безліч сайтів, що пропонують розглянуту послугу, але мало хто з них працюють чесно і своєчасно виплачують своїм клієнтам гроші. Виявити шахрайські сайти досить складно, адже багато хто з них працюють за принципом піраміди. Тобто, одна людина купує нібито тарифний план і чекає надходжень через місяць. За цей час хтось ще «взяв в оренду» потужності, і з їхніх грошей виплачується комісія самому першому клієнтові. Таким чином, якийсь час все хвалять ресурс і заявляють, що він чесно платить. Але коли набирається велика кількість клієнтів, сервіс просто закривається, і велика частина людей втрачає гроші, абсолютно нічого не отримавши натомість. Часто під назвою сервісу хмарного Майнінг ховаються звичайні хайп. Щоб не стати жертвою шахраїв, треба орієнтуватися на майданчики, які працюють досить давно (хоча б півроку). Добрими помічниками стануть свіжі відгуки про хмарний Майнінг на конкретному сайті. Словом, потрібно дотримуватися крайню обережність і не довіряти свої гроші неперевіреними платформ, навіть якщо вони пропонують дуже вигідні умови.

  Кращі сервіси хмарного Майнінг — ТОП-5

  Людина видобуває біткоіни з хмари

  Багатьом користувачам (особливо новачкам) вкрай важко зорієнтуватися у величезній кількості майданчиків, що пропонують хмарний Майнінг. Ми полегшимо вам задачу. Нижче приведена п’ятірка сервісів, які надають дану послугу і, що найважливіше, платять своїм клієнтам.

  Genesis mining

  Як виглядає майданчик Genesis mining
  Головна сторінка платформи Genesis mining

  genesis-mining.ru — одна з найпопулярніших платформ на сьогоднішній день. Сайт працює з листопада 2014 року і за цей час він встиг заслужити гарну репутацію. Станом на 25.10.2018 на майданчику можна добувати 3 основні криптовалюта: біткоіни, Ефіріум і Деш. Купівля тарифів для Лайткоіна, монери і ZCash поки недоступна. Сайт пропонує довгострокові тарифні плани Майнінг:

  1. BTC на 5 років (хешрейт від 1 до 200 Th / s). Плата за 1 Th / s становить 285 USD.
  2. Ефіріум на 2 роки (хешрейт від 25 до 500 Mh / s). За 25 Mh / s доведеться заплатити 525 доларів.
  3. Деш на 2 роки (хешрейт 3000-1000000 Mh / s). Щоб купити мінімальну потужність для видобутку Dash, доведеться заплатити 76,5 доларів.

  Для покупка тарифного плану необхідно виконати переклад з доларової карти. Отримані потужності можна розподіляти для Майнінг інших цифрових активів. Тобто, можна купити 1 Th / s і добувати з його допомогою біткоіни, а також в ефірі, Деш, біткоіни Голд, біткоіни Кеш, Лайткоін, Догікоін і Зікеш. Потужності, куплені для Майнінг Деш, можна виділяти на видобуток Monero.

  Виплати проводяться прямо на гаманець. Мінімальна сума для виведення біткоіни становить 0.0025 BTC. Висновок Ефіру можливий при наявності суми 0.04 ETH. Для виведення Деш потрібно назбирати на балансі мінімум 100 000 даштоші.

  В цілому, це дуже хороший сайт з зручним інтерфейсом і російськомовної локалізацією. Правда у нього є свої мінуси. Перш за все, на сайті немає свого калькулятора прибутковості Майнінг, тому для прорахунку доведеться користуватися сторонніми ресурсами (наприклад, nicehash.com/profitability-calculator). Крім того, іноді виникають затримки з виплатами, обумовлені перевантаженням мережі, але ці проблеми досить швидко усуваються.

  Crypto-cash

  Стартова сторінка сайту Crypto-cash
  Інтерфейс майданчики Crypto-cash

  crypto-cash.cash — порівняно молодий ресурс, що функціонує з травня 2018 року. На сайті можна добувати біткоіни, Догікоін, Деш і Лайткоін. Платформа надає внутрішні гаманці для зберігання заробленої криптовалюта. Доступно поповнення балансу в доларах, рублях і євро. Купівля контрактів проводиться через внутрішній актив CryptoCash voucher або CCV (станом на 25.10.2018 це рівно 1 долар).

  Спочатку користувачеві пропонується купити двотижневий демонстраційний контракт за 8 CCV. Після його закінчення будуть доступна покупка повноцінних тарифних планів. На сайті зручний інтерфейс. Працює служба підтримки. Більш того, ресурс постійно модернізується. На жаль, затримки з виплатами поки виникають, але в підсумку гроші все одно доходять до адресата. Для всіх криптовалюта встановлені мінімальні пороги з виведення. Для Догікоінов — 10 монет, для інших криптовалюта — 0.01 BTC / LTC / DASH.

  SelenTrade

  Сторінка платформи SelenTrade
  Меню майданчики SelenTrade

  for-biz.com. Сайт, звичайно, на любителя. Він має вкрай простий інтерфейс і досить цікаві умови співпраці — контракт триває до тих пір, поки його прибутковість не складе 150% (тобто конкретних обмежень по термінах немає). Однак майданчик функціонує з травня 2017 року і весь цей час вона справно платить за встановленими умовами. Купити контракт можна за монети SelenCoin (вони є в лістингу біржі Exmo), через системи Payeer або AdvCash. Після придбання на сторонніх сервісах монети необхідно перевести на внутрішній гаманець майданчика (його адресу можна знайти у відповідному розділі). Мінімальна сума депозиту — 0.01 SEL. Однак такі переклади ви навряд чи будете здійснювати. Справа в тому, що вартість одного контракту складає 3.8808 SEL і він відповідає потужності в 1 Mh / s. Це означає, що користувачеві відразу потрібно купувати кілька контрактів.

  Є ще одна цікава деталь. За замовчуванням сервіс видобуває Dash, але з недавніх пір виплати проводяться в Догікоінах (це вибрали самі клієнти майданчика). Тобто, виводити з сайту ви будете саме цю криптовалюта. Мінімальний поріг для виведення становить всього 11 монет. Крім гаманців для SelenCoin і Dogecoin, на сайті є сховища для Dash, Bitcoin і Litecoin. Ви можете вести внутрішні торги, обмінюючи один цифровий актив на інший. Сам по собі сайт досить зручний, хоча сторінки вантажаться делегувати.

  Крім того, з добутої криптовалюта користувач отримує всього 80%, решта 20 витрачаються на підтримку сервісу і його розвиток.

  Flymining

  Оформлення стартової сторінки платформи Flymining
  Стартова сторінка майданчики Flymining

  flymining.cloud — напевно, це одна з кращих майданчиків для вітчизняних користувачів. Вона функціонує з січня 2017 року і пропонує своїм клієнтам досить непогані умови співпраці. На платформі можна добувати Bitcoin і Ethereum. Станом на 25.10.2018 року ціна за 1 TH / s (Майнінг BTC) становить 17 500 рублів. Контракт укладається на 1 або 5 років. За 1 Mh / s при видобутку Ефіріума потрібно заплатити всього 490 рублів, правда тут контракт укладається лише на рік. Поповнити рублевий баланс можна через системи PayPal і Яндекс.Деньги.

  Висновок здобутих монет можна замовляти в будь-який час. Обмежень щодо виведення як таких немає, але потрібно враховувати комісію. Стандартна комісія за переказ біткоіни складе 5 000 Сатоши; за стандартний переклад Ефіру система утримає 50 000 gwei. За пріоритетну транзакцію доведеться заплатити 0.0005 BTC і 0.005 ETH відповідно.

  Agiocrypto

  Інтерфейс сервісу Agiocrypto
  Меню профілю на сайті Agiocrypto

  mining.agiocrypto.com — неймовірно зручний сервіс для тих, хто хоче добувати Ефіріум, біткоіни або Лайткоін шляхом хмарного Майнінг. Якщо говорити про Ефір, то за потужність в 1 Mh / s тут потрібно заплатити 8.4 долара. Більш солідний хешрейт, скажімо, в 125 Mh / s, обійдеться користувачеві в 1050 USD.

  Нормальна потужність для видобутку біткоіни (наприклад, 25 Th / s) коштує рівно тисячу доларів. За 848 Mh / s для Майнінг Лайткоіна доведеться заплатити аналогічну суму. В меню профілю можна замовити покупку практично будь-якої потужності. Головне, щоб у вас вистачило на неї грошей і щоб сайт мав за потрібне запасом хешрейта. Так, тут є один вагомий мінус — запас потужностей обмежений. Але є і значний плюс — всі контракти довічні. Тобто, заплатили 1 раз і користуєтеся. Однак на сайті прописано одна умова, при якому тарифний план перестане діяти — якщо комісійні збори будуть перевищувати дохід протягом тижня.

  Баланс відображається тільки в доларах і євро, але поповнювати його можна в рублях (гроші автоматично обміняються за поточним курсом). Поповнювати можна через QIWI, Яндекс.Деньги, карти VISA і МИР. Врахуйте, що на платформі встановлені обмеження по мінімальним і максимальним депозитах. Вони залежать від способу поповнення. І наостанок ще один приємний факт — на сайті є свій калькулятор прибутковості. Вам досить вибрати потужність, і система автоматично видасть ваш потенційний дохід (мінімальний і максимальний) за місяць, 3 місяці, півроку і рік.

  Окремо відзначимо той факт, що на всіх описаних майданчиках (крім останньої) передбачені реферальні програми. Тобто, ви зможете отримувати комісію не тільки від хмарного Майнінг, але і від доходів запрошених вами учасників.

  Плюси і мінуси хмарного Майнінг

  Цифрове зображення хмар

  Хмарний Майнінг криптовалюта має свої сильні і слабкі сторони. З ними ви можете ознайомитися нижче:

  перевагинедоліки
  Низький поріг входу. Щоб почати займатися хмарним Майнінг, не потрібно витрачати великі грошові суми. Для старту вистачить і декількох сотень доларів.У мережі дуже багато шахрайських сайтів, які беруть у клієнтів гроші, а через деякий час зникають.
  Відсутність проблем, що мають місце при класичному Майнінг. Не потрібно витрачатися на покупку техніки, облаштовувати під неї приміщення, продумувати систему охолодження, платити за світло і так далі. Всі ці витрати на себе бере хмарний сервіс.На багатьох платформах полягають довгострокові контракти (на 2-5 років), причому гроші ви платите відразу. Навіть якщо ресурс чесний, немає гарантії успішного результату, адже за кілька років видобувається криптовалюта може просто знецінитися.
  Cloud Mining — це відмінний спосіб інвестування на перспективу. За невелику плату можна потихеньку накопичувати криптовалюта, а через кілька років, якщо вона помітно подорожчає, продати її з максимальною для себе вигодою.Велику частину часу ваші монети зберігаються на балансах хмарних сервісів, тобто — в режимі онлайн. Це означає, що вони уразливі для атак хакерів.
  При хмарному Майнінг можна добувати кілька цифрових активів на різних алгоритмах.На деяких сайтах потрібно платити не тільки за потужності, але і за обслуговування обладнання, що знижує загальний профіт.
  Багато ресурси, що надають такі послуги, мають реферальні програми, завдяки яким можна збільшити свій дохід.

  Ну що ж, ми в повній мірі розібралися з тим, що означає хмарний Майнінг, які його нюанси і якими онлайн-майданчиками найкраще користуватися. Як бачите, такий спосіб видобутку кріптомонет теж має свої ризики, але при грамотному підході можна забезпечити собі непоганий заробіток з мінімальними вкладеннями.

  Нижче представлені відео про те, як працює хмарний Майнінг і в чому його особливості:
  Ссылка на основную публикацию
  Adblock
  detector