ASIC Miner Avalon 721 — огляд Асіка

Сьогодні видобуток віртуальної валюти Bitcoin здійснюється виключно за допомогою спеціалізованих пристроїв ASIC. У недавньому часі компанія Canaan Creative, виробничі потужності якої розташовані на території КНР, випустила ASIC майнер Avalon 741. Ця модель придбала величезну популярність. Багато в чому це завдяки успіху попереднього покоління Асіка — Avalon 721.

Технічні характеристики ASIC Miner Avalon 721

Випущений в жовтні 2016- го року ASIC Miner Avalon 721 є одним з найбільш затребуваних Асіка, що працюють на основі алгоритму SHA-256. Він характеризується такими параметрами:

Хешрейт6 TH / s
алгоритмSHA-256 (видобуток BTC, PPC,
DEM)
Обсяг споживаної енергіївід 850 Втч до 1кВтч
Рівень шумуВід 65 дБ
Тип чіпівА3212, 16 нм техпроцес
кількість чіпів72 штуки
Габарити34х13,5х15 см
вага4,3 кг

На лютий 2018 року цієї продуктивності мало для повноцінного Майнінг біткоіни. На даний момент на ринку вже є модель Antminer S9 з хешрейтом 14 Терахешей. Проти 6 Тх / сек цей показник значно вищий. Це означає, що поступово Avalon 721 втрачає актуальність для видобутку біткоіни. Однак пристрій можна застосовувати для Майнінг інших криптовалюта на основі алгоритму SHA-256.

Головною відмінною рисою Авалон 721 є те, що його можна об’єднати з іншими моделями в загальну потужну ферму. Одночасно можна об’єднувати не більше 5-ти Майнер. Виробник рекомендує використовувати обладнання при температурі всередині приміщення від -5 до +40 градусів.

Корпус пристрою виконаний з металу. На задній стороні встановлений вентилятор для охолодження, обладнаний спеціальною захисною решіткою. На передній частині присутні 8 6-pin роз’ємів PCI-E, а також спеціальний порт для підключення блоку живлення.

З моменту початку випуску Bitcoin ASIC Miner Avalon 721 був удосконалений за рахунок зниження обсягу споживаної енергії. При покупці цього Асіка слід звертати увагу на дату виготовлення. Завдяки зниженню обсягів споживання електроенергії термін окупності пристрою теж зменшиться.

Стандартна комплектація Canaan Avalon 721 включає:

  • майнер Avalon 721;
  • конвертер AUC3;
  • шнур для підключення конвертера AUC3;
  • інструкцію.

Контролер для підключення поставляється в окремій коробці, де крім нього самого знаходиться керівництво для користувача і USB-кабель.

Блок живлення не додається в комплекті з Майнер, тому про його покупці слід подбати заздалегідь. Він обов’язково повинен мати потужність від 1 кВт і підключатися до 8-ми 6-pin роз’ємів.

Підключення Асіка Canaan Avalon 721

Схема підключення Асіка Avalon 721

Для підключення Авалон 721 виконуються наступні дії:

  1. Підключити USB-кабель до контролера і роз’єму USB на ПК або спеціальному адаптеру з напругою 5В.
  2. Приєднати кабель Ethernet до контролера.
  3. Підключити конвертер AUC3 до Майнер за допомогою спеціального шнура, що йде з ним у комплекті. Вставляти шнур необхідно до клацання.
  4. З’єднати конвертер AUC3 за допомогою USB-кабелю з контролером. Після цього конвертер повинен засвітитися.
  5. Приєднати блок живлення до Майнер, встромляючи до клацання шнури в 6-піновий роз’єми.
  6. Підключити БП до електромережі і натиснути кнопку запуску.

Після того як дані дії будуть виконані, загориться індикатор стану Avalon 721. Для з’єднання декількох Майнер слід використовувати спеціальний кабель конвертера AUC3. Налагодження та підключення до пулу Avalon Асік здійснюється аналогічно іншим пристроям за допомогою веб-інтерфейсу.

Ознайомтеся з відеоінструкції з підключення Асіка Авалон 721:

Ціна прибутковість і окупність Асік Авалон 721

Асік Avalon 721 і його комплектація

Асік Авалон 721, незважаючи на невисоку потужність, все ще залишається актуальним Асіка, хоч і не для біткоіни. Він вважається чудовою альтернативою дорогої продукції конкуруючої компанії Bitmain. Причина — більш низький обсяг енергоспоживання, що дозволяє істотно збільшити рівень доходу. Сьогодні цю модель неможливо придбати на офіційному сайті, вона знята з виробництва. Ціна Avalon 721 в Росії становить від 17-ти до 30-ти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Прибутковість Canaan Avalon 721 без урахування витрат на електроенергію з рівнем хешрейта 6 TH / s при споживанні енергії 1 кВтг становить 275 рублів в день і 8253 рубля на місяць. Кожен користувач може самостійно порахувати рівень доходу з урахуванням електроенергії відповідно до тарифів його регіону. Відповідно до цього можна порахувати і окупність.

Що змінилося в Avalon 741?

Решітка, що закриває вентилятор на Асіка Avalon 741

Нещодавно на ринку з’явилася ще одна модель від компанії Canaan Creative під назвою Avalon 741 — це вдосконалена версія 721-ї моделі.

У ASIC Avalon miner 741 був збільшений рівень продуктивності до 7,3 TH / s. У новій моделі замість 72-х використовується 88 чіпів (А3212). Однак разом з даними змінами збільшився і витрата електроенергії — тепер він складає 1050 Втч.

Через збільшення кількості чіпів і обсягу споживаної електроенергії виникла необхідність в зміні системи охолодження. У 741-й моделі почали використовувати Airforming, що виводить гаряче повітря з найбільш нагріваються місць обладнання. Також була збільшена потужність вентиляторів, через що пристрій став більш гучним у порівнянні зі своїм попередником.

Зміни відбулися і в зовнішньому вигляді Асіка. Його вентилятор тепер закривається трохи відозменённой гратами.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector