HPB криптовалюта: переваги і перспективність проекту

Що з себе являє проект High Performance Blockchain

В даний час вже не дивно, що різного роду кріптовалютние стартапи з’являються на ринку мало не щомісяця. Звичайно, серед них присутня величезна кількість однотипних і нічим не виділяються проектів, але є й ті, які представляють певний інтерес для користувачів і зокрема для інвесторів.

Одним з таких проектів є High Performance Blockchain або HPB криптовалюта. Судячи з офіційними даними, цей проект створений з метою вирішення головних проблем блокчейна, в основному пов’язаних з масштабністю.

Основною перевагою HPB є можливість проведення транзакцій, використовуючи як криптовалюта, так і будь-які інші способи оплати, включаючи активи.

Особливості платформи High Performance Blockchain

На платформі можливо проводити близько 1 млн. Транзакцій в секунду. У наші дні складно здивувати цим людей, які цікавляться криптовалюта, так як існують аналоги, здатні проводити таку кількість транзакцій за секунду.

Крім цього, як заявляє команда розробників, на платформі використовується код Ефіріума і NEO, яка є одним з конкурентів компанії.

Як було згадано вище, на платформі можливо проводити транзакції, використовуючи різні активи. Мова тут йде про передачу даних в цифровому вигляді. Таким чином, дана можливість змогла б здорово полегшити діяльність великої кількості підприємств, яким постійно потрібна обробка понад 20 гігабайтів текстової документації.

Тут можна заперечити, сказавши, що сьогодні для цієї мети існує багато хмарних сервісів і менеджерів, які підтримують таку функцію, але платформа High Performance Blockchain приділила особливу увагу безпеці проведення таких операцій. Таким чином, зламати або викрасти дані, використовуючи платформу нереально, оскільки платформа захищена останніми розробками блокчейн технології.

Перспективи платформи High Performance Blockchain

Перший час, користувачі навіть не звертали уваги на перевага даної платформи. Пізніше, коли команда розробників представила текстовий робочий варіант платформи, то ціна тут же підвищилася на більш ніж 50%.

У компанію надійшло значна кількість інвестицій, а кріптовалютное співтовариство відразу змінило свою точку зору щодо успішності проекту.

На даний момент складно сказати що-небудь про майбутню перспективності платформи. Судячи з офіційними даними самої компанії, робоча версія платформи з’явиться в кінці року, а також є інформація про запуск великої маркетингової стратегії. До 2020-го року платформа повинна бути повністю робочої і стабільною.

По правді кажучи, команда проекту вибрала досить цікаву стратегію, так як по всьому світу ставлення до криптовалюта дуже різний і в деякій мірі не викликає довіри. До 2020-го року ця ситуація може повністю змінитися.

Де купити / продати і як зберігати GTC

Купити і продати HPB може хто завгодно на наступних кріптовалютних біржах:

  • OKEx (обробляє близько 54% ​​від загального обороту HPB);
  • Bibox (обробляє близько 45% від загального обороту HPB).

Також HPB можна придбати і на інших кріптовалютних біржах (Bit-Z, Kucoin, Allcoin), однак там, на момент написання матеріалу, не спостерігається особливий обсяг обороту HPB.

Будучи крипто-активом на базі Ethereum (ETH), HPB можна зберігати не тільки на рахунках кріптовалютних бірж, але і на цифровому-гаманці, на кшталт MyEtherWallet. До того ж HPB можна тримати в фізичних гаманцях Ledger Nano S і / або TREZOR.

На момент написання матеріалу, ціна токена становить $ 2 долари, а загальна ринкова капіталізація HPB наближається до позначки в 80 мільйонів доларів. Щоденний оборот становить 17 мільйонів доларів, а загальна емісія — 100 мільйонів одиниць HPB.

висновок

Хочеться відзначити що ідея проекту дуже свіжа і має хороші перспективи, але на довгостроковий період. Інвестувати в даний токен — особиста справа кожного, оскільки прогнози вельми різняться.

джерела:

https://coinmarketcap.com/

http://www.gxn.io/

Home

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector