HT криптовалюта: особливості та прогнози майданчики Huobi Token

Південнокорейська кріптовалютная біржа запустила свою власну криптовалюта Huobi Token (HT). Торговий майданчик має хорошу репутацію, ставши однією з найбільш надійних обмінників в сфері цифрових грошей. HT криптовалюта має ряд особливостей, які дозволяють великому інвесторові шукати способи отримати вигоду від її використання.

Історія розвитку і команда розробників

Хуобі має хорошу репутацію, ставши однією з найбільш надійних торгових майданчиків в світі. Токен був випущений шляхом проведення ICO. Замість цього для користувачів було випущено в цілому 300 мільйонів HT, які дозволять їм оплачувати «пакети послуг», використовуючи USDT, криптографічний код якого прив’язаний до долара США. За допомогою USDT можна купувати токени HT, оплачуючи їх BTC, LTC і ETC.

Біржа надає надійні послуги світового класу. Щоб поліпшити можливості для трейдерів на початку 2018 року його випустила власний токен на основі Ethereum (стандарт ERC-20).

У період airdrop користувачі змогли отримати HT тільки шляхом покупки карти «Point Card». Вартість покупки 1 бала становив 1 Tether (USDT). Купівля пакету з 1 000 Point Card обійшлася в $ 990 і дозволила отримати додатково 1 000 токенов HT безкоштовно. Така бонусна система стала дуже успішною, оскільки всі подібні пакети були розпродані протягом однієї хвилини після початку продажів.

Керівництво біржі обмежило загальну емісію токена HT 500 млн. З них 300 млн монет (60%) були використані в якості винагород лояльних користувачів при покупці передплачених карт. Ще 100 млн HT були зарезервовані для підтримки операцій на платформі, а що залишилися токени зарезервовані як стимули для команди розробників.

HT є основним ключовим аспектом для створення внутрішньої економіки торгової платформи і виконує різні функції. Керівництво платформи сповнений рішучості підтримувати програму лояльності клієнтів в довгостроковій перспективі.

Еволюція Smart Chain

Біржа використовує інтелектуальну модель оцінки блокової ланцюжка, яка дає повний аналіз всієї екосистеми. Модель також надає стратегічний аналіз на основі проведених досліджень для контролю потенціалу та ризику інвестицій.

Huobi Autonomous Digital Asset Exchange (HADAX) — це інструмент, який дозволяє користувачам платформи мати право голосу. Вони можуть брати участь в процесі голосування при наявності токенов HT. Чим більше монет має користувач, тим більшою силою голосу він володіє. Криптовалюта платформи розглядається в якості драйвера її внутрішньої економіки.

Після завершення голосування з конкретного питання користувачі платформи можуть отримати відшкодування витрачених голосів в разі відхилення запропонованої ідеї.

Супервузли системи голосування є інвестиційними організаціями, представленими HADAX і мають високий рейтинг на ринку. Основна їх відповідальність полягає в тому, щоб допомогти HADAX в системі професійного голосування і здійснити оцінку запропонованих проектів.

Огляд переваг біржі

Перелік сильних сторін платформи включає:

Безпека

Хуобі має найсучаснішу систему управління ризиками і безпекою. Він має багато досвіду в управлінні цифровими активами і контролі ризиків. Платформа також має незалежну і професійну модель оцінки.

Глобальна команда і мережу місцевої експертизи

Біржі вдалося створити безліч сервісних центрів у багатьох регіонах і країнах світу. Вона змогла забезпечити доступ до локалізованих цифровим активів і торговим послугах по всьому світу.

Обслуговування клієнтів

Платформа пропонує систему обслуговування клієнтів на цілодобовій основі. Таким способом це дозволяє поліпшити відносини з клієнтами. Торговий майданчик також надає своїм користувачам попередній аналіз перед здійсненням інвестицій. Вона також має дуже розвинений механізм компенсації.

стабільність токена

HT — відмінний інвестиційний інструмент для інвесторів, що працюють з великими обсягами цифрових монет. Чим більше користувач торгує, тим більше знижок він отримує. Це скорочує обсяг HT в обороті, що збільшує його цінність і стабільність курсу на ринку.

Кожен квартал компанія виділяє 20% прибутку від комісій на викуп токенов HT на відкритому ринку. Мета цього рішення полягає в прагненні компенсувати користувачам втрати в надзвичайних ситуаціях. Викуплені HT зберігаються в спеціальному фонді User Protection Fund, що забезпечує стабільність вартості токена.

На сьогоднішній день на ринку немає іншого такого токена, який би забезпечував аналогічні стимули, ніж HT. Це пояснює, чому ціна токена на курсовому графіку неухильно зростає.

На момент написання статті курс токена HT до долара становив $ 3,64, до рубля — 223,65 RUR, а ринкова капіталізація перевищувала $ 181 млн. Токен займав 76-е місце на кріптовалютном ринку.

Знижки на торговельну комісію

Біржа завжди приділяє першочергову увагу задоволенню користувачів і прагне надати їм відмінні торгові можливості. Ті, хто торгує з використанням валютних пар з участю токена HT, отримують значні знижки на комісійні збори (до 50%).

Перспективи і прогноз на 2018 рік

Експерти рекомендують серйозно поставитися до токені Huobi, так як є багато варіантів його використання, які можуть збільшити попит на цю монету.

У порівнянні з конкурентами, токен Хуобі здається недооціненим, незважаючи на те, що південнокорейська біржа входить в п’ятірку найбільших торгових майданчиків в сфері криптовалюта за обсягом торгів.

Відсутність знань про новий токені через відсутність серйозної маркетингової програми дозволяє припустити, що монету в майбутньому очікує зростання інтересу з боку трейдерів, як це раніше сталося з KCS і BNB.

джерело:

https://www.huobi.pro/

NEWS

Home

https://cryptovest.com/

BEG Home

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector