Що таке криптовалюта Litecoin: як створити гаманець і де купити

Litecoin (LTC) — це децентралізована одноранговая інтернет-валюта, а також всесвітня платіжна мережа, яка повністю позбавлена ​​регулювання обігу з боку центральних органів. Її алгоритмічна основа охороняє мережу від хакерських атак і дозволяє людям регулювати свої власні фінанси, а також здійснювати практично нульові за ціною транзакції.

Унаслідок пильної уваги з боку крипто-спільноти, обсягами торгів і ліквідності, Litecoin по праву вважається «запасним парашутом», на випадок обвалу Bitcoin’а (BTC).

Платформа Litecoin здатна обробляти більш високий обсяг транзакцій, ніж її головний конкурент — Bitcoin. У зв’язку з частою генерацією нових блоків в блокчейн-мережі, вона здатна підтримувати більше транзакцій без необхідності зміни структури вихідного коду платформи (хардфорк, — прим. Ред.) В майбутньому.

На момент написання статті, нагорода за 1 блок становить 25 LTC. Раніше ця цифра становила 50 LTC, а кількість зменшується вдвічі приблизно кожні 4 роки (кожні 840 000 блоків).

Виходячи з цього, сумарна емісія мережі Litecoin становить 84 мільйони LTC, що в 4 рази перевищує біткоіни (сумарна емісія біткоіни дорівнює 21 млн. BTC, — прим. Ред.).

Комісія за транзакцію в LTC становить 0,02 LTC, що пропорційно вище базового витрати біткоіни 0,0001 BTC, в будь-якому випадку, пам’ятайте, що Litecoin в даний час стоїть 0,019 BTC.

Більшість людей думають про Litecoin як про своєрідний сріблі, в порівнянні з золотом (біткоіни, — прим. Ред.).

На момент написання статті, Litecoin займає 5 сходинку на сервісі Coinmarketcap, а його ціна становить $ 283.

Де створити гаманець Litecoin?

Вибираючи гаманець для будь-якої з ваших криптовалюта, ви повинні бути впевнені в тому, що проявляєте особливу обережність і виконуєте надійну і просту організацію.

Були різні випадки шахрайства, які призвели до того, що люди втратили тисячі і навіть велике біткоіни, в результаті людського фактора неуважності при створенні гаманця.

І це відбувається і до цього дня, коли люди намагаються заощадити невеликі кошти, вибираючи менш прості гаманці з менш дорогими витратами. Приголомшливо, прагнення позбавити копійки час від часу призводить до того, що люди втрачають величезні суми готівки.

Гаманець Litecoin від TREZOR

TREZOR — це апаратний гаманець, здатний зберігати Litecoin і будь-яку іншу криптовалюта, таку як Dash, Bitcoin, Ethereum і багато іншого.

Хоча ціна гаманця досить висока, що становить $ 99, ви можете довіряти заходам безпеки, які пропонує компанія. Ви також можете зберігати кілька альткоінов на цьому гаманці, так як це мультивалютний гаманець.

Гаманець Litecoin від Ledger Nano S

Ledger Nano S по праву вважається одним з кращих гаманців в даний час з точки зору зберігання ваших крипто-засобів. Це апаратний гаманець, який також здатний зберігати Litecoin, Bitcoin, Ethereum, Dash і інші криптовалюта.

Його функціонал обійдеться вам дешевше, ніж TREZOR, але функціональність, яку ви можете отримати, майже така ж, як і її безпеку.

Гаманець Litecoin від Liteaddress.org

Liteaddress.org — це простий у використанні сайт, який генерує приватний ключ Litecoin і адреса для його використання. Потім ви зможете роздрукувати ключ і адреса і безпечно зберігати фізичні Litecoins.

Через велику кількість шахрайських грабежів, які відбуваються все частіше з біткоіни за останній час, багато хто тепер зберігають кріптосредства на фізичному сховище.

Де придбати Litecoin?

Будь-, у кого є резерв коштів у біткоіновом еквіваленті, може без труднощів використовувати їх для покупки Litecoin на різних кріптовалютних біржах:

  • Binance
  • Kraken
  • Bittrex і ін.

Bitfinex, Crypto-Trade і Kraken пропонують придбати Litecoin за фіатние кошти, однак можливість даного функціоналу прямо пропорційна від вашого регіону.

Обміняти Litecoin ви зможете на фіатную валюту в наступних кріптобіржах:

  • Bitfinex
  • Kraken
  • BitBargain UK
  • Bittlylicious UK

Може здатися, що найкращий підхід до покупки Litecoin — через обмін з фіатних коштів, однак це може бути досить незручною і бюрократичною процедурою з різних причин. Наприклад, деякі кріптобіржі, такі як BTC China і Coinbase, не займаються обміном з фіатних валют на Litecoin.

Блискавичну швидкість операції — це, мабуть, найбільш сприятливе перевагу для використання біткоіни в якості покупки Litecoin.

Процес покупки займає всього кілька хвилин, в той час, як у всьому світі міжнародні обміни можуть зайняти кілька днів.

Як і де використовувати Litecoin?

Хоча Litecoin не так популярний в масах, як біткоіни, він отримав більше уваги в 2017 році через активізацію SegWit’а та інших поліпшень, таких як введення Lightning Network і ін.

На тлі всіх цих змін і нововведень, виникає цілком резонне питання: «де я можу витратити Litecoin?».

На щастя, є досить велика варіація використання Litecoin в повсякденному житті:

  1. Bitcoin Store

Одним з найбільших місць для використання ваших Litecoin-засобів є сервіс Bitcoin Store. Може здатися, що через назву, на сайті можна купувати товари тільки за біткоіни, однак, це далеко не так.

Для прикладу, ви можете придбати камеру DSLR, мікрохвильову піч або навіть програмний софт за ваші кровно зароблені Litecoin’и.

(На момент написання статті, магазин Bitcoin Store здійснює реорганізацію бренду, — прим. Ред.)

  1. Steam

У разі, якщо ви є завзятим геймером, то ви зможете використовувати криптовалюта для придбання комп’ютерних ігор. На жаль, безпосередньо ви не зможете придбати гру за LTC, але ви можете заплатити за товар в Steam Games за допомогою біткоіни.

Bitpay і Steam уклали угоду про співпрацю через Bitpay, так що все, що вам необхідно зробити — це використовувати будь-який обмінник, наприклад, Gdax.com, щоб обміняти свої LTC на BTC, для подальшої покупки цифрових ігор.

  1. Подарункові карти

Якщо вам здається, що криптовалюта — це доля біржових трейдерів і Майнер, то ви трохи помиляєтеся. Використовувати криптовалюта можна не тільки для гри на біржі, а й в якості подарункового купона.

Ви можете замінити свої Litecoin’и на подарунковий сертифікат через сайт Egifter, і здійснювати цифрових покупки в Target, Bestbuy або навіть на всіма відомому Amazon.

джерела:

https://coinmarketcap.com/

https://www.fool.com/

https://www.weusecoins.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector