Icon криптовалюта (ICX): як влаштована і де купити

Криптовалюта ICON (ICX) — дуже молода і вкрай перспективна криптовалюта. Всього за тиждень, після офіційного виходу на біржу курс криптовалюта збільшився більш ніж на 19%. По суті, це чергова децентралізована платформа для додатків. Досить схожа чимось на такі проекти як EOS. Десятки авторитетних підприємств вже офіційно розташувалися в мережі ICON. Хто завгодно може створити новий блокчейн проект і приєднатися до мережі, а головна особливість в тому, що різні блокчейн-платформи нарешті зможуть взаємодіяти один з одним через платформу ICON.

особливості ICON

Валюта має всі шанси вирости в ціні, тому кріптоінвестори пильно стежать за її зростанням, оскільки вона може використовуватися в якості проміжної валюти при транзакції між різними блокчейн-платформами.

Компанія функціонує за рахунок корейського Фінтех компанії, яка вже оцінюється в 4 мільярди доларів.

На сьогоднішній день, цей стартап по праву вважається лідером на корейському кріптовалютном ринку з найбільшою мережею блокчейн-проектів, в якій здійснюють свою діяльність понад 40 підприємств в області послуг страховки, фінансових послуг та охорони здоров’я.

Стартап розташовується на етапі розробки всього трохи більше 2 років і володіє великою кількістю працюючих додатків в повсякденному світі.

Відносно недавно, в серпні 2017 року ініційована перша послуга на основі блокчейна — сервіс, який здійснює верифікацію даних.

Проект, який працює в мережі ICON — DAYLI Intelligence вже складається зі ста співробітників, велика частина яких також встигли внести вклад в розвиток проекту.

Поки що, число розробників ICON налічує всього одинадцять штатних співробітників.

Склад головних розробників наступний:

Засновник — Кім Чонгхіп (англ. Jonghyup Kim). Має більш ніж п’ятнадцятирічний досвід роботи в IT-сфері, раніше обіймав посаду інженера в Jang Media Interactive.

Установчий радник — Кіджі Йі (англ. KJ Eee) — Експерт в секторі IT-технологій та інженерії. Саме він створив перший брандмауер, який діє на території Кореї. Також він створив Nomad Connection і привернув три мільйони клієнтів.

ICON також володіє надзвичайно вражаюче-професійною командою радників-консультантів, серед них: Дон Тапскотт (англ. Don Tapscott), канадський учений, державний радник і засновник Дослідницького інституту Блокчейн технології, Джейсон Бест (англ. Jason Best), співзасновник Crowdfund Capital Advisors і інші.

Як влаштована?

Система ICON витончена в тому плані, що дозволяє цифровому суспільству бути майже повністю незалежними. Кожне співтовариство має майже повну автономію. Надається можливість мати свою власну криптовалюта і встановлювати свої власні закони в межах блокчейн-мережі. Навіть є прерогатива введення власного консенсусного алгоритму.

Сукупність різних спільнот воєдино — це результат децентралізованої блокчейн-платформи, під назвою ICON Republic.

Така «мережу мереж» використовує міжмережеву криптовалюта — ICX. Крім самої можливості створення блокчейн мережі всередині іншої блокчейн мережі, треті сторони можуть створювати своїм DApp’и, які можуть взаємодіяти з спільнотами і один з одним, або просто бути автономними.

Таким чином, можна визначити коло використання токенов ICX: в самій блочкейн-мережі ICON, коли спільноти взаємодіють один з одним, коли спільноти взаємодіють з ICON Republic, коли спільноти взаємодіють з DApp і коли самі DApp взаємодіють один з одним.

Найголовніше відзначити, що токен ICX зовсім не обов’язковий в спільнотах. ICON Republic управляється представниками спільнот C-Reps. Найважливіша функція, яку C-Reps здійснює для цих цілей — це щорічне збільшення курсу ціна на ICX.

Вони можуть збільшити обсяг емісії ICX як до 20% в рік, так і 0%.

Де придбати?

На даний момент (30.12.17, — прим. Ред.) Криптовалюта можлива для покупки тільки на кріптобірже Binance. Процес придбання здійснюється тільки шляхом обміну на іншу валюту. Іншими словами, ви не можете купити ICON за рублі або долари. В першу чергу вам необхідна криптовалюта-посередник. Це може бути або біткоіни (BTC), або ефір (ETH).

Процес не викликає особливої ​​складності і аналогічний покупці криптовалюта як, наприклад, на Bitfinex або Poloniex.

висновок

Криптовалюта ICON має всі шанси стати однією з чільних криптовалюта вже в наступному році. Той, хто побажає в неї вкластися повинен пам’ятати одне правило — нові криптовалюта приносять дохід, як правило, в довгостроковій перспективі. З огляду на той факт, що на старті валюта коштувала $ 0.11, а через тиждень вже $ 5,50, то про активний подальшому зростанні сподіватися не особливо доводиться.

Проект ICON є одним з найбільш просунутих ICO стартапів не тільки через масове ажіотажу через швидке зростання, але також через унікальною технологією і міцними партнерськими відносинами з різними великими підприємствами і державними філіями.

джерела:

https://tokenmarket.net/

https://bitcointalk.org/

Helping You Navigate the World of Cryptocurrency – Crush Crypto

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector