Як поповнити Ефіріум-гаманець рублями?

 • Як поповнити гаманець через спеціальні майданчики
 • Як поповнити гаманець картою або іншими способами
 • Як поповнити гаманець Ефіріум рублями — питання, яке все частіше цікавить користувачів кріптосеті, які планують вкласти кошти у віртуальні монети. Таке бажання виправдано, адже в 2017 році Ethereum показав значне зростання. Його ціна збільшилася з 8 до 740 доларів США (в 92 рази). У 2018-му в ефірі пережив нове зростання і корекцію, яка затягнулася майже на півроку.

  На 17 вересня 2018 року вартість криптовалюта становить 203 долара. При цьому експерти відзначають, що етап корекції — кращий період для інвестиції на перспективу. Тож не дивно, що число охочих отримати і зберегти ETH значно зросла. Нижче розглянемо, як купити віртуальну монету Ефір за національну валюту Росії (рублі), а також виділимо основні переваги та недоліки кожного зі способів.

  Як поповнити гаманець Ефіріум за рублі через обмінні пункти — інструкція

  Сторінка майданчики bestchange.ru, на якій можна обміняти рублі на Ефір
  Варіанти поповнення Ефіріум-гаманця за рублі через сервіс bestchange.ru

  Найбільш простий і доступний спосіб поповнення гаманця Ефіріум — використання спеціального обмінника. Подібні сайти створені для конвертації віртуальних і фіатних валют в різних напрямках. Користувачів привертає великий вибір майданчиків для обміну, швидкість проведення операцій і можливість обміну без реєстрації.

  Для пошуку відповідного варіанту краще використовувати майданчик bestchange.ru, де представлена ​​актуальна і постійно оновлювана інформація про доступні обмінних сервісах, курсовою ціною і резервах. Якщо говорити в цілому, при виборі обмінника для поповнення гаманця Ethereum варто приділяти увагу таким критеріям:

  1. Репутація. Кращий спосіб переконатися в надійності майданчики — прочитати відгуки інших користувачів, які вже проводили обмінні транзакції за допомогою того чи іншого сайту. Можна вивчити новини, в яких з’являлася інформація про конкретний обмінному пункті. Важливо, щоб інформація мала позитивний характер.
  2. Надійність. Не менш важливий фактор — готовність обмінного пункту провести обмін з урахуванням заявлених термінів і курсової ціни. Користувач повинен довіряти обменнику, адже спочатку сервіс отримує гроші людини (наприклад, в рублях), після чого направляє їх в гаманець Ефіріум за вказаною адресою. Для оцінки цієї складової одних відгуків недостатньо. Важливо подивитися, які способи захисту пропонуються, є чи https і так далі.
  3. Розмір комісії. Важливо розуміти, що обмінні пункти заробляють на двох складових — за рахунок установки вигідного для себе курсу і комісії. При виборі важливо орієнтуватися, який комісійний платіж стягує майданчик, і за що беруться гроші. В середньому плата не перевищує 5-10% від величини угоди.
  4. Швидкість проведення. Перед здійсненням обміну важливо подивитися, які терміни заявляє обмінник. Більшість сервісів виробляють конвертацію автоматично, що гарантує надходження монет на гаманець Ефіріум протягом декількох хвилин. Але є і такі майданчики, які затягують операцію на строк до доби.
  5. Резерв. При вивченні варіантів на Бестчендже користувач отримує інформацію по актуальному резерву, який оновлюється в режимі онлайн. Людина бачить, яку суму він може вивести в віртуальній валюті на даний момент. Якщо на сайті немає достатнього резерву, краще вибрати інший майданчик. В іншому випадку транзакція може зависнути до моменту появи на рахунку обмінника необхідної суми або відхилитися зовсім.
  6. Курсова ціна — ключовий параметр, який грає одну з головних ролей при проведенні конвертації. Сервіс моніторингу контролює цей показник і виводить сервіси з кращого курсової ціною в верхній частині таблиці. Але тут потрібно бути уважним. Буває, що обмінник приваблює клієнтів хорошим курсом, але згодом компенсує витрати високою комісією.

  Тепер розглянемо, як поповнити гаманець Ефіріум з банківської карти (для прикладу) через обмінний пункт:

  1. За допомогою сервісу моніторингу вибираємо відповідний майданчик для конвертації. Для цього в лівій таблиці встановлюємо з одного боку Сбербанк (або інша фінансова установа), а в сусідній графі — Ethereum (ETH).
  2. З правого боку вивчаємо перелік доступних обмінних пунктів і вибираємо кращий варіант (як правило, з верхньої частини таблиці).
  3. Переходимо по посиланню обмінника і проходимо реєстрацію. Так, на 16 вересня 2018 року кращі курси пропонують сайти AlfaCashier (за 1 Ефір можна отримати 15 594 рубля) і Bitochek (за 1 ETH дається 15 815 рублів). Курси постійно оновлюються, тому ці відомості важливо уточнювати в процесі обміну.
  4. Проходимо реєстрацію в системі, щоб при наступних обмінних операціях не витрачати час на введення банківської карти і гаманця Ефіріум.
  5. Вибираємо напрям для конвертації вже на обмінному сервісі.
  6. Прямуємо підказкам обмінника (вводимо необхідну суму, погоджуємося з умовами і так далі).
  7. Перевіряємо, що гроші зараховані на гаманець (наприклад, Ethereum Wallet) в тому обсязі, в якому було заявлено.

  При виникненні будь-яких складнощів або затримок в процесі конвертації важливо відразу писати в службу підтримки, вказавши в листі номер заявки. При ігноруванні запиту пишемо негативні коментарі, перейшовши за відповідним посиланням на сервісі моніторингу курсів. У цьому випадку адміністрація обмінника діє активніше, адже негативний відгук відлякує інших клієнтів.

  Як поповнити гаманець Ефіріум за допомогою біржового майданчика — крок за кроком

  Монетки Ефіру в гаманці

  Деякі користувачі для поповнення Ефіріум-гаманця віддають перевагу біржі. Такий вибір виправданий і має свої плюси. Наприклад, можна купити крипту по ліміту (задати бажану курсову ціну, і майданчик сама проведе операцію, коли встановлений курс буде досягнутий). Однак є й недоліки: необхідність верифікації аккаунта, оплата комісії за введення рублів, покупку Ефіру, висновок крипти (при необхідності).

  При виборі біржового майданчика важливо оцінити (як і у випадку з обмінниками) надійність, репутацію і характер відгуків користувачів. Не меншу увагу потрібно приділити способу поповнення і комісії. Важливо врахувати, що не всі сервіси дозволяють поповнити гаманець Ефіріум за допомогою рублів. Нижче виділимо біржові майданчики, які відповідають головним критеріям і забезпечують вигідне проведення операції.

  Yobit

  Інтерфейс кріптовалютной біржі Yobit
  Головна сторінка кріптобіржі Yobit

  Кріптовалютная біржа Yobit.net відрізняється надійністю, функціональністю і наявністю російськомовного інтерфейсу. Тут передбачено кілька способів поповнення рахунку, є можливість торгів, зберігання і виведення грошей без перевірки особистих даних. При цьому курсова вартість Ефіру максимально наближена до ринкової, що робить процес обміну вигідним.

  Розглянемо, як поповнити Ефіріум-гаманець за допомогою цієї біржі:

  1. Проходимо процес реєстрації або авторізуемся на майданчику, якщо ця процедура була пройдена раніше.
  2. Прямуємо в секцію «Баланси», яку можна знайти в верхньому горизонтальному меню. Через вікно пошуку знаходимо цікаву валюту (в нашому випадку RUR).
  3. Для поповнення рахунку в рублях тиснемо на «Плюс» (Введення) і дивимося на варіанти внесення коштів, які пропонує система. На 16 вересня 2018 року можна внести рублі за допомогою Ківі (максимальна сума 60 000 рублів, комісія 2%), а також через AdvCash, Capitalist і Payeer. В останніх трьох випадках комісійний платежів не береться і обмеження на поповнення рахунку не виставлені. Мінімальний поріг становить 10 рублів.
  4. Вказуємо суму, на яку планується поповнення рахунку, і вносимо кошти на баланс біржового майданчика. Переконуємося, що рублі зараховані в необхідному обсязі на рахунок.
  5. Переходимо в секцію «Маркет», де ведеться торгівля криптовалюта і віртуальними грошима. У рядку пошуку набираємо RUR, щоб швидше знайти необхідний напрям. Нас цікавить пара ETH / RUR. Тиснемо на неї для переходу на сторінку проведення операції.
  6. Беремося за створення заявки. Вказуємо в спеціальній графі число монет Ефіріум, які планується придбати за рублі. У наступній графі відображається сума, яка буде знята для проведення операції. Як тільки необхідна інформація вказана, натискаємо на кнопку «Купити». Система відразу попереджає, що за проведення кожної операції береться комісія в розмірі 0,2%. Для наочності користувачам дається інформація про рух курсової ціни в різних часових проміжках — 12 годин, добу, тиждень і так далі.
  7. Знову йдемо в розділ «Баланси», але тепер знаходимо графу ETH, натискаємо на «мінус» (виведення грошей), після чого вказуємо адресу гаманця, число виведених монет Ефіру. Система стягує комісію в розмірі 0,005 монет. У нижній графі показується сума, яка буде виведена з урахуванням комісійної платежу.

  При бажанні можна не поспішати з виведенням ETH, а потримати його на біржовому майданчику.

  EXMO

  Головна сторінка кріптобіржі EXMO
  Блок для покупки Ефіру за рублі на біржі EXMO

  Не менш популярним є сервіс exmo.com, який затребуваний серед вітчизняних користувачів. До його особливостей варто віднести великий вибір інструментів, легкість роботи, швидкість і зручність покупки криптовалюта. Тут величезний вибір варіантів для введення / виведення грошей, що гарантує зручність для користувачів. Додатковий плюс — помірні комісії.

  Розглянемо, як поповнити Ефіріум гаманець на EXMO. Алгоритм дій наступний:

  1. Реєструємося на біржі і входимо в неї під своїми даними.
  2. Прямуємо в секцію «Гаманець» (можна знайти в верхньому горизонтальному меню).
  3. Вибираємо розділ RUB і тиснемо на кнопку «Поповнити» з правого боку. На 16 вересня 2018 року біржа пропонує три варіанти поповнення. Перший — за допомогою AdvCash (комісія — 2,45%, максимальна сума — 50 тисяч рублів, а мінімальний поріг 20 рублів). Другий — через Яндекс (комісія — 3,95%, верхній поріг — 15 тисяч рублів, а нижня межа — 500 рублів). Третій — за допомогою Payeer (комісійний платіж 2,45%, нижній і верхній поріг — 25 і 50 тисяч рублів відповідно). Варто відзначити, що при поповненні рахунку через Яндекс зарахування проводиться відразу, але кошти заморожуються на 3 дні для боротьби з шахрайством (система про це відразу попереджає).

  Відзначимо, що для розширення можливостей на біржі краще пройти верифікацію, що дозволить переказувати кошти на банківські картки з іноземною валютою. Далі робимо такі кроки:

  1. Переходимо в розділ «Торги» і справа вибираємо цікаву пару ETH / RUB.
  2. З лівого боку (трохи нижче) створюємо заявку — вибираємо кількість Ефіру, який бажаєте придбати, та вказуємо вартість. Нижче система прописує комісію, яка стягується з операції. Якщо все влаштовує, тиснемо на кнопку покупки. Відзначимо, що вказаний алгоритм характерний для обміну «За межі» (користувач сам задає курс). Можна перейти на вкладку «По ринку» і провести транзакцію за ринковою вартістю. Для цього прописуємо число монет Ефіру, які необхідні. Можна вказати суму в рублях (ту, що готовий віддати користувач при обміні). Після тиснемо на кнопку покупки Ефіріума.

  Існує ще один шлях, як поповнити гаманець Ethereum за допомогою біржі EXMO. Можна перейти в розділ «Обмін» і провести пряму конвертацію. Як тільки потрібна сума виявилася на рахунку, прямуємо в «Гаманець», знаходимо рядок ETH і тиснемо на клавішу «Вивести». Тут система встановлює ряд обмежень. Зокрема, на 16 вересня 2018 року «мінімалка» становить 0,1 Ефіріум, «максималка» — 500 монет, а комісія дорівнює 0,01 ETH. Для виведення грошей потрібно вказати суму і адреса гаманця.

  Як поповнити гаманець Ефіріум через спеціальні майданчики?

  Інтерфейс платформи localethereum.com
  Головна сторінка майданчики localethereum.com

  Останнім часом затребуваний сайт localethereum.com/ru/, за допомогою якого можна поповнити гаманець ETH. У ролі контрагентів виступають інші користувачі, які готові продати певну кількість монет Ефіріума, отримавши натомість рублі. Перевага способу в тому, що користувачі можуть самі вибирати зручні для себе варіанти обміну і курсову ціну.

  Розглянемо, як поповнити гаманець Ефіріум MyEtherWallet (або інший) за допомогою localethereum.com/ru/ робимо наступні кроки:

  1. Переходимо на сайт за посиланням localethereum.com/ru/ і проходимо реєстрацію.
  2. Вибираємо країну і розділ «Купити Ефір».
  3. Визначаємося з варіантом передачі коштів. Тут доступні наступні способи — банківський переказ, Ківі, Яндекс.Деньги, готівкові, Вебмані, AdvCash, депозит готівкою і гроші при особистій зустрічі.
  4. Знаходимо учасника, який пропонує оптимальні умови. Після переходу на обраного користувача можна уточнити інформацію про нього, кількості проведених операцій, наявність верифікації та інших параметрах.
  5. Тиснемо на кнопку «Купити» і слідуємо підказкам системи.

  Після завершення обміну переконуємося, що гроші надійшли на гаманець в тому обсязі, який був обговорений при проведенні операції.

  Як поповнити гаманець Ethereum картою або іншими способами безпосередньо

  Компанії і рублеві купюри

  Не можна не відзначити ще один спосіб — прямий обмін без залучення посередницьких майданчиків. Суть в тому, щоб знайти другу сторону через форум, знайомих або спеціалізовані сайти. Тут можна поповнити гаманець Ethereum картою, готівкою або будь-яким іншим способом (за домовленістю). Курсова ціна також узгоджується заздалегідь. При цьому комісійний платіж не стягується. Недоліком є ​​високі ризики, адже ніхто не гарантує чесність другої сторони і проведення операції. Наприклад, користувач перераховує гроші в рублях, але так і не отримує віртуальну валюту на гаманець Ефіріум.

  На завершення підведемо підсумок — внесемо плюси і мінуси кожного з варіантів в спеціальну таблицю.

  Спосіб поповнення гаманця Ефіріумперевагинедоліки
  Обмінний пунктВеличезний вибір сайтів, які можна використовувати для конвертації.Курсова ціна значно нижча, ніж на біржових майданчиках.
  Наявність сервісу моніторингу, що дозволяє підібрати варіант з кращим курсом і швидко оцінити репутацію майданчика.Резерв доступних грошей, як правило, обмежений.
  Автоматичне проведення транзакцій.Є комісії, що досягають 10-15%.
  Знижки для користувачів, які регулярно проводять обмінні операції.
  Великий вибір напрямків обміну.
  біржовий майданчикМаксимальний рівень надійності (при використанні перевірених майданчиків).Наявність комісій за операцію, висновок, а іноді і введення грошей.
  Можливість покупки за ринковим курсом або за межі.Складний для розуміння принцип роботи (в першу чергу для початківців користувачів).
  Вигода обміну, наближеність курсової ціни до ринкової.Необхідність верифікації.
  Можливість роботи з багатьма парами валют.
  Наявність служби підтримки.
  Швидке введення і виведення грошей.
  За допомогою сайтів-посередників типу localethereum.com/ru/.Легкість обміну.Наявність комісії.
  Можливість перевірки користувача.Залишається ризик потрапити на шахрая.
  Вигідність угоди.
  прямий обмінВідсутність комісій.Складність пошуку другої сторони угоди.
  Величезний вибір напрямків обміну.Високий ризик потрапити на шахрая і залишитися без грошей.
  Можливість узгодження всіх умов безпосередньо.

  Як видно зі статті, поповнення гаманця Ефіріум за допомогою рублів не викликає труднощів. До найбільш надійним варіантів відноситься конвертація за допомогою бірж і обмінників. Але варто відзначити і майданчик localethereum.com/ru/, яка набирає популярності і зручна для новачків. Що стосується прямого обміну, його краще уникати через високий ризик бути обдуреним.

  Ссылка на основную публикацию
  Adblock
  detector