Як і де купити Ripple з мінімальною комісією

Ріппл — одна з кращих криптовалюта. Це давно не вимагає ніяких доказів, оскільки реальних фактів за 6 років його історії вже досить. Мережа надає можливість швидких і дешевих переказів по всьому світу.

Безліч банків інтегрували проект в свою систему і успішно проводять транзакції клієнтів. Якщо ви працюєте з однією з таких організацій, то вам пощастило. Але якщо немає, тоді бажано купити кілька сотень, а то і тисяч XRP. Ну це в тому випадку, якщо ви дорожите часом і комісією, які витрачаєте для міжнародних платежів.

Що потрібно знати в першу чергу

Перш, ніж купувати криптовалюта, потрібно розуміти механізми роботи способів придбання, а також зберігання. Адже всі вони розвиваються паралельно зі всією фінансовою системою і іншими технологіями. З огляду на те, що це цифрові гроші, той же алгоритм, що і з Фіатом тут не спрацював би. Проте, схожості є.

як зберігати

Реальні гроші можна зберігати в гаманці, на депозитному рахунку або карті, на балансі електронної платіжної системи, в літровій банці, під матрацом, і іншими способами — все залежить від креативності власника. В основному вибір впирається в два фактори:

  • безпеку;
  • зручність використання.

Криптовалюта обмежені в способах, тут особливо не розігнатися по креативу. Хоча, є винятки, при яких навіть XRP можна зберігати між книжковими сторінками.

Є два основних види: гарячі і холодні гаманці. Перші характеризуються трохи меншою надійністю, але зручніше і швидше оформлення транзакцій. До таких належать веб (біржові гаманці, розширення для браузера, спеціалізовані сервіси), мобільні і десктопні програми.

Другі, навпаки, дуже добре захищені, проте комфортом зовсім не блищать. Серед таких апаратні і паперові гаманці. І це як раз той випадок, коли криптовалюта можна зберігати хоч захистом в подушці.

як купувати

Незалежно від вибору гаманця для Ріппл, користувачеві завжди потрібно знати його адресу. Те ж саме, що і з номером рахунку або карти: без них ви просто не будете знати, куди переводити гроші. У деяких випадках потрібно ще й Destination Tag.

Якщо у вас гарячі гаманці, то зайдіть у вкладку Receive. У деяких сховищах адреса буде відображений відразу, в інших для цього потрібно натиснути кнопку «Запросити кошти». Номер обов’язково копіюйте, не варто просто переписувати його. Зробите одну помилку, і XRP з’являться у кого-то другого.

способи

Існує всього три варіанти покупки:

  • через біржу;
  • через онлайн-обмінник;
  • без посередників.

Коли ви визначитеся з способом, то в будь-якому випадку потрібно буде ввести або передати номер свого гаманця. Єдиним винятком буде випадок покупки на тій біржі, на якій у вас гаманець. А ось далі з’являються невеликі відмінності.

Купівля через біржу

Такий варіант прийнятний, в першу чергу, для всіх, у кого вже є відповідний гаманець, а також для трейдерів. Кожен з таких користувачів виграє на відсутності необхідності виведення коштів.

В даному способі є кілька варіантів. Але для початку потрібно поповнити фіатний рахунок майданчики необхідною сумою. Перейдіть у вкладку «Гаманці», виберіть відповідну валюту (нехай будуть рублі) і натисніть «Поповнити». Відкриється вікно, в якому потрібно вибрати спосіб розрахунку, а саме банківську карту або платіжну систему.

Коли на біржі будуть гроші, ви можете скористатися внутрішнім обмінником. Це найшвидший спосіб, але самий неощадливий. По-перше, курс занижений, по-друге висока комісія самого сервісу. Тому цим варіантом потрібно користуватися тільки в крайніх випадках.

Інший варіант — це створення ордера. При цьому він також ділиться на два підвиди. Перший — продаж по ринку. Тобто, користувач виставляє енну суму рублів для покупки XRP з курсом, який відповідає ринковим. В такому випадку, монети у нього з’являться відразу, потрібно буде лише сплатити комісію.

Другий — продаж по ліміту. Знову-таки, створюється ордер, наприклад, на 500 рублів, але курс по XRP користувач виставляє сам. Ордер буде проведено тільки коли в склянці з’явиться ставка з таким же курсом і відповідним кількістю монет. Тобто, в цьому варіанті можна трохи виграти, але доведеться почекати.

Купівля через обмінник

Ще простіше, оскільки немає потреби в реєстрації і попередньому поповненні. Крім цього, механіка роботи обмінників набагато простіше, ніж бірж. Тому багато новачків віддають перевагу саме такому варіанту.

При виборі сервісу потрібно керуватися наступними критеріями:

  • обмінний курс;
  • валютний резерв;
  • наявність комісії майданчика і її розмір;
  • відгуки.

Коли зайдете на сайт, робоча область буде відразу відображена на екрані. Для початку потрібно вибрати валюту, яку користувач віддає, після криптовалюта, яка повинна прийти на його рахунок. Після цього вводиться сума покупки або кількість монет відповідно.

Далі необхідно вказати адресу гаманця Ріппл. Як ви пам’ятаєте, його потрібно просто скопіювати і вставити. Якщо такої можливості немає, то кілька разів перевірте правильність введення, тому що повернути гроші буде неможливо.

Більшість сервісів пропонують вказати адресу електронної пошти, однак це необов’язково. Туди прийде повідомлення про отримання заявки, її обробці і закінчення обміну. Якщо вам потрібна ця інформація, то можете вказати пошту, якщо немає — то не варто морочитися.

У наступному вікні потрібно скопіювати адресу рублевого гаманця самого обмінника і перевести туди необхідну суму з урахуванням комісії. Підтвердження оплати станеться через мобільний телефон, який прив’язаний до вашого аккаунту у відповідній платіжній системі.

Після цього залишається тільки чекати. З огляду на швидкість роботи мережі Ripple, баланс повинен бути поповнений протягом декількох секунд. Але до цього додайте ще час на обробку заявки обмінником. Зазвичай на це йде не більше 5 хвилин.

Без посередників

Купити Ріппл прямим розрахунком не так просто, тому що його торгують набагато менше, ніж той же біткоіни. Форуми своєму розпорядженні невелику кількість заявок, ну а оголошень на стовпах взагалі немає. Проте, якщо ви знаєте, де можна знайти потенційного продавця, то це один з варіантів.

З ним особисто ви будете домовлятися про курс, оплаті комісії мережі і сервісів (якщо вона буде) час і спосіб обміну (цілком або в кілька частин). Унікального алгоритму, як ви розумієте, тут немає. І рад, як таких, теж особливо не знайдеться.

Єдине, що можна сказати — будьте обережні. Як ніяк, але такий спосіб шахрайства дуже поширений. По-перше, найважче знайти сліди злочину, по-друге, самого злочинця. Найчастіше, жертви цих схем свої кошти вже не повертають.

Переваги і недоліки

Не можна назвати якийсь спосіб найкращим або найгіршим. Кожен з них по-своєму гарний і, в будь-якому випадку, користувач буде вибирати його виходячи з переваг швидкості і безпеки.

висновок

Самих сервісів, які дозволяють купити Ріппл в мережі дуже багато. Зважаючи на популярність криптовалюта майже всі біржі додали XRP в свій список, створивши при цьому безліч валютних пар. Крім того, практично кожен обмінник має непогані запаси Ріппл.

Залежно від потреб в швидкості і комісії вибирати спосіб і конкретний сервіс залишається користувачеві. Ідеального варіанту, як розумієте, немає. Так чи інакше, комусь не сподобається курс, комусь механізм, а хтось буде просто незадоволений інтерфейсом.

Єдине, в чому всі повинні зійтися — це безпека. Сьогодні відгуки (особливо з англомовних форумів) допомагають уникнути вивертів зловмисників. Тому, якщо ви не впевнені в якийсь майданчику, то вивчіть її репутацію. Якщо сумніви все ще залишаються, то можна просто вибрати іншу, більш надійну.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector