Ethos криптовалюта: особливості платформи, цифровий гаманець

Проект Ethos (ETHOS) являє собою створення платформи, здатної забезпечити справедливу, відкриту і безпечну фінансову екосистему. Її автори хочуть дати кожному бажаючому шанс стати частиною нової економіки, об’єднавши унікальний дизайн, соціальний інтелект і ряд технологій. Також є у Ethos криптовалюта, заснована на блокчейне Ethereum.

Історія розвитку і команда розробників

Реалізацією ідеї займається однойменна американська компанія. Розробники пропонують простий у використанні універсальний портал цифрового гаманця і фіатних валют, який дозволяє здійснювати торговельні операції і зберігати криптовалюта.

З моменту дебюту проекту в 2017 році Етос був відомий під назвою Bitquence. У листопаді минулого року його назву змінили. Під новою назвою інтерес до проекту став невпинно зростати після успішного ICO. Пік розвитку платформи припав на початок 2018 року, що підтверджувалося зростанням ціни монети.

Фінальний варіант проекту ще не запущений. Поки він функціонує в форматі обмеженою альфа-версії, а його остаточний дебют відбудеться в 2018 році.

Значна частина команди проекту — фахівці в галузі фінансів, включаючи співробітників банків, експертів по кредитах, злиттів і поглинань компаній, шіфровщікі і кріптографістов. Її очолює 19-річний випускник Брауновського університету Шинго Лавін.

В цілому, над платформою працюють 26 осіб, в тому числі:

 • Шинго Лавін (засновник і генеральний директор);
 • Стівен Корлисс (фахівець з глобальної стратегії);
 • Тім Сіммонс (головний інженер);
 • Кевін Дін Петтіт (керівник відділу продукції);
 • Вишал Карір (головний спеціаліст з інвестицій);
 • Адам Лавін (головний операційний директор).

Офіційний сайт: https://www.ethos.io

Огляд ключових особливостей Етос

Однією з ключових особливостей платформи є універсальний гаманець. Його універсальність дозволяє зберігати на ньому різні криптовалюта, запобігаючи необхідність контролювати кілька гаманців і берегти паролі для доступу до кожного з них.

Замість цього користувачі можуть покладатися на один захищений гаманець, який дозволяє миттєво отримувати доступ до цифрових активів. Замість необхідності запам’ятовування декількох приватних ключів функція SmartKeys дозволяє управляти універсальним гаманцем за допомогою одного пароля.

універсальний гаманець

Центральним компонентом Етос — унікальний мультивалютний гаманець. Він здатний взаємодіяти з різними блоковими ланцюжками, оновлюючи клієнтські настройки по управлінню основними криптовалюта і альткоінамі.

Універсальний гаманець Етос — гарантія безпечного зберігання та обміну цифрових монет між собою. Його структура дозволяє в процесі розвитку легко додавати підтримку нових монет.

Єдиний смарт-ключ

Незважаючи на консолідацію всіх переваг в одному гаманці, розробники забезпечили можливість контролю і управління коштами за допомогою тільки одного гаманця.

Функція Smart Key використовує спільні риси між різними системами шифрування в ключах, які використовуються сьогодні в сфері криптовалюта. Замість великої бази приватних ключів платформа надає користувачеві єдиний «розумний» ключ.

Ризик збігу ключів, що генеруються платформою, практично відсутня. Автори проекту стверджують, що можуть створити 10 млрд унікальних смарт-ключів для кожного жителя планети.

Преміум гаманець

Адреси преміального гаманця призначені для організацій і приватних осіб, яким необхідно вільно ідентифікувати себе в блокової ланцюжку. Це забезпечує підвищену безпеку при здійсненні платежів.

Такий свого роду офіційний підхід до організації системи транзакцій може потенційно дозволити Етос працювати в майбутньому як PayPal. Компанії зможуть надавати клієнтам базову адресу електронної пошти для більш простих платежів, що забезпечить скорочення кількості помилок в порівнянні з використанням адреси стандартного цифрового гаманця.

Інтуїтивно зрозумілий мобільний дизайн

Оскільки Етос створювався, як продукт масового використання, то його дизайн передбачає інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, над яким працювали UX-архітектори.

На цьому наголошували учасники на конфігурації автори проекту називали ключовим компонентом бізнес-дизайну платформи. Крім того, таким способом вони хотіли дистанціюватися від дизайну сайтів і сервісів безлічі криптовалюта.

За словами розробників, при створенні платформи враховувалася необхідність створення універсального рішення з урахуванням поведінкової моделі клієнтів. Користувачі все частіше використовують мобільні гаджети, тому панель Етос забезпечує спрощений дизайн гаманця для любителів смартфонів. Власник універсального гаманця може легко відправляти токени ETHOS на будь-який номер телефону, адреса електронної пошти або ідентифікатор іншого користувача в рамках платформи.

обмінні операції

Незважаючи на дуже складну архітектури гаманця, Етос надає можливість миттєвого обміну цифровими грошима, включаючи торгівлю будь-криптовалюта з використанням токена ETHOS як засіб ліквідності мережі. Користувачі зможуть здійснювати операції і за участю зовнішніх гаманців, а також фіатних грошей.

Фіатние кошти

Доступ фіатних валют до операцій в рамках платформи — ще одна важлива складова Етос. Оскільки очікується, що автори платформи будуть запрошувати нових інвесторів, для фахівців з криптографії буде потрібно знайти підхід до зміни звичайних кріптовалютних стандартів.

Спочатку первинні кроки по реалізації платформи НЕ передбачатимуть використання фіатних грошей. Проте, ця опція є в дорожній карті проекту і розглядається в якості важливої ​​складової.

Соціальна перспектива

Поряд з наданням універсального гаманця Етос забезпечить користувачам можливість брати участь соціальних процесах: обговореннях, відповідях питання, оцінці продуктів, рекомендаціях і т.д. Вони будуть отримувати винагороду за обмін думками з співтовариством. Це дозволить клієнтам отримувати рекомендації щодо інвестування від своїх найулюбленіших фахівців, а також опитувати учасників спільноти з приводу вибору інвестицій.

Користувачі зможуть, як самі отримати винагороду, так і нараховувати бали іншим учасникам платформи за допомогу. Наявність високого рейтингу дозволить стати експертом на платформі і пропонувати свої послуги по консультації.

Відповідність нормативним вимогам

Автори проекту вважають, що більшість цифрових форм грошей є торгуються цінними паперами. На думку більшості фахівців, в майбутньому цей аспект буде реалізований після запуску офіційного кріптовалютного ринку.

Це враховується в ході розробок Етос, творці якого беруть до уваги законодавство США про цінні папери. Використання фіатних валют вимагатиме від користувачів проходити перевірку через сервіси KYC ( «знай свого клієнта») з урахуванням заходів щодо запобігання відмивання грошей (AML). Однак базовий рівень використання гаманця не вимагатиме жодних перевірок.

токен ETHOS

Токен ETHOS заснований на блокчейне Ethereum (стандарт ERC-20). Монета буде використовуватися для доступу до повного функціоналу платформи і оплати витрат за їх використання. Вона також буде допомагати забезпечувати ліквідність, виступаючи в якості посередника для торгівлі менш популярними альткоінамі.

Дизайнери зможуть використовувати ETHOS для оплати викликів API при розробці додатків на основі платформи.

За підсумками ICO 30% токенов дісталося інвесторам, ще 30% пішли на розвиток платформи, а решта 40% помістили в резерв для забезпечення ліквідності.

Де купити ETHOS?

Купити і продати монету можна на різних біржах, в тому числі:

 • Binance;
 • Bithumb;
 • HitBTC;
 • IDEX;
 • CoinExchange.

На момент написання статті курс ETHOS до долара становив $ 2,40, до рубля — 145,12 RUR, а ринкова капіталізація перевищувала $ 184 млн. Токен займав 84 = е місце на кріптовалютном ринку.

Де зберігає ETHOS?

На даний момент можна попередньо зареєструвати гаманець Етос. Попередня реєстрація дозволить стати одним з перших, хто отримає верифікований адреса гаманця з можливістю вибору унікального імені і «золоте» членство безкоштовно на перший рік роботи платформи, а також доступ до ейрдропам (airdrop) від партнерів проекту.

Перспектива і прогноз на 2018 рік

Автори Етос намір запропонувати те, що поки не може похвалитися жодна інша платформа. Користувачі отримають доступ до цілого ряду послуг, пов’язаних з криптовалюта.

Універсальний гаманець платформи включає в себе інноваційні функції, такі як соціальний аспект, що дозволяє користувачам взаємодіяти один з одним. Вони зможуть використовувати ідеї, які здатні привести до так званих інтелектуальних інвестицій.

Однак робити будь-які остаточні висновки не варто, поки розробники не представлять повністю функціональну платформу.

джерело:

Ethos Home Page

Statrader

https://blockonomi.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector