Що вам дасть хмарний Майнінг лайткоінов, і як їм зайнятися

Що таке Cloud-Mining

Клаудмайнінг — це ще один поширений спосіб заробити крипту. Він набрав популярність, коли ASIC і відеокарти для Майнінг додали в ціні і стали важкодоступними. Власники великих Майнінг ферм почали здавати своє обладнання в оренду. Отже, хмарний Майнінг — це оренда потужностей для видобутку крипти. Якийсь договір оренди, в якому орендодавець — це власник устаткування, а орендар — людина, яка використовує потужності.

який профіт

Такі контракти є вигідними для обох сторін. Власник обладнання отримує якийсь відсоток прибутку від видобутку, також заробляє від оренди і просто отримує фан від процесу (якщо йому звичайно це подобається).

Орендар в свою чергу отримує саму криптовалюта і позбавляє себе від витрат часу, енергії і компенсує відсутність знань про обладнання для Майнінг.

Особливості

Клаудмайнінг litecoin, як і будь-який інший цифровий валюти, по-своєму унікальний і заслуговує на почесне звання ефективного способу заробітку крипти.

Головними перевагами варто виділити:

 • свободу від:
  • оплати електроенергії;
  • покупки устаткування;
  • моніторингу та налаштування пулів;
  • контролю функціонування обладнання;
 • високі доходи і окупність: незважаючи на вартість оренди і комісію за використання, прибуток від видобутку може перевищувати витрати в 3-4 рази за рік;
 • велика потужність: як правило, такі послуги надають власники великих Майнінг-ферм, які явно продуктивніше Майнінг-рігов або просто однієї-двох карт;
 • можливість підписання контракту з декількома сервісами;
 • можливість істотно розвинути свої потужності без особливих вкладень.

На перший погляд, здається, що це дійсно крута штука. Але я з вами повністю погоджуюсь, якщо ви скажете, що будь-яка система має свої недоліки. Клаудмайнінг не є винятком, і ось чому він може засмутити:

 • нестабільний курс крипти: можна підписати контракт на курсі умовних 10 000, а отримати його результат на 5 000. Прибуток вважається за курсом на момент закінчення терміну контракту, тому можна отримати менше очікуваного;
 • знову шахраї: популярність будь-якої системи тягне за собою безліч обманів, на який досить легко попастися;
 • незважаючи на хороший захист, сервіси хмарного Майнінг більше схильні до хакерських атак, тому завжди є мала ймовірність, що дохід від вашого контракту отримаєте не ви;
 • підвищення складності блоків: так влаштований Майнінг, що новий блок відкрити важче, відповідно витратити ресурсів потрібно більше. Таким чином прибуток за орендовану потужність буде знижуватися.

Як почати

Розглянемо заробіток LTC за допомогою хмарного Майнінг на прикладі орендодавця Еліс і орендаря Боба. Припустимо, у Боба є кошти, і він вирішив їх вкласти в заробіток лайткоінов. Він заводить гаманець і дізнається про Еліс, яка здає в оренду потужності. Боб звертається до Еліс, досягає угоди про використання певної кількості потужностей. Він оплачує вартість контракту, а також комісію, якщо Еліс її встановила. Після закінчення дії контракту Еліс виплачує Бобу його прибуток.

Оскільки все це відбувається в мережі, а таких як Боб, досить багато, то Еліс автоматизує весь процес підписання на сайті, а сама стежить за справністю свого обладнання, щоб Боб потім дійсно отримав свої litecoin.

Також, Боб може додати потужності в будь-який момент. Вона підсумовується з початкової, але після закінчення терміну дії першого контракту початкова потужність зупиняється і Майнінг відбувається лише на залишок від другого контракту.

Де знайти «Еліс»

Як я вже говорив, сервісів клаудмайнінга в мережі дуже багато з огляду на їх популярності і хорошого профіту. Тому маленької проблемкою стане вибір надійного постачальника.

Genesis-mining

У питаннях надання послуг з оренди обладнання на видобуток лайткоінов цей сервіс займає почесне перше місце. Компанія була заснована Марко стренгами в 2013 році. З того моменту вони отримали безліч позитивних відгуків і продовжують залучати клієнтів. Чим же примітний цей постачальник?

 • Щоденні виплати: це дуже хороша гарантія того, що ваші кошти не вкрадуть, адже в будь-який вечір ви зможете порахувати свою прибутку виходячи з курсу LTC і вашої потужності;
 • можливість видобутку інших популярних альткоінов;
 • велика команда, яка постійно стежить як за контрактами, так і за справністю обладнання, що виключає ймовірність простоїв;
 • відсутність комісій додаткових: все обслуговування входить у вартість контракту;
 • гарантія 100% аптайма: ваші потужності будуть автоматично перенаправлені на інші пули в разі порушення роботи дата-центрів «Генезису».

Окремою особливістю Genesis-mining варто виділити відкриті (Open-Ended) контракти. Коли ви купуєте контракт, то робите це з таким розрахунком, щоб він був вигідним. Однак на цю вигоду може значно вплинути курс litecoin. Якщо трапляється так, що Майнінг за контрактом не окупається, то щоденний прибуток буде просто дорівнювати нулю, а витрати по видобутку залишаться за компанією. Так відбувається протягом 60 днів на випадок, якщо контракт знову буде прибутковим. В іншому випадку він просто анулюється.

Партнерська програма вже існує практично на кожному сервісі в мережі. Тут вона являє собою відсоток потужностей від кожної покупки реферала. Він залежить від вашого рангу, яких вісім. На першому ви будете отримувати 2,5% потужності, а на останньому — 8%. Ранг зростає в залежності від покупок рефералів: чим більше вони витратять на покупку потужностей, тим вище буде ранг.

Eobot

Сервіс для хмарного Майнінг, який працює з 2013 року і надає можливість працювати з 20 криптовалюта. Загальна обчислювальна потужність, яка здається в оренду, вже перевищує 8 петахешей.

Основні характеристики клаудмайнінга litecoin на Eobot:

 • оновлення результатів видобутку кожні 60 секунд;
 • можливість добової оренди — унікальна риса сервісу;
 • тривалість контракту до 5 років;
 • комісія за додаткове обслуговування — 30%;
 • можливість придбання до 100 тисяч гігахешей;
 • покупка ghs0 або ghs 3.0 для Майнінг;
 • вартість одного ghs0 становить $ 1.41, ghs 3.0 — $ 0.01;
 • мінімальна сума депозиту — 10 доларів.

Даний сервіс не самий зрозумілий у використанні через трохи заплутаного інтерфейсу. Це є досить негативним якістю майданчика. Справа в тому, що довгий час засновники заробляли лише тим, що самі Майні, а пізніше створили з Eobot мультифункціональний сервіс для роботи з криптовалюта.

ETHMine

Чи не найвідоміший сервіс, при наявності таких клаудмайнеров як Genesis і Eobot, проте також надає якісні послуги. Це сертифікований центр, який знаходиться в Гонг-Конгу і здає в оренду потужності для видобутку BTC, LTC, ETH, BCH і DOGE.

Сервіс привертає простотою використання і покупки потужностей. Всі основні дії будуть у вас перед очима одразу після проходження реєстрації. Є 4 види контрактів для Майнінг лайткоінов, які підписуються на один рік. Також, можна достроково розірвати контракт, якщо ви незадоволені сервісом, або контракт стає невигідним через зміни курсу. У такому випадку потрібно буде сплатити комісію 5%.

Від обраного контракту залежить розмір щоденної прибутку і потужність. Ці показники є незмінними. Примітно те, що покупка потужностей здійснюється не за долари, а за криптовалюта. При оплаті сервіс автоматично вважає кількість кріптомонет, які потрібно перевести для оформлення договору.

Якщо ви бажаєте купити менше або більше потужності, або просто розраховуєте на певну суму, то можна зробити покупку у вкладці «Buy Hashing Power». Тут вводитися сума, яку ви хочете витратити. Однак мінімальний розмір для введення — 10 доларів.

Висновок доступний в будь-який час. Мінімальна сума виводу — 5 $. Точно також, як і з поповненням гаманця, висновок доступний лише через криптовалюта. Такий спосіб роботи сервісу є негативним, адже ймовірно, що не у кожного клієнта є на рахунку крипта, тому він змушений буде сплатити комісію для обміну доларів на крипту.

Партнерська програма розрахована не на додавання потужностей, а на отримання відсотка прибутку, а саме 10% з кожного заробітку реферала.

Переваги оренди потужностей для лайткоінов

Хмарний Майнінг доступний для безлічі різноманітних криптовалюта, враховуючи маловідомі. Однак такі монетки збирати немає пуття, адже через відсутність репутації їх ніде не беруть. Можна добувати більш потужні монетки, на кшталт битка або ефіру, але першого залишилося небагато, тому складність вирішення блоку надзвичайно висока. На базі другого вже створено дуже багато валют, тому незабаром блокчейн ефіру буде перевантажений.

Тому, підписувати контракт на видобуток лайткоінов приоритетнее, ніж на інші монети. По-перше, вона тримається в топ-5 валют як за популярністю, так і по капіталізації, отже, її приймають багато компаній. По-друге, середній час рішення нового блоку згідно bitinfocharts становить дві з половиною хвилини, тому на такому контракті можна буде добре заробити. По-третє, складність видобутку LTC іноді може падати, замість того щоб завжди рости.

Критерії для вибору

Я запропонував сервіси, які дають хорошу пропозицію і користуються великим попитом. Однак мій вибір не зобов’язує вас зробити такий же, тому я хочу розповісти вам, чим варто керуватися при пошуку постачальника потужностей.

 1. Публічність. Як добре компанія розповіла про себе? Скільки інформації вона надала про команду, розташуванні своїх дата-центрів, їх характеристиках? Чим вона публічніше, тим серйозніше її наміри.
 2. Час існування. Кріпторинок все ще новий, тому дуже важливо звертати увагу на те, як довго існує компанія. Раптом вона заснована на кілька місяців з метою збагачення.
 3. Продуктивність. Ваш дохід буде залежати від вашої потужності, тому ознайомтеся з сумарною кількістю потужності компанії і порахуйте, чи буде вигідним такий контракт.

Ближче до хмар

Тепер ви знаєте, як вибирати сервіси хмарного Майнінг, а також кращі сайти, які дозволяють купити контракт на видобуток лайткоінов. Якщо ви бажаєте просто отримати ще один спосіб заробітку, щоб не класти всі яйця в одну корзину, тоді це буде хорошим засобом пасивного заробітку. Якщо ж у вас немає часу на Майнінг і торгівлю на кріптобіржах, або ви нічого не тямите в цьому, тоді клаудмайнінг також буде відмінним початком.

Так чи інакше, підписати контракт на використання потужностей — хороший вибір для знайомства з криптовалюта і тривалого заробітку. Все, що вам потрібно — виділити кошти і купити кілька тисяч хеш.

Вдалих вам контрактів!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector