Як і скільки можна заробити на Ефіріум (Ethereum)?

Як заробити на Ефіріуме — питання, яке цікавить початківців і вже досвідчених користувачів, що мають віртуальні монети в гаманці, але мріють примножити капітал. У кріптовалютних колах склався стереотип, що головний і єдиний спосіб заробітку на віртуальних монетах — Майнінг. Це уявлення помилкове. На 2019 рік можна привести, як мінімум, 7 способів заробітку на ETH. Нижче розглянемо, що це за методи і скільки можна заробити на Ефіріуме в 2018 році.

Як заробити на Ethereum на біржі — головні способи

Головна сторінка майданчики МетаТрейдер 4
Платформа МетаТрейдер 4, на якій можна вести торгівлю через брокерів

Перший варіант заробітку на ETH, який розглянемо в статті — трейдинг на біржі. Для початку зазначимо, що біржові майданчики поділяються на 2 категорії:

 1. Біржі, де торгівля грошима ведеться через брокера і за допомогою спеціальних програм (наприклад, МетаТрейдер).
 2. Майданчики, де обмін здійснюється всередині сервісу після реєстрації.

Трейдинг — популярний спосіб заробітку, який дозволяє отримувати дохід при мінімальній сумі на рахунку (від 1 долара). Але для успішних торгів потрібно не просто мати навички фундаментального і технічного аналізу, але і добре розуміти ринок, володіти всіма доступними інструментами, орієнтуватися в функціоналі біржового майданчика.

Розглянемо, як заробити на Ethereum c допомогою трейдингу для кожного з типів бірж.

Для роботи на майданчиках, де потрібне залучення брокера, діємо таким чином:

 1. Вибираємо брокерську компанію і проходимо реєстрацію (наприклад, можна працювати через Робофорекс або Форекс-клуб).
 2. Поповнюємо рахунок. На початковому етапі можна потренуватися на демо-рахунку, після чого переходити на реальні гроші.
 3. Встановлюємо програму для трейдингу (наприклад, МетаТрейдер 4 або 5).
 4. Вносимо дані в ПО і поповнюємо рахунок у цікавій для валюті.
 5. Визначаємося з парою і торгуємо.

Завдання трейдера в тому, щоб здійснювати операції купівлі / продажу віртуальної монети і заробляти на різниці цін. Щоб провести операцію, робимо такі кроки (для програми МетаТрейдер):

 1. Переходимо в секцію «Огляд ринку».
 2. Вибираємо пару і натискаємо на неї правою клавішею миші. Вибираємо зі списку посилання на вікно з графіком.
 3. У необхідний момент встановлюємо наказ на покупку або продаж.
 4. Після досягнення ціною потрібного показника закриваємо позицію.

При роботі на кріптовалютних біржах діємо таким чином:

 1. Вибираємо майданчик для заробітку на Ефіріуме (наприклад, EXMO).
 2. Проходимо реєстрацію, активуємо аккаунт і входимо на сайт під своїми даними.
 3. Поповнюємо рахунок цікавить валютою. Для цього переходимо в розділ «Баланс», вибираємо потрібну монету і тиснемо на кнопку поповнення.
 4. Визначаємося з валютною парою для торгів. Заповнюємо поля покупки. Тут вказуємо криптовалюта, яку Ви бажаєте придбати (в нашому випадку Ethereum), а нижче число інших монет, що використовуються для оплати угоди.
 5. Нижче вивчаємо перелік користувачів, готових провести операцію з зазначеним умовам.
 6. Тиснемо кнопку «Купити» і отримуємо Ефіріум на рахунок.

Варто зазначити, що у користувачів кріптосеті є дві стратегії на вибір:

 1. Активні торги. Учасник ринку купує і продає криптовалюта протягом обмеженого часу. При цьому різниця від заробітку і становить прибуток трейдера.
 2. Пасивний дохід. Користувач робить довгострокові вкладення. Криптовалюта купується і зберігається на рахунку в очікуванні зростання ціни. Як тільки вартість збільшується до певного рівня, інвестор продає віртуальну монету. Ризики в цьому випадку нижче, але для отримання більшого прибутку будуть потрібні більш серйозні інвестиції.

Виникає логічне запитання — скільки можна заробити на Етері таким способом? Тут обмеження відсутні. Все залежить від навичок, знання нюансів технічного і фундаментального аналізу, а також розміру початкового капіталу.

перевагинедоліки
Відсутність обмежень в розмірі заробітку.Високий ризик втратити гроші.
Можливість стабільно отримувати високий дохід (в тому числі при довгострокових інвестиціях).Постійна зайнятість (при торгівлі на різниці цін протягом певного проміжку часу).
Великий вибір інструментів і майданчиків для роботи.Необхідність наявності базових знань фундаментального і технічного аналізу (при роботі через МетаТрейдер).
Легкість отримання прибутку на волатильності віртуальної монети.Варіант підходить для досвідчених користувачів.

Як заробити на криптовалюта Ефіріум за допомогою ICO?

Напис ICO на тлі хмарочосів

Наступний варіант отримання прибутку — участь в первинному розміщенні монет або скорочено ICO. Це один з різновидів краудфандінга, яка розвивається зі старту появи віртуальних монет. Суть в тому, щоб знайти проект на базі Ефіріума, після чого інвестувати в нього гроші і розраховувати на зростання ціни нового токена.

Мета творців — привернути увагу користувачів до проекту і зібрати певну суму для його реалізації. Участь в ICO доступно всім бажаючим. Все, що потрібно — завести гаманець з ETC, знайти діючий сайт з ICO, після чого купити цікавить число токенов. Сума і обсяг вкладень в ICO не лімітується. Винятком є ​​випадки, коли обмеження встановлюються безпосередньо творцями проектів.

За участю в первинному розміщенні учасник купує токени за мінімальною ціною. У разі успішного просування проекту і додавання нових монет на біржу вартість коинов може зрости. Відомі випадки, коли курсова вартість збільшувалася в 100 і більше разів.

Головна складність полягає у виборі ICO. Тут варто приділяти увагу таким критеріям:

 1. Склад команди розробників. Важливо, щоб в проекті брали участь поважні в кріптовалютном світі фахівці.
 2. Актуальність. Не менше значення мають принципи самої розробки, її корисність на поточний момент. Важливо, щоб розробка не дублювала вже діючі проекти.
 3. Популярність в соцмережах. Перед початком заробітку важливо вивчити вже існуючі групи, звернувши увагу на число користувачів. Чим більше обговорюється проект, і чим активніше люди приєднуються до спільноти, тим краще.

Крім того, важливо проаналізувати і ряд інших параметрів — вартість токена і його перспективи, наявність вайт листа, рейтинг експертів, наявність вихідного коду і ескроу-рахунки і так далі. Отримати відомості по рейтингу експертів можна на сайті cryptodiffer.com, а вибрати ICO на Ефіріум — за допомогою icodrops.com.

Виділимо варіанти, як заробити на криптовалюта Ефіріум за допомогою ICO:

 1. Вкладення грошей. У цьому випадку учасник ICO купує токени на початковому періоді продажу з мінімальною ціною, утримуючи їх і чекаючи майбутнього зростання. Чим раніше придбані монети, тим нижче їх ціна.
 2. Нарахування дивідендів. Велика частина ICO функціонує на PoS, тому учасники отримують дивіденди на гаманець в певному розмірі. Найчастіше такий дохід пропонують біржі, обмінники і інші сервіси, які отримують прибуток у вигляді комісій.
 3. Участь в програмах Airdrop або bounty. Тут користувачі отримують винагороду за участь в просуванні проекту, наприклад, підписку на канал, розміщення повідомлень у соціальних мережах і так далі (на цьому варіанті ще зупинимося нижче).
 4. Заробіток на блозі. Власники власних сайтів можуть отримувати прибуток шляхом прихованої або відкритої реклами майданчика на своєму сайті або каналі.
 5. Трейдинг. Це один з напрямків, що має на увазі заробіток на різниці курсової вартості нового токена (після його появи на біржовому майданчику). Тут необхідні базові знання, про які вже згадувалося (мова йде про фундаментальному і технічному аналізі).

перевагинедоліки
Можливість заробітку при невеликих вкладеннях.Виплата зароблених коштів відбувається не відразу, а після завершення проекту.
Є висока ймовірність, що ICO не збере необхідну суму. В такому випадку курс токена впаде.
Високий рівень прибутку, який обмежується тільки початковими можливостями користувача.Первинне розміщення не регулюється на законодавчому рівні, тому в разі обману просити про допомогу не буде кого.
Є небезпека злому площадки хакерами і крадіжки монет.

Як заробляти Ethereum за допомогою Майнінг — варіанти

Напис Ethereum Mining над долонею

Видобуток криптовалюта — популярний спосіб заробітку, який багато хто вважає основним. На відміну від розглянутих вище методів, тут необхідні великі інвестиції, які становлять від 1000 доларів і більше. Суть Майнінг полягає в використанні потужностей відеокарт або Асіка для обчислення хеша, отримання нових блоків і, відповідно, винагороди за виконану роботу.

У Мережі часто задається питання, скільки можна заробити на Майнінг Ефіріума. Тут потрібно розуміти, що багато що залежить від початкових інвестицій і обладнання, яке застосовує учасник мережі. Розглянемо два базових варіанти:

 1. Використання GPU. У цьому випадку користувач застосовує графічні процесори для створення ферми. Для більшої ефективності купуються потужні відеокарти в кількості від 6 і більше штук. Найпоширеніший варіант — застосування моделі Nvidia GeForce GTX 1080 Ti, яка видає близько 35 МХ / с. Якщо допустити, що в фермі на графічному процесорі встановлено 8 зазначених вище «планок», загальний хешрейт складе 280 МХ / с. При розрахунку заробітку на 21 вересня 2018 року майнер може розраховувати на суму близько 155 доларів щомісяця (без розрахунку витрат на електроенергію). Але варто врахувати, що збір такої ферми вимагає великих фінансових вливань, сума яких обчислюється 7-8 тисячами доларів. Отже, термін окупності дуже великий.
 2. Використання ASIC-Майнер. З появою Асіка багато Майнер стали переходити на це обладнання, яке може похвалитися більш високою продуктивністю і відрізняється низьким електроспоживанням. Наприклад, Bitmain Antminer E3 видає хешрейт в 190 МХ / с, чого досить для отримання 105 доларів в місяць (без урахування витрат на електрику). Але якщо у випадку з відеокартами споживання електрики становить 2-3 кВт на годину, тут цей показник нижчий — 760 Вт. Вартість такого пристрою становить близько 1,1-1.2 тисячі доларів, тому окупити витрати вдається в строк до одного року. Головним недоліком залишається висока гучність, яку можна усунути за допомогою спеціальних боксів.

Якщо розглядати, як заробляти Ethereum за допомогою Майнінг, тут можна виділити коротку інструкцію:

 1. Купуємо комплектуючі деталі для ферми.
 2. Встановлюємо їх на спеціальний каркас і об’єднуємо один з одним.
 3. Налаштовуємо, встановлюємо необхідне програмне забезпечення, підключаємося до пулу.
 4. Використовуємо спеціальні програми для Майнінг.

перевагинедоліки
Можливість отримання стабільного заробітку, який збільшується разом зі зростанням курсової вартості віртуальної монети.Необхідність купівлі дорогого обладнання. Первинні вкладення перевищують 1 тисячу доларів.
Високий рівень гучності.
Можливість зниження заробітку в разі падіння курсової ціни.
Доступність для всіх бажаючих.При переході віртуальної монети на PoS дороге устаткування може втратити актуальність.

Як заробляти на Ethereum шляхом створення криптовалюта?

Закритий замок і цифрове зображення Земної кулі

При бажанні можна самостійно запустити ICO, про який згадувалося вище. Відразу відзначимо, що такий спосіб отримання прибутку вимагає великих вкладень. Загальні витрати складають від 10 тисяч доларів і вище. При цьому підсумковий результат може перевершити всі очікування. Наприклад, одним проектом Ефіріум в 2014 році вдалося зібрати більше 15 мільйонів доларів.

Перед тим, як заробляти на Ethereum шляхом створення ICO, важливо зібрати команду розробників, які мають досвід і хорошу репутацію. Якщо говорити в цілому, творцеві доведеться пройти такі кроки:

 1. Придумуємо ідею. Бажано, щоб нова розробка несла в собі інновації, які ще не були впроваджені на момент створення ICO. За базу вибираємо платформу Ефіріум, як найбільш успішну і зручну на сьогоднішній день.
 2. Аналізуємо конкурентів. Майже кожен день запускаються нові ICO, тому важливо переконатися у відсутності дублів. Пропонований проект повинен бути унікальним. Якщо у конкурентів є щось схоже, необхідно довести технологію до ідеалу, а вже потім пропонувати співтовариству.
 3. Збираємо команду. Практика показала, що успіх ICO багато в чому залежить від складу розробників. У команді повинні бути грамотні програмісти з хорошою підготовкою і знанням блокчейна.
 4. Регістрація компанії. Краще вибирати країну, де не буде проблем з законом, наприклад, Кіпр, Англія, Сінгапур, Японія або інші.
 5. Готуємо «Білу папір» (технічну документацію) і інші необхідні документи, прописують цілі та завдання проекту. Чим краще розкрита суть, тим більша ймовірність зібрати гроші. Окрему увагу приділяємо структурі, аргументації і доступності для читачів.
 6. Просуваємо проект за допомогою інших користувачів (реклама, залучення нових інвесторів).
 7. Випускаємо токени. Це нескладно зробити за допомогою кріптовалютного гаманця.

перевагинедоліки
Можливість отримати нічим не обмежений прибуток.Для проведення ICO все одно необхідні серйозні вкладення.
Зручний спосіб реалізувати проект за наявності ідеї та відсутності великої суми грошей.Високий ризик «прогоріти», тобто не зібрати необхідну суму.
Труднощі з пошуком кваліфікованих учасників програми.

Чи можна заробити на Ефіріум без вкладень — варіанти

Кнопка зі значком Ефіру

Всі запропоновані вище способи мають на увазі необхідність певних інвестицій від учасника мережі. На цьому тлі виникає питання — чи можна заробити на Ефіріум без початкових інвестицій. Це реально за допомогою таких способів:

 1. Використання кранів. Це спеціальні сайти, які платять користувачам за відвідування ресурсу, перегляд реклами або перехід по посиланнях. Для початку заробітку досить вказати адресу e-mail і номер гаманця. Залежно від ресурсу періодичність і розмір виплат може відрізнятися. Як правило, кошти нараховуються раз в 5 хвилин, раз в 10 хвилин або в іншому діапазоні. Такий спосіб не вимагає значних вкладень, але забирає багато часу. При цьому розраховувати на великий заробіток тут годі й говорити. У кращому випадку вдається отримати до 3-5 доларів в місяць при роботі 8-10 годин в день. Багато майданчиків пропонують участь в реферальной програмі, що дозволяє збільшити розмір одержуваного прибутку за рахунок залучених користувачів. Приклад таких ресурсів — multicoinfaucet.com.
 2. Ігри. Ще один варіант, як почати заробляти Ethereum — отримання монет за розвагу (гри). В цьому випадку користувачеві сплачується винагорода за гру. Наприклад, EtHero має на увазі створення своєї організації Майнер і видобуток коинов. Чим краще гравець справляється з поставленим завданням, тим вище його заробіток. Як і у випадку з кранами, розраховувати на великий дохід тут не варто.
 3. Баунті. Тут мається на увазі участь в ICO, але не в якості інвестора, а з позиції звичайного користувача. Суть в тому, щоб отримувати гроші за просування проекту — написання рекламних статей, розміщення постів в групах або на форумах, переклади текстів, виправлення помилок і так далі. Дохід від такої роботи залежить від складності завдання і активності самого користувача. При бажанні можна мати від 200-300 доларів в місяць (якщо виконують кваліфіковану роботу).

перевагинедоліки
Можливість отримання прибутку без вкладень.Як правило, необхідні великі витрати особистого часу.
Доступність навіть початківцям користувачам.Рівень доходу мінімальний або залежить від активності користувача (для баунти).
Немає необхідності купувати спеціальне обладнання.

Існує безліч варіантів заробітку ETH. Для новачків підійдуть прості способи заробітку без вкладень (наприклад, крани або Баунті). Більш досвідчені користувачі можуть віддати перевагу серйозним варіантів отримання прибутку — Майнінг, а при наявності гарної ідеї — створення ICO.

Відео, як заробити Ефіріум без вкладень:


Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector