Як купити біткоіни Кеш для новачків: детальна інструкція і важливі нюанси

Перспективи і прогнози Bitcoin Cash

Теорія в сфері кріптовалютного ринку — річ невдячна, робити довгострокові прогнози щодо курсу досить складно, але звертати увагу на аналітику повинен кожен новачок. Bitcoin Cash з’явився на ринку криптовалюта 1 серпня 2017 року за допомогою хардфорка Bitcoin. У деяких аналітичних статтях ви можете зустріти абревіатури BCH, а на біржах тікер BCC. За мірками фінансового ринку, валюта тільки починає свій шлях і закріплює свої позиції серед трейдерів і Майнер.

Важливо: стаття носить рекомендаційний характер і враховує інформацію, згідно з поточною ситуацією навколо BCH. Будьте гранично уважні при здійсненні операції і стежте за показниками біткоіни Кеш на ринку.

Гаманці для Bitcoin Cash

Перший і очевидний крок будь-якого початківця Майнера — це створення гаманця для криптографічних монет і зберігання фінансових активів. Список віртуальних серверів і платформ надзвичайно великий і претендує на детальне вивчення, аналіз функціональних можливостей.

Розглянемо і вивчимо гаманці, які вже довели свою ефективність і зарекомендували себе серед початківців трейдерів для зберігання монет Bitcoin Cash (BCH).

Важливо: далеко не всі відомі провайдери і платформи впроваджують зберігання, купівлю / продаж Bitcoin Cash. Причин для цього багато, але головна — невпевненість в стабільності BCH.

Момент спірний і вимагає додаткового аналізу і вивчення. Відзначимо, що створення біткоіни Кеш в минулому році як раз і було пов’язане з тим, щоб вивести з тимчасової кризи біткоіни, здешевити процес транзакції і знизити комісію. Судячи з результату і відгуками досвідчених Майнер, динаміка намічена позитивна.

Які ж гаманці підтримують і працюють з Bitcoin Cash? Для здійснення зберігання криптовалюта можна скористатися гаманцями для ПК, що працюють через ланцюжок інтернет і онлайн-сервісів і за допомогою реєстрації BCH-адрес — таким чином, процес повністю буде синхронізований через блокчейн і «легкі» програми.

Види гаманців, які працюють з Bitcoin Cash:

  • офіційний гаманець;
  • мультиплатформенний гаманець;
  • апаратний гаманець;
  • веб-сервіс;
  • біржовий гаманець.

Розглянемо докладніше кожен з них.

Найбільш відомим офіційним гаманцем, який підтримує вихідний біткоіни і його форк, вважається Bitcoin cash і Bitcoin cash wallet. З ними можна познайомитися, перейшовши за посиланням https://wallet.bitcoin.com/ і BitcoinCash.org.

Серед мультиплатформових гаманців можна виділити Jaxx і Exodus, вони підтримують кілька криптовалюта, в тому числі і Bitcoin Cash. Ресурс https://jaxx.io/downloads.html працює як на мобільних пристроях, так і на комп’ютерах, секретний номер буде відомий тільки вам. Exodus надає можливість конвертувати одну криптовалюта в іншу прямо всередині гаманця.

Ledger, Trezor, Ledger Nano S відносяться до апаратних гаманцям і здатні зберігати ваш актив, надаючи технічну безпеку платформі і кешу. Крім цього, вони одні з перших реалізували можливість перекладу біткоіни в Bitcoin Cash на момент розгалуження блокчейна.

Онлайн-гаманці і веб-сервіси представлені ресурсами coin.space, CashAddress, і ін.

Непоганим варіантом для зберігання кешу може стати і біржовий гаманець, так як він зручний при операціях обміну і купівлі, вигідний по процентних ставках. Але досвідчені Майнер стверджують, що це пов’язане з небезпекою втратити контроль над вашими секретними ключами.

Гаманець на ресурсі Coinfloor забезпечує обмін криптовалюта на обміннику компанії і гарантує безпеку зберігання ключів в автономному сховище. Крім того, це полегшує і прискорює торгові операції, доступні за заявкою. Також можна виділити Keepkey, BTC. Com, Bitpay і Coinomi. Залежно від ваших вимог і можливостей, ви підбираєте необхідний ресурс.

Відкритий обмін і покупку підтримує платформа Kraken, другий працює з Кеш з серпня 2017 року, з моменту появи криптовалюта на фінансовому ринку.

Не варто недооцінювати іноземні ресурси — наприклад, лондонську компанію CEX. IO, що працює з 2013 року і встигла заробити позитивну репутацію. На сайті ви можете ознайомитися з великим вибором валют, в тому числі і Bitcoin Cash. Додатковим бонусом вважається придбання через банківську карту, швидке проведення та відстеження транзакцій.

Зверніть увагу, що переклади з банківської карти вважаються дорогим задоволенням. Досвідчені Майнер пропонують новачкам для економії коштів користуватися внесенням депозиту через банківський переказ, тоді ваша комісія складе в середньому 0,2%. При нескладних математичних розрахунках і правильному розподілі вашого капіталу можна істотно заощадити.

Важливо: деякі ресурси надають можливість придбання не «цілої» монети, а лише певної її частини. Нюанси оформлення такого договору залежать від біржової платформи і обмінного сервісу.

Найвигідніший курс

Отже, короткий лікнеп пройдено і гаманець для криптовалюта створений, що далі? Уважно аналізуємо кріпторинок, стежимо за показниками, читаємо відгуки і навчальні статті. Кожному новачку важливо зрозуміти, що вартість криптовалюта на платформах може відрізнятися, і умови продажу / покупки теж.

На сьогоднішній день існує три основні методи придбання монет BCH:

  • обмінники;
  • біржі криптовалюта;
  • приватні угоди.

Який вибрати? Відповідь очевидна — той, де найбільш вигідні і безпечні умови. Поговоримо докладніше про плюси і мінуси представлених методів.

Обмінники рідко надають взаємовигідне співробітництво, встановлюючи високі відсотки за своє посередництво. Залежно від обмінника і платіжних методів, з вас можуть зняти 10-12%. Але операції проводяться досить швидко, і Майнер пропонується великий вибір напрямків онлайн-банкінгу. Крім цього, приємний бонус для старожилів — платформи надають знижки на платіжні операції.

Як і обмінники, біржі встановлюють комісійний збір за своє посередництво і гарантію безпеки угоди. Вважається, що на біржах більш вигідний курс — від 0 до 10%, залежно від платіжного методу та валюти. Наприклад, за угоду з вас візьмуть в середньому 0,3%. Тут початківець трейдер може вивчити пропозиції реальних людей і виставити свої умови, є можливість працювати з іншими парами фіатних валют і криптовалюта. Незважаючи на складний механізм проведення операцій, верифікацію (банківські перекази) і затримки, пов’язані з нею, це забезпечує додаткову безпеку угоди.

Неоднозначні відгуки про приватних угодах. З одного боку, є велика ймовірність потрапити в аферу і опинитися без грошей і біткоіни, з іншого, ви можете придбати Кеш за дуже вигідною ціною і без комісії. Якщо ви зважилися на подібну спекуляцію, то уважно ознайомтеся з продавцем і проводите операції покупки через гарантів.

На сьогоднішній день оптимальним варіантом для покупки Bitcoin Cash новачком вважаються біржі, які максимально продумують і прописують умови здійснення операцій купівлі-продажу. Використовуючи вищевказані методи, ви можете придбати Bitcoin Cash в будь-якій точці світу.

Підіб’ємо підсумки: для придбання Bitcoin Cash важливий попередній аналіз комісійних тарифів та інформації про платформу, обміннику або про приватному власника Кеша. Шлях Майнера можна починати з малого — з замовлення частки монети.

Гарного вам курсу і вдалої оборудки!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector