Як купити криптовалюта Ripple на біржі Exmo за рублі

чому

Багато майданчиків вже заробили світове визнання, але така як Exmo стала найпопулярнішою саме серед російськомовних користувачів як раз на просторах СНД. Тому багато російські трейдери радять саме її. Вона дуже проста в навігації, а також надає комфортні умови для торгівлі.

Така популярність отримана саме в цьому регіоні, в першу чергу, через засновників, якими є Іван Петуховскій і Павло Лернер. Незважаючи на це, юридична адреса зареєстрований у Великобританії.

Як купити

Як вже було сказано, Exmo дуже проста в навігації. Одна з переваг саме для російськомовного контингенту — російська є основним на біржі. Тому користувачеві не доведеться лазити по налаштувань або шукати якісний перекладач.

Перш за все потрібно поповнити фіатний гаманець. На біржі є такі валюти: долар, євро, рубль, польський злотий і гривня. Тому у користувачів досить великий вибір. Щоб внести кошти, потрібно зайти у вкладку «Гаманець» і навпаки відповідної валюти натиснути поповнити.

У наступному вікні потрібно вибрати платіжну систему, з якої ви будете поповнювати баланс (для рублів доступні Qiwi, Advcash, Yandex Money і Payeer), і ввести суму. Після ви будете перенаправлені на сайт обраної системи.

Умови поповнення рублями наступні:

 • мінімальна сума — 1000;
 • максимальна — 15000;
 • комісія — 5%;
 • платежі через термінал не приймаються;
 • час зарахування — до доби.

Якщо ви хочете поповнити іншою валютою, то алгоритм буде тим же. Умови вказані в вікні поповнення, тому перш, ніж вносити кошти, ознайомтеся і виберіть найоптимальніший варіант.

Невеликий рада: вносите долари, євро або рублі. Саме три цих пари доступні на торгах для XRP. Якщо будете поповнювати іншою валютою, то втратите частину коштів на комісію при обміні.

Варіантів покупки Ripple на Exmo кілька:

 • через вбудований обмінник;
 • на торгах по ліміту;
 • на торгах по ринку.

Обмін через внутрішній сервіс непоганий, оскільки Exmo одна з тих майданчиків, яка не ставить на дану дію комісію. Однак, вони занижують курс, інакше вигоди від такої послуги взагалі не було б. А за будь-яку можливість на біржі доводиться платити.

Наступні два варіанти пов’язані з торгами. Купівля по ринку простіше і не вимагає особливих знань. Цей спосіб доступний у вкладці «Торги». Користувачеві потрібно лише вказати кількість монет для покупки, або суму, яку він готовий витратити відповідно.

Купівля XRP по ліміту вимагає знання хоча б основ трейдингу. Так, потрібно розуміти, що таке стакан ордерів, від чого залежать зміни графіка курсу, як на це все впливає обсяг торгів тощо. А все тому, що є одна особливість: по ліміту встановлюється власний курс.

Таким чином, при купівлі XRP можна встановити вартість нижче ринкової, а потім продати вище. По суті, в цьому і полягає трейдинг. Але найважче зрозуміти, на який саме курс погодяться інші гравці і коли можна ставити ту чи іншу ціну.

В принципі, якщо ви не налаштовані на швидкий обмін і не зацікавлені в трейдингу, то можете просто виставити ордер так, як захочете і просто чекати. Як тільки з’явиться відповідна ставка на продаж XRP, операція буде проведена автоматично і ваш баланс поповниться.

Не забувайте, що при покупці по ліміту встановлюється комісія. Вона становить 0.5% від обсягу монет. Здається, що не так багато, але якщо купувати відразу 100 000 XRP, то в скарбничку біржі доведеться відкласти 200 монет. Вичитуйте цю суму з майбутнього прибутку, щоб не опинитися в мінусі.

Щоб купувати Ріппл на торгах, потрібно для початку вибрати його в валютних парах. Зробити це можна в лівому верхньому кутку екрану у відповідній вкладці. Криптовалюта позначена тікером XRP. Після цього потрібно вибрати пару для неї (за прикладом це рублі, але ви можете торгувати будь-що інше).

Переваги та недоліки майданчики

Вже було сказано, що Exmo посіла перше місце в 2017 згідно BTC Awards CIS. Вона утримує свій статус і далі орієнтується на клієнта, не втрачаючи репутації і їх довіри. Всі послуги доступні то тими самими умовами. При цьому ніяких прихованих комісій або раптової пропажі коштів поки не помічено.

переваги:

 • російськомовний інтерфейс;
 • служба підтримки 24/7;
 • широкий спектр способів поповнення гаманця;
 • низькі комісії;
 • необов’язкова верифікація (для топових бірж сьогодні рідкість);
 • реферальная програма на 25% від ордерів прігашенних користувачів.

недоліки:

 • мало валютних пар для XRP;
 • невеликі затримки при введенні / виведенні;
 • наявність негативних відгуків.

Як було сказано, фактів зникнення коштів не було, проте кріптовалютние форуми все ж мають негативними відгуками, які стосуються конкретно балансів користувачів. Найчастіше нарікають на те, що частина коштів можуть заморозити непомітно для клієнта і дізнається він про це тільки коли вирішити повністю спустошити гаманець.

Безпека

При роботі з криптовалюта і, особливо, біржами безпека є одним з головних питань. Адже від цього залежить збереження коштів, які так важко заробляються користувачем шляхом того ж трейдингу.

І якраз для гравців це питання найактуальніше, оскільки біржові гаманці вони використовують як основні. Було б дуже неприємно втратити всі кошти тільки тому, що розробники платформи не подбали про хороший захист.

Що стосується внутрішньої конфігурації, то код сервісу досить надійний і так просто отримати до нього доступ не вдається. Так, останнім часом біржа частіше падає. Але навіть такі як Bitfinex стали відключатися все більше. Це пов’язано з ажіотажем навколо криптовалюта. Проте, падіння є одним із способів захисту. Адже таким чином зловмисник втрачає доступ як до сервера, так і до всього того, що відбувається на біржі.

Для користувача розроблена система захисту, яка допомагає захистити аккаунт. Сюди входить:

 • конфігурація доступу з певних IP-адрес;
 • двухфакторная аутентифікація;
 • підтвердження операцій через електронну пошту;
 • повна історія сесій.

Таким чином, навіть якщо на балансі пропадуть кошти, завжди можна буде дізнатися, коли і відвідували аккаунт і які дії відбувалися під час сесії. Так простіше довести, що якусь з операцій власник аккаунта не скоював, що допомагає підтримці швидше вирішити проблему.

висновок

Настали такі часи, що Exmo не можна називати найнадійнішою. Здебільшого це пов’язано зі збільшенням негативних відгуків з приводу майданчика. Проте, при виборі сервісу для покупки XRP її можна сміливо ставити в список топових кандидатів.

Особливо гарною вона буде для простих користувачів криптовалюта, а не трейдерів. Адже вона не вимагає верифікації для проведення операцій. Тобто, з моменту реєстрації можна буде купити Ріппл на будь-яку суму в будь-якій кількості (в рамках обмежень майданчика) і ніяких затримок або відмов при цьому не буде.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector