Як купити лайткоін (LTC) новачкові: дізнаємося всі способи

Пару слів про саму крипті

Litecoin — це форк біткоіни. Виходить, якщо биток є батьком криптовалюта, то лайткоін його син. Спадкоємець престолу, так би мовити. Звичайно, биток навряд чи помре, але лайткоін займає дійсно непогані позиції, і татові не доводиться червоніти.

У цій криптовалюта непоганий і досить стабільний курс (якщо не враховувати загальну ситуацію на ринку), алгоритм Майнінг простіше, весь час тримається в топі. Він зміг продовжити свій рід (на основі Litecoin був створений Luckycoin, а на його основі — Dogecoin, який теж не на останньому місці).

Лайткоін обмежений в кількості, однак, його на 63 мільйони монети більше. Блокчейн не перевантажений, транзакції проходять швидше. Litecoin приймають там же, де і біткоіни. Биток назвали «цифровим золотом», а саме LTC отримав звання «цифрового срібла». Загалом, Чарльзу Лі вдалося створити непоганий форк.

гаманець

Перш ніж купувати срібники, потрібно придумати — де їх зберігати. В кишеню їх не закинути, бо це цифровий код. В якомусь роді так навіть краще. Під під’їздом ніхто на гоп-стоп не візьме.

У вас є кілька варіантів: Litecoin Core — офіційний гаманець, біржовий адреса (найкраще, якщо купувати будете на біржі), мультивалютний гаманець (є такі на просторах інтернету). Якщо вам не для біржі, то раджу завести офіційний: менше метушні, високий захист, гарантія відсутності вірусів.

де купувати

Ці монетки швидко набули популярності, тому купити їх не проблема. Продавці, як реп’яхи, самі будуть до вас чіплятися. Однак не варто купувати LTC де попало.

Є кілька способів покупки Litecoin:

  • на біржі;
  • через обмінник;
  • у торгашів.

Способи поширені, сервісів неймовірно багато, є свої переваги і недоліки. Я зараз розповім в деталях, де і як можна закуповуватися, а ви вже будете оцінювати це все і зможете вибрати для себе найоптимальніший варіант.

біржа

Це розсадник трейдерів, тому купити практично будь-яку валюту тут не складає труднощів. Якщо вже ми говоримо про лайткоіне, то тим більше купити можна дуже швидко. Там купа графіків, всяких ордерів, історії … Якщо ви не трейдер, то це не для вас. Вони за цим стежать.

У нас є два способи покупки: миттєвий і «з очікуванням». Розповім докладніше (на прикладі біржі Exmo).

Це спосіб «з очікуванням». Знайдіть на біржі «Торги», після чого вибирайте LTC, і як його купувати. Потім кількість необхідних монет і вартість однієї монети. Натискайте «Купити LTC». Так ви створюєте ордер на покупку крипти. Коли він реалізується? Коли з’явиться такий же ордер на продаж, або ордер, який більше за вас. Реалізація автоматична.

Плюси: можна купити за більш вигідним курсом. Мінуси: треба чекати. Якщо чекати набридне, то в таблиці активних ордерів можете скасувати його і купити миттєво.

Це швидка покупка. Ймовірно, що вона вас зацікавить більше (якщо ви не скнара, і не рветься за двома центами). Все те ж саме: торги, вибір пари … Потім потрібно натиснути кнопку «По ринку». Тут два варіанти: купити кількість або купити на суму (дико зручно, нічого рахувати не треба взагалі). Розберетеся, що робити?

Біржами користуються дуже часто. Крім іншого, вони захищені, гарантують збереження коштів і чесну угоду. Чим це перекривається? Новачкам не завжди зрозуміла система покупки по ліміту, тому вони часто губляться і не використовують цей спосіб.

Кілька популярних і перевірених майданчиків для Litecoin: Exmo, Poloniex, Yobit, Bittrex.

обмінники

Це як валютники. Можливо, кріптовалютние обмінники були створені колишніми валютниками (але це не точно). Незалежно від історії, це ще один спосіб купити Litecoin.

Як купити? Зайшли на обмінник, вибрали LTC в графі купую, USD або EUR (або що-небудь доступне, може це буде інша крипта) в графі «продаю». Вводите суму покупки, адресу гаманця для зарахування. Наче все. А, ще може знадобитися підтвердження обміну. Все, чекайте переказу коштів.

Де шукати обмінники? Можете в гуглі. Але, чесне слово, швидко набридне, та й ризикуєте. Є два хороших сервісу: Okchanger і Bestchange. Там вкажіть, що ви купуєте LTC, і спосіб покупки. Вам автоматично запропонують кращі сервіси. Можете підібрати для себе оптимальний по комісії, резерву коштів тощо.

торговці

Зайдіть на Bitcointalk. Там не тільки новини і тролінг. Як виявилося, там теж можна купити Litecoin. Іноді створюються окремі темки на кшталт «Продам лайткоін дорого», а іноді така пропозиція можна побачити в пості на якийсь суміжній темі. Оскільки цифрове срібло досить популярне, то на форумі продавців скоро буде більше, ніж снігу в Антарктиді.

Як це все відбувається? Знаходьте такого торговця і відписує йому. Домовляєтеся про умови (спосіб оплати, сума покупки, оплата «до / після», куди переводити і так далі) і проводите обмін. Важкий спосіб, кожен хоче платити останнім, тому тут треба включати всі свої комерційні задатки.

Ризик — це найголовніший мінус такої покупки. Ніхто не дасть вам гарантій, що продавець чесний, відгуків про нього ви не знайдете. Я б не вибирав цей спосіб при наявності двох попередніх. Спочатку торгуйся з ним, а потім ще на голках сиди, поки транзакція не підтвердитися. Якщо виявиться кидалово, то скаржитися буде нікому. Зате обійдетеся без сплати комісії.

як купувати

Тут варто почати з питання «що таке ринок криптовалюта?». Це дико популярна, що стрімко розвивається сфера, де за день відбувається більше, ніж здатні обробити всі 7 мільярдів людей разом узятих. Тому у вас є безліч способів покупки. Основу складають два:

  • за фіат;
  • за іншу криптовалюта.

Фіат — це звичні нам паперові гроші. Тобто, можна купити за рублі, долари, євро, крони, франки. Загалом, купуйте за ту валюту, яку ви ще не встигли здобути. Єдине, тут варто враховувати, що на біржах в основному грають долари і євро.

Купити за іншу крипту — це дуже класний спосіб, тому що не треба нічого поповнювати. Ви перекладаєте, наприклад, Primecoin, а вам відправляють Litecoin. Криптовалюта зараз багато, але найголовніше, що я не знаю, яка у вас є і скільки її. Та й ніхто не знає.

Способів розрахунку теж вистачає. Можете оплатити за допомогою WebMoney або Advanced Cash. Можете розрахуватися кредитною карткою. Якщо у вас є банківський рахунок, то дозволено оплачувати і звідти. Але є один дуже важливий нюанс при роботі з біржею: жоден із способів не діє безпосередньо. Потрібно буде поповнити гаманець на біржі, а лише потім можна здійснювати покупку.

Підводні камені

Головний підводний камінь покупки лайткоіна, та й будь-який інший криптовалюта — це хакерська атака. Звичайно, децентралізована система досить сильно захищена від цього, але випадків відомо вже немало. З цим можна зіткнутися під час роботи з обмінниками або біржами. Якщо їх хакнуть, то всі активні на той момент переклади, швидше за все, направлять на свій гаманець зловмисники.

Ще одна проблема — це швидкість транзакції. В принципі, LTC радує своєю швидкістю, але іноді блокчейн перевантажується. Якщо пощастить, то будете чекати кілька годин. Якщо немає, то транзакція може затягнутися на кілька днів. В такому випадку доведеться запастися терпінням.

Ну все, мені більше нічого додати. Розповів вам «від А до Я», як новачкові. Начебто нічого не упустив. У нас в соцмережах є всякі новини з цього приводу. Може і новий спосіб під’їде як-небудь.

Вдалої покупки! До скорого!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector