Як купити на WebMoney Bitcoin — інструкція

 • Як купити біткоіни на ВебМани
  • Автоматичний обмін титульних знаків WM на WMX в гаманці
  • Купівля біткоіни на wm.exchanger

 • Як купити біткоіни через ВебМани — інструкція
 • Вебмані (webmoney.ru) — електронна система розрахунків титульними знаками, які відповідають еквівалентів фіатних грошей і криптовалюта. Примітно, що в Росії WebMoney не зареєстрована як електронна платіжна система, оскільки титульні знаки юридично не є електронними грошима. Однак сьогодні ми поговоримо не про це, а про реалізацію в WebMoney Bitcoin-рахунку WMX. Розглянемо, як користуватися гаманцем і які можливості він надає.

  Як створити в ВебМани біткоіни-гаманець?

  Процес створення біткоіни-гаманця в системі WebMoney
  Новий біткоіни-гаманець створений в системі WebMoney

  В першу чергу на сайті необхідно зареєструватися, верифікувати аккаунт, перевірити номер телефону. Детально розбирати алгоритм реєстрації ми не будемо, оскільки він інтуїтивно зрозумілий і нічим не відрізняється від створінь акаунтів в платіжних системах або на біржових майданчиках.

  Після того успішного проходження реєстрації рахунку титульних знаків WM ще не доступні — вам їх потрібно створити. Це нескладний процес, вам не потрібно створювати гаманці для всіх еквівалентів валют, тільки для тих, якими ви плануєте користуватися. Нам, наприклад, потрібно створити рахунки в рублях, доларах і біткоіни. Зараз ми розберемо покроково, як це зробити, однак тут варто врахувати один момент — є кілька версій інтерфейсу гаманців:

  1. Keeper Standard (Mini) — сайт-сховище mini.webmoney.ru. Працює у всіх браузерах (в тому числі і мобільних), вхід здійснюється за логіном і паролем.
  2. Keeper WinPro (Classic) — програма для комп’ютерів на ОС Windows, доступ до якої здійснюється за допомогою спеціального секретного ключа. Відрізняється більш високою безпекою.
  3. Keeper WebPro (Light) — сайт сховище light.webmoney.ru. Працює у всіх браузерах, але є кращою за розширені можливості по управлінню рахунками. Вхід здійснюється за допомогою сервісу авторизації E-NUM, за допомогою особистого цифрового сертифікату або через логін і пароль.
  4. Keeper Mobile — мобільний додаток для різних ОС (Android, iOS, Windows Phone, Blackberry).

  Ми розглянемо алгоритм створення та використання в біткоіни-гаманця в Keeper Standard (Mini). При цьому створений рахунок буде відображатися у всіх версіях. Варто відзначити, що інтерфейс Кіпер Стандарт дуже нагадує мобільний додаток.

  Отже, створюємо біткоіни-рахунок на Вебмані:

  1. Виконуємо вхід на сайті mini.webmoney.ru і нас переносить на wallet.webmoney.ru/finances.
  2. У відкритому вікні бачимо білий плюсик в зеленому колі — натискаємо на нього. У нас відкривається контекстне меню, в якому найперший пункт «Додати гаманець», вибираємо його.
  3. Знову відкривається контекстне меню, де багато варіантів «Створити WM_-гаманець». Біткоіни відповідає титульний знак WMX, рублю — WMR, долара — WMZ, євро — WME. По черзі вибираємо кожен з потрібних нам еквівалентів валют для створення потрібних сховищ. Крім згаданих титульних знаків підтримуються рахунки Лайткоін, біткоіни Кеш, білоруські рублі, біржове золото та інші.
  4. Після створення кожного рахунку у вас буде з’являтися прямокутник з номером гаманця і балансом. Номер гаманця є 12 цифр і букву попереду, відповідну титульного знаку (Z — долар, X — біткоіни, R — рубль і так далі).

  Ваш біткоіни-рахунок буде мати такий вигляд: X000000000000 (замість нулів будуть цифри). Врахуйте, що це не біткоіни-адреса, як в інших гаманцях, а номер гаманця, на який вам можуть внутрісистемного переводити титульні знаки WMX.

  Важливо! 1 WMX = 0.001 BTC. 1 BTC = 1000 WMX.

  Як поповнити в WebMoney біткоіни-гаманець?

  Контекстне меню для поповнення WMX-гаманця
  Варіанти поповнення біткоіни-гаманця в системі ВебМани

  Для проведення саме поповнення (НЕ обміну інших титульних знаків із зарахуванням на WMX-гаманець) можна скористатися трьома способами. Про них і поговоримо.

  Поповнення WMX-рахунку з обмінників

  Перший спосіб передбачає перерахування коштів на номер гаманця. Його ви можете дати людині, яка вам переведе біткоіни зі свого рахунку. Найшвидший і зручний спосіб поповнення — обмінник:

  1. Переходимо на моніторинг bestchange.ru і вибираємо у вкладці «Віддасте» валюту, яку хочемо обміняти на біткоіни. У вкладці «Отримайте» вибираємо WMX.
  2. У відкритому вікні вибираємо найвигідніший курс (зазвичай він йде першим у списку). Не забуваємо дивитися на резерв і кількість відгуків про сервіс.
  3. Заходимо на вподобаний обмінник, вводимо необхідні дані і підтверджуємо операцію.

  Варто зазначити, що цей напрямок обміну не користується особливою популярністю. На момент написання статті на bestchange.ru купити біткоіни (WMX) можна за Я.Деньгі (гаманці попередньо повинні бути прив’язані), з карт Ощадбанку, Альфа-Банку, Тінькофф, Приват24 UAH і будь-яких доларових карт.

  Поповнення біткоіни-адреси, прив’язаного до WMX-рахунком

  Біткоіни-адреса, прив'язаний до WMX-рахунку, крупним планом
  Приклад біткоіни-адреси на ВебМани і мінімальна сума для його поповнення

  Другий спосіб передбачає поповнення саме біткоіни-адреси, який генерується в гаманці. Для його отримання вибираємо в інтерфейсі гаманця WMX-рахунок, під балансом натискаємо «Показати QR-код». У вікні відобразиться сам код і BTC-адреса.

  Зазначена адреса можна давати іншим для перерахування коштів, а можна обміняти іншу валюту, використовуючи моніторинг обмінників за таким же алгоритмом, як ми розглядали покупку WMX. Тільки у вкладці «Отримайте» потрібно вибрати Bitcoin. До слова, тут напрямків обміну набагато більше.

  Важливо! Мінімальна сума поповнення повинна складати від 0.0001 BTC (0.1 WMX).

  Введення засобів через crypto.exchanger

  Сторінка сайту crypto.exchanger для введення грошей
  Поля для заповнення при введенні грошей на сайті crypto.exchanger

  Цей спосіб передбачає покупку / продаж біткоіни на Вебмані з рахунків платіжних систем і карт в спеціальному сервісі. Для переказів підтримується:

  • QIWI;
  • Яндекс гроші;
  • Skrill;
  • Card2Card (RUB, USD, EUR, UAH, BYN);
  • Bank2Bank (RUB, USD, EUR, UAH, BYN).

  На сервісі можна купити BTC, вибравши чиюсь заявку із запропонованих або створивши свою. Працює він з біржового принципом. Щоб провести обмін, потрібно внести страховий внесок в розмірі 2%, після транзакції він не повертається. Що стосується комісії, то вона становить 0.1% від угоди.

  Створюємо заявку на покупку біткоіни:

  1. Переходимо на exchanger.money (Кнопка «Приватним особам» на верхній панелі і в категорії «Операції з WebMoney» перший в списку — «Exchanger: обмінний пункт»). Серед секцій сервісу вибираємо crypto.exchanger.
  2. На сторінці у верхній частині є два рядки з доступними криптовалюта і підтримуваними способами введення — вибираємо BTC зверху і, припустимо, Card2Card в другій сходинці. Знизу з’являється третій рядок з вибором валюти. У нас карта доларова, ви вибирайте свою валюту.
  3. Нижче відображається 2 поля — «Купити Bitcoin» і «Продати Bitcoin». У кожному з них є заявки, створені іншими користувачами. Якщо підходить курс, то можна провести операцію з чиєїсь заявці, але ми хочемо створити свою, тому в лівому полі покупки натискаємо синю кнопку «Створити нову заявку».
  4. На сторінці, заповнюємо форму — вибираємо напрям обміну і спосіб, вводимо суму, яку хочемо обміняти, BTC-адреса, час дії заявки в годинах, адреса електронної пошти та додаткову інформацію. Зверніть увагу, що після введення суми для покупки система сама відображає, скільки ви отримаєте біткоіни.

  Після того, як всі дані заповнені, натискаємо «Подати заявку». Як тільки вона буде виконана кимось із користувачів, зацікавлених в зворотному обміні, біткоіни зачислятся на ваш рахунок у вигляді титульних знаків WMX.

  Всі варіанти поповнення в WebMoney Bitcoin-рахунку можна подивитися, увійшовши в сховище і натиснувши на кнопку «Поповнити гаманець». Користувачеві пропонуються такі способи:

  1. Обміном з іншого свого гаманця. Якщо натиснути на цей пункт, то відразу відображаються інші відкриті рахунки для вибору.
  2. Обміняти BTC на WMX. Якщо вибрати цей варіант, то відкриється сторінка з реквізитами — номером гаманця, адресою, QR-кодом і подробицями поповнення.
  3. Обміняти будь-яку WM валюту на WMX. У цьому випадку користувач буде перенаправлений на біржу Exchanger, про яку ми докладніше поговоримо нижче.
  4. Виставити рахунок. У цьому пункті ви можете вибрати користувача, у якого ви запросите поповнення свого гаманця. Ця ж опція реалізована в пункті «Запросити», який ви знайдете внизу інтерфейсу сховища. Там же є опція «Створити платіжну посилання». Вибираючи її, можна створити посилання з певною сумою WMX і приміткою. Її можна буде відправити користувачеві будь-яким способом — на пошту, в месенджері. Тут же можна вибрати термін активації посилання.

  Як купити біткоіни на ВебМани?

  Ми розглянули, як поповнити BTC-рахунок зі стороннього ресурсу або, якщо говорити, простіше — як ввести в WebMoney Bitcoin. Зараз розглянемо детальніше процес покупки криптовалюта в самій системі.

  Щоб здійснити таку операцію, потрібно поповнити гаманець тими титульними знаками, за які плануємо покупку. Наприклад, ми плануємо обмін WMZ на Bitcoin. Для цього:

  1. Входимо в інтерфейс доларового гаманця (його номер починається з букви Z). Вибираємо «Поповнити» і в меню — «З банківської карти».
  2. Перед нами відкривається форма поповнення, в якій потрібно заповнити дані: сума в WMZ для введення, номер карти, термін дії та CVV-код.
  3. Натискаємо «Продовжити», підтверджуємо транзакцію і виконуємо всі вказівки системи до успішного поповнення.

  Гроші зараховані на WMZ-гаманець, тепер ми можемо обміняти їх на біткоіни двома способами — в самому гаманці за менш вигідним курсом і на сервісі Exchanger, про яку ми згадували вище, за більш вигідним курсом. Розглянемо покрокові алгоритми дій в першому і в другому ж випадках.

  Автоматичний обмін титульних знаків WM на WMX в гаманці

  Процес автоматичного обміну в системі WebMoney
  Меню для автоматичного обміну валют в платіжній системі WebMoney

  Для обміну WMZ на Bitcoin в самому гаманці:

  1. Заходимо в інтерфейс будь-якого гаманця (натиснувши на прямокутник, відповідний титульного знаку) і натискаємо на вертикальні три точки в правому верхньому куті.
  2. У контекстному меню тиснемо на останній пункт «Обміняти кошти» і перед нами з’являється форма обміну. Вводимо в першому полі суму для обміну і з спадаючого списку пропонованих еквівалентів вибираємо WMZ. У другому полі з’явиться сума, яку ми можемо отримати на гаманець. Для відображення біткоіни потрібно попередньо вибрати WMX.

  Зверніть увагу, що після полів введення внизу є інформація про курс і резерві обмінного автомата. Операція здійснюється миттєво і автоматично.

  Купівля біткоіни на wm.exchanger

  Процес покупки Bitcoin через wm.exchanger
  Купівля криптовалюта Bitcoin за рублі на wm.exchanger

  Перейти на wm.exchanger можна зі знайомою вже нам сторінки exchanger.money. Тільки серед секцій сервісу вибирати потрібно першу. До слова, після перерахування сервісів на сторінці є наочна кольорова схематична інструкція здійснення угод купівлі та продажу за своїми і обраним заявками.

  Отже, ми розглянемо, як купити WMX за WMR (титульні знаки рублів):

  1. На wm.exchanger.ru вибираємо в верхньому полі валюти для продажу і покупки. Ми купуємо біткоіни за рублі, тому у нас вийде WMX і WMR.
  2. У великому нижньому блоці розташовані заявки у напрямку зниження курсу. Перша, як правило, найвигідніша, але важливо дивитися і на ліміт заявки, якщо він менше, ніж вам потрібно, то ви не обміняєте все рублі і доведеться повторювати покупку на решту грошей.
  3. Вибравши заявку, заповнюємо суму обміну і підтверджуємо її. Гроші на наш рахунок зараховуються автоматично.

  Якщо сума обміну велика, а перші кілька заявок окремо її не покривають, не поспішайте вибирати менш вигідний курс нижче, де ліміт більше. Для таких випадків на сервісі в правому верхньому куті є кнопка «Швидкий обмін». Натиснувши на неї, ви погоджуєтеся на автоматичну скупку зустрічних заявок. Мінус в тому, що проведення операцій займає трохи більше часу — до 10 хвилин. Однак плюси вагоміше — ви скуповуєте WMX за більш вигідним курсом.

  Вище є кнопка «Створити свою заявку». До слова, при створенні заявки на wm.exchanger (на відміну від crypto.exchanger) страхову заставу 2% повертається, а комісія сервісу відсутня.

  Для тих, хто планує займатися торгівлею на wm.exchanger є можливість включення торговельного режиму. Крім того, в системі Вебмані пропонується торгувати без комісії на спеціальній інтернет-біржі indx.ru.

  Як купити біткоіни через ВебМани — інструкція

  Якщо ви хочете купити біткоіни через Вебмані, то частково знаєте вже як це зробити — поповнити будь-який WM-гаманець і зробити обмін автоматично в інтерфейсі самого сховища або на сервісі wm.exchanger.

  Якщо ви планували купити криптовалюта, щоб вивести її на інший гаманець, то слід використовувати один з вищерозглянутих способів безпосередньо для самої покупки, після чого в інтерфейсі WMX-сховища натиснути на «Перевести» і вибрати зручний спосіб.

  Звичайно, вводити на сервіс фіат, купувати біткоіни і виводити його на інший гаманець — не найвигідніший варіант покупки. Однак в деяких випадках і він може вам знадобитися. Наприклад, якщо ви шукаєте, як купити біткоіни за рублі через WebMoney, а сама валюта у вас в титульних знаках WMR. Хоча в такому випадку теж можна скористатися обмінником:

  1. На моніторингу bestchange.ru вибираємо в лівій колонці WMR, а в правій — Bitcoin (BTC).
  2. У списку сервісів нам потрібен обмінник з найбільш вигідним курсом, відповідним лімітом і великою кількістю позитивних відгуків.
  3. Переходимо на обраний обмінник, вводимо дані для проведення операції і підтверджуємо її.

  Ми розглянули, як створити WMX-сховище, як купити біткоіни через ВебМани, як його ввести в систему розрахунків, обміняти і вивести. Які можна зробити висновки? Додавання в ВебМани біткоіни-рахунку і підтримка інших криптовалюта — безумовно важливе і, що важливо, грамотно реалізоване рішення. У користувача є можливість купувати, продавати, торгувати на біржі, а головне — завжди мати доступ до швидкого обміну в разі обвалу курсу.

  Ссылка на основную публикацию
  Adblock
  detector