Як вивести Сатоши на біткоіни-гаманець — кращі гаманці для збору Сатоши

 • Біткоіни-гаманець Сатоши на майданчику Coinpot: кращий гаманець для збору Сатоши
 • Використання гаманця blockchain.com в якості основного сховища Сатоши
 • Збір безкоштовних Сатоши на кранах в перспективі може стати досить прибутковим заняттям (якщо використовувати багато майданчиків і розвинути широку мережу рефералів). Однак накопичені монети не можуть зберігатися безпосередньо на крані — їх в будь-якому випадку треба перекидати на один гаманець. Сьогодні існує багато різновидів біткоіни-гаманців, однак не всі вони ідеально підходять для накопичення дрібних сум. У сьогоднішньому огляді ми з’ясуємо, чи є кращий біткоіни-гаманець для збору Сатоши, який забезпечить безпеку монет і не викличе незручностей при використанні.

  Мікрокошелек Faucethub — реєстрація та застосування

  Головна сторінка мікрокошелька Faucethub
  Підтримувані криптовалюта на мікрокошельке Faucethub

  Сайт faucethub.io одночасно грає роль ротатора кранів і мікрокошелька, на який можна скидати монети, накопичені на сполучених з ним ресурсах. Якщо використовувати цей майданчик, вам не доведеться зберігати Сатоши в різних місцях. Вони будуть збиратися на одному балансі, з якого потім їх можна виводити на інші гаманці. Алгоритм користування ресурсом Faucethub досить простий, однак тут є деякі моменти, в яких потрібно розібратися.

  Щоб вам було простіше зорієнтуватися, ми підемо по порядку.

  Реєстрація на Faucethub

  Поля для заповнення при реєстрації на сервісі Faucethub
  Сторінка для реєстрації на майданчику Faucethub

  Цей процес не викличе труднощів ні в новачків, ні у досвідчених користувачів. Він включає в себе кілька найпростіших кроків:

  1. Переходимо за адресою faucethub.io і тиснемо на кнопку SIGNUP. Заповнюємо всі надані поля. Прописуємо нік користувача, адресу електронної пошти (2 рази), біткоіни-адреса, пароль (теж 2 рази). Врахуйте, що сайт буквально змушує людину вигадувати складний код доступу. Він прийме тільки пароль, що містить цифри, великі і маленькі букви. Якщо ви не виконаєте хоча б одне з трьох умов, реєстрація не відбудеться.
  2. Погоджуємося з умовами сайту, розгадуємо капчу і натискаємо на кнопку Sign up.
  3. Підтверджуємо реєстрацію переходом по посиланню, яке буде в листі, відправленому на електронну пошту.
  4. Вписуємо нік і пароль і входимо на сайт.

  Загальний огляд інтерфейсу

  Як виглядає профіль користувача на сайті Faucethub
  Оформлення головної сторінки профілю на Faucethub

  На жаль, російська мова на даному ресурсі не підтримується, але навіть примітивних знань англійської вистачить, щоб розібратися в роботі платформи. На головній сторінці представлений список підтримуваних криптовалюта — всього їх 12. Вгорі знаходиться 8 основних вкладок:

  1. FORUM — тут можна обговорювати торги і останні новини кріптовалютного світу. До речі, для російськомовних користувачів передбачений окремий розділ.
  2. EXCHANGE — внутрішній кріптовалютний обмінник. Тут ви зможете обмінювати одну з підтримуваних валют на біткоіни, щоб швидше накопичити необхідну суму. Така функція особливо корисна для тих, хто працює на кількох кріптовалютних кранах.
  3. FAUCETS — в цій вкладці представлений список всіх підтримуваних кранів. Передбачена сортування по криптовалюта, типу дії, за яке платять Сатоши (введення капчі, гра, перегляд реклами). У таблиці з кранами вказана найбільш важлива інформація про них: коли ресурс доданий на Фаусетхаб, який максимальний дохід можна отримати за раз, часовий інтервал між збором кріптомонет. В цілому, всі пов’язані майданчика можна розділити на дві великі групи: крани з моментальною виплатою на Faucethub (Hotcoins, bigbtc.win, getfree.co.in) і ресурси, на яких потрібно накопичити певний мінімум для виведення (Cointiply, adbtc.top, smurfgo.com). Як правило, на сервісах другого типу є можливість виведення на будь-який гаманець, проте умови таких транзакцій не найвигідніші (більш високий поріг і збільшена комісія).
  4. CHECK BALANCE — в цій вкладці можна переглядати статистику гаманців, прив’язаних до аккаунту.
  5. GAMES + — тут вам запропонують зіграти в одну з трьох ігор для збільшення балансу Сатоши (або інших кріптомонет). Ви можете випробувати удачу в лотереї, в грі «Камінь-ножиці-папір», а також в рулетці, де треба ставити за принципом більше / менше.
  6. FREE BITCOIN — вкладка, в якій вам запропонують отримати додаткові гроші за проходження опитувань.
  7. MORE — вкладка, що містить контекстне меню. Тут можна ознайомитися з умовами отримання преміум-аккаунта, почитати новини кріптовалютного світу, перейти в розділ допомогу, подивитися статистику за все сайту.
  8. USER — вкладка для роботи з вашим аккаунтом. Тут ви зможете вивчати особисту статистику, стежити за доходом від рефералів, виводити гроші на інші гаманці.

  Що потрібно зробити перед початком збору Сатоши?

  Сторінка для прив'язки адреси біткоіни-гаманця на сайті Faucethub
  Поле для введення адреси біткоіни-гаманця для прив’язки до профілю на Faucethub

  На Фаусетхабе не можна створювати нові біткоіни-адреси. Потрібно прив’язувати до аккаунту вже існуючі ідентифікатори програмних, онлайнових, біржових або мобільних клієнтів. Робиться це дуже просто:

  1. Наводимо курсор на вкладку USER і вибираємо пункт User Dashboard.
  2. У меню натискаємо на вкладку Wallet Addresses.
  3. Вибираємо криптовалюта біткоіни і прописуємо в спеціальному полі публічний ідентифікатор гаманця.
  4. Натискаємо на кнопку Link This Address.

  Тепер ви зможете використовувати прив’язаний адресу при реєстрації на кранах Фаусетхаба. Можна додати в акаунт кілька гаманців і застосовувати їх на різних платформах. Досить цікавим є той факт, що синхронізовані адреси не накопичують Сатоши окремо. Вони формують загальний баланс вашого профілю. А ось статистика для кожного ідентифікатора своя.

  Як вивести Сатоши на біткоіни-гаманець Faucethub?

  Процес виведення Сатоши з крана Cointiply
  Сторінка для виведення Сатоши з крана Cointiply на гаманець Faucethub

  Цей процес виглядає приблизно однаково як на кранах з моментальною виплатою, так і на сервісах з мінімальним порогом. У першому випадку вам треба просто зібрати Коін і відразу натиснути на кнопку Withdraw. Монети автоматично перекинуться на баланс облікового запису. За таким принципом, наприклад, працює сервіс bigbtc.win. Відстежити переклад можна через статистику біткоіни-адреси, яку ви вказали при заході на кран. Деякі платформи (наприклад, bitkoins.online) зовсім не вимагають від людини ніяких дій при виведенні. Вони відразу кидають монети на рахунок профілю.

  Переклад Сатоши з майданчиків, що мають мінімальний поріг, вимагає трохи більше дій. Наприклад, на сайті Cointiply.com монети виводяться так:

  1. Натискаємо на кнопку свого аккаунта (це ваш нікнейм у верхній частині екрану).
  2. Кількома на пункт Withdraw.
  3. Вибираємо розділ Withdraw to Your FaucetHub Account.
  4. Вводимо біткоіни-адреса, прив’язаний до профілю.
  5. Прописуємо суму, яку хочемо вивести (вона повинна бути не менше ніж 35 000 Сатоши).
  6. Кількома на кнопку Withdraw.

  Слід враховувати, що переклади з сайтів по типу Cointiply приходять не відразу. Як правило, транзакція триває близько доби.

  Висновок Сатоши з біткоіни-гаманця Фаусетхаба

  Сторінка для виведення біткоіни з Faucethub
  Поля для заповнення при виведенні біткоіни з балансу Faucethub

  Переклад накопичених монет на повноцінний гаманець BTC здійснюється за таким алгоритмом:

  1. Заходимо в розділ User Dashboard і тиснемо на пункт Withdraw.
  2. У пункті Bitcoin Address вибираємо один з прив’язаних публічних ідентифікаторів.
  3. В поле праворуч прописуємо виведену суму (вона повинна складати як мінімум 20 000 Сатоши).
  4. Натискаємо на кнопку Submit Withdraw Request.

  Створювати запит на висновок можна в будь-який день, але його обробка (при стандартних умовах) здійсниться тільки в неділю. Сума комісійної збору буде залежати від кількості пересилаються монет.

  Також на Фаусетхабе можна замовити виплату в день створення заявки. Для цього потрібно поставити галочку навпроти пункту Expedite this withdraw. Однак плата за дану послугу просто колосальна для збирачів монет — 100 000 Сатоши.

  Плюси і мінуси мікрокошелька FaucetHub

  Сильні і слабкі сторони цього ресурсу ми винесли в наступну таблицю:

  перевагинедоліки
  Майданчик дозволяє накопичувати Сатоши з різних кранів на одному балансі, що дуже зручно.Немає російськомовної локалізації.
  При роботі з декількома кранами можна порівняно швидко накопичити суму, необхідну для виведення на повноцінний гаманець.Щоб отримувати високий дохід, на майданчику треба повноцінно працювати — систематично відвідувати різні крани, регулярно залучати рефералів.
  На сайті є внутрішній обмінник, завдяки якому підтримувані криптовалюта можна конвертувати в біткоіни, що прискорить набір мінімальної суми.
  На майданчику передбачено кілька додаткових шляхів самостійного заробітку.На функціональних кнопках розташовуються рекламні посилання.
  Ви можете підвищувати рівень вашого облікового запису. Наприклад, отримувати досвід можна за проходження опитувань. Чим вище рівень, тим вище відсоток реферального програми. Крім того, від рівня залежать максимальні ставки в іграх.Майданчик погано відноситься до тих, хто працює сам. Відомі випадки блокування людей, які за кілька місяців не залучили жодного реферала або залучили, але мало. Крім того, в окремих випадках може «прилетіти» бан з незрозумілих причин, який, на щастя, через певний час знімається.
  Сервіс має хороший захист від зломів.

  Біткоіни-гаманець Сатоши на майданчику Coinpot: кращий гаманець для збору Сатоши

  Криптовалюта, підтримувані майданчиком Coinpot
  Головна сторінка профілю на сервісі Coinpot

  Напевно, багато кріптовалютние користувачі чули про хороший кран moonbit.co.in, пов’язаний з мікрокошельком Coinpot. Сам по собі сайт, роздає безкоштовні монети, вельми надійний. На ньому є вигідна реферальная програма (50%) і передбачені додаткові бонуси за збір Сатоши (денний і Mystery). Вкрай зручний і принцип заробітку: монети «капають» самі, а користувачеві лише іноді необхідно заходити на сайт, щоб зібрати Сатоши автоматично на гаманець біткоіни на Коінпоте.

  І все б нічого, але через дорожнечу біткоіни Сатоши накопичуються дуже повільно і в малій кількості. З цієї причини збір мінімальної суми для перекладу на повноцінний гаманець (а вона становить 10 000 монет) може тривати не один рік. Але на щастя на мікрокошельке Coinpot передбачений ряд функцій, за допомогою яких можна значно прискорити цей процес. Давайте ж дізнаємося, як цього домогтися.

  Для початку реєструємося на платформі Coinpot:

  1. Заходимо на сайт coinpot.co і тиснемо на кнопку Register.
  2. Заповнюємо всі надані поля: прописуємо e-mail і двічі вводимо пароль.
  3. Розгадуємо капчу і тиснемо на кнопку Register.
  4. Входимо в свій профіль.

  У головному меню мікрокошелька ви побачите, які криптовалюта на ньому можна накопичувати. Якщо точніше, то ви зможете збирати:

  • Bitcoin — на згаданому сервісі Moonbit.co.in;
  • Bitcoin Cash — на Moonbitcoin.cash;
  • Dogecoin — на сайті Moondoge.co.in;
  • Dash — на Moondash.co.in;
  • Litecoin — на платформі Moonliteco.in.

  Також, в головному меню є розділ COINPOT TOKENS, але про нього ми поговоримо трохи пізніше.

  Для швидкого накопичення Сатоши вам необхідно зареєструватися на всіх вищезазначених ресурсах. Реєстрація вкрай проста — треба вписати в поле електронну пошту, вказану при створенні профілю на Коінпот. Після цього на всіх кранах почнеться автоматичне накопичення монет. Вам потрібно заходити на них 2-3 рази на день, щоб переводити на мікрокошелёк «накапав» Коін. А тепер переходимо до найцікавішого.

  За збір кожної криптовалюта майданчик Coinpot нараховує вам по 3 монетки. Всього ви збираєте 5 видів кріптомонет, а це значить, що за 1 візит ви отримуєте 15 монет. Якщо переводити гроші на мікрокошелек 3-4 рази на день, можна отримувати 45-60 монет.

  Ці активи потім можна конвертувати в будь-яку підтримувану криптовалюта. Звичайно, для отримання нормального доходу необхідно назбирати хоча б 500 монет, а вже потім проводити конвертацію. Але якщо заходити на крани регулярно, ви швидко заробите цю суму.

  Припустимо, ви назбирали 1000 монет і хочете перевести їх в Сатоши. Робиться це так:

  1. Наводимо курсор на стрілку під балансом і вибираємо пункт Convert tokens to.
  2. У графі Convert to вибираємо пункт Bitcoin Core (якщо він не стоїть біля вас за замовчуванням).
  3. Вводимо суму, яку хочемо поміняти (в нашому випадку, це 1000). Станом на 06.07.2018 за 1000 безкоштовних монет можна отримати 1483 Сатоши. Результат обміну завжди різний, адже він безпосередньо залежить від поточного курсу монет BTC.
  4. Внизу вводимо пароль свого профілю. Тиснемо на кнопку Convert і підтверджуємо обмін.

  Заявлене число монет відразу ж надійде на баланс внутрішнього біткоіни-гаманця.

  Здавалося б, сума в 1483 Сатоши непогана, але її все одно недостатньо для досягнення мінімального порогу. І ось тут ми доходимо до самого приємного моменту: конвертувати в Сатоши можна не тільки бонуси, але і все що накопичуються криптовалюта. Таким чином, навіть якщо ви не розвинете широку мережу рефералів, вам вдасться досягти мінімальної суми для виводу досить швидко.

  Якщо ж говорити про те, як перевести Сатоши на біткоіни-гаманець для постійного зберігання, то тут теж все просто:

  1. Наводимо курсор на стрілку під балансом біткоіни і вибираємо пункт Withdraw Bitcoin Core.
  2. У відповідному полі прописуємо адресу гаманця, на який хочемо вивести накопичені монети.
  3. Трохи нижче вказуємо суму для виводу і вводимо свій пароль. Розгадуємо капчу і натискаємо на кнопку Withdraw.

  Що стосується комісійного збору, то він залежить не стільки від суми, скільки від гаманця, на який перекидаються монети. Так, якщо ви вирішите вивести Сатоши на Xapo, SpectroCoin, Mellow Ads або будь-який інший сервіс, який не належить до системи Faucet, комісію з вас не знімуть. Певний відсоток утримується тільки в трьох випадках:

  • при виведенні на Faucet Fly — 1,5%;
  • при виведенні на FaucetHub — 1,5%;
  • при виведенні на Faucet System — 1%.

  Транзакція займає близько 48 годин.

  Підводячи підсумки, можна виділити наступні переваги і недоліки платформи Coinpot:

  плюсимінуси
  Простий інтерфейс сайту, в якому розберуться навіть новачки.Немає російськомовної локалізації.
  Майданчик дозволяє збирати кілька криптовалюта, які потім можна конвертувати в один цифровий актив, щоб швидше накопичити мінімальну суму для виведення.Платформу можна назвати стовідсотково безпечною. За замовчуванням ваш профіль захищений тільки електронною поштою і паролем, причому ніяких особливих вимог до коду доступу у системи немає (за винятком того, що пароль повинен містити 8 символів). Звичайно, можна ще активувати двухфакторную аутентифікацію, але навіть вона не зможе гарантувати стовідсоткову безпеку монет. На наш погляд на Фаусетхабе все-таки більше запобіжних заходів — там за замовчуванням потрібно складний пароль, плюс система сама вимагає підтвердження особи, якщо ви заходите на сайт з іншого IP (на e-mail надсилається лист з одноразовим кодом).
  Сервіс надає безкоштовний внутрішній актив — COINPOT TOKENS. Його теж можна переводити в одну з підтримуваних криптовалюта.
  На сайті немає рекламних посилань, як, наприклад, на Фаусетхабе.
  Мінімальний поріг для виведення біткоіни становить всього 10 000 Сатоши, що не так вже й багато.
  Платформа не стягує комісію при перекладі на більшість гаманців (за винятком Faucet Fly, FaucetHub і Faucet System). І навіть в цих трьох випадках збір просто мізерний.
  На сайті передбачені додаткові методи поповнення балансу — лотерея і ставки на більше / менше.

  Використання гаманця blockchain.com в якості основного сховища Сатоши

  Інтерфейс онлайн-гаманця blockchain.com
  Оформлення гаманця blockchain.com

  Як було сказано вище, FaucetHub і Coinpot — це лише мікрокошелькі. У них немає своєї адреси, тому з їх допомогою можна розпоряджатися криптовалюта на власний розсуд. Для цього потрібно повноцінний гаманець, і одним з найбільш підходящих варіантів є платформа blockchain.com.

  Щоб завести гаманець на цьому ресурсі, треба виконати кілька простих дій:

  1. Переходимо за адресою blockchain.com і тиснемо на кнопку GET A FREE WALLET.
  2. Заповнюємо всі надані поля і реєструємося.
  3. Підтверджуємо реєстрацію переходом по посиланню в листі, який прийде на e-mail.
  4. Входимо в свій профіль.
  5. Вибираємо пункт Bitcoin і тиснемо на кнопку «Отримати». Ви побачите згенерований біткоіни-адреса, на який можна отримувати Сатоши з мікрокошельков, кранів або від інших користувачів.

  Щоб зрозуміти, чому саме цей сервіс підходить для збору Сатоши з кранів, ми розглянемо його переваги і недоліки:

  плюсимінуси
  Швидке створення гаманця. Не потрібно завантажувати і встановлювати клієнт, виділяти місце на жорсткому диску для блоків транзакцій (як на Bitcoin Core). Гаманець заводиться буквально за 3 хвилини.Сайт в повному обсязі русифікований.
  Немає обмежень по депозиту. Ви можете скидати на баланс навіть мізерні суми (100-200 Сатоши).Не підтримуються фіатние валюти. Щоб обміняти біткоіни на долари, рублі або гривні, треба користуватися біржовими гаманцями або онлайн-обмінниками.
  На майданчику передбачено кілька заходів безпеки. Ваш аккаунт має персональний ID, можна налаштувати верифікацію по електронній пошті, зробити прив’язку до смартфону, створити підказку для пароля і резервну фразу для відновлення доступу.
  Крім біткоіни, сайт підтримує Ефіріум і біткоіни Кеш. Ви можете здійснювати взаємний обмін цих криптовалюта.У тому випадку, якщо ресурс припинить існування, ви втратите всі гроші, так як вони зберігаються не у вас, а на окремому сервері.
  Заходити в свій профіль можна з комп’ютера на будь-якій операційній системі. Також можливий доступ зі смартфона, що робить користувача мобільним і не прив’язує до одного девайсу.Як і будь-який онлайн-гаманець, blockchain.com подвержён зломів більше, ніж програмні клієнти.

  В цілому можна сказати, що даний ресурс не ідеальний, але через відсутність обмежень по депозитах і завдяки непоганим заходам безпеки, він цілком може стати хорошим сховищем для зібраних на кранах Сатоши.

  Ну що ж, ми дізналися, як проходить збір Сатоши з кранів на біткоіни-гаманець FaucetHub і Coinpot, а також з’ясували, як переводити гроші в постійні сховища і який ресурс для цих цілей краще всього використовувати. Сподіваємося, що викладена інформація допоможе вам в процесі накопичення кріптомонет. Дерзайте!

  Ссылка на основную публикацию
  Adblock
  detector