Як купити Ripple через Ківі: обмінники і біржі

Ripple — одна з найперспективніших криптовалюта, яка, на думку багатьох аналітиків, в цьому році може показати пристойний зростання. Зараз саме час інвестувати в Ripple, якщо ви замислюєтеся над вигідним вкладенням. Є кілька способів, як це зробити. Ми розглянемо, як купити Ripple через електронну платіжну систему Qiwi, якщо ваші рублі знаходяться саме в цій системі.

Кріптовалютние гаманці не підтримують прямі переклади з рублями. Виняток — мультивалютний Кріптонатор, де можна безпосередньо поповнити рахунок рублями з Яндекс.Денег або карти Visa / Mastercard. Потім прямо в гаманці обміняти рублі на Ріппл. Однак з Qiwi цей сервіс не працює. Тому поповнити Ripple рахунок на кріптовалютном гаманці рублями Qiwi можна тільки через обмінник або біржу.

Незалежно від того, на якому гаманці ви збираєтеся зберігати ваші Ріппли — на GateHub або на Ledger Nano S (що більш безпечно), щоб поповнити такий гаманець XRP, потрібно звернутися до одного з обмінних сервісів. Звертаємо вашу увагу на особливість криптовалюта Ріппл. Для підтримки мережі на будь-який гаманець Ріппл (крім бірж, де монети зберігаються на загальному біржовому гаманці) спочатку потрібно покласти 20 XRP для активації і тільки потім переводити всю суму, яку ви збираєтеся там тримати. В принципі, можна поповнити все однією транзакцією, а гаманець автоматично зарезервує 20 XRP, які ви вже зняти потім не зможете. Але в такому випадку, транзакція може зайняти деякий час, що можливо, змусить вас похвилюватися. Якщо гаманець буде заздалегідь активований, такі транзакції проходять швидко.

Обмін рублів Qiwi на Ripple через обмінник

Процес обміну QIWI на Ripple через сервіс bestchange.ru
Список обмінників для покупки Ripple за QIWI RUB

Найпростіший спосіб купити Ripple через Ківі — звернутися в обмінник. Знаходимо потрібний через сервіси моніторингу, наприклад, bestchange.ru. У колонці «віддасте» вибираємо Qiwi RUB, в колонці «отримаєте» — Ripple (XRP). Отримуємо список сайтів, які підтримують цей напрямок обміну. Всім їм можна довіряти, оскільки вони проходять перевірку часом і незалежними сервісами моніторингу. Найвигідніші знаходяться зверху.

Перейдемо на перший же 24paybank.com (якщо його резерв достатній для вашого обміну) і подивимося, скільки ми можемо отримати Ripple, наприклад, за 1000 Ківі рублів. При переході по посиланню моніторингу ми відразу потрапляємо на відповідну сторінку сайту-обмінника з калькулятором. Бачимо, що на моент написання статті за 1000 рублів на Qiwi ми можемо отримати трохи більше 25 Ріпплов — якраз достатньо, щоб активувати наш Ріппл гаманець, якщо ви раніше цього не зробили. Для здійснення операції потрібно ввести номер телефону (гаманця Qiwi), електронну пошту, адресу Ріппл гаманця і Destination tag (опційно). Після натискання кнопки «Почати обмін» потрібно буде підтвердити переклад рублів на номер Ківі обмінного сайту, який ви заповніть на сторінці платежів у вашому кабінеті Qiwi.

Сторінка обмінника для покупки Ripple за QIWI рублі
Поля для заповнення при покупці Ріппл за КИВИ рублі

Процедура абсолютно ідентична на всіх сервісах обміну. Для порівняння подивимося, скільки ми можемо отримати Ріпплов на іншому сервісі ww-pay.com.

Заповнені поля при покупці Ripple за QIWI рублі
Приклад заповнення полів при обміні QIWI RUB на Ripple

Як бачимо, суми практично однакові — різниця складає соті частки Ріппл. Купівля Ріппл за рублі Qiwi через обмінник — це дуже проста процедура, яка навряд чи викличе у вас труднощі. Головне, правильно заповнити поле Ripple-адреси, щоб кошти не пропали під час транзакції, тому що повернути тоді їх буде неможливо. Навіть якщо ви вставляєте скопійований адресу, будьте уважні, тому що перший і останній символ можуть залишитися невиділеними, відповідно, не потраплять в поле адреси.

Як купити Ripple за Ківі рублі через біржу?

Сторінка на біржі Exmo, де можна вибрати QIWI для поповнення рахунку
Платіжна система QIWI обрана для поповнення балансу

З популярних бірж трохи таких, які мають російськомовний інтерфейс. Ще менше тих, які працюють з російською валютою. Найбільш популярна і адаптована до російського сегменту ринку — біржа Exmo. У ній можна поповнювати рахунок безпосередньо в рублях. На її прикладі ми і розглянемо, як купити Ripple за рублі Qiwi.

Купівля через біржу Exmo беззастережно вигідна тим, хто зберігає невеликі суми на і особливо тим, хто бере участь в кріптовалютних торгах. Незважаючи на те, що Exmo гарантує збереження коштів, ми знаємо чимало прикладів злому інших бірж. Тому на 100% впевненим у безпеці бути не можна. Але якщо ваш портфель диверсифікований, і ви зберігаєте на ньому різні, в тому числі екзотичні криптовалюта невеликими сумами в надії на їх зростання, біржа краще. Більшість гаманців підтримує лише найпопулярніші криптовалюта, а мати справу з купою різних гаманців теж не дуже зручно.

У деяких випадках вигідніше купувати криптовалюта на біржі, а іноді в обміннику. Все залежить від того, за яку валюту ви купуєте монети і з якою платіжної системи міняєте фіат. Подивимося, чи вигідно буде купити Ripple через біржу з тим, щоб потім вивести його на свій кріптокошелёк. Доведеться зробити кілька обмінних операцій.

  1. Після реєстрації на біржі і підтвердження через електронну пошту заходимо в свій гаманець Exmo і бачимо довгий список валют і криптовалюта.
  2. Вибираємо RUB і «Поповнити».
  3. Потрапляємо на сторінку, де нам пропонується кілька способів поповнення, в тому числі поповнення за допомогою платіжної системи Qiwi.
  4. Вибираємо іконку Qiwi і потрапляємо в платіжну систему, де потрібно буде ввести номер Ківі, який надасть біржа.

Зверніть увагу, що при першому поповненні через Qiwi знадобиться час до двох діб для ідентифікації вашого гаманця (на практиці вистачає і півдня). Друге і подальше поповнення відбуваються швидко. Одноразово можна поповнити на суму від 1000 до 15000 рублів. При цьому біржа стягує досить велику комісію — 5,9%. Тобто на гаманець Exmo доведеться не 1000 рублів, а 941 р. Подивимося, скільки Ріпплов ми зможемо купити на ці гроші.

Отже, на рахунку Exmo у нас є 941 рубль. Переходимо у вкладку «Обмін» і заповнюємо поля для підрахунку.

Сторінка для покупки Ріппл за рублі на біржі Exmo
Процес обміну рублів на Ріппл через біржу Exmo.com

Бачимо, що на гаманець Ripple в Exmo ми отримаємо менше 25 XRP. Таким чином, покупка Ripple через біржу виходить менш вигідною, якщо поповнювати рахунок рублями Ківі безпосередньо. А якщо ще й виводити на інший кріптокошелек куплені Ріппли, то потрібно буде заплатити ще стандартну комісію за транзакцію в 0,02 XRP.

Виводиться Ріппл з Exmo так само, як і поповнюється. Заходимо в гаманець вибираємо потрібну криптовалюта (Ріппл), натискаємо «Вивести» і заповнюємо поле адреси Ripple. Через кілька хвилин на вашому гаманці з’являться монети.

Електронний гаманець Qiwi безпосередньо підтримують деякі кріптобіржі. Кріптокошелькі для онлайн або холодного зберігання тим більше її не підтримують. Таким чином, оптимальним варіантом залишається опосередковане поповнення через обмінні сервіси — і швидко, і вигідно, і досить просто.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector