Як обміняти Ripple на рублі: інструкція по обміну XRP

При довгостроковому зберіганні або просто торгівлі криптовалюта рано чи пізно виникає необхідність виведення в фіат. У більшості випадків алгоритм обміну будь-крипти на будь-яку фіатную валюту ідентичний, але сьогодні ми розглянемо конкретно, як обміняти Ripple на рублі.

Провести операцію можна декількома способами: через біржу, обмінник або мультивалютний гаманець. При цьому слід розуміти, що підійдуть не всі майданчики, а тільки ті, які підтримують обидві валюти — Ріппл і рубль.

Обмін Ripple на рублі через обмінники

Обмін XRP на RUB через обмінники
Обмінник на bestchanger.ru для обміну Ріппла на рублі

Найшвидшим, простим і вигідним способом обміну XRP на рублі є використання обмінника. Вибрати кращий сервіс можна і самостійно, знайти їх можна в будь-якому пошуковику. Однак краще скористатися сайтами-прогнозам, до яких відноситься bestchange.ru. Зручний інтерфейс, надійні і перевірені сервіси, широкий вибір обмінних пар — це далеко не всі переваги сайтів з моніторингу. Тут можна вибрати не тільки сервіс з продажу XRP, а й обмінники рублі на Ripple, якщо вам потрібно купити крипту.

Основна особливість обмінних пунктів онлайн в тому, що на них можна обміняти монети з будь-якого виду гаманця. Навіть якщо ваші Ріппли зберігаються на паперовому або апаратному сховище, вивести їх в фіат через обмінник не складе труднощів.

Перш, ніж міняти нашу крипту на рублі потрібно врахувати наступне:

  • Підготувати адресу і приватний ключ кріптовалютного гаманця.
  • Визначитися, куди відправляти рублі.

Якщо у вас все готово, то приступимо. Розглянемо покроково інструкцію по обміну XRP на RUB:

  1. На bestchange.ru вибираємо в лівій табличці цікавить на крипту і фіатную валюту, нашому випадку це Ріппли і рублі. Припустимо, що у нас немає карти жодного банку, перерахованого в моніторингу обмінників і виберемо в якості сховища рублів карту Visa / MasterCard.
  2. Перед нами відразу відкриється вікно вибору обмінників. Переходимо на перший в списку, оскільки він найвигідніший. Так зроблено системою за замовчуванням для зручності користувачів. У нас це обмінник imexchanger.pro.
  3. Вибираємо в обміннику криптовалюта, яку хочемо обміняти — Ріппл і валюту, яку хочемо отримати — Рубль на карту Віза / МастерКард. Дивимося на ліміти і комісію. Перерахувати можна від 100 до 2000 монет. При цьому мінімальна комісія — 6 XRP. Якщо вам підходять ці умови, то вводите дані, ставите галочку, що погоджуєтеся з умовами і натискаєте «Створити заявку» або «Обміняти». Якщо ж з якихось причин вас не влаштовує обмін Ripple на рублі на таких умовах, то повертаєтеся на головну і вибираєте наступний у списку обмінник. Так робите до тих пір, поки не знайдете сервіс, який вас влаштує.

У нас прямий обмін Ріппла на рублі вийшов з результатом — 3444,93 рубля за 100 кріптомонет.

Як обміняти Ріппл на рублі через біржу — інструкція

Покрокове поповнення Ріппл-рахунку на біржі EXMO
Поповнення Ripple-рахунку на EXMO

Обмін через біржові майданчики часто займає більше часу і менш вигідний, однак і він використовується. В першу чергу цікавить нас операцію проводять через біржу в тому випадку, якщо саме на ній зберігаються Ріппли, однак навіть якщо це не так, то спосіб все одно заслуговує на увагу, як альтернатива обмінки.

Використовуємо для прикладу біржу EXMO. Вона відрізняється простим, зрозумілим російськомовним інтерфейсом і надійністю, ніж заслужила довіру і популярність у користувачів. Перш, ніж обміняти Ripple на рублі, їх потрібно ввести на біржу. Розглянемо весь процес крок за кроком:

  1. На біржі входимо у вкладку «Гаманець» і навпаки XRP вибираємо «Поповнити».
  2. У вікні бачимо, що комісія за введення крипти відсутня, а мінімальна сума депозиту дорівнює 10 монет. Нижче є адреса і Destination tag, які потрібно скопіювати.
  3. Входимо в інтерфейс гаманця, на якому зберігаються Ріппли і у вкладці «Надіслати» вказуємо адресу призначення, скопійований на біржі.

Після зарахування переходимо у вкладку «Обмін» і вибираємо в графі «Я віддаю» — XRP, а «Я отримую» — RUB.

Обмін 100 Ripple на рублі на біржі EXMO

На момент написання статті 100 Ріпплов можна обміняти на 3534 рубля. Однак не варто радіти, що тут курс вигідніше, адже нам ще потрібно вивести рублі на карту, щоб зняти. Для цього в уже знайомій нам вкладці «Гаманець» вибираємо «Вивести» навпроти RUB. Перед нами відкриється наступне вікно.

Висновок рублів на Яндекс.Деньги на біржі EXMO

Як бачите, прямого виведення на карту немає, доведеться використовувати платіжну систему. Ми вибираємо Яндекс.Деньги. Тут можна виводити рублі в діапазоні від 500 до 14500. Комісія біржі — 3%, але нас попереджають, що Яндекс стягує ще 0,5%. Таким чином біржа зарахує нам 3253,88 на рахунок, але в підсумку ми отримаємо 3236,61. Якщо вибрати висновок з Яндекс.Денег на карту Віза / МастерКард, то знімається додаткова комісія 3% + 45 рублів і на рахунок нас прийде 3098 руб.

Висновок рублів з Яндекс.Денег на карту Віза

Обмін Ripple на рублі через біржу менш вигідний, ми отримаємо майже на 347 рублів менше грошей, ніж у випадку з обмінником.

Як обміняти Ріппл на рублі через Кріптонатор?

Обмін Ріппла на рублі на Кріптонаторе

Ми вже розглядали мультивалютне сховище Кріптонатор. Для активації Ріппл-гаманця на цьому сервісі потрібно спочатку покласти 20 монет, які в подальшому не будуть підлягати обміну і висновку. У нас уже адреса активований. На нього ми відправляємо монети з того гаманця, де у нас зберігаються Ріппли.

У вкладці «Обміняти» вибираємо Ріппл і вказуємо суму. На момент написання статті 100 XRP дорівнює 3478,01 рублів. Тепер дізнаємося, скільки ми отримаємо на карту Visa / MasterCard. Для цього переходимо у вкладку «Надіслати» і вибираємо валюту.

Висновок рублів з Кріптонатора на карту Віза

Як бачите, на карту ми отримаємо 3342.37 рублів. Комісія складе 3,9% (135,64 рубля), а ліміти знаходяться в межах 1000-50000 RUB.

Обміняти Ripple на рублі найвигідніше через обмінник, на другому місці мультивалютний гаманець Кріптонатор, а ось дуже невигідною є операція через біржу. Ми надали покрокові інструкції по кожному способу, а який з них ви вважаєте найкращим для себе, тим і скористайтеся.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector